FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

johntravolta123
Postovi: 1664
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 30 mar 2025, 09:41

Bajram Serif Mubarek Olsun

bordobijeli
Postovi: 18304
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 30 mar 2025, 10:34

Bajrambarecula bordo braćo :ljepota: . U srijedu svi na kosevo :ljepota: .

Lavcina
Postovi: 1742
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 30 mar 2025, 10:52

Bajram Šerif Mubarek Olsun braco

fks74
Postovi: 13463
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 30 mar 2025, 12:11

Bajram Šerif Mubarek Olsun.

Imamkarbarum
Postovi: 427
Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Imamkarbarum » 30 mar 2025, 12:25

Bajram Serif Mubarek Olsun braci po dresu,drzavi i vjeri.Takodjer znam da uprava ovo cita i vama zelim sve najbolje za Bajram i vama igracima takodjer.

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HyperOS » 30 mar 2025, 12:26

tabba77 je napisao/la:
29 mar 2025, 22:14
Kakvi bi komentari bili da se i pored svih poguranaca koje pogan ima, mi mučimo s Goškom… da ne kažem da me strah i pomisliti…
Nije da se nismo mucili protiv njih, a sad im idemo u goste. :mrgreen:

Avatar
tabba77
Postovi: 3788
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 30 mar 2025, 12:30

HyperOS je napisao/la:
30 mar 2025, 12:26
tabba77 je napisao/la:
29 mar 2025, 22:14
Kakvi bi komentari bili da se i pored svih poguranaca koje pogan ima, mi mučimo s Goškom… da ne kažem da me strah i pomisliti…
Nije da se nismo mucili protiv njih, a sad im idemo u goste. :mrgreen:
Jesu li nas gurali kao pogan sinoć? Nisu. Jesmo li pobjedili? Jesmo.
Nikad poraz, samo lekcija.

Avatar
Beli98
Postovi: 3265
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli98 » 30 mar 2025, 13:03

Bajram Serif Mubarek Olsun bordo porodici. Nemojte pretjerati sa kolacima.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
sonpenn
Postovi: 3516
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 30 mar 2025, 13:17

Bajrambarećula raja.
Sarajevo ljubavi moja.

vedinjo98
Postovi: 2341
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 30 mar 2025, 14:20

HyperOS je napisao/la:
30 mar 2025, 12:26
tabba77 je napisao/la:
29 mar 2025, 22:14
Kakvi bi komentari bili da se i pored svih poguranaca koje pogan ima, mi mučimo s Goškom… da ne kažem da me strah i pomisliti…
Nije da se nismo mucili protiv njih, a sad im idemo u goste. :mrgreen:
GOSK rutiniran oba puta. U Gabeli im gol visio citavo prvo poluvrijeme, dok je u drugom bilo samo odradjivanje posla.

Bajram Serif Mubarek Olsun svima!
FK SARAJEVO
Titula: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Kup: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

SAMO BORDO
Postovi: 118
Pridružen/a: 05 feb 2011, 00:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SAMO BORDO » 30 mar 2025, 18:24

Bajram barecola❤️Bordo nacijo
U zdravlju i svakom hajru i dobru da svi skupa docekamo aBd!
Nadam se samo da ce se znati iskoristiti ova politicka situacija, jer Vico ima nase balije prodane duse.
Ali nema dajdze vise pa bi se to trebalo iskoristiti🤔

Avatar
NazorUso
Postovi: 6852
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 30 mar 2025, 21:05

Bajrambarecola svima koji slave Bajram !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Lucas
Postovi: 4858
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 30 mar 2025, 21:13

Bajram Šerif Mubarek Olsun.
Jel neko upratio, kakav je Durakovic bio danas protiv Hajduka ?


NajvecaRadosti
Postovi: 10160
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 30 mar 2025, 21:19

Hajmo istok :ljepota:
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
benko21
Postovi: 3000
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 30 mar 2025, 21:21

Envereeeee :D
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Lecler
Postovi: 2788
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 30 mar 2025, 21:21

Đe sjever jeboim obitelj
ISTINA ZA VEDRANA!

boki86
Postovi: 5124
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 30 mar 2025, 21:40

Nista bez istoka :tokralju:

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 30 mar 2025, 22:26

Lecler je napisao/la:
30 mar 2025, 21:21
Đe sjever jeboim obitelj
Samo na kraju sjever zatvoren, cirkus....
Ovdje najvise gube horde kako su nas prebacili na zapad. Duplo se smanjio kop. Pola raje koja je inace na sjeveru se odvoji od kopa i sjedi na zapadu. Na sjeveru se to ne desava. Svi koji dodju stanu u kop i navijaju. Valjda ce sto prije otvoriti i sjever jer nam se osipa brojka zbog svega ovoga

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 30 mar 2025, 22:42

Mislim da bi i horde trebale ovu utakmicu radi bolje podrske preci na istok. Blize smo terenu a i bilo bi nas vise. Na zapadu se nekako raspemo na sve strane, kao da je tamo sramota biti u kopu, svi se negdje razbjeze po onako velikoj tribini

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot], onajlikk i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []