Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Bitno je jel da su sve fino argumentovaliMadal je napisao/la: ↑22 mar 2025, 12:19Maloumnici. Visok presing, uigrani prekidi, kompaktna odbrana apsolutno je sve staro. Da formacija drugacija u pronalasku Memica, Malic, Sunjica ali koncept je isti. A liga nacija valjda i sluzi da isprobavas i vidis ko moze ko ne moze. Ali jbg nije se moglo strucnjacima objasnitSveti je napisao/la: ↑22 mar 2025, 12:18Ali celavi kockar nije zvao denisa hadzivandajka a umjesto njega je zvao menadzerske petokolonase, barbaoutMadal je napisao/la: ↑22 mar 2025, 12:14Samo da se ponovi jos jednom, ovaj visoki presing igramo u apsolutno svakoj utakmici jos od prijateljske protiv Engleske. I nista novo ono sinoc nije bilo.
To je kad se pisalo da Barbarez ima neku viziju i ideju a maloumnici nas ismijavali s tom konstatacijom.![]()
Al sto ih je milina gledat kako se koprcaju u spinovima i lizu sto su posrali zadnjih mjeseci
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Utakmicu drugog kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2026. godine između Bosne i Hercegovine i Kipra će suditi norveški arbitar Rohit Saggi.
Njemu će asistirati sunarodnjaci Morten Jensen i Anders Olav Dale dok će četvrti sudija biti Daniel Higraff također iz Norveške.U VAR sobi će biti također Norvežani Tom Harald Hagen i Kristoffer Hagenes dok je posmatrač suđenja Martin Atkinson iz Engleske, a kontrolor suđenja Michel Schafroth iz Švicarske
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Da, sve cinjenice pisali
Uzivanje je citati im zbunjene postove cak neki i spinuju kako su oni upravu
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Ma drug mi previše ubijamo sami sebe nekim stvarima...Razumijem izgubila se nada sve stoji ali recimo prošle godine baraž sa Ukrajinom mi smo ih gledali kao da su Leverkusen..Na kraju naši bili bolji 80 minuta...Sada ista stvar za Rumuniju, najjači igrač na spisku im igra u Parmi uz to nije dao gol od prošle godine, imamo jače igrače i vrijedniju ekipu ali navijači su gaće skinuli još prije 2 sedmice. Sreća pa igrači nisu bili takvi jer smo vidjeli da možemo.DamirT je napisao/la: ↑22 mar 2025, 12:30Kod nas iz krajnosti u krajnost. Ili smo Brazil ili Andora. Nema izmedju. Cuj nismo bolji od njih...Riquelme1921 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 12:21Nismo bolji od Kipra?
Ma da, sada ćemo strepiti od ekipe koja je u grupi C Lige nacija imala samo pobjede protiv Litvanuje a u zadnjim kvalifikacijama za euro sakupili 0 bodova.
Ekipa koju je Kosovo u zadnje 3 godine dobijala 5-1, 4-0 i 3-0
Treba biti oprezan naravno, nije da nas nisu dobijali kad smo se najmanje nadali, ali smo sigurno favoriti u ponedjeljak.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Nerealno je da smo uzeli citav plijen.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
invincible1921 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 12:34Pa evo ne znaju ljudi pa ni ja 5 rumuna nabrojat a kamol kiprana..a skidamo gace prije tekme, mislim po atmosferi i stavu...Naravno da se ne lazemo mogli smo mi sinoc odigrat lose sto nam se cesto desi i izgubit 3:0...ali realno smo na papiru bar malo iznad rumunije i bar dva tri puta iznad kipra...Treba se i postavit tako.DamirT je napisao/la: ↑22 mar 2025, 12:30Kod nas iz krajnosti u krajnost. Ili smo Brazil ili Andora. Nema izmedju. Cuj nismo bolji od njih...Riquelme1921 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 12:21
Nismo bolji od Kipra?
Ma da, sada ćemo strepiti od ekipe koja je u grupi C Lige nacija imala samo pobjede protiv Litvanuje a u zadnjim kvalifikacijama za euro sakupili 0 bodova.
Ekipa koju je Kosovo u zadnje 3 godine dobijala 5-1, 4-0 i 3-0
Treba biti oprezan naravno, nije da nas nisu dobijali kad smo se najmanje nadali, ali smo sigurno favoriti u ponedjeljak.
Sto se motivacije tice...Ovo nije sansa generacije nego 100% sam siguran da naredna 4 ili 5 SP nes bit cak ni blizu da odes sto je znaci 20 godina.. jer samo prvi ide...a braz nismo mogli ni prije a kamol sad sa ovim sistemom
Na kojem Papiru smo mi Bili iznad rumunije??
2godine nismo nikog pobijedili, Lux nas pobijedivao, oni tamo negdje ok 30mjesta mi 70 mjesto na listi.
Cijena ekipe, tu negdje, oni igrali EP mi bili zadnji u kvalifikacijama.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Edit: Jedini put kad smo otišli na SP2014 je Španija osvojila 2 godine prije EURO tako da možda se potrefi i za ovo SP.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Na poluvremenu izmjene se ne ubrajaju u te prozore.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Hvala brate cijelu noć se pitam kako je uspio u 4 prozora napraviti izmjene.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.

Da li ima jos tu masku? Koliko se sjecam u Romi mu je donijela srecu i zabio je neke golove, protiv Milana npr.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Upravo.
Takav igrač može napraviti razliku protiv Kipra i San Marina, a mislim da na ovom spisku i nema puno igrača koji su ofanzivno toliko plemeniti.
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
I ja vjerujem da ce poceti.
Tesko mu se podbaci li opet protiv ovakvog Kipra, onda stvarno nema vise nikakvog opravdanja za njega.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Coolpanda24 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 11:56Da li ih ima pravo pozvati "naknadno"? Nisam siguran iskreno.
To bi trebala jedina poenta biti onog prosirenog spiska. Ako ne moze ih pozvati onda bi valjda bilo beskorisno i praviti ga kada ih ne moze pozvati.
Da ne pricam sto je svakako bio ogroman rizik imati na spisku samo tri napadača, a koristis od starta 2. U takvoj formaciji moraš minimum 4 napadaca imati.
-
adrenaline323
- Postovi: 409
- Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
anisi konto dase moze isa jedbim spicom igrati aaaaDeeWa je napisao/la: ↑22 mar 2025, 14:03Coolpanda24 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 11:56Da li ih ima pravo pozvati "naknadno"? Nisam siguran iskreno.
To bi trebala jedina poenta biti onog prosirenog spiska. Ako ne moze ih pozvati onda bi valjda bilo beskorisno i praviti ga kada ih ne moze pozvati.
Da ne pricam sto je svakako bio ogroman rizik imati na spisku samo tri napadača, a koristis od starta 2. U takvoj formaciji moraš minimum 4 napadaca imati.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3180
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
DeeWa je napisao/la: ↑22 mar 2025, 14:03Coolpanda24 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 11:56Da li ih ima pravo pozvati "naknadno"? Nisam siguran iskreno.
To bi trebala jedina poenta biti onog prosirenog spiska. Ako ne moze ih pozvati onda bi valjda bilo beskorisno i praviti ga kada ih ne moze pozvati.
Da ne pricam sto je svakako bio ogroman rizik imati na spisku samo tri napadača, a koristis od starta 2. U takvoj formaciji moraš minimum 4 napadaca imati.
Trebalo bi svakako, ali nisam siguran da li se može pozvati igrač nakon već jedne odigrane utakmice, okej ovo što je Malić odmah uletio na početku. Zato nisam siguran.
Slažem se, ja sam odmah govorio o tome. Još evo Džeko se povrijedi, čitam da se vraća u Istanbul, neće biti tu protiv Kipra. Kulenović bi baš legao, ali eto valja se skrpiti nekako.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3180
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Odmah opuštanjeSergej Barbarez odlučio je nagraditi svoje igrače nakon pobjede i bespoštedne borbe protiv Rumunije.
Zmajevi će danas dobiti slobodan dan u Sarajevu.
Protiv Kipra igramo u ponedjeljak u Zenici, pa će tako naši igrači trenirati još jednom – u nedjelju.
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, ajaca, Alucard, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, BarbareZeljin, bavariapivo, bh22, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, ELDIABLO20, emir79, enobarca, exampLe., feniksptica, FerdinandF, Frankie, GG3, GIBRA, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, greenwood, haklamas, HariTz, Hazre, husrefbeg, InatSilniBosanski, Iniesta12, James1987, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, Kljukusar, komax, Kylian, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, MacArsla, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Marsal, Micron, Mocvara1991, MostarNeretva, Napapijri, nebeskasila, Obdunsmen, Paromlinac, PeppermintSA, Pitar6785, prisonbreak, RajvoSa89, Rio12345, rishovski, s4mke, safun79, sagitarius, SanaBosna, Shategabri, Sheyi, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, TefalTava, TETRAPAK, tobaccos, unavita, VensanKasel, visarionovich, Wisey, Zaxon, Zgemboo89 i 902 gosta.






