Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Nama je prijeko potreban kontinuitet, da se dedic i Kolasinac naviknu na kretanje jedan sa drugim, i ostali igrači. Graditi koheziju i mehanizme. Eventualno Huseinbasic i Bazdar umjesto Dzeke i Gigovica
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Huseinbasic nije na spisku. A nismo mi ekipa, tj nije zamisao strucnog staba, da ce graditi istu formaciju i uigravati istih prvih 11 i to se i sad da zakljuciti. Vrtit cemo 20ak igraca u prvih 11 i 30ak u i oko spiska.L_blancos je napisao/la: ↑22 mar 2025, 14:17Po mogućnosti ponoviti prvih XI, u zavisnosti od povreda.
Nama je prijeko potreban kontinuitet, da se dedic i Kolasinac naviknu na kretanje jedan sa drugim, i ostali igrači. Graditi koheziju i mehanizme. Eventualno Huseinbasic i Bazdar umjesto Dzeke i Gigovica
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Pretpostavljam da moze, zato ga je i stavio. Vjerovatno uvrsti Tabakovica medju 23 igraca, ali otpise Dzeku.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Coolpanda24
- Postovi: 3181
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Protiv Kipra se mogu pojačati krila, čisto da se s te strane prave problemi i vjerujem da je to jedino potencijalno smjer u kojem se može ići.
I što se tiče Kipra:
- Na golu će biti Joel Mall, Švicarac, ove godine standardan u Servette (prvi na tabeli u Švicarskoj), izrazito visok.
- Lijevi će biti Anderson Correia, Brazilac, iz Arisa Limassol i tu su najjači uz stopere. Na desnom nemaju igrača na spisku uopšte i morat će da krpe (velika šansa), ili će staviti Siikkisa koji nije nikad ni debitirao.
- Stoperi su Panagiotou (Omonia), Laifis (APOEL) i Sielis (Panetolikos). Ako budu igrali sa dva, onda će igrati prva dvojica i oni su sasvim ok, čak i iznad toga. Sielis može na desnog beka, ali je stoper i naša šansa. Ofanzivno svakako neće postojati s te strane.
- U sredini će biti Kousoulos (Omonia), Kastanos (Verona) i Artymatas (Anorthosis) ili Kyprianou (Peterbourgh). Jedna od rijetkih ekipa u Evropi gdje je čak i naš vezni red ozbiljniji.
- Naprijed će biti Loizos Loizou (Omonia) kojeg treba paziti i Tzionis (Arad) koji je nivo Andrije Drlje, i Sotiriu/Pittas koji slabo igraju u klubovima (APOEL/CSKA Sofija) i iako su najjača imena nominalno, ne smiju biti problem. Može još možda upasti Stavros Gavriel (Zulte) ili Kakoullis (AIK Stokholm), ali kako slabo igraju, sumnjam.
Helem, nekoliko stvari:
1. Desni bek im je problem i vezni red im je problem. Ne treba samo ići na to da se opterete njihovi stoperi, jer im je to najkvalitetniji dio tima.
2. Svi su izrazito niski. Stoperi su im po 185-186cm. Krila su im sve ispod 170cm. Helem, moramo na prekidima biti dominantni, moramo.
3. Da imaju mogućnost, njima bi svaki naš igrač sa spiska apsolutno bio prvotimac (osim možda rezervnih golmana). Čak da napravimo još jednu reprezentaciju od 20, vjerovatno opet isto. S druge strane, s njihovog spiska, kod nas bi na spisak upali možda samo Joel Mall i Kastanos, i to jer igra u Veroni, a Boga mi i to ako ćemo realno tanko, ali eto.
Jutro prije utakmice. Manje-više tako se to radi svudaCoolpanda24 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 14:37Kad on igračima saopšti uopšte ko je u prvih 11 i kako ih uigrava? Mali Malić u intervjuu reče da nije mogao vjerovati kad mu je selektor danas (juče) rekao da će biti starter.
-
adrenaline323
- Postovi: 409
- Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Koliko se prodalo od sinoć?
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Gledao sam sinoc po sektorima i danas kad sam gledao, ne bih rekao da se vise od 500 ulaznica do danas, ne znam sta je sa istokom, hoce li bar on biti pun, a i cijene su povelike
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Krezuboj dijaspori ne odgovara termin a i strah ih doci u BiH zbog pisanja po medijima.Sheyi je napisao/la: ↑22 mar 2025, 14:58Gledao sam sinoc po sektorima i danas kad sam gledao, ne bih rekao da se vise od 500 ulaznica do danas, ne znam sta je sa istokom, hoce li bar on biti pun, a i cijene su povelike
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Kipar nije neki Lihtestajn ili San Marino, a nije ni s nama u rangu, to ce biti veoma interesantno kako ce izaci kada treba vrsiti ppritisak vise od poluvremena i kada si bas bolji po papiru.
Ta ce nam tekma puno toga reci za nastavak.
Tek sada nadolazi koliki je bio rezultat sinoc ako se ovjeri u pon
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3181
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Ovo za Radeljića sam sinoć odmah uočio, svi ruku na srce, on na pupak
I također sam primijetio da na klupi Katić, Bašić i Zlomislić nisu držali ruku na srcu tokom intoniranja himne.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
-
DjaniTarik
- Postovi: 915
- Pridružen/a: 21 feb 2025, 21:22
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Bas iz tog razloga, ne treba ih ponoziti i misliti da su kanta za nabijanje, vec sa puno snagom i koncetracijom na njih. Vidjeli smo u proslosti da nam ne leze i imamo uzasna iskustva protiv njih.DjaniTarik je napisao/la: ↑22 mar 2025, 15:10Ja nerazumijem, jel ljudi ovo stvarno smatraju kipar ko neku ekipu, ako je kuci ne zgazimo jedno 2,3 -0 nemamo sta traziti. Kosova ih nabija a mi ovdje polako nesto kofol, treba reci moramo pobjediti i pobjedit cemo, cemu ovaj strah
FK DELFIN NEUM
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, atomac123, AzRimiRzA, b00t, Bobadilla, Bosanac90, Bosnjo22, brig, Brokula, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, eaglebvb09, Elddar, enobarca, exampLe., farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, Iniesta12, jasmin10, karajlo, Kaunas, Kljukusar, KockarVicin007, Kylian, lakilone, LeCoq, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, mercurial, MostarNeretva, Muumii, Nakata, NeRi_K, pama, Paromlinac, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, rukometubih23, s4mke, SanaBosna, Sarun, Shategabri, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, StevieG8, Venom, VivaLaLiberta, Wilshere10, Wlad55, worchester i 468 gostiju.






