Premijer liga BiH - aktuelno

Veeemooo
Postovi: 402
Pridružen/a: 09 dec 2023, 15:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Veeemooo » 02 mar 2025, 00:15

nastrojeni21 je napisao/la:
02 mar 2025, 00:05
tutankamon1905 je napisao/la:
01 mar 2025, 23:59
nastrojeni21 je napisao/la:
01 mar 2025, 23:57


Podsjestit cu te ja da si papak najveci, a dobro se trebas potruditi pa na ovom forumu to biti.
Ko si ti sad? Joj sto ne mogu ovih novokomponovanih indijanaca. Kad se to stvori i nalupa 1000 komentara, a da ga ni ne skontas
Neko kome je vađenje kite u javnosti pred vise hiljada ljudi degutantno, neinteligentno, seljacki, dok se nekome ku.rac dize na to pa tu sliku naziva kultnom, papcino.
Naravno da mu je to kult, toliko je guzica oprao po Njemackoj da su mu ovakve stvari postale simpaticne. Levat.

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 02 mar 2025, 00:15

tutankamon1905 je napisao/la:
01 mar 2025, 23:55
mostar_mo je napisao/la:
01 mar 2025, 23:42
tutankamon1905 je napisao/la:
01 mar 2025, 23:38
Da je napravit neki sazetak svih bajki sto su pricali.. .Lukenda, kombi zaustavljen s transparentima, FUP, Ramo Isak, vratili transparente... :urnebes:
Ovo sto je neko veceras napisao najbolje opisuje svu vasu bijedu:

"Koliko moras biti jadan da posaljes kriminalce nekom u kucu sa pistoljima da ukradu transparente i onda to paliti. A uz to uz VAR i cistu ruku priznati neregularan gol. Nikakvi principi i obicni divljaci i varalice.

Ukraden stadion, pa onda ukradene titule, pa kradja transparenata, pa kradja i uz VAR. Koliko si jadan od 1 do Zrinjski? "
Zaboravio si gore napisati: i vezati majku i sestru u privatnoj kuci

Sta ste ono jos izmislili i probali bruku saprat, de me podsjeti.
Kad mi moleri krenu o kradji pricat :urnebes: bjeri
Hajde mazlumi i jedni i drugi ne brukajte se po komentarima. Da udjete medju te koje "predstavljate" o kojima nemate pojma isamarali bi vas da vam ne bi palo na pamet ikad ih vise pomenuti.

Avatar
Semper
Postovi: 3529
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Semper » 02 mar 2025, 00:21

Kad su Želji oteli titulu fantomskim penalom za Zrinjski u Bijeljini, svi ste likovali... Meni kao nekome ko navija za Želju je užitak gledati ovo sto se dešava...

killafrommanilla
Postovi: 4329
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 02 mar 2025, 00:25

Orvel je napisao/la:
02 mar 2025, 00:15
[

Evo ti jedan primjer, kad je Zeljo prooustio titulu zbog svoje gluposti ali i NEPOSTOJECEG penala za zrinjski, svi ste slavili. Samo cu te podsjetiti da su tvoja topla braca tad komentarisala BOLJE ZRINJSKI NEGO CIGANI.

I onda nekoliko godina poslije kad jedan nas to kaze ironicno jer se kolo srece okrene onda idu spinovi kako smo mi poceli tu pricu.

Nemoj mi se bgt ti i takvi praviti nekim zastitnicima lige, politike, fudbala i naroda. Sve i jedan klub u ovoj drzavi je mutio i sad pricati i zaliti se sto neko drugi muti a ti ne mozes je presmjesno. Svi padate na ovu mirvicevu propagandu da se bori za bh fudbal, covjek se bori da vrati ulozene pare, a jedini nacin da ih vrati jeste da ima jaku poziciju u savezu i da stima na svoj mlin. Sve to je pokazalo desavanje u fsks nedavno.

Svi bismo mi htjeli pravedno nesto al nam je kriv neko treci, pusti vise te suplje. Krivi je nas bolesni mentalitet jer mi ovdje nismo navijli radom nesto postici nego malverzacijama.
zar nije to bolje zrinjski nego cigani bilo na skupstini zelje?

eno opet mirviceva propaganda. kakva propaganda legendo, zaboli me kurcina za mirvica nit sam igdje njega spomenuo, svjesni smo mi da je i ono napustanje protiv borca smijurija, i uopste se ne radi o tome.

fazon je da zivite u istom gradu, dva brata navijaju za razlicite klubove i vi ste tolike levatine da cete radije i jedni i drugi stati uz neprijatelja da bi se komsiji rugali. prvi ti evo.

vi kao dva najveca kluba u bih kopate jedni drugima oci a beus danas dokazao zasto je vladar fudbala u zemlji koju bi sutra izbrisao. to mora da boli, bez obzira za koga navijas od sa klubova. danas nas, sutra vas, prekosutra njih. i umjesto da svi stanemo jedni uz druge da nas makar ne kara neprijatelj pa cemo se mi izmedju sebe karat - jok.

ili je i jednim i drugim svejedno, bolje oni nego komsije cigani?
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Veeemooo
Postovi: 402
Pridružen/a: 09 dec 2023, 15:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Veeemooo » 02 mar 2025, 00:27

Najbolje bi bilo da se na ovome zavrse ove gluposti oko zastava, ali nazalost to se nece desiti i to je jako lose jer ce ovi sada upasti nekome, nalupati ga kao onoga levata zelu, uzeti ovo krpetina sto je ostalo ovim majmunima, pa ce onda ovi majmuni upasti nekome ovamo i tako u nedogled. Mislim da ovome kraja ubrzo nema, nazalost.

Avatar
Orvel
Postovi: 1828
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Orvel » 02 mar 2025, 00:29

I ne vedre i oblace likovi koji bi najradije da drzave nema, na toj visini kriminala vise nije bitno ko je koja nacija, bitno je koliko si dobar u tom kriminalu. Ovdje je u pitanju sportski kriminal npr i uvijek ga je bilo kod nas sa primjesama politike. Svih ovih godina od osnivanja lige se desava manje vise ista stvar koja je sad jos smijesnija jer imamo VAR pa moraju da se blamiraju i donose odluke cak i ako ponovo pogledaju snimak.

Svih ovih godina su u savezu sve tri nacije i ta prica da te neko rusi je djecija, rusimo sami sebe tj rusi nas nas mentalitet i karakter. Mito je kod nas ko "dobar dan" i kraj price, nista ne bi bilo moguce da imas ljude u tom istom savezu (koje god nacije) koji zele da okoncaju kriminal, al ih nemas i ovako ce biti i kad dodje hrvat i bosnjak na celo saml xe se klubovi rotirati na tabeli.

fanatik19
Postovi: 2947
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fanatik19 » 02 mar 2025, 00:30

Rodjeni81 je napisao/la:
02 mar 2025, 00:15
tutankamon1905 je napisao/la:
01 mar 2025, 23:55
mostar_mo je napisao/la:
01 mar 2025, 23:42


Ovo sto je neko veceras napisao najbolje opisuje svu vasu bijedu:

"Koliko moras biti jadan da posaljes kriminalce nekom u kucu sa pistoljima da ukradu transparente i onda to paliti. A uz to uz VAR i cistu ruku priznati neregularan gol. Nikakvi principi i obicni divljaci i varalice.

Ukraden stadion, pa onda ukradene titule, pa kradja transparenata, pa kradja i uz VAR. Koliko si jadan od 1 do Zrinjski? "
Zaboravio si gore napisati: i vezati majku i sestru u privatnoj kuci

Sta ste ono jos izmislili i probali bruku saprat, de me podsjeti.
Kad mi moleri krenu o kradji pricat :urnebes: bjeri
Hajde mazlumi i jedni i drugi ne brukajte se po komentarima. Da udjete medju te koje "predstavljate" o kojima nemate pojma isamarali bi vas da vam ne bi palo na pamet ikad ih vise pomenuti.
To je to :clap: .
Da kojim slucajem pred jednog stane prosjecan clan RA a pred drugog prosjecan Ultras oblio bi ih znoj u sekundi obojicu klko bi se u.srali a ovdje dosli komentarisat te likove.

Avatar
Konigsblau
Postovi: 675
Pridružen/a: 19 avg 2015, 12:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Konigsblau » 02 mar 2025, 00:31

Nemanja nam primjer sportiste?
Wir leben dich Schalke 04!

