Odavde je sve krenulo.
Ermedin Demirović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Ermedin Demirović
Re: Ermedin Demirović
- newton_heath_lyr
- Postovi: 3400
- Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
- Lokacija: Miričina
- Kontakt:
- signalidunapark
- Postovi: 1549
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Re: Ermedin Demirović
Dobro neko napisa, cim ga Bosnjo proglasi tarabom, znas da vrijedi...
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- invincible1921
- Postovi: 11423
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Sjecam se i u augsburgu zabije 2 pa 1 i onda u naredne dvije promasi 10 sansi..medjutim radi sve za ekipu i zato ce i napravit karijeru
- Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Kako srece da neko moze izvuci 20ak postova onih retardiranih, maloumnih imbecila kao i onih pametologa sto se ubjedjivalo sa nas par ovdje u nekoj nadi da dokazu kako Ermedin nema pojma, da samo zahvaljujuci Undavu su u vrhu i prizivali ga nakon one povrede kako bi izbacio Ermedina ih prvih 11, valjda samo da dokazu nam koliki su degenerici,
A svi znamo da Dema nije klasicni sidras koji ce stojati u 16m i cekati loptu te trpati protivnika. Sa dodatnim napadacem i on igra odlicno, to valjda sad vide i ovi laici sto ne gledaju utakmice, nego samo udju da vide rezultat i komentarisu.
Zao mi sto nisam uspio pogledati tekmu jucer. Imaju li gdje svi njegovi golovi da postavi?
075 ❤
Re: Ermedin Demirović
Beduin je napisao/la: ↑06 apr 2025, 09:30Napokon efikasna utakmica i bez previse propustenih prilika, ono sto najvise od njega ocekujemo. Nadam se da ce ostati u ovom ritmu i pokazati struci zasto je onoliko placen jer vjerujemo u njega, a onoliku zelju i trud jednostavno moras iskoristiti kad-tad.
Kako srece da neko moze izvuci 20ak postova onih retardiranih, maloumnih imbecila kao i onih pametologa sto se ubjedjivalo sa nas par ovdje u nekoj nadi da dokazu kako Ermedin nema pojma, da samo zahvaljujuci Undavu su u vrhu i prizivali ga nakon one povrede kako bi izbacio Ermedina ih prvih 11, valjda samo da dokazu nam koliki su degenerici,
A svi znamo da Dema nije klasicni sidras koji ce stojati u 16m i cekati loptu te trpati protivnika. Sa dodatnim napadacem i on igra odlicno, to valjda sad vide i ovi laici sto ne gledaju utakmice, nego samo udju da vide rezultat i komentarisu.
Zao mi sto nisam uspio pogledati tekmu jucer. Imaju li gdje svi njegovi golovi da postavi?
- Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Hvala burazHariTz je napisao/la: ↑06 apr 2025, 09:34Beduin je napisao/la: ↑06 apr 2025, 09:30Napokon efikasna utakmica i bez previse propustenih prilika, ono sto najvise od njega ocekujemo. Nadam se da ce ostati u ovom ritmu i pokazati struci zasto je onoliko placen jer vjerujemo u njega, a onoliku zelju i trud jednostavno moras iskoristiti kad-tad.
Kako srece da neko moze izvuci 20ak postova onih retardiranih, maloumnih imbecila kao i onih pametologa sto se ubjedjivalo sa nas par ovdje u nekoj nadi da dokazu kako Ermedin nema pojma, da samo zahvaljujuci Undavu su u vrhu i prizivali ga nakon one povrede kako bi izbacio Ermedina ih prvih 11, valjda samo da dokazu nam koliki su degenerici,
A svi znamo da Dema nije klasicni sidras koji ce stojati u 16m i cekati loptu te trpati protivnika. Sa dodatnim napadacem i on igra odlicno, to valjda sad vide i ovi laici sto ne gledaju utakmice, nego samo udju da vide rezultat i komentarisu.
Zao mi sto nisam uspio pogledati tekmu jucer. Imaju li gdje svi njegovi golovi da postavi?
075 ❤
- invincible1921
- Postovi: 11423
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
I Ciro je za Olica govorio da je ko krme.
Treba biti iskren. Kakva god reprezentacija bila, u napadu smo uvijek bili klasa od postojanja. Kodro, Bolic, Baljic, Barbarez, Muslimovic. Onda Ibisevic i Dzeko.
I cini mi se da se od Demirovica previse ocekuje golgeterski u trenutku kada muku mucimo na sredini terena, a tek preko krila.
Jedna Hrv guze bi dala za trecinu nasih napadaca. Njima su Kramaric i Petkovic vrh vrhova. Prvi vise krilo, dok bi se drugi i kod nas ganjao za nekakav status.
Bez obzira, Hrvati su faktor kada god.
