Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Zasluzena pobjeda, zbog borbenosti svih igraca, gol akcija fantazija, vasilj nas je izvadio jednom, i mi promasismo zicer na kraju. Nista Walachija nije pokazala pa da kazes da su nas nadigrali, imali su loptu ali nek je sad nose kuci.
Bravo momci na borbenosti, a ono koliko znate znate, limitirano jeste ali smo svjesni koliki nam je plafon.
Najbitnije od svega: POBJEDA.
Bravo momci na borbenosti, a ono koliko znate znate, limitirano jeste ali smo svjesni koliki nam je plafon.
Najbitnije od svega: POBJEDA.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
- PasodelMar
- Postovi: 720
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Konačno promjenio formaciju i naravno vidi se da postoji dovoljan kvalitet u igračima da iznesu ogroman teret.
Bilo je i sreće, ali sreća prati hrabre.
Velika pobjeda i sve čestitke
.
Bilo je i sreće, ali sreća prati hrabre.
Velika pobjeda i sve čestitke
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Bravo. Malić je odigrao fenomenalno. Sad kad se sjetim Saničanina 
- BosniaBoston
- Postovi: 13807
- Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Taman nekad 2015. , kad smo se čupali iz govana u kvalama za euro 2016 sa Djurićem u napaduakisarajevo92 je napisao/la: ↑21 mar 2025, 22:49proslo je barem 10 i vise godina da sam se zadnji put ovako osjecao![]()
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Ali kakva trka ljudi moji, sta je ono 
Imal gdje fanatika, huse hase i ekipice
Jesul vec u gasulhani il jos uvijek na aparatima?
Imal gdje fanatika, huse hase i ekipice
Jesul vec u gasulhani il jos uvijek na aparatima?
naprijed rejal
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025
Uzima nas Kipar u Zenici 1-2. Nema u našim kuveta dovoljno.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
1000 i kusur ljudi na forumu jbt
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
- QUARTERBACK
- Postovi: 12666
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
mora bolje, al rumunija bez obzira na izostanke igraca veoma dobra ekipa sto su i pokazali u ovoj utakmici, nama zbog slabe sredine ne preostaje nista drugo nego da je nabijamo na dzeku i trnokopa i da se tako igrom preselimo na protivnicku polovinu.. i ono glavno sto moramo uvijek imati jeste ovakva BORBANEZALAGANJE je napisao/la: ↑21 mar 2025, 22:52Pobjeda, pa kakva god da je.
Prvih 20min odlicno.Sve poslije toga cisto krampanje i borbenost.Nikakve igre i vile nas nosale.Mora ova puno bolje.
Sunjic igrac tekme bez dileme.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Igramo s 2 napadaca od tog Dzeko 39 ima a Tabakovic ima karakteristike sidrasa boljeg od Bazdara da ne pricam Demirovica tako da ima smisla da ga je pozvao. Dao bi mozda stabilnost u skokovima kad je nabijemo ali nista vise od toga.
Nemam ja problem biti realan i kritikovati, to vi imate problem jer serete na sve zivo.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
BarbareZeljin
- Postovi: 1327
- Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Sta vam je sta ste razapeli Bazdara,kao da je 3 penala fulio.
80 posto bi vas dobilo mozdani udar,da se nadju u blizini lopte,a kamoli da je opucaju.
Jesmo pogan narod u pm. Veci smo cigani od Rumuna.
Gledaj vam komentara. Pa od ovih svih igraca,jedino od njega,Gigovica,Dedica i Bajraktarevica mozes nesto ocekivati u buducnosti.
80 posto bi vas dobilo mozdani udar,da se nadju u blizini lopte,a kamoli da je opucaju.
Jesmo pogan narod u pm. Veci smo cigani od Rumuna.
Gledaj vam komentara. Pa od ovih svih igraca,jedino od njega,Gigovica,Dedica i Bajraktarevica mozes nesto ocekivati u buducnosti.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
borbena nam je repka nocas bila, svaka cast.....jos kad se pridoda Janelt i Bajraktarevic u formi....dobit ce totalno novu dimenziju nasa igra.
Zadnja izmjena: Konzerva, dana/u 21 mar 2025, 22:55, ukupno mijenjano 1 put.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Još kada dođe onaj švabo.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Ja se ne sjecam nase losije utakmice a da smo dobili, pogotovo u gostima. Jel ovo dolaze na naplatu svi oni barazi, penal u Parizu itd.
Ogroman korak, ovjerit u Zenici pa da mastamo.
Ogroman korak, ovjerit u Zenici pa da mastamo.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
- baboedindzeko09
- Postovi: 14556
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Realno Janelt je svemirski brod za sve naše veznjake zajedno. Sa njim bih se usudio reći da se možemo i nekim poklapanjem kockica i dobrom sadakom potući i za prvo mjesto.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
- GrbavicaHram1921
- Postovi: 745
- Pridružen/a: 22 feb 2025, 11:33
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Ne pobjedis li u ponedeljak, popi.shaj se na ovu pobjedu.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Samo da unaprijed yebem mamu svima koji će spomenuti Ahmedhodžića
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
- Blackwargreymon
- Postovi: 735
- Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Demir ko jelen, veceras pokazao da je igrac koji vrijedi 30mil
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.

Nek zavrse kvalifikacije
Utakmica u rangu one protiv Sjeverne Irske kad su nas rasuli, a mi dobili...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Šunjic da se normalno ošiša i da izgleda kao fudbaler, igrač za Bundeslige, ovako kao neka isfucana rospija na terenu, ali je doktor fudbala.

Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Ja teške utakmice, smršo sam dvije kile hahahahaha
Bravo Zmajevi, bravo Barba, pobjeda na startu kvalifikacija za samopouzdanje.
Bravo Zmajevi, bravo Barba, pobjeda na startu kvalifikacija za samopouzdanje.
Online
Trenutno korisnika/ca: 231983, Beduin, bh22, Cautinho, HariTz, izdzezveubrazil, James1987, LeCoq, ludilompredozirani, random11, Sveti, TMovac, tuzlanskinacin, Wolffire i 134 gosta.