Avatar
Orvel
Postovi: 1828
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Orvel » 02 mar 2025, 00:35

killafrommanilla je napisao/la:
02 mar 2025, 00:25
Orvel je napisao/la:
02 mar 2025, 00:15
[

Evo ti jedan primjer, kad je Zeljo prooustio titulu zbog svoje gluposti ali i NEPOSTOJECEG penala za zrinjski, svi ste slavili. Samo cu te podsjetiti da su tvoja topla braca tad komentarisala BOLJE ZRINJSKI NEGO CIGANI.

I onda nekoliko godina poslije kad jedan nas to kaze ironicno jer se kolo srece okrene onda idu spinovi kako smo mi poceli tu pricu.

Nemoj mi se bgt ti i takvi praviti nekim zastitnicima lige, politike, fudbala i naroda. Sve i jedan klub u ovoj drzavi je mutio i sad pricati i zaliti se sto neko drugi muti a ti ne mozes je presmjesno. Svi padate na ovu mirvicevu propagandu da se bori za bh fudbal, covjek se bori da vrati ulozene pare, a jedini nacin da ih vrati jeste da ima jaku poziciju u savezu i da stima na svoj mlin. Sve to je pokazalo desavanje u fsks nedavno.

Svi bismo mi htjeli pravedno nesto al nam je kriv neko treci, pusti vise te suplje. Krivi je nas bolesni mentalitet jer mi ovdje nismo navijli radom nesto postici nego malverzacijama.


zar nije to bolje zrinjski nego cigani bilo na skupstini zelje?

eno opet mirviceva propaganda. kakva propaganda legendo, zaboli me kurcina za mirvica nit sam igdje njega spomenuo, svjesni smo mi da je i ono napustanje protiv borca smijurija, i uopste se ne radi o tome.

fazon je da zivite u istom gradu, dva brata navijaju za razlicite klubove i vi ste tolike levatine da cete radije i jedni i drugi stati uz neprijatelja da bi se komsiji rugali. prvi ti evo.

vi kao dva najveca kluba u bih kopate jedni drugima oci a beus danas dokazao zasto je vladar fudbala u zemlji koju bi sutra izbrisao. to mora da boli, bez obzira za koga navijas od sa klubova. danas nas, sutra vas, prekosutra njih. i umjesto da svi stanemo jedni uz druge da nas makar ne kara neprijatelj pa cemo se mi izmedju sebe karat - jok.

ili je i jednim i drugim svejedno, bolje oni nego komsije cigani?
Eto vidis koliko si nasjeo na spin. Bilo je na skupstini i to je ono sto ti govorim da je na skupstini bilo ironicno receno jer su to nama govorili kad je zrinja uzeo titulu iz nepostojeceg penala.

A da se ne lazemo i vi ste likovali tu. Ne zanima bolan mene sarajevo ni mirvic nego se ovdje vodi prica o nekom pravednom fudbalu, fair playu i savezu a to je prica za malu djecu. Smijesno mi je gledati ove budale kako ovdje po forumu placu godinama zbog vice jer im je kao on kriv a pjesme mu pjevali za korona titulu. Dosta mi je vise te suplje spasioca koji samo svoje guzove gledaju uvaliti u fotelje.

Ko ce stati jedan uz drugog kad u fsks ovi pokusaju spinovati da Zeljo nesto nije htio samo da bi obmanuli javnost a ustvari oni prave nelegalnu skupstinu gdjr zele uspostaviti totalnu kontrolu nad tim ogrankom saveza. Ako je to neka univerzalna pravednost za tebe onda ok, umjesto borac pisi sarajevo, umjesto zrinjski pisi velez i to je to. Kakva je to onda pravednost kad se gleda da se zavrne na scoju stranu a nas se npr ismijava jer nismo zavrsili krupu one godine..