Kod nas je Demirovic Krampa kao sto je Dzeko dugo vremena bio Kloc. Sta dugo, i danas je.
Re: Ermedin Demirović
Baš mi je krivo što od početka nisam krenuo sa evolucijama naših igrača.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
"Kako se lopta nije odbila u zemlju ako ga je pogodila u ruku!?"
Re: Ermedin Demirović
Ne samo HrvDrum je napisao/la: ↑06 apr 2025, 18:17Demir ce mozda sutra Aus zabiti tri gola i onda 0 golova do kraja kvalifikacija. Takav je on tip igraca. Al ce orati teren kao sto su ga kod nas orali igraci na prste jedne ruke od postojanja reprezentacije.
I Ciro je za Olica govorio da je ko krme.
Treba biti iskren. Kakva god reprezentacija bila, u napadu smo uvijek bili klasa od postojanja. Kodro, Bolic, Baljic, Barbarez, Muslimovic. Onda Ibisevic i Dzeko.
I cini mi se da se od Demirovica previse ocekuje golgeterski u trenutku kada muku mucimo na sredini terena, a tek preko krila.
Jedna Hrv guze bi dala za trecinu nasih napadaca. Njima su Kramaric i Petkovic vrh vrhova. Prvi vise krilo, dok bi se drugi i kod nas ganjao za nekakav status.
Bez obzira, Hrvati su faktor kada god.
Kod nas je Demirovic Krampa kao sto je Dzeko dugo vremena bio Kloc. Sta dugo, i danas je.
Evo Njemacka nema napadaca od Maria Gomeza i Mire Klosea
demirovic bi sigurno bio u sastavu
Re: Ermedin Demirović
Gdje su i sta rade forumasi koji su govorili da ga Hoenes mrzi jer je bosnjo i da zbog toga daje Undavu da igra? Da mora bit 3 puta bolji od njega da bi dobio minute?
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
-
19vendetta87
- Postovi: 10276
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Tamo gdje su i oni sto su govorili da je Demirovic promasena kupovina
Re: Ermedin Demirović
To da ga mrze je debilizam, ali je opste poznato u sportu da stranac mora biti bolji od domaceg igraca, ako hoce da igra ispred njega. A Demirovic jeste bolji od Undava, sto se i dokazalo.Kaunas je napisao/la: ↑07 apr 2025, 12:14Gdje su i sta rade forumasi koji su govorili da ga Hoenes mrzi jer je bosnjo i da zbog toga daje Undavu da igra? Da mora bit 3 puta bolji od njega da bi dobio minute?![]()
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Ermedin Demirović
U svakom klubu na svijetu igrat ce onaj koji je trenutno bolji a ne jer je neko domaci il nije, to je samo u glavama prosjecnog bosnje.DamirT je napisao/la: ↑07 apr 2025, 13:50To da ga mrze je debilizam, ali je opste poznato u sportu da stranac mora biti bolji od domaceg igraca, ako hoce da igra ispred njega. A Demirovic jeste bolji od Undava, sto se i dokazalo.
Eto neko ce u biznisu rizikovat milione da bi gurao nekog svog prije stranca ako pate rezultati.
Stavi sebe u istu situaciju, direktor si i stranac ti mjesecno donosi 100k a domaci 10k i ti ces eto gurat domaceg jer je domaci.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Ermedin Demirović
nije sve nicrno nibjelo obadvojica ste upravuKaunas je napisao/la: ↑08 apr 2025, 11:30U svakom klubu na svijetu igrat ce onaj koji je trenutno bolji a ne jer je neko domaci il nije, to je samo u glavama prosjecnog bosnje.
Eto neko ce u biznisu rizikovat milione da bi gurao nekog svog prije stranca ako pate rezultati.![]()
Stavi sebe u istu situaciju, direktor si i stranac ti mjesecno donosi 100k a domaci 10k i ti ces eto gurat domaceg jer je domaci.
Re: Ermedin Demirović
Ocekujem jak transfer nakon Svjetskog u Americi, gdje smo se, logicno, i mi plasirali
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, al87, Alucard, ANamelessGhoul, aqarius, Atlanta, AzRimiRzA, bavariapivo, Beli98, bh22, BIHpatriota, boki86, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, Cwirek, D97, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, exampLe., farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, fukara87, GG3, Goalgetter, greenwood, Grk1234, Hajdeee, HalaMadrid, HariTz, Hazre, IgmanskiVukovi, Iniesta12, invincible1921, James1987, jasmin10, JimmyPage, KockarVicin007, komax, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, Lekqqq1921, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Matterhorn22, mercurial, Micron, miguelramos, nebeskasila, omanovski, Paromlinac, Pensioner26, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, Wilshere10, Wlad55, xinxee, Zgemboo89, Zglavkar i 901 gost.




