FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
johntravolta123
- Postovi: 1664
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bajram Serif Mubarek Olsun
-
bordobijeli
- Postovi: 18304
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bajrambarecula bordo braćo
. U srijedu svi na kosevo
.
Re: FK Sarajevo
Bajram Šerif Mubarek Olsun braco
Re: FK Sarajevo
Bajram Šerif Mubarek Olsun.
-
Imamkarbarum
- Postovi: 427
- Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bajram Serif Mubarek Olsun braci po dresu,drzavi i vjeri.Takodjer znam da uprava ovo cita i vama zelim sve najbolje za Bajram i vama igracima takodjer.
Re: FK Sarajevo
Jesu li nas gurali kao pogan sinoć? Nisu. Jesmo li pobjedili? Jesmo.
Nikad poraz, samo lekcija.
Re: FK Sarajevo
Bajram Serif Mubarek Olsun bordo porodici. Nemojte pretjerati sa kolacima.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: FK Sarajevo
GOSK rutiniran oba puta. U Gabeli im gol visio citavo prvo poluvrijeme, dok je u drugom bilo samo odradjivanje posla.
Bajram Serif Mubarek Olsun svima!
FK SARAJEVO
Titula: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Kup: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Titula: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Kup: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
-
SAMO BORDO
- Postovi: 118
- Pridružen/a: 05 feb 2011, 00:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bajram barecola
Bordo nacijo
U zdravlju i svakom hajru i dobru da svi skupa docekamo aBd!
Nadam se samo da ce se znati iskoristiti ova politicka situacija, jer Vico ima nase balije prodane duse.
Ali nema dajdze vise pa bi se to trebalo iskoristiti
U zdravlju i svakom hajru i dobru da svi skupa docekamo aBd!
Nadam se samo da ce se znati iskoristiti ova politicka situacija, jer Vico ima nase balije prodane duse.
Ali nema dajdze vise pa bi se to trebalo iskoristiti
Re: FK Sarajevo
Bajrambarecola svima koji slave Bajram !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Bajram Šerif Mubarek Olsun.
Jel neko upratio, kakav je Durakovic bio danas protiv Hajduka ?
Jel neko upratio, kakav je Durakovic bio danas protiv Hajduka ?
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hajmo istok 
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Envereeeee 
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan
ko Šoja Stojan
Re: FK Sarajevo
Nista bez istoka 
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Samo na kraju sjever zatvoren, cirkus....
Ovdje najvise gube horde kako su nas prebacili na zapad. Duplo se smanjio kop. Pola raje koja je inace na sjeveru se odvoji od kopa i sjedi na zapadu. Na sjeveru se to ne desava. Svi koji dodju stanu u kop i navijaju. Valjda ce sto prije otvoriti i sjever jer nam se osipa brojka zbog svega ovoga
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mislim da bi i horde trebale ovu utakmicu radi bolje podrske preci na istok. Blize smo terenu a i bilo bi nas vise. Na zapadu se nekako raspemo na sve strane, kao da je tamo sramota biti u kopu, svi se negdje razbjeze po onako velikoj tribini



