FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
Imamkarbarum
- Postovi: 426
- Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Idi Zekicu na kurcinu moju vise,trebamo strepit da nam Igman uzme 3 boda sreca pa ovaj se sjeba puca u Rockova direkt...ovo je go **** od igre et
Re: FK Sarajevo
Šta se dešava sa nama????
-
johntravolta123
- Postovi: 1661
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Culi ste pomocnog trenera sta je rekao zasto ovaj sastav ...
Da li je Turkes dodirno loptu ?
Da li je Turkes dodirno loptu ?
Re: FK Sarajevo
U najbitnijem trenutku sezone mi izgledamo ko raspustena banda. Strasno 
Re: FK Sarajevo
Nema ovdje više ni želje ni volje.
- jurisicduska
- Postovi: 10890
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sve i jedan igrač na klupi je bolji nego ovi u 11 osim Kapetanovića i eventualno Vrbana
Re: FK Sarajevo
Imal bezkorisnijeg igraca od Turkesa? Gdje mu je sad onaj rodjak sto je ovdje romane piso **** ga on
Re: FK Sarajevo
Kako ne pokazu linije kod onog ofsajda volio bi da vidim, meni iz onog ugla djelovalo da je igrac igmana ispred
-
Imamkarbarum
- Postovi: 426
- Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Cccc jedan mrtvi Igman sa dedom Hebibom igra egal s nama u najmanju ruku, zao mi je nas koji godinama po ovom forumu pisemo...i nadamo se necemu..
Re: FK Sarajevo
Ma ofsajd cist, lose je ovo do sada, jedino mali mujkic ima bas dobre dijagonale
Re: FK Sarajevo
Ono nebi rodjak piso i bruko se ono je il turkes licno il mu brat
- jurisicduska
- Postovi: 10890
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
34. Minuta prvi kontakt s loptom
I to los
Nadam se da nikad vise neće bit ni u rosteru
I to los
Nadam se da nikad vise neće bit ni u rosteru
-
Imamkarbarum
- Postovi: 426
- Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
- Kontakt:
-
KosevoZove
- Postovi: 1789
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Igra nam se svodi na to da nabiju loptu pa ako ko iz napada stigne....sredine nema nikako
-
bordobijeli
- Postovi: 18302
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zasto u ovakvim utakmicama igramo s 6 defanzivnih igraca ?
Soldo,Paskalev,Mujkic,Unusic,Bubanja,Kupresak .
Soldo,Paskalev,Mujkic,Unusic,Bubanja,Kupresak .
Re: FK Sarajevo
Pa pljuvalo se i po Catakovicu dok je bio tu. Tako ce bit prica i za Turkesa kad ode da nije dobio sansu, da je masina, da je bolji od onog ko dodje poslije njega i tako to.
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: FK Sarajevo
Dosta bolje **** igman izgleda u gradjenju napada nego mi, nama se igra zasniva na srecu, nabiji odbij itd. Sreca pa je jos uvjek 00
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool


