Ne znam zašto pjeniš mišu, o tome i govorim, profesionalan odnos prema reprezentaciji.doki48 je napisao/la: ↑08 mar 2025, 10:44Logično da su male cete vise uradile jer su profesionalni fudbaleri za razliku od nas, ne stanuje jel’ a ti postaci i klanjaci imaju svoj naziv jado mali.
Naravno da imaju svoj naziv, postaći i klanjaći je sarkazam za ruralne i zadrte vjernike.
Ogi je bio igračina i igrao je srcem ma što god ti mislio o njemu.
Vuković, najbolji igrač PL i apsolutno zaslužuje poziv,
Pojedinci treba da shvate da ovo nije reprezentacija njigovog džemata no Bosanska reprezentacija.



