Zivotinja, ziva!
Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
QUARTERBACK je napisao/la: ↑21 mar 2025, 21:20evo da ne kazu samo pljujemo bili smo prvi kad je trebalo pohvalitPasodelMar je napisao/la: ↑21 mar 2025, 21:13Jel igramo 4-3-3? Djelujemo brzi i sigurni na terenu, bolji smo od Rumuna. Dedic agresivan sviđa mi se pravo.
![]()
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Cuj to ni zuti, yebem ti sve. Imal vara ovdje
- Blackwargreymon
- Postovi: 735
- Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Kako ovo nije karton, Gigovicu je odmah poletio da pokaze...
- signalidunapark
- Postovi: 1574
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Ovom se zalizanom smeću naj.ebem mile majčice.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Sramota ni zuti da dobije. Covjek krvari...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
linethreader
- Postovi: 529
- Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
- Kontakt:
- Maroon1946
- Postovi: 2003
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Ovo je crveni
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Igra li Tahirbeg? Jedino njega nisam upratio.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Nema ni zutog, fuj.
Rezultat je trend, ideal je vječan!
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Ono razbio mu nos nogom i to nije zuti..
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Nas igrac bi dobio crveni za ovakav udarac.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Sudija klosar raspali.
- Blackwargreymon
- Postovi: 735
- Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Mamu vam hebem.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Okej nisi vidio udarac, ali vidis da mu tece krv i ni karton? 
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
- signalidunapark
- Postovi: 1574
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Ovaj debil je Pjaniću dao crveni protiv Grka, kad amo ih razvalili prvo poluvrijeme 2:0.
- PasodelMar
- Postovi: 728
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Sve je dobro, formacija je pun pogodak, da izgubimo ovo se treba forsirati baš ovako. Dedic i Demirovic su mi najjači trenutnoQUARTERBACK je napisao/la: ↑21 mar 2025, 21:20evo da ne kazu samo pljujemo bili smo prvi kad je trebalo pohvalitPasodelMar je napisao/la: ↑21 mar 2025, 21:13Jel igramo 4-3-3? Djelujemo brzi i sigurni na terenu, bolji smo od Rumuna. Dedic agresivan sviđa mi se pravo.
![]()
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Gdje je ba VAR, čist crveni.
Online
Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Goalgetter, Godfather, Harare, onajlikk, RajvoSa89, Sensei i 59 gostiju.




