Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Imamkarbarum
- Postovi: 428
- Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la Imamkarbarum » 24 mar 2025, 21:02
govorio sam odma evo i to je to Hajradinovic ne postoji u prvih evo pola sata
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 24 mar 2025, 21:03
Kod nas sve duge lopte, a niko ne moze da je primi...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
GG3
- Postovi: 4164
- Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la GG3 » 24 mar 2025, 21:03
Radeljic

Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
-
NazorUso
- Postovi: 6866
- Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la NazorUso » 24 mar 2025, 21:03
kempes je napisao/la: ↑24 mar 2025, 21:02
Jel se vidio onaj bogalj iz kasimpase
On ne bi mogao igrati za Bojnik !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
BosPos
- Postovi: 85
- Pridružen/a: 15 okt 2023, 14:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la BosPos » 24 mar 2025, 21:03
Malic ispada non stop. Unjeo je nervozu. Previse je ovo za momka koji tek poceo profi nogomet.
-
lakilone
- Postovi: 1359
- Pridružen/a: 02 feb 2023, 07:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la lakilone » 24 mar 2025, 21:03
kempes je napisao/la: ↑24 mar 2025, 21:02
Jel se vidio onaj bogalj iz kasimpase
Za sad najbolji
Željezničar über alles
-
let3
- Postovi: 31827
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 24 mar 2025, 21:03
Kipar dosta bolji u ovih prvih 18 minuta. Ne izgleda dobro nimalo

-
Nerminovic
- Postovi: 10987
- Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
- Lokacija: Bangkok, Tajland
-
Kontakt:
Post
Postao/la Nerminovic » 24 mar 2025, 21:03
Kipar jak
Champions of SportSport League 2017
BackSpace United
-
miki09
- Postovi: 693
- Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la miki09 » 24 mar 2025, 21:03
Velizar je napisao/la: ↑24 mar 2025, 21:01
Nemamo znalca u veznom redu i to je tako
Zato kipar ima pa nas ovako dominiraju na sredini

-
Confiance
- Postovi: 1343
- Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Confiance » 24 mar 2025, 21:03
Da nam nisu Grke poslali kao protivnika
-
Fudo
- Postovi: 5336
- Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fudo » 24 mar 2025, 21:04
5 na sredini 4 u odbrani i kipar ti cita lekciju. Iznjeti loptu a da nije na kolasinca i da neko zna zadrzati je scfi za nas repku. Ovo je DALEKO najgora posleratna repka vodjena jednim pokerasom, kojem se posrecilo u rumuniji i umislio da je Klopp
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
-
Velizar
- Postovi: 1503
- Pridružen/a: 16 sep 2024, 17:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Velizar » 24 mar 2025, 21:04
Malic nije bek i zato nema sta ponudit prem naprijed
Morao je igrat sa Memicem koji moze donijet neku iskru...a zbog istog razloga je trebao zvat Esmira
-
signalidunapark
- Postovi: 1551
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la signalidunapark » 24 mar 2025, 21:04
miki09 je napisao/la: ↑24 mar 2025, 21:03
Velizar je napisao/la: ↑24 mar 2025, 21:01
Nemamo znalca u veznom redu i to je tako
Zato kipar ima pa nas ovako dominiraju na sredini
Više dominiraju po krilima. Nema ni njih u sredini.
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 24 mar 2025, 21:04
Morat ce Dzeko uletiti izgleda.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Tekashi
- Postovi: 17041
- Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tekashi » 24 mar 2025, 21:05
Ne mozemo meda, oca mi.
-
Arvid
- Postovi: 24120
- Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la Arvid » 24 mar 2025, 21:05
Savez napolje

I found freedom. Losing all hope was freedom.
-
visokohz
- Postovi: 4626
- Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la visokohz » 24 mar 2025, 21:05
Nama će svaka i ole jača reprezentacija strpati 5 kom bez problema
-
bodi123
- Moderator
- Postovi: 15721
- Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la bodi123 » 24 mar 2025, 21:05
Ovdje samo Kolašinac zna lopte igrat, ostalo sve trkaće kokoši.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase
-
kakarut
- Postovi: 825
- Pridružen/a: 25 avg 2021, 19:55
-
Kontakt:
Post
Postao/la kakarut » 24 mar 2025, 21:05
Hajradinovic i Malic vani na poluvremenu, basic treba unutra da dobijemo malo ozbiljnijeg igraca na sredini da poveze redove umjesto ove prevare turske a Memic umjesto Malica
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, addebisi, AnelMid, Atlanta, Beduin, Bing [Bot], Bordo10, Brazzzoo123, CHR, Cwirek, farenhajt, feniksptica, Goalgetter, GrbavicaHrammm, HariTz, Iniesta12, klasik, Lavcina, LenyYoro15, LjutaPaprika, MundijalVibes26, omanovski, oneday, ovisnik, Pensioner26, Rule_hz, Shevko, Sheyi, SHZ82, signalidunapark, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TETRAPAK, Tracy3McGrady, TripleThreat, tutankamon1905, Wilshere10, Wisey, Wolffire, Zgemboo89, Zglavkar i 342 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []