I on je bio na onim slikama sa treninga valjda se sad racuna na njih
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
-
SamoDaKazeem
- Postovi: 1529
- Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
E čuj Baltu otjeraš u po priprema i onda ga vratiš u sred sezone 
Re: FK Sarajevo
Nema Renata do zime 

. Dosta će ih otići na ljeto a i Zekić ako ne osvojimo KUP. Od ovih što im istiću ugovori, moja želja je da prodamo Gulija i da ostane Lulić, ovo ostalo sve halal.
- kupus army
- Postovi: 1687
- Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Po meni Balta sad treba i to iskljucivo kao centralni stoper sa tri nazad kad se igra, a evidentno je da cemo tako igrati do kraja sa Zekicem. Moliti Boga da Butic sto prije uhvati ritam jer bez da se neko Guliju doda mi cemo ispuhati kao probijeni balon u najbitnijem dijelu sezone.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!
Re: FK Sarajevo
kupus army je napisao/la: ↑28 mar 2025, 23:42Bio je na klupi protiv Borca, sto znaci da je u kadru.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ako je to fkt plan onda nek se odma i uprava kompletna pokupi.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Pokajo seSamoDaKazeem je napisao/la: ↑28 mar 2025, 23:58E čuj Baltu otjeraš u po priprema i onda ga vratiš u sred sezone![]()
-
Imamkarbarum
- Postovi: 428
- Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Povreda Gojkovica je tako bila glupa da ne mogu evo jos sebi da dodjem,glavni **** igrac u odbrani se povrijedi,da li je to od napornog treninga vrlo moguce ali i do osobne spreme fudbalera i nedostatka odmora isto,sve su to neki faktori koji igraju uloge ali kud bas nama svake godine u ovo vrijeme kad je zadnji dio sezone neko se bitan bas dobro pocijepa.

- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Gojković je ozbiljan profesionalac i uz Guliashvilija ima najozbiljniju radnu etiku u ovoj ekipi. To će vam reći svaki igrač koji je s njim trenirao.
Također, koliko znam njegov karton povreda je poprilično prazan.
Povreda je jednostavno maler, kom je kumovao i teren u datom momentu, povreda "smiješna" a pokvarena.
Nemamo jednostavno sreće u završnici, sa sudijama, s terminima, sa stadionom, s povredama...
Ali biće i ovo sve jučer... akoBogda.
Također, koliko znam njegov karton povreda je poprilično prazan.
Povreda je jednostavno maler, kom je kumovao i teren u datom momentu, povreda "smiješna" a pokvarena.
Nemamo jednostavno sreće u završnici, sa sudijama, s terminima, sa stadionom, s povredama...
Ali biće i ovo sve jučer... akoBogda.
Re: FK Sarajevo
.....................ROGIĆ
BEGANOVIĆ ... PESKALEV .... SOLDO ... MUJKIĆ
(Unušić)
.............BUBANJA ....... PAVIČIĆ
.....KEREMEH ... LULIĆ .... GULIAŠVILI
................... BUTIĆ
U novi boj...
BEGANOVIĆ ... PESKALEV .... SOLDO ... MUJKIĆ
(Unušić)
.............BUBANJA ....... PAVIČIĆ
.....KEREMEH ... LULIĆ .... GULIAŠVILI
................... BUTIĆ
U novi boj...
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
Re: FK Sarajevo
E pa da ne povjerujes. Jos Guliashvili da nam se povrijedi i da zaokružimo priču. Zaboravljamo pored Djordjevica i Jovic koji je bio vjerojatno i najbolji u odbrani prošlu polusezoni, al evo tek sad se vraća.
Guliashvili
Djordjevic
Gojkovic
Bubanja
Od 4 najbolja igrača 2 povreda.
Nista skupiti se i odigrati najbolje moguće bez Gojkovic, iako je bukvalno 2 stuba odbrane i ključni igrač defanzive. Ja bi probao da malim Djuric em, on mi izgleda ta vrsta defanziva i pokriva U21, pa makar protiv "manjih" ekipa. Mada mislim da ce Zekic promjeniti formaciju na 2 stopera.
Guliashvili
Djordjevic
Gojkovic
Bubanja
Od 4 najbolja igrača 2 povreda.
Nista skupiti se i odigrati najbolje moguće bez Gojkovic, iako je bukvalno 2 stuba odbrane i ključni igrač defanzive. Ja bi probao da malim Djuric em, on mi izgleda ta vrsta defanziva i pokriva U21, pa makar protiv "manjih" ekipa. Mada mislim da ce Zekic promjeniti formaciju na 2 stopera.
-
bordobijeli
- Postovi: 18316
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zrinjski ,Borac ,Zeljeznicar nevjerojatno koliko su dobili utakmica gdje nisu bili bolji . Sto golovima u 90 min sto iz jedne ili dvije sanse ili pomoc sudija . Dok mi s druge strane gubimo bodove i gdhe smo bolji bili . Nadam se da ce se bar u kupu nesto okrenuti na nasu stranu.
Re: FK Sarajevo
Moraš biti 200 % bolji od drugih da bi kup osvojio, kažu stručnjaci pa nije te direktno oštetio sudac a što se situacije pola pola uvijek dosude protivniku to se ne broji, to ubija i onog koji gleda, da ne pričam šta se igračima desi.bordobijeli je napisao/la: ↑29 mar 2025, 08:59Zrinjski ,Borac ,Zeljeznicar nevjerojatno koliko su dobili utakmica gdje nisu bili bolji . Sto golovima u 90 min sto iz jedne ili dvije sanse ili pomoc sudija . Dok mi s druge strane gubimo bodove i gdhe smo bolji bili . Nadam se da ce se bar u kupu nesto okrenuti na nasu stranu.
Re: FK Sarajevo
Nije nam sudija kriv sto fulimo 20 zicera protiv skretnicara ili sto ne mozemo velezu sanse napraviti sa igracem vise. Ima dosta toga i do nas, ne treba sve na sudije. Umjesto da smo ugasili skretnicara na derbiju sa 5 golova oni ce nas jos ganjati za 3 mjesto. Taman smo tu gdje nam je mjestofks74 je napisao/la: ↑29 mar 2025, 09:25Moraš biti 200 % bolji od drugih da bi kup osvojio, kažu stručnjaci pa nije te direktno oštetio sudac a što se situacije pola pola uvijek dosude protivniku to se ne broji, to ubija i onog koji gleda, da ne pričam šta se igračima desi.bordobijeli je napisao/la: ↑29 mar 2025, 08:59Zrinjski ,Borac ,Zeljeznicar nevjerojatno koliko su dobili utakmica gdje nisu bili bolji . Sto golovima u 90 min sto iz jedne ili dvije sanse ili pomoc sudija . Dok mi s druge strane gubimo bodove i gdhe smo bolji bili . Nadam se da ce se bar u kupu nesto okrenuti na nasu stranu.
Re: FK Sarajevo
Carolina i majers odigrase 50 utakmica ove sezone, nista im. Kod nas jovic, djordjevic, sad evo gojkovic out. Jbt vise baksuzlukluckystrike je napisao/la: ↑29 mar 2025, 01:16Gojković je ozbiljan profesionalac i uz Guliashvilija ima najozbiljniju radnu etiku u ovoj ekipi. To će vam reći svaki igrač koji je s njim trenirao.
Također, koliko znam njegov karton povreda je poprilično prazan.
Povreda je jednostavno maler, kom je kumovao i teren u datom momentu, povreda "smiješna" a pokvarena.
Nemamo jednostavno sreće u završnici, sa sudijama, s terminima, sa stadionom, s povredama...
Ali biće i ovo sve jučer... akoBogda.
-
bordobijeli
- Postovi: 18316
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Rogic
Francis
Paskalev
Soldo
Mujkic
Bubanja
Pavicic
Krdžalić
Mustafic
Gulyasvili
Butic
Ja bi danas ovako 4-4-2 romb u sredini 2 u napad i imas Francisa na beku koji se moze iz drugog plana ubacivati.
Francis
Paskalev
Soldo
Mujkic
Bubanja
Pavicic
Krdžalić
Mustafic
Gulyasvili
Butic
Ja bi danas ovako 4-4-2 romb u sredini 2 u napad i imas Francisa na beku koji se moze iz drugog plana ubacivati.
-
Imamkarbarum
- Postovi: 428
- Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
I to trojka koja je pored Guliashvilija najvise pokazala u ovoj sezoni..boki86 je napisao/la: ↑29 mar 2025, 09:49Carolina i majers odigrase 50 utakmica ove sezone, nista im. Kod nas jovic, djordjevic, sad evo gojkovic out. Jbt vise baksuzlukluckystrike je napisao/la: ↑29 mar 2025, 01:16Gojković je ozbiljan profesionalac i uz Guliashvilija ima najozbiljniju radnu etiku u ovoj ekipi. To će vam reći svaki igrač koji je s njim trenirao.
Također, koliko znam njegov karton povreda je poprilično prazan.
Povreda je jednostavno maler, kom je kumovao i teren u datom momentu, povreda "smiješna" a pokvarena.
Nemamo jednostavno sreće u završnici, sa sudijama, s terminima, sa stadionom, s povredama...
Ali biće i ovo sve jučer... akoBogda.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11455
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jedina dobra stvar je to što nam je Jović dostupan ponovno. Pa bar možemo na njega računati, dobro će doći u narednim periodu bez Gojkovića
Sale isto neće prije ljeta koliko znam, stvarno nevjerovatno šta nas spopada. Tribine, povrede, a svakako i suđenje, a pored toga svega, valjda je jasno da i mi ne možemo svaki put biti na visokom nivou.
Sale isto neće prije ljeta koliko znam, stvarno nevjerovatno šta nas spopada. Tribine, povrede, a svakako i suđenje, a pored toga svega, valjda je jasno da i mi ne možemo svaki put biti na visokom nivou.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1520
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nema smisla dodatno eksperimentisati,svaka vanredna situacija zahtijeva prilagodjavanje.
Gurati i dalje s 3 stopera i izmisljati nekome tu poziciju samo da bi se zadovoljio zamisljeni sistem je utopija.
Uostalom zar svaka ozbiljna ekipe nema uigrana bar dva sistema upravo izmedju ostalog i zbog takvih vanrednih okolnosti?
Imamo sasvim zadovoljavajuci roster za 4231,a svakako nam je trenutna situacija „Pošto bod na Koševu?“,pa mozemo sebi dozvoliti taj luksuz da se isprobaju neki igraci koji peglaju klupu.
Sto se tice kupa ista stvar,bilo kakvo fantaziranje s tri pozadi u nedostatku glavnog stopera pa i beka (kakav je takav je) koji nose cijelu zadnju liniju bice samo zestoko zavaljivanje cijelog tima.
Nista nije slucajno,pa ni ovo da nam se sve to izdesava u utakmici koja je trebala biti odigrana prije ko zna koliko vec.
Neshvatljivi su zaista neki potezi uprave,a opet kazem slucajnost ne postoji,postoji samo namjera iza cega stoji plan.
Ko zna sta se iza brda valja…,saznat cemo jako brzo.
Gurati i dalje s 3 stopera i izmisljati nekome tu poziciju samo da bi se zadovoljio zamisljeni sistem je utopija.
Uostalom zar svaka ozbiljna ekipe nema uigrana bar dva sistema upravo izmedju ostalog i zbog takvih vanrednih okolnosti?
Imamo sasvim zadovoljavajuci roster za 4231,a svakako nam je trenutna situacija „Pošto bod na Koševu?“,pa mozemo sebi dozvoliti taj luksuz da se isprobaju neki igraci koji peglaju klupu.
Sto se tice kupa ista stvar,bilo kakvo fantaziranje s tri pozadi u nedostatku glavnog stopera pa i beka (kakav je takav je) koji nose cijelu zadnju liniju bice samo zestoko zavaljivanje cijelog tima.
Nista nije slucajno,pa ni ovo da nam se sve to izdesava u utakmici koja je trebala biti odigrana prije ko zna koliko vec.
Neshvatljivi su zaista neki potezi uprave,a opet kazem slucajnost ne postoji,postoji samo namjera iza cega stoji plan.
Ko zna sta se iza brda valja…,saznat cemo jako brzo.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
luckystrike je napisao/la: ↑28 mar 2025, 19:39Nažalost, upravo i ja dobijam informaciju iz pouzdanog izvora da je u pitanju križni ligament kod Renata
Pauza minimalno 6 mjeseci.

Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 23 gosta.



