Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
kempes
- Postovi: 2364
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la kempes » 21 mar 2025, 21:41
Zbog ove sline se pljuje Sunjic koji je duplo bolji veznjak.
Zbog ovog levata moraju dvojica pokrivati.
-
Fudbalbr1
- Postovi: 554
- Pridružen/a: 28 nov 2016, 15:51
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fudbalbr1 » 21 mar 2025, 21:42
Najveca slina si ti
-
kempes
- Postovi: 2364
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la kempes » 21 mar 2025, 22:01
Fudbalbr1 je napisao/la: ↑21 mar 2025, 21:42
Najveca slina si ti
Eto skrivio je penal, jebbo ti on porijeklo seljacko
-
marlostanf1eld
- Postovi: 2642
- Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la marlostanf1eld » 21 mar 2025, 22:01
Najgori igrac koji je ikad zaigrao u dresu BiH, ovaj covjek nije profesionalni fudbaler.
-
kempes
- Postovi: 2364
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la kempes » 21 mar 2025, 22:02
Spasi ga sudija, vadi ovo smece od igraca dok nije opet zasro
-
nebeskasila
- Postovi: 3693
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la nebeskasila » 21 mar 2025, 22:02
Jel mi moze neko objasniti zasto ovaj lik igra?
-
PasodelMar
- Postovi: 720
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la PasodelMar » 21 mar 2025, 22:03
VADI GA YEBO TI ON MATER
-
fanatik19
- Postovi: 2944
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la fanatik19 » 21 mar 2025, 22:04
KAKAV DEBIL YEBEM TI FUDBAL KAD OVAKVI MILIONERI OD NJEG POSTANU.
-
D97
- Postovi: 206
- Pridružen/a: 25 jan 2024, 21:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la D97 » 21 mar 2025, 22:08
Nije penal

-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 21 mar 2025, 22:25
Odron od igrača. Odron.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
Mogli
- Postovi: 5905
- Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mogli » 21 mar 2025, 22:26
Mogli je napisao/la: ↑16 mar 2025, 23:13
PasodelMar je napisao/la: ↑16 mar 2025, 17:45
Mogli je napisao/la: ↑16 mar 2025, 17:23
Najgori fudbaler kojeg sam gledao u repci. Hadziahmetovic i Cimirot su za njega igracine. Nisam iznenadjen sto se pokazuje da je i danska liga prevelik zalogaj za njega.
Treba momku pomoć dok je u krizi...
Do sada je svaki trener kod kojeg je bio shvatio da je ubleha osim Pokerasa.

-
NazorUso
- Postovi: 6866
- Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la NazorUso » 21 mar 2025, 22:37
Ma na stranu ocigledan penal, ali lik je odigrao za qrac ! I kaze pljujemo ga... Da je neka opcija sa klupe pa hajde, ali je problem sto ga kockar gura u prvih 11.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
D97
- Postovi: 206
- Pridružen/a: 25 jan 2024, 21:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la D97 » 21 mar 2025, 22:49
Mozel neko objasnit zasto nije penal?
-
Fudbalbr1
- Postovi: 554
- Pridružen/a: 28 nov 2016, 15:51
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fudbalbr1 » 21 mar 2025, 22:56
Kempes jesam li ja tebi nesto psovo?
-
signalidunapark
- Postovi: 1551
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la signalidunapark » 21 mar 2025, 22:58
D97 je napisao/la: ↑21 mar 2025, 22:49
Mozel neko objasnit zasto nije penal?
Kompenzacija, ali općenito pravila oko ruke ti niko živ više ne može objasnit.
Moglo bi se donekle opravdat da nije bilo namjere, da je lopta pala na ruku s visine i da nije išla prema golu, pa eto ave to skupa, ali možda.
-
halabuka
- Postovi: 117
- Pridružen/a: 15 jan 2021, 18:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la halabuka » 21 mar 2025, 23:04
D97 je napisao/la: ↑21 mar 2025, 22:49
Mozel neko objasnit zasto nije penal?
Nije penal jer je bio u zraku i ruka mu bila u prirodnom polozaju bez ikakve namjere da igra na loptu s njom. Sad se ne sviraju vise takve gluposti.
-
Semper
- Postovi: 3529
- Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la Semper » 21 mar 2025, 23:38
Najgori veceras , jednostavno nivo je nase federalne lige.
-
tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la tuzlak1987 » 21 mar 2025, 23:46
Jedini koji mi nije legao veceras.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, addebisi, AnelMid, Beduin, Bordo10, Brazzzoo123, CHR, Cwirek, dedo26, farenhajt, feniksptica, fukareSjever, Goalgetter, GrbavicaHrammm, HariTz, Iniesta12, JimmyPage, klasik, Lavcina, LjutaPaprika, MundijalVibes26, myself, omanovski, oneday, ovisnik, Pensioner26, Rule_hz, s4mke, Shevko, Sheyi, SHZ82, signalidunapark, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TETRAPAK, Tracy3McGrady, TripleThreat, tutankamon1905, Wilshere10, Wolffire, Zgemboo89, Zglavkar i 321 gost.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []