Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
adrenaline323
- Postovi: 409
- Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
- JayCatwright
- Postovi: 9497
- Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
- Blackwargreymon
- Postovi: 735
- Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Polako sa hypeom imas Austriju 2 puta i Rumuniju jos jednom.
Mogu mislit lozione kad jos uzmemo San Marinu 6b u dvomecu.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Dedić ne smije igrati krilo, pogotovo ne lijevo. Stavi ga na beka lijevog ili desnog.
Tahirovića treba nabiti nogom sa spiska a ne iz prvih 11.
Radeljić je zločin koji traje i protiv iole kvalitetnije ekipe bi nas ovo moglo koštati. Protiv Rumunije su nas vile pronosale i Vasilj u 2-3 navrata kada mu je pobjegao igrač zbog lošeg pozicioniranja.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Visok, mrsav to je njemu kriterij pa moze i Edin tu igratiJayCatwright je napisao/la: ↑24 mar 2025, 22:45Polako, jos uvijek ne zna koji igrac na kojoj poziciji igra, ide Dzeko na DM narednu
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Nisam ljubitelj Sergeja, ali uživaj Bosno i Hercegovino u noći sa 6 bodova
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
- signalidunapark
- Postovi: 1549
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
A šta je to loše Burnić napravio na beku večeras?adrenaline323 je napisao/la: ↑24 mar 2025, 22:45Opet smo se krpili Burnicem na beku boze sacuvaj, Mujakic je na spisku jer je patriota bukvalno beskoristan
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
- bocni - Kolasinac a na drugoj strani Malic - Gazibegovic (tu su oni po meni)
- sredina: Saric > Tahirovic, dodati jos Hadziahmetovica ovdje, po meni moze pomoci, i ovog novog Janelta - moze biti OK
- u ofanzivnom dijelu, Hajradinovic bi morao imati ozbiljniju rolu, Dzeko, Demirovic, Bazdar, to malo ukomponovati i ne bi trebalo biti lose
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
jedino tako opravdat radeljica, tahirovicva i mujakica
Eto de mi recite drugi razlog
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Gdje ti je Dedic?Confiance je napisao/la: ↑24 mar 2025, 22:47- najbolje od stopera sto imamo su Katic i Barisic, tu moze i Hadzikadunic, ako bude u timu
- bocni - Kolasinac a na drugoj strani Malic - Gazibegovic (tu su oni po meni)
- sredina: Saric > Tahirovic, dodati jos Hadziahmetovica ovdje, po meni moze pomoci, i ovog novog Janelta - moze biti OK
- u ofanzivnom dijelu, Hajradinovic bi morao imati ozbiljniju rolu, Dzeko, Demirovic, Bazdar, to malo ukomponovati i ne bi trebalo biti lose
- Blackwargreymon
- Postovi: 735
- Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Na San Marinu se treba izživjeti. Napraviti toliku gol-razliku da ne znaju gdje su. Podignuti samopouzdanje Bazdaru, Esmiru (treba ga zvati), i drugima. Zvao bih i Kerima za te utakmice.
- akisarajevo92
- Postovi: 19209
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
ako to nekako dobijemo na guzove 1:0, pa Kipar uzmemo i onda ostaju Rumunija kuci i Austrija u Becu na domacem terenu
ludnica
kalendar me mami koliko god da lose izgledamo igracki
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Pa Malić je stoper, ne shvatam sto ga svi ignorirate na toj poziciji. Momak treba sa Katićem bit stoperski par, Dedić desno, Kolasinac lijevo.Confiance je napisao/la: ↑24 mar 2025, 22:47- najbolje od stopera sto imamo su Katic i Barisic, tu moze i Hadzikadunic, ako bude u timu
- bocni - Kolasinac a na drugoj strani Malic - Gazibegovic (tu su oni po meni)
- sredina: Saric > Tahirovic, dodati jos Hadziahmetovica ovdje, po meni moze pomoci, i ovog novog Janelta - moze biti OK
- u ofanzivnom dijelu, Hajradinovic bi morao imati ozbiljniju rolu, Dzeko, Demirovic, Bazdar, to malo ukomponovati i ne bi trebalo biti lose
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, aqarius, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, bh22, Bing [Bot], Bosanac90, CHR, cicmic7771, Cwirek, DanijelTZ, darker10, DzaniMehmet, eaglebvb09, Elddar, Enigmaa, enobarca, exampLe., farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, harko35, husrefbeg, Imamkarbarum, Iniesta12, invincible1921, James1987, jasmin10, jestamaji, Jurica95, karajlo, Kljukusar, KockarVicin007, kovac, Kylian, lakilone, Lavcina, legendarnadruga, LenyYoro15, Lynx, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Micron, MostarReds22, NEZALAGANJE, Ozymandias, Pensioner26, r3m1, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shevko, Sheyi, smajke, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, tobaccos, TripleThreat, unavita, Venom, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zeko87, Zgemboo89, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 648 gostiju.





/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/06/12/image-b3c9ebe4-2186-4541-88ba-0b9790003858-85-2560-1440.jpeg)
