2 plate mu odbiti za ovaj bol u qrcu
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- belosevic23
- Postovi: 1340
- Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Evropa ce se izboriti
Prodali se neki igraci i napunio malo dzep
Cilj Mirvica ispunjen ja ne znam sta se nervirate
Prodali se neki igraci i napunio malo dzep
Cilj Mirvica ispunjen ja ne znam sta se nervirate
Re: FK Sarajevo
Zadnji put Borca dobili na Koševu 2022?
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovo sto su odigrali večeras Kupresak , Soldo, Unusic i Mehmedovic je za papira.
A objektivno kad pogledaš ta 4 igrača ti ne mogu igrat ako imaš bilo kakve ozbiljne ambicije. Nemaju jednostavno kvalitet. Ne možeš ih Učinit boljim nego sto jesu.
A objektivno kad pogledaš ta 4 igrača ti ne mogu igrat ako imaš bilo kakve ozbiljne ambicije. Nemaju jednostavno kvalitet. Ne možeš ih Učinit boljim nego sto jesu.
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 26 mar 2025, 22:34, ukupno mijenjano 1 put.
-
bordobijeli
- Postovi: 18317
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dobit cemo ih u kupu .vedranbadjun je napisao/la: ↑26 mar 2025, 22:29Ni to nećemo osvojiti. Nemamo se mi čemu okretati kad smo tanki k'o lakmus papir. Kad Guliashvili nije na nivou, ne znamo hodati. Ne možeš se osloniti na jednog igrača i očekivati nešto.bordobijeli je napisao/la: ↑26 mar 2025, 22:28Okrenuti se kupu i to je to . Prvo puno bolje ovaj neki eksperiment s 4 napadaca i 2 vezna u drugom pol je ocajan .
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1520
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Od ove dvojice u sredini jedan je Mehmedbeg
Idi igraj bilijar ne brukaj vise ni klub,ni sebe..
Zadnja izmjena: TrofejiSuTu, dana/u 26 mar 2025, 22:34, ukupno mijenjano 1 put.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
-
misstianopenaldo
- Postovi: 178
- Pridružen/a: 06 jul 2024, 14:41
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
zahvalit se mehmedovicu na kraju sezone... a nije mi mrzak, zelim mu sve najbolje.
I nekog normalnog golmana. 20% jaci bi bili.
i nabijem vas mirzine guzne havere i ostale sve dusmane.
I nekog normalnog golmana. 20% jaci bi bili.
i nabijem vas mirzine guzne havere i ostale sve dusmane.
Re: FK Sarajevo
****, bit će bolje iduće godine 
Re: FK Sarajevo
pojedinci su sa prve federalne nerealno je ovo.
Re: FK Sarajevo
Dan kad ce klub FKS prodisati je dan kad se srusi Kosevo i mi se premjestimo na drugu lokaciju.
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ljudi imaju 15 tekmi vise od nas i vise trce 3x
Svima otkaze dati
Svima otkaze dati
- dr.van nostrand
- Postovi: 8181
- Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
- Lokacija: Dark side of the moon
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
jeb* o vas Jagodic i Zizovic fuj 
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Moramo šutati sa svih pozicija a ne glumiti barselonu
Re: FK Sarajevo
Sve je ovdje plakalo za ovim retardom kupresakom a on najsmjesniji igrac zadnjih pet godina
F.K. SARAJEVO
- FRANK RIBERY
- Postovi: 5304
- Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Klub koji ne zna igrati na rezultat, a hoce da se bori za titulu. 
Zadnja izmjena: FRANK RIBERY, dana/u 26 mar 2025, 22:38, ukupno mijenjano 1 put.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".
Re: FK Sarajevo
Prvi put yebem majku svima u klubu za neodgadjanje ove utakmice. U21 ti mehmedovic raspali
Yebem vam mrtve u picqu i mehmedovicu yebem isto. Mrs u tri picke materine yebo li ti sve svoje. Za 2 godine nece moc u federalnoj igrat. Jedna od najvecih krampi u ligi
Yebem vam mrtve u picqu i mehmedovicu yebem isto. Mrs u tri picke materine yebo li ti sve svoje. Za 2 godine nece moc u federalnoj igrat. Jedna od najvecih krampi u ligi
-
Imamkarbarum
- Postovi: 428
- Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sudjene na stranu,ali ovo sto Zekic radi je za otkaza pa mi sad igramo sa 4 spica srede nema zbog toga smo i primili go iz njihove tranzicije,jos na onog konja niko ne izlazi sam cojk.Ne znam godinama nas lazu,evo ovo je evropsko Sarajevo ove godine i sve tako u krug i mi ne micemo nigdje,zao mi je nas obicnih navijaca sto se kidamo danima,godinama.Jbt navijam 26 god za Sarajevo imam osecaj da bezmudniji igraci nisu igrali kao ovi sad.
Re: FK Sarajevo
Sad ide otkaz treneru pa sporazumni raskid sa 10 igrača koje je trener doveo sebi, pa novi trener, pa on sebi dovodi svojih deset igrača i u krug...
Online
Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], HeavyBassBlues i 20 gostiju.