Sto bi jedan "obrazli" politicar rekao MA HAJTE MOLIM VAS

killafrommanilla
Postovi: 4329
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 02 mar 2025, 00:44

Orvel je napisao/la:
02 mar 2025, 00:29
I ne vedre i oblace likovi koji bi najradije da drzave nema, na toj visini kriminala vise nije bitno ko je koja nacija, bitno je koliko si dobar u tom kriminalu. Ovdje je u pitanju sportski kriminal npr i uvijek ga je bilo kod nas sa primjesama politike. Svih ovih godina od osnivanja lige se desava manje vise ista stvar koja je sad jos smijesnija jer imamo VAR pa moraju da se blamiraju i donose odluke cak i ako ponovo pogledaju snimak.

Svih ovih godina su u savezu sve tri nacije i ta prica da te neko rusi je djecija, rusimo sami sebe tj rusi nas nas mentalitet i karakter. Mito je kod nas ko "dobar dan" i kraj price, nista ne bi bilo moguce da imas ljude u tom istom savezu (koje god nacije) koji zele da okoncaju kriminal, al ih nemas i ovako ce biti i kad dodje hrvat i bosnjak na celo saml xe se klubovi rotirati na tabeli.
a kako niko ne podmiti beusa da povali zrinjski?

pa nemas ljude evo jer neces da se dignes protiv ovoga. ruku na srce, vi ste minirali i ove izbore u fsks (ne kazem da ste trebali podrzati magodu ili nekog, al kad ste vidjeli da se zaljuljalo, trebali ste predlozit svog nekog i sjest s tim komsijama ciganima da se izborite zajedno) a i vi ste izasli i iz 4R tada zbog sitne pozajmice.

jbg, cinjenice. tako da, zeljo da se digne to bi odjeknulo al zeljo nece da se digne.

a ja nasjeo na spin, tebi je argument pjesma na forumu i po tome kreiras misljenje :mrgreen:

ako niste zavrsili krupu, znaci da je miske posten, a taj miske prozva amara za kupljene titule? legendice, niste ni mogli zavrsiti krupu sve i da ste htjeli, jer su poluge saveza u rukama beusa. s kim ces je zavrsiti? mislis da je ne bi misimovic zavrsio da je mogao? jer ako je on posten, a proziva amara...
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Oikamid
Postovi: 2828
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Oikamid » 02 mar 2025, 00:49



Treba ovo pinovati na svaku stranicu

Avatar
Vanja8
Postovi: 14084
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 02 mar 2025, 00:51

Orvel je napisao/la:
02 mar 2025, 00:35
killafrommanilla je napisao/la:
02 mar 2025, 00:25
Orvel je napisao/la:
02 mar 2025, 00:15
[

Evo ti jedan primjer, kad je Zeljo prooustio titulu zbog svoje gluposti ali i NEPOSTOJECEG penala za zrinjski, svi ste slavili. Samo cu te podsjetiti da su tvoja topla braca tad komentarisala BOLJE ZRINJSKI NEGO CIGANI.

I onda nekoliko godina poslije kad jedan nas to kaze ironicno jer se kolo srece okrene onda idu spinovi kako smo mi poceli tu pricu.

Nemoj mi se bgt ti i takvi praviti nekim zastitnicima lige, politike, fudbala i naroda. Sve i jedan klub u ovoj drzavi je mutio i sad pricati i zaliti se sto neko drugi muti a ti ne mozes je presmjesno. Svi padate na ovu mirvicevu propagandu da se bori za bh fudbal, covjek se bori da vrati ulozene pare, a jedini nacin da ih vrati jeste da ima jaku poziciju u savezu i da stima na svoj mlin. Sve to je pokazalo desavanje u fsks nedavno.

Svi bismo mi htjeli pravedno nesto al nam je kriv neko treci, pusti vise te suplje. Krivi je nas bolesni mentalitet jer mi ovdje nismo navijli radom nesto postici nego malverzacijama.


zar nije to bolje zrinjski nego cigani bilo na skupstini zelje?

eno opet mirviceva propaganda. kakva propaganda legendo, zaboli me kurcina za mirvica nit sam igdje njega spomenuo, svjesni smo mi da je i ono napustanje protiv borca smijurija, i uopste se ne radi o tome.

fazon je da zivite u istom gradu, dva brata navijaju za razlicite klubove i vi ste tolike levatine da cete radije i jedni i drugi stati uz neprijatelja da bi se komsiji rugali. prvi ti evo.

vi kao dva najveca kluba u bih kopate jedni drugima oci a beus danas dokazao zasto je vladar fudbala u zemlji koju bi sutra izbrisao. to mora da boli, bez obzira za koga navijas od sa klubova. danas nas, sutra vas, prekosutra njih. i umjesto da svi stanemo jedni uz druge da nas makar ne kara neprijatelj pa cemo se mi izmedju sebe karat - jok.

ili je i jednim i drugim svejedno, bolje oni nego komsije cigani?
Eto vidis koliko si nasjeo na spin. Bilo je na skupstini i to je ono sto ti govorim da je na skupstini bilo ironicno receno jer su to nama govorili kad je zrinja uzeo titulu iz nepostojeceg penala.

A da se ne lazemo i vi ste likovali tu. Ne zanima bolan mene sarajevo ni mirvic nego se ovdje vodi prica o nekom pravednom fudbalu, fair playu i savezu a to je prica za malu djecu. Smijesno mi je gledati ove budale kako ovdje po forumu placu godinama zbog vice jer im je kao on kriv a pjesme mu pjevali za korona titulu. Dosta mi je vise te suplje spasioca koji samo svoje guzove gledaju uvaliti u fotelje.

Ko ce stati jedan uz drugog kad u fsks ovi pokusaju spinovati da Zeljo nesto nije htio samo da bi obmanuli javnost a ustvari oni prave nelegalnu skupstinu gdjr zele uspostaviti totalnu kontrolu nad tim ogrankom saveza. Ako je to neka univerzalna pravednost za tebe onda ok, umjesto borac pisi sarajevo, umjesto zrinjski pisi velez i to je to. Kakva je to onda pravednost kad se gleda da se zavrne na scoju stranu a nas se npr ismijava jer nismo zavrsili krupu one godine..

Sto bi jedan "obrazli" politicar rekao MA HAJTE MOLIM VAS
Da li Mirza Trbonja misli kao i vi ili je on bio predstavnik FKS u FSKS...
Mozda je spin da je bio protiv Colpe ili je spin da ste se javno ogradili i objavili kako to nisu sluzbena stajalista Zeljeznicara ?

Avatar
Orvel
Postovi: 1828
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Orvel » 02 mar 2025, 00:54

Sta drugo ocekivati od toplog brata, ako ti je lakse mi smo krivi za ovo stanje u domacem fudbalu zajedno sa beusom i vicom. Ne vrijedi raspravljati dalje.

Poznaje covjek situaciju oko fsks i 4R kao da je licno bio prisutan a ne da se vodi pricama svojih guznih havera sa foruma. Najgore je kad ti je klub filijala nekog drugog kluba, a to ste vi odavno postali misleci da cete nesto dobiti s tim a ustvari ste deal za ciljeve ovog vam brata.

Stanje u ligi se nece popraviti dok sipa ne odradi svoj posao kroz sve tri nacije u krminalnoj organizaciji. Nikakav skup klubova niti preuzimanje saveza nece rijesiti ovaj slucaj nego ce samo produziti problem stavljajuci druge klubove za glavne aktere, ako si ti ogranicen da to ne mozes shvatiti onda nemam sta drugo da ti kazem nego ZELJO JE KRIV ZA SVE.

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 02 mar 2025, 00:55

Vanja8 je napisao/la:
02 mar 2025, 00:51
Orvel je napisao/la:
02 mar 2025, 00:35
killafrommanilla je napisao/la:
02 mar 2025, 00:25
[/spoiler]

zar nije to bolje zrinjski nego cigani bilo na skupstini zelje?

eno opet mirviceva propaganda. kakva propaganda legendo, zaboli me kurcina za mirvica nit sam igdje njega spomenuo, svjesni smo mi da je i ono napustanje protiv borca smijurija, i uopste se ne radi o tome.

fazon je da zivite u istom gradu, dva brata navijaju za razlicite klubove i vi ste tolike levatine da cete radije i jedni i drugi stati uz neprijatelja da bi se komsiji rugali. prvi ti evo.

vi kao dva najveca kluba u bih kopate jedni drugima oci a beus danas dokazao zasto je vladar fudbala u zemlji koju bi sutra izbrisao. to mora da boli, bez obzira za koga navijas od sa klubova. danas nas, sutra vas, prekosutra njih. i umjesto da svi stanemo jedni uz druge da nas makar ne kara neprijatelj pa cemo se mi izmedju sebe karat - jok.

ili je i jednim i drugim svejedno, bolje oni nego komsije cigani?
Eto vidis koliko si nasjeo na spin. Bilo je na skupstini i to je ono sto ti govorim da je na skupstini bilo ironicno receno jer su to nama govorili kad je zrinja uzeo titulu iz nepostojeceg penala.

A da se ne lazemo i vi ste likovali tu. Ne zanima bolan mene sarajevo ni mirvic nego se ovdje vodi prica o nekom pravednom fudbalu, fair playu i savezu a to je prica za malu djecu. Smijesno mi je gledati ove budale kako ovdje po forumu placu godinama zbog vice jer im je kao on kriv a pjesme mu pjevali za korona titulu. Dosta mi je vise te suplje spasioca koji samo svoje guzove gledaju uvaliti u fotelje.

Ko ce stati jedan uz drugog kad u fsks ovi pokusaju spinovati da Zeljo nesto nije htio samo da bi obmanuli javnost a ustvari oni prave nelegalnu skupstinu gdjr zele uspostaviti totalnu kontrolu nad tim ogrankom saveza. Ako je to neka univerzalna pravednost za tebe onda ok, umjesto borac pisi sarajevo, umjesto zrinjski pisi velez i to je to. Kakva je to onda pravednost kad se gleda da se zavrne na scoju stranu a nas se npr ismijava jer nismo zavrsili krupu one godine..

Sto bi jedan "obrazli" politicar rekao MA HAJTE MOLIM VAS
Da li Mirza Trbonja misli kao i vi ili je on bio predstavnik FKS u FSKS...
Mozda je spin da je bio protiv Colpe ili je spin da ste se javno ogradili i objavili kako to nisu sluzbena stajalista Zeljeznicara ?
Trbonja je bio u kombinaciji za svoju guzicu i nista vise. Sta ima predstavnik Zeljeznicara, jedan od mnogih.

Avatar
Orvel
Postovi: 1828
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Orvel » 02 mar 2025, 00:56

Oikamid je napisao/la:
02 mar 2025, 00:49


Treba ovo pinovati na svaku stranicu
I sta je sporno, jel ista prica bila godinu, dvije prije toga s vase strane? I onda kad se ironicno uzvrati krece spin.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14084
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 02 mar 2025, 00:58

RatoborniMrmot je napisao/la:
02 mar 2025, 00:55
Vanja8 je napisao/la:
02 mar 2025, 00:51
Orvel je napisao/la:
02 mar 2025, 00:35


Eto vidis koliko si nasjeo na spin. Bilo je na skupstini i to je ono sto ti govorim da je na skupstini bilo ironicno receno jer su to nama govorili kad je zrinja uzeo titulu iz nepostojeceg penala.

A da se ne lazemo i vi ste likovali tu. Ne zanima bolan mene sarajevo ni mirvic nego se ovdje vodi prica o nekom pravednom fudbalu, fair playu i savezu a to je prica za malu djecu. Smijesno mi je gledati ove budale kako ovdje po forumu placu godinama zbog vice jer im je kao on kriv a pjesme mu pjevali za korona titulu. Dosta mi je vise te suplje spasioca koji samo svoje guzove gledaju uvaliti u fotelje.

Ko ce stati jedan uz drugog kad u fsks ovi pokusaju spinovati da Zeljo nesto nije htio samo da bi obmanuli javnost a ustvari oni prave nelegalnu skupstinu gdjr zele uspostaviti totalnu kontrolu nad tim ogrankom saveza. Ako je to neka univerzalna pravednost za tebe onda ok, umjesto borac pisi sarajevo, umjesto zrinjski pisi velez i to je to. Kakva je to onda pravednost kad se gleda da se zavrne na scoju stranu a nas se npr ismijava jer nismo zavrsili krupu one godine..

Sto bi jedan "obrazli" politicar rekao MA HAJTE MOLIM VAS
Da li Mirza Trbonja misli kao i vi ili je on bio predstavnik FKS u FSKS...
Mozda je spin da je bio protiv Colpe ili je spin da ste se javno ogradili i objavili kako to nisu sluzbena stajalista Zeljeznicara ?
Trbonja je bio u kombinaciji za svoju guzicu i nista vise. Sta ima predstavnik Zeljeznicara, jedan od mnogih.
:rol: :rol: :rol:

Jah dobro si, borio si Mirza Trbonja za sebe, pa se ogradiste od covjeka zbog sebe...
Moze i pozajmica iz NS, a mogu i pripreme u Antaliji

Avatar
Orvel
Postovi: 1828
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Orvel » 02 mar 2025, 01:01

E vidis ti s kakvim mi levatima imamo posla hahah ono je u stanju spinovati da je Zeljo ovakav kakav jestr trenutno najveci problem lige. Nemoj se ofirati vanja, hoces reci da su pripreme placene iz NS? Da nam je poklonjen kup ove godine? Da nam politika placa doprinose i stadion?

Samo pogledaj u svoj klub u projekte oko izdavanja opcina i grada prema klubovima. Pogledaj s kim ti vlasnik kluba redovno sjedi (dok vi pjenite ovdje). Nemojte izigravati zrtve.

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 02 mar 2025, 01:04

Vanja8 je napisao/la:
02 mar 2025, 00:58
RatoborniMrmot je napisao/la:
02 mar 2025, 00:55
Vanja8 je napisao/la:
02 mar 2025, 00:51


Da li Mirza Trbonja misli kao i vi ili je on bio predstavnik FKS u FSKS...
Mozda je spin da je bio protiv Colpe ili je spin da ste se javno ogradili i objavili kako to nisu sluzbena stajalista Zeljeznicara ?
Trbonja je bio u kombinaciji za svoju guzicu i nista vise. Sta ima predstavnik Zeljeznicara, jedan od mnogih.
:rol: :rol: :rol:

Jah dobro si, borio si Mirza Trbonja za sebe, pa se ogradiste od covjeka zbog sebe...
Moze i pozajmica iz NS, a mogu i pripreme u Antaliji
Aha, znaci levat se nije borio za poziciju u KS, uredno se konsultovao sa klubom oko stavova, nista nije radio na svoju ruku ? :urnebes:

Pises o stvarima o kojima veze nemas. Mi smo kontra od vas, da znate, tako vecina nase raje razmjslja, a toliko ste retardirani da ste pricom i skandiranjem cetnici uspjeli sve redom da okrenete protiv sebe :mrgreen:

Sad sjedite i placite, titule nema i nece je biti :opaopa:

Avatar
Vanja8
Postovi: 14084
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 02 mar 2025, 01:05

Orvel je napisao/la:
02 mar 2025, 01:01
E vidis ti s kakvim mi levatima imamo posla hahah ono je u stanju spinovati da je Zeljo ovakav kakav jestr trenutno najveci problem lige. Nemoj se ofirati vanja, hoces reci da su pripreme placene iz NS? Da nam je poklonjen kup ove godine? Da nam politika placa doprinose i stadion?

Samo pogledaj u svoj klub u projekte oko izdavanja opcina i grada prema klubovima. Pogledaj s kim ti vlasnik kluba redovno sjedi (dok vi pjenite ovdje). Nemojte izigravati zrtve.
Vi tudje znate, a za vas su sve ostalo spinovanje...
Pa evo procitaj spinovanja koje ste pisali o Mirzi

" Čovjek je prijavio, zapravo, nije sr*ao po netu. Svi znamo otpočetka ... većina nas, ovih ili onih, preko fejsbuka, foruma i slično. Još jednom, Mirza, znam da ovo čitaš, uz tebe smo i svaka ti čast na mu*ima da kreneš ..."

Avatar
relativizam
Postovi: 1729
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la relativizam » 02 mar 2025, 01:08

Na šta je jedan "radnicki "klub spao, volio bih baš čuti mišljenje nekih velikana tog kluba.

Kanton/država ti radi stadion,dugove ti plaćaju preko humanitarnog broja,podrzavas čovjeka koji ide na mitinge dodika, ideš savezu na noge da te ostavi u ligi,pravis se slijep i sutis i crkas da ti se mrvice daju

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Anpa i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []