Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
FKSzuti
- Postovi: 2363
- Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la FKSzuti » 24 feb 2025, 13:43
Pendulum je napisao/la: ↑24 feb 2025, 13:39
Bilbija na Koševu protiv kamenjara. Ko bi rekao?
Najbolji mogući izbor, a Sabrija opet u kombiju i to 3. tekmu zaredom

R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)
-
luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la luckystrike » 24 feb 2025, 13:45
luckystrike je napisao/la: ↑24 feb 2025, 12:51
ko li će sutra na centar? možda Bilbija sa Lazićem i Tešanovićem.
pogodio sam barem glavnog
bio sam siguran i u VAR sudiju al' eto ne napisah

-
boki86
- Postovi: 5144
- Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la boki86 » 24 feb 2025, 14:14
Meni koliko je u glavi, bilbija je uvijek bio korektan kad nam je sudio? Mozda se varam, ne mogu vise sve sudije pohvatati
-
mnon46
- Postovi: 5207
- Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
-
Kontakt:
Post
Postao/la mnon46 » 24 feb 2025, 14:16
boki86 je napisao/la: ↑24 feb 2025, 14:14
Meni koliko je u glavi, bilbija je uvijek bio korektan kad nam je sudio? Mozda se varam, ne mogu vise sve sudije pohvatati
Protiv zrinjskog u zapadnom 4-1 kad sko izgubili. Poveli 1-0, izmislio im penal za 1-1 i kasnije očepilo
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
-
Pendulum
- Postovi: 5306
- Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pendulum » 24 feb 2025, 14:21
mnon46 je napisao/la: ↑24 feb 2025, 14:16
boki86 je napisao/la: ↑24 feb 2025, 14:14
Meni koliko je u glavi, bilbija je uvijek bio korektan kad nam je sudio? Mozda se varam, ne mogu vise sve sudije pohvatati
Protiv zrinjskog u zapadnom 4-1 kad sko izgubili. Poveli 1-0, izmislio im penal za 1-1 i kasnije očepilo
Pa zadnju u Mostaru nam nije svirao penal? (kad je završilo 1:1)
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
-
FKSzuti
- Postovi: 2363
- Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la FKSzuti » 24 feb 2025, 14:25
Pendulum je napisao/la: ↑24 feb 2025, 14:21
mnon46 je napisao/la: ↑24 feb 2025, 14:16
boki86 je napisao/la: ↑24 feb 2025, 14:14
Meni koliko je u glavi, bilbija je uvijek bio korektan kad nam je sudio? Mozda se varam, ne mogu vise sve sudije pohvatati
Protiv zrinjskog u zapadnom 4-1 kad sko izgubili. Poveli 1-0, izmislio im penal za 1-1 i kasnije očepilo
Pa zadnju u Mostaru nam nije svirao penal? (kad je završilo 1:1)
To je bio Sivac.
Luka nam je mogao svirati penal i u onoj ludoj tekmi 4-3, ali je ostatak odsudio skroz korektno. Kao i onda na Koševu kad smo ih dobili iz penala.
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)
-
luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la luckystrike » 24 feb 2025, 14:27
sudio je Bilbija i kad je bilo 1 - 0 na Koševu, kad je Renan zabio iz penala u 90.
Uglavnom FIFA sudija koji je daleko od lošeg ali s kojim nikad nisi načisto.
-
Pitar6785
- Postovi: 8149
- Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pitar6785 » 24 feb 2025, 14:43
Dalije iko komentarisao izjavu prodatog balije sto je sudio DERBI, treneriga pohvalili da je dibro sudijo covjek javno zahvalio se PILAVU I VELICU, mogo su pohvalit colpu i vicu i komplet njihove porodice sto rade ns bh.
Mi ako budemo igrali obranu kao protiv zeljke mi bi mogli izgubit sutra..
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la EastMadness » 24 feb 2025, 14:49
Zrinjski bas oslabljen sutra. Vidjet cemo nas
-
Aduka87
- Postovi: 10645
- Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la Aduka87 » 24 feb 2025, 14:51
Nema im Barisica sutra
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
-
benko21
- Postovi: 3000
- Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la benko21 » 24 feb 2025, 14:57
Aduka87 je napisao/la: ↑24 feb 2025, 14:51
Nema im Barisica sutra
i mi bez Bubanje najvjerovatnije
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la EastMadness » 24 feb 2025, 14:58
Al zato mi imamo Mehmedovica maestra
-
hazarder
- Postovi: 3144
- Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la hazarder » 24 feb 2025, 15:07
A jbt to nam je pola veznog. Je l' ozbiljno nešto?
-
benko21
- Postovi: 3000
- Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la benko21 » 24 feb 2025, 15:10
hazarder je napisao/la: ↑24 feb 2025, 15:07
A jbt to nam je pola veznog. Je l' ozbiljno nešto?
ruku je slomio na derbiju
posto ne znam koji dio ruke je slomljen
ako bude saka moci ce igrati ali lakat ili iznad njega e to je vec zeznuto
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan
-
hazarder
- Postovi: 3144
- Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la hazarder » 24 feb 2025, 15:13
Ne može derbi proći da nekom kost ne slome mesari.
-
luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la luckystrike » 24 feb 2025, 15:25
uz dužno poštovanje @benko21, iskreno se nadam da je patka. Bubanja je jako teško zamjenjiv na svojoj poziciji, DM.
-
benko21
- Postovi: 3000
- Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la benko21 » 24 feb 2025, 15:27
luckystrike je napisao/la: ↑24 feb 2025, 15:25
uz dužno poštovanje @benko21, iskreno se nadam da je patka. Bubanja je jako teško zamjenjiv na svojoj poziciji, DM.
moguce je sve pa i da je patka
vidjet cemo sutra
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan
-
luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la luckystrike » 24 feb 2025, 15:33
Susret s borcem je zakazan za 20:30 h, srijeda 26. mart.
Sarajevo do tog meča igra dva puta sa zrinjskim u Kupu, te prvenstvene utakmice sa Lišticom i Igmanom kući odnosno u gostima protiv Veleža.
borac igra dva meča protiv Rapida iz Beča, dva meča Kupa protiv famosa te prvenstvene utakmice sa radnikom i željom u gostima te lišticom kući.
-
benko21
- Postovi: 3000
- Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la benko21 » 24 feb 2025, 15:40
luckystrike je napisao/la: ↑24 feb 2025, 15:33
Susret s borcem je zakazan za 20:30 h, srijeda 26. mart.
Sarajevo do tog meča igra dva puta sa zrinjskim u Kupu, te prvenstvene utakmice sa Lišticom i Igmanom kući odnosno u gostima protiv Veleža.
borac igra dva meča protiv Rapida iz Beča, dva meča Kupa protiv famosa te prvenstvene utakmice sa radnikom i željom u gostima te lišticom kući.
odgodit ce oni uzvratnu utakmicu kupa koja pada 12.03 a revans KL im je 13.03
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan
-
luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la luckystrike » 24 feb 2025, 15:45
ali bi opet trebali odigrati revanš prije utakmice s nama, jer je prva polufinalna planirana 2. aprila.
mada njima je ta utakmica svakako revijalnog karaktera, kad god je odigraju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []