FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

EastMadness
Postovi: 1188
Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EastMadness » 14 mar 2025, 07:55

vedranbadjun je napisao/la:
14 mar 2025, 00:04
Neza je napisao/la:
13 mar 2025, 22:59
Prije Dodikove presude sam pitao ovo, ali nisam dobio odogovor. Sta mislite, da li ce ova Dodikova situacija poremetiti Vicu? To jeste da li ce biti lakse sada izvrsiti pritisak na FS BiH? Sta ocekuejte u vezi toga?
Gotov je. Biće manji od makovog zrna.
ako dodik zavvrsi iza resetaka gotov je i Vico. Ukoliko ostane ovako kako jeste , bice nam gore

propoklopac
Postovi: 723
Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propoklopac » 14 mar 2025, 08:28

EastMadness je napisao/la:
14 mar 2025, 07:55
vedranbadjun je napisao/la:
14 mar 2025, 00:04
Neza je napisao/la:
13 mar 2025, 22:59
Prije Dodikove presude sam pitao ovo, ali nisam dobio odogovor. Sta mislite, da li ce ova Dodikova situacija poremetiti Vicu? To jeste da li ce biti lakse sada izvrsiti pritisak na FS BiH? Sta ocekuejte u vezi toga?
Gotov je. Biće manji od makovog zrna.
ako dodik zavvrsi iza resetaka gotov je i Vico. Ukoliko ostane ovako kako jeste , bice nam gore
:D

EastMadness
Postovi: 1188
Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EastMadness » 14 mar 2025, 08:33

sto Rozman rece istinu bez dlake na jeziku

boki86
Postovi: 5129
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 14 mar 2025, 08:37

luckystrike je napisao/la:
14 mar 2025, 00:10
H8Z7 je napisao/la:
13 mar 2025, 23:48
luckystrike je napisao/la:
13 mar 2025, 23:28


Načelno djelimo mišljenje i očekivanja. Međutim, u slučaju burnog nikad ne možeš sa sigurnošću tvrditi ishod. Bojazan mi je od Amerike tj. Trumpa, jer onoj budali zaista nikad ne znaš.
Dosta senatora i njemu bliskih su na našoj strani. Dodik se zbog prijateljstva sa Orbanom i Putinom nametnu za smjenu, pogotovo ovi zadnji potezi. Sumnjam da će se politika SAD nešto promijeniti prema nama.
Čovječe, mi od Vice došli smo do Trumpa i Putina samo da nam klub ima poštene takmičenje. :urnebes:
Baš smo otišli u off, imamo li se gdje prebaciti? :D

Sve stoji što si napisao, samo što je Senat poprilično limitiran s realnom moći. State Department na čelu s Rubiom načelno je na "našoj" strani, ali je i Marco na pragu sloma živaca jer mu vanjsku politiku kroje kapitalistički, tehnokratski moguli.

Opet, POTUS je commander-in-chief, a postoje određene interesne sfere njega i njegove porodice s trenutnom vlasti u srbiji. Nadam se, jer nepredvidiv je, da to neće utjecati na njegov rezon i posljedično politiku SAD prema BiH.

Nadat se najboljem u svakom slučaju za državu BiH, N/FS BiH i u konačnici FKS :)
E cuj senat limitiran sa moci :rol: Pa bolan to je najvise zakonodavno tijelo u nekoj drzavi, znate li vi ljudi razliku izmedju zakonodavne i izvrsne vlasti. Trump je izvrsna vlast.
Ako nista amerika je pokazala dosljednost u svojoj politici od rata do sada. Bez obzira bili republikanci ili demokrati, oni vode prilicnu konstantnu politiku prema BiH. Amerika inace vrlo malo odstupa u svojoj vanjskoj politici, neka vas ne buni ovo sto tramp radi, to je uglavnom dio monroove doktrine, koja je uvijek tu negdje u pozadini. Grenland vam je najbolji primjer, gdje malo ko zna da Amerika vec desetljecima tamo ima svoje vojnike. I ovo sto se radi sa Rusijom, isto bi bilo i da je tramp na vlasti bio umjesto bidena, i isto bi ovako bilo da je biden ostao, manje vise bi se trazili slicni aranzmani. Obama je godinama pricao da evropa treba da poveca izdatke za NATO, nije to nista novo.
Razlika izmedju demokrata i republikanca se primarno ogleda u domacoj politici, tu su najvece razlike. Vanjska politika ne toliko.

Dodik je manje vise gotov i bice dobro ako ne zavrsi kao sve vodje srpskog naroda, protjeran ili ubijen. Vise me interesuje kad se njegovi krenu klati izmedju sebe, jer se covjek mnogima zamjerio za 20 godina. Znate vi koliko njih ceka da skine skalp ovoj vlasti u rs, tu racunam i vicu

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 14 mar 2025, 09:57

Iako u Sarajevu nije ispunio rezultatska očekivanja, iskustvo na Koševu za njega je bilo posebno i nezaboravno.

"Prije svega, želio bih da istaknem da je nogomet u Bosni i Hercegovini u usponu. Ali, nije bez anomalija i kontradiktornosti. Za uspjeh je presudan faktor političke moći." - kazao je Rožman
Vlast u NS BiH trenutno imaju ljudi iz nogometnih struktura iz RS-a i klubovi iz Federacije BiH u ovom trenutku nemaju šansi.
Simonu halalim jedan dio fudbalskog neznanja zbog ovih čestitih izjava :)

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 14 mar 2025, 10:04

boki86 je napisao/la:
14 mar 2025, 08:37
luckystrike je napisao/la:
14 mar 2025, 00:10
H8Z7 je napisao/la:
13 mar 2025, 23:48


Dosta senatora i njemu bliskih su na našoj strani. Dodik se zbog prijateljstva sa Orbanom i Putinom nametnu za smjenu, pogotovo ovi zadnji potezi. Sumnjam da će se politika SAD nešto promijeniti prema nama.
Čovječe, mi od Vice došli smo do Trumpa i Putina samo da nam klub ima poštene takmičenje. :urnebes:
Baš smo otišli u off, imamo li se gdje prebaciti? :D

Sve stoji što si napisao, samo što je Senat poprilično limitiran s realnom moći. State Department na čelu s Rubiom načelno je na "našoj" strani, ali je i Marco na pragu sloma živaca jer mu vanjsku politiku kroje kapitalistički, tehnokratski moguli.

Opet, POTUS je commander-in-chief, a postoje određene interesne sfere njega i njegove porodice s trenutnom vlasti u srbiji. Nadam se, jer nepredvidiv je, da to neće utjecati na njegov rezon i posljedično politiku SAD prema BiH.

Nadat se najboljem u svakom slučaju za državu BiH, N/FS BiH i u konačnici FKS :)
E cuj senat limitiran sa moci :rol: Pa bolan to je najvise zakonodavno tijelo u nekoj drzavi, znate li vi ljudi razliku izmedju zakonodavne i izvrsne vlasti. Trump je izvrsna vlast.
Piše ti "realne" moći, pri čemu je to supstitut za vojnu ako već ne mogu biranim riječima, a u nastavku i commander-in-chief.

A u postu prije i "u slučaju burnog nikad ne možeš sa sigurnošću tvrditi ishod. Bojazan mi je od Amerike tj. Trumpa"

Razumiješ? :rol:

Avatar
relativizam
Postovi: 1728
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la relativizam » 14 mar 2025, 10:26

ima li kakvih informacija ,da li bi se mogla odgoditi utakmica sa borcem ili je to zavrsena stvar

NajvecaRadosti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 14 mar 2025, 10:57

relativizam je napisao/la:
14 mar 2025, 10:26
ima li kakvih informacija ,da li bi se mogla odgoditi utakmica sa borcem ili je to zavrsena stvar
Sto?
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

TrofejiSuTu
Postovi: 1518
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 14 mar 2025, 11:22

EastMadness je napisao/la:
14 mar 2025, 08:33
sto Rozman rece istinu bez dlake na jeziku
Isto ce uraditi i Zekic kad jednog dana ode.
To je sasvim normalno,kao sto je logicno da sad suti
Takvi se vise ne vracaju ovdje bar dok su ovakve (ne) prilike.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

EastMadness
Postovi: 1188
Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EastMadness » 14 mar 2025, 11:36

TrofejiSuTu je napisao/la:
14 mar 2025, 11:22
EastMadness je napisao/la:
14 mar 2025, 08:33
sto Rozman rece istinu bez dlake na jeziku
Isto ce uraditi i Zekic kad jednog dana ode.
To je sasvim normalno,kao sto je logicno da sad suti
Takvi se vise ne vracaju ovdje bar dok su ovakve (ne) prilike.
Hvala i Rozmanu sto je rekao neke stvari.

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 14 mar 2025, 11:41

Kad otrese dodik i vico ce s njim. Tako to ide. Ko god prati sta se desava sa nasim kriminalcima zna, kad padne idu svi ostali za njim. Evo Smrk i Zula su primjer, puno manji krimosi naravno, al tako to ide. Ako ne padne dodik, mozda i najbolji scenarij je da klubovi iz rsa istupe iz lige.
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Lucas
Postovi: 4858
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 14 mar 2025, 11:42

TrofejiSuTu je napisao/la:
14 mar 2025, 11:22
EastMadness je napisao/la:
14 mar 2025, 08:33
sto Rozman rece istinu bez dlake na jeziku
Isto ce uraditi i Zekic kad jednog dana ode.
To je sasvim normalno,kao sto je logicno da sad suti
Takvi se vise ne vracaju ovdje bar dok su ovakve (ne) prilike.
Ma možda je Rožman htio malo i da sapere svoj katastrofalan mandat, s obzirom na uloženo u tim i njegov stručni štab.

BungaBum
Postovi: 139
Pridružen/a: 09 apr 2018, 22:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BungaBum » 14 mar 2025, 11:48

Glup si

SamoDaKazeem
Postovi: 1529
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 14 mar 2025, 11:53

plisek je napisao/la:
14 mar 2025, 11:41
Kad otrese dodik i vico ce s njim. Tako to ide. Ko god prati sta se desava sa nasim kriminalcima zna, kad padne idu svi ostali za njim. Evo Smrk i Zula su primjer, puno manji krimosi naravno, al tako to ide. Ako ne padne dodik, mozda i najbolji scenarij je da klubovi iz rsa istupe iz lige.
Onda će doći neki realni bošnjo koji će promovisati bratstvo i jedinstvo pa će opet po starom Zrinjski,Zrinjski, Sarajevo/Željezničar,Zrinjski,Borac,Široki itd.
Ma neka ostane ovako nek ljudi jašu kad znaju.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 14 mar 2025, 12:46

Zasto; ste ukinuli bili kontejnere, vraceni pod pritiskom
Zasto; niko nije nista uradio (bar izasao u javnost) da je stadion istruho, jer svi znamo da se to nije desilo preko noci
Zasto; Mirvic Ismir, odkad je dosao u FK SARAJEVO nije uradio neki interview, ako se boji kamere nek to uradi bar za klubski youtub
Zasto; Ismir Mirvic, ne izadje u javnost i ne kaze koje vlasnik kluba (nosioc glasacki prava)
Zasto; fulamo sa ljudima u akademi i konstantno mjenjamo direktore i trenere akademije.
Zasto; nismo zastupljeni u ns bh zasto se javno neprica od strane licno njega o kriminalu vice sudija itd
Zasto; se neiznose planovi za stadion/ sta ce bit sa butmirim imamo jos 6 godina koncesiju
Zasto; mi jos nismo uspjeli upiznat sd gd zasto od njih niko nista neorica
Zasto; nista se nevrsi pritisak protiv guy parade is opstine
Zasto; se mora potrosit 5 trenera da bi jednog ubo
Zasto; 50 igraca treba fukit dabi nabo 6-7
Zasto; FK SARAJEVO preplacuje igrace (2x vise placa) da bi ganjali trece mjesto

Naravno jedina dobra stvar je prodaja igraca i Zoran Zekic i moze marketing dobit prolaznu ocjene i gacice

Avatar
relativizam
Postovi: 1728
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la relativizam » 14 mar 2025, 13:11

Lucas je napisao/la:
14 mar 2025, 11:42
TrofejiSuTu je napisao/la:
14 mar 2025, 11:22
EastMadness je napisao/la:
14 mar 2025, 08:33
sto Rozman rece istinu bez dlake na jeziku
Isto ce uraditi i Zekic kad jednog dana ode.
To je sasvim normalno,kao sto je logicno da sad suti
Takvi se vise ne vracaju ovdje bar dok su ovakve (ne) prilike.
Ma možda je Rožman htio malo i da sapere svoj katastrofalan mandat, s obzirom na uloženo u tim i njegov stručni štab.
covjek je unio dozu profesionalizma i pokazao put kako treba da se ponasa jedan klub
tad smo poceli da licimo na evropski i svjetski klub ako ne igrom onda ovim popratnim stvarima
Zekic je sad nastavio i nadogradjuje igru

EastMadness
Postovi: 1188
Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EastMadness » 14 mar 2025, 13:36

SamoDaKazeem je napisao/la:
14 mar 2025, 11:53
plisek je napisao/la:
14 mar 2025, 11:41
Kad otrese dodik i vico ce s njim. Tako to ide. Ko god prati sta se desava sa nasim kriminalcima zna, kad padne idu svi ostali za njim. Evo Smrk i Zula su primjer, puno manji krimosi naravno, al tako to ide. Ako ne padne dodik, mozda i najbolji scenarij je da klubovi iz rsa istupe iz lige.
Onda će doći neki realni bošnjo koji će promovisati bratstvo i jedinstvo pa će opet po starom Zrinjski,Zrinjski, Sarajevo/Željezničar,Zrinjski,Borac,Široki itd.
Ma neka ostane ovako nek ljudi jašu kad znaju.
ne moze gore od Vice nikako

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 14 mar 2025, 13:37

SamoDaKazeem je napisao/la:
14 mar 2025, 11:53
plisek je napisao/la:
14 mar 2025, 11:41
Kad otrese dodik i vico ce s njim. Tako to ide. Ko god prati sta se desava sa nasim kriminalcima zna, kad padne idu svi ostali za njim. Evo Smrk i Zula su primjer, puno manji krimosi naravno, al tako to ide. Ako ne padne dodik, mozda i najbolji scenarij je da klubovi iz rsa istupe iz lige.
Onda će doći neki realni bošnjo koji će promovisati bratstvo i jedinstvo pa će opet po starom Zrinjski,Zrinjski, Sarajevo/Željezničar,Zrinjski,Borac,Široki itd.
Ma neka ostane ovako nek ljudi jašu kad znaju.
Jes braco al tako bar jednom u 4 godine imamo sansu da osvojimo, ovako smo osudjeni na 4to mjesto sljedecih 5 godina najmanje. A nasi balijanderi su i prije znali da se prodaju za saku, nista novo i za buduce situacije, samo treba znat iskoristit podmitljivost bosnjaka. Od postenja u BiH nema nista, tuzno ali istinito
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

SamoDaKazeem
Postovi: 1529
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 14 mar 2025, 13:42

Pitar6785 je napisao/la:
14 mar 2025, 12:46
Zasto; ste ukinuli bili kontejnere, vraceni pod pritiskom
Zasto; niko nije nista uradio (bar izasao u javnost) da je stadion istruho, jer svi znamo da se to nije desilo preko noci
Zasto; Mirvic Ismir, odkad je dosao u FK SARAJEVO nije uradio neki interview, ako se boji kamere nek to uradi bar za klubski youtub
Zasto; Ismir Mirvic, ne izadje u javnost i ne kaze koje vlasnik kluba (nosioc glasacki prava)
Zasto; fulamo sa ljudima u akademi i konstantno mjenjamo direktore i trenere akademije.
Zasto; nismo zastupljeni u ns bh zasto se javno neprica od strane licno njega o kriminalu vice sudija itd
Zasto; se neiznose planovi za stadion/ sta ce bit sa butmirim imamo jos 6 godina koncesiju
Zasto; mi jos nismo uspjeli upiznat sd gd zasto od njih niko nista neorica
Zasto; nista se nevrsi pritisak protiv guy parade is opstine
Zasto; se mora potrosit 5 trenera da bi jednog ubo
Zasto; 50 igraca treba fukit dabi nabo 6-7
Zasto; FK SARAJEVO preplacuje igrace (2x vise placa) da bi ganjali trece mjesto

Naravno jedina dobra stvar je prodaja igraca i Zoran Zekic i moze marketing dobit prolaznu ocjene i gacice
Zato što neće niko da talasa.Mirvić radi svoj biznis,kuravelama u klubu plata redovna, navijačima parola bez Mirve smo u kantonu i tako vrijeme prolazi.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 14 mar 2025, 13:50

Bolje da nisi ništa ni govorio.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []