Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tatamata1946 » 28 mar 2025, 15:23
Posejdon je napisao/la: ↑28 mar 2025, 14:17
Zaista nevjerovatno da se utakmica sa Borcem toliko odgađala i da se dovela skoro pred početak aprila u vrijeme ramazana, obilnih padavina, reprezentativne pauze gdje ti ode najbolji igrač ekipe i dolazi skoro dan pred utakmicu, gdje ti uzmu sve U21 opcije i ostaneš na onoj najgoroj, čitaj Mehmedović, a Borac sa full ekipom ( izuzev golmana, gdje je ovaj novi naravno branio na nivou Keylora Navasa ) i finom trening utakmicom u vidu Famosa dođe spreman na Koševo. Na sve to se desi situacija sa raspadanjem Koševa i tokom utakmice ACL Renata. Sve je bilo odvratno od početka, odvratno se i završilo.
Isto razmisljam, umjesto da se igralo one nedjelje po lijepom vremenu, oni umorniji, posjeta bolja, mi odmorni, zeljni utakmica, sve bolje...evo sta se desi i kako se sve odigra
Nadam se da cemo makar nesto nauciti iz svega ovoga
-
boki86
- Postovi: 5132
- Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la boki86 » 28 mar 2025, 15:32
ako je ovo istina za gojkovica, to je takav peh, jesmo kurate srece. Daj Boze da nije nista strasno
-
Pitar6785
- Postovi: 8137
- Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pitar6785 » 28 mar 2025, 15:47
Fokusirat se na igman, uzet 3 bobe. Takodje nadam se daje Zekic izvukao pouku i da se prodje u finale. Onda do finala ce bit dovoljno vremena da odigramo sa zrinjskijem i borcem ako ih uspjednemo pobjedit (mislim da imamo kvalitet i bez gojkovica) a borac i zrinjski odigraju nerjeseno moglobi se to tad dobro zakoplikovat i za titulu..
Nemoguce je da je Gojkovic posero krizne ligamente ACL i ostalo a da je igrao 10 minuta cak se i bunio kad je izasao. Recimo Andjusic je mnogo manju povredu dozivio u BL i covjek nije mogo stojat 5 sekundi. Jedino ako se dodatno povrijedio posle utakmice, podkovrno nogu oklizno se zapelamu snjura
-
BegovicRamiz
- Postovi: 2717
- Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la BegovicRamiz » 28 mar 2025, 15:55
BegovicRamiz je napisao/la: ↑28 mar 2025, 15:12
valjda saznamo danas sta je i kako je
sutra je utakmica bice valjda najava i rijec o tome
evo sta kaze
"Svi smo spremni za izazov i idemo na teren s maksimalnom koncetracijom i borbenošću."
-
bvsic
- Postovi: 4860
- Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la bvsic » 28 mar 2025, 16:33
Riquelme1921 je napisao/la: ↑28 mar 2025, 13:03
boki86 je napisao/la: ↑28 mar 2025, 12:56
epidemija je napisao/la: ↑28 mar 2025, 12:15
Sta ovo pricaju krizni kod Gojkovica - 9 mjeseci pauze. Jel moguce da smo toliki pehovi
Daj
Pa nije tako izgledalo, sam je izasao, nije na nosilima
Izvinite na upadu.
Sjećam se da je Rodri pri ACL povredi također izašao na nogama, pa to ne mora ništa značiti.
Onaj mali Riqui Puiq je odigrao 60min utakmice ja msm s pokidanim ligamentima
-
AVNOJ
- Postovi: 3196
- Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
- Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
-
Kontakt:
Post
Postao/la AVNOJ » 28 mar 2025, 16:55
I ovde nas ubjeđuju da smo treći i da zaostajemo 20+ bodova zato što loše igramo...pa mater vvam J***.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
-
tabba77
- Postovi: 3792
- Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la tabba77 » 28 mar 2025, 16:57
AVNOJ je napisao/la: ↑28 mar 2025, 16:55
I ovde nas ubjeđuju da smo treći i da zaostajemo 20+ bodova zato što loše igramo...pa mater vvam ****.
Zabij im 3 pa ti ne mogu ništa, reče nekad nekoliko vrlih stručnjaka.
Volimo fudbal!

Nikad poraz, samo lekcija.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la mosarajvosa83 » 28 mar 2025, 17:00
tabba77 je napisao/la: ↑28 mar 2025, 16:57
AVNOJ je napisao/la: ↑28 mar 2025, 16:55
I ovde nas ubjeđuju da smo treći i da zaostajemo 20+ bodova zato što loše igramo...pa mater vvam ****.
Zabij im 3 pa ti ne mogu ništa, reče nekad nekoliko vrlih stručnjaka.
Volimo fudbal!
Ma svaka hebena tekma penali,neregularni golovi za politicke prcije,cudno kako ne pogrijese i nama svirnu penal koji nije bio
-
fks74
- Postovi: 13465
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 28 mar 2025, 17:01
tabba77 je napisao/la: ↑28 mar 2025, 16:57
AVNOJ je napisao/la: ↑28 mar 2025, 16:55
I ovde nas ubjeđuju da smo treći i da zaostajemo 20+ bodova zato što loše igramo...pa mater vvam ****.
Zabij im 3 pa ti ne mogu ništa, reče nekad nekoliko vrlih stručnjaka.
Volimo fudbal!
Treba poslati u pm, sve koji nešto napišu protiv igrača i sš. Međedi nam uništiše i državu i sve u njoj a bošnje samo gledaju i kimaju glavom.
-
AVNOJ
- Postovi: 3196
- Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
- Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
-
Kontakt:
Post
Postao/la AVNOJ » 28 mar 2025, 17:11
Horde Zla na onakvoj kiši i nevremenu navijaju 90 minuta i opet na kraju podrška igračima i sš. a ovdje pojedinci iz toplih domova i udobnih fotelja bi da mijenjaju taktike, formacije, trenere a gledaj političke projekte šta rade.
Napušite se qurca svi odreda foteljaši
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la mosarajvosa83 » 28 mar 2025, 17:13
I neko bi da bude konkurentan ovon Zrinjskom hahah pa Igman i Sloboda im ravnopravni i odma ide penal i crveni,ljdu bukvalno nikakvi al zabranjeno je da oni izgube,nadati se titulu kazu strucnjaci,da ponovim samo sa svim pobjedama mi mozemo bit prvaci,bosnjaci se u ovoj zemlji,ligi ne pitaju za bilo sta.
-
Pendulum
- Postovi: 5304
- Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pendulum » 28 mar 2025, 17:19
AVNOJ je napisao/la: ↑28 mar 2025, 16:55
I ovde nas ubjeđuju da smo treći i da zaostajemo 20+ bodova zato što loše igramo...pa mater vvam ****.
Kriv je Mirvić što ne plati nekome da slomi sudijama noge.

Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
-
Dadox
- Postovi: 1350
- Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la Dadox » 28 mar 2025, 17:22
Los Zrinjski
-
OldTownDistrict
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
- Lokacija: Maršala Tita 38b
-
Kontakt:
Post
Postao/la OldTownDistrict » 28 mar 2025, 17:28
AVNOJ je napisao/la: ↑28 mar 2025, 16:55
I ovde nas ubjeđuju da smo treći i da zaostajemo 20+ bodova zato što loše igramo...pa mater vvam ****.
Debilizam i renesansa.
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80
-
OldTownDistrict
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
- Lokacija: Maršala Tita 38b
-
Kontakt:
Post
Postao/la OldTownDistrict » 28 mar 2025, 17:30
Zutti je napisao/la: ↑28 mar 2025, 11:12
Uvijek isti nickovi, uvijek ista priča. Počinjem vjerovati da postoje "navijači" koji priželjkuju loš rezultat da bi
debilnim komentarisanjem liječili svoje lične frustracije koje ne mogu/ ne smiju liječiti na način na koji bi trebali.
Istina realnosti i realnost istine.
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80
-
jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la jurisicduska » 28 mar 2025, 17:32
Mi smo jednom imali normalno suđenje protiv Zrinjskog i završilo je tako sto su mogli 8 golova primit.
Pričati da je Zrinjski ispred nas zbog igre je mentalna retardacija.
Ove dvije ekipe su trebale imati 6-9 bodova manje a mi 6-9 vise. Tako da možete lako sabrat.
Samo u našoj utakmici Zrinjski je dobio 2 boda a mi 1 manje. Jer je objektivno X trebao biti da sudije nisu uzele stvar u svoje ruke. To je odmah 3 boda prednosti za njih. 1 utakmica.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la mosarajvosa83 » 28 mar 2025, 17:34
jurisicduska je napisao/la: ↑28 mar 2025, 17:32
Mi smo jednom imali normalno suđenje protiv Zrinjskog i završilo je tako sto su mogli 8 golova primit.
Pričati da je Zrinjski ispred nas zbog igre je mentalna retardacija.
Ove dvije ekipe su trebale imati 6-9 bodova manje a mi 6-9 vise. Tako da možete lako sabrat.
Samo u našoj utakmici Zrinjski je dobio 2 boda a mi 1 manje. Jer je objektivno X trebao biti da sudije nisu uzele stvar u svoje ruke. To je odmah 3 boda prednosti za njih. 1 utakmica.
Ma nije problem i sto nama lose sude,veci je problem sto je manjim timovima zabranjeno da dobiju dvije politicke prcije,liga je dosla do te faze da im mozd ami samo uzmemo bodove ili izmedju sebe da odluce ko je prvak.
-
MSOZ101
- Postovi: 928
- Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
-
Kontakt:
Post
Postao/la MSOZ101 » 28 mar 2025, 17:39
Gedžiću nad Guliashvilijem nije penal, a ovo jeste. Frajko ne zna sudit, džaba ga vraćali.
-
fks74
- Postovi: 13465
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 28 mar 2025, 17:49
MSOZ101 je napisao/la: ↑28 mar 2025, 17:39
Gedžiću nad Guliashvilijem nije penal, a ovo jeste. Frajko ne zna sudit, džaba ga vraćali.
Znaju oni svi suditi, samo što sude po naređenju.
-
Neza
- Postovi: 170
- Pridružen/a: 17 maj 2024, 15:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la Neza » 28 mar 2025, 17:52
Kradja nevidjena u nasoj ligi, istina, ali jel nas i u Europi sudije kradu? Jesu li nas sudije pokrale protiv onih Gruzijaca u Europi, i jesu li nas pokrali protiv Spartaka iz Tranve? (samo pitam)
Trenutno korisnika/ca: Hajdeee i 35 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []