FC Bayern München

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,hammers,geronimo

Šta očekujete protiv Intera?

Anketa je završila: 11 apr 2025, 19:19.

1) Prolaz
24
62%
2) Ispadanje
15
38%
 
Ukupno glasova: 39

Bundesliga
Postovi: 11788
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 08 apr 2025, 22:56

Ma ovo je poraz ove ublehe koja se predstavlja kao trener.

Guerreiro na 10-ci, glumio nekakvog taktickog maga sa povlacenjem protiv tima kojem to odgovara. U drugom se nisu sastali s loptom kad su im presing slozili. Ovaj drugi gol cista krivica nepismenog Seje Boja koji bespotrebno ide u sredinu, a ostavlja svog igraca. One spustene stucne mu sve u usta treba nagurati. Sta reci za Kimmicha, najgora partija jednog igraca Bayerna sredine terena koju sam ikad gledao.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8173
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 08 apr 2025, 22:57

Bolja ekipa izgubila nocas. Vjerovo sam u 1-1 ali moglo se i malo ozbiljnije pred kraj a ne grlom u jagode..
Imamo jos sanse..
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Saurman
Postovi: 26830
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 08 apr 2025, 22:57

Kimmich najgori igrač utakmice ubjedljivo usrao je svaku loptu.Inter im dva puta prešao centar i zabio a oni mogu kružiti do sutra sa loptom.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Bayo
Postovi: 1889
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 08 apr 2025, 23:00

Nika nisam vidio da se trojica igrača tako useru u gaće, Kane, Kim, Kimmich, takav strah koji se vidi sa tribine da se noge tresu...

Avatar
Neutral
Postovi: 37688
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Neutral » 08 apr 2025, 23:04

Kane nije bez razloga bez titule, promasio zicer, poslije toga zaboravio igrati fudbal, luzerski mentalitet sirom docekan u Minhenu.

Ode Muller, posljednji njemacki i bayernov DNA, sad ce nam Eberl i Freund pokazati sta je minhenski DNA sa 30 mil placenim Boeyom i sl igrackim slabicima.

Ako Bayern hoce slavu, Wirtz se mora dovesti.

thomashasler
Postovi: 461
Pridružen/a: 16 maj 2012, 00:15
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la thomashasler » 08 apr 2025, 23:05

CrvenoCrnaArmija je napisao/la:
08 apr 2025, 22:54
I da **** mater onome ko je ovom kretenu rekao da zna ubacivati. Mrs ublehe.

Inter vas dobije kući. Pizde

Jedva čekam da ih Leverkusen pretekne na tabeli.
Ako ce se sta tad promjeniti aminam i za to. Da izgube i prvenstvo.
Puno je trulezi u ekipi, trener koji nije dorastao, trener koji u mecu za prolaz u polufinale drzi gureira do skoro 80 minute na amc. Sane isto tako. Na poluvremenu trebali uci Miler i Gnabry.
Dalje Sasa Boy je greska sto je doveden lik mi izgleda ko Tarzan nikako fudbaler.
Keba Kraba prvom do sebe a o kornerima koje izvodi niđe veze. Dalje nemas rezervnog napadaca svaka cast Kane al na poluvremenu bi ostao na klupi jer veceras bi ofulo i picku Lise Ann.
Bolje ispast od intera nego dozivjeti TAMBURANJE OD BARCELONE KAO ONDA 2009 MISLIM 4-0 kuci smo uspjeli remizirati 1-1. Olise momak svaka cast. A veliki su hendikepi Nojer, Davis i Musiala pa i Rupamecano.

Avatar
Saurman
Postovi: 26830
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 08 apr 2025, 23:08

Kompany na kraju sezone otkaz lik nema kapacitet i znanje za voditi ovako velik klub poput Bayerna na ovom nivou.Yebeni Guerero mu igra na 10ki do 75min bukvalno igrač manje kasni sa izmjenama,nema ideju šta uraditi kad mu se protivnik zatvori i to ne samo večeras nego i mnogo ranije par tekmi u ligi smo gledali ove patnje sa kruženjem lopte do besvjesti.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Neutral
Postovi: 37688
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Neutral » 08 apr 2025, 23:08

Prvi zadatak Uprave jeste normalan trener. Xabi Alonso ili neko slican.
Drugi zadatak cista u ekipi. Sramota da Muller nije dobio +1 god za manji ugovor a novi ugovor su dobili Neuer i visegodisnji Kimmich.
Treci zadatak dovodjenje Wirtza da se vrati njemacki mentalitet u ekipu.
Cetvrti zadatak, dovodjenje desnog beka.
Peti zadatak, otjerati Goretzku i na tu poziciji postaviti Portugalca da igra.

Ima jos 15 zadataka ali ako se prvi ne obavi ovi drugi nemaju smisla.

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Stefan Effenberg » 08 apr 2025, 23:09

Ma užas od tekme, taktike, mentaliteta.

Ova ekipa treba je**ni remont na ljeto. Taman danas kad pohvalim Kompanya da je nešto naučio evo ga opet.

Ali koliko ne mogu više ovog Kimmicha gledati u sredini...

Frajer je užasan na veznom.Katastrofa.

E moja upravo, dovodite razno razne k.... palce a jednog ne bi od svih tih spojili da valja.

Palinha vam sjedi na klupi a dali ste za njega 50 milijuna!!!!!!!!!

Pa ljudi moji da li je to normalno šta zadnjih sezona rade od našeg Bayerna??????

Avatar
Saurman
Postovi: 26830
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 08 apr 2025, 23:17

Kimmich može samo na desnog beka jer ovo šta on radi u sredini je užas yebo li mu Guardiola sve zbog kojeg se umislio da je Zidane.Treba nam pravi veznjak koji će pasom razbijati ove bunkere a ne kružiti sa loptom ko kiša oko Kragujevca.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17946
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 08 apr 2025, 23:17

Strasno mnogo me emotivno iscrpe ovakve utakmice i u ovim fazama, iz godine u godinu.

Realno, nismo mogli nista Interu, strasno su igrali odbranu a naprijed su pogodili sve sto su i opucali.

Nama je falilo svjezine i ne mogu se oteti dojmu da smo zakasnili za izmjenama.

Nista nije gotovo...
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
ledar
Postovi: 4362
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 08 apr 2025, 23:20

Ne razumijem jedno: ok, imaš viziju sa Guerreirom ali vidi se da ne ide, isto tako je jasno da Sane nema hrabrosti bilo što pokušat na krilu, i sad umjesto da na poluvremenu mijenjaš ovo što svi vide da nije dobro, ti i dalje tjeraš isto. Potpuno neshvatljivo.

Dilah
Postovi: 828
Pridružen/a: 14 maj 2024, 17:55
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Dilah » 08 apr 2025, 23:26

Nema se sta tu pametovati puno, dvije tri kobne greske i 2:1 je rezultat toga. Prije pocetka utakmice sam rekao da ne vjerujem da ce Guerrero igati AM ali je stvarno igrao. Ne mogu nikako shvatiti sta je Kompani htio sa tim, jedino da mu naleti na lijevu neki odbijenac, kada je klauzula ispao morao je Olisea na 10-ku iako je ovaj fenomenalno odigrao i na krilu. Nije ovo jos gotovo iako su naravno sada u prednosti, ali Bayern moze pobjdediti u Milanu u to nema sumnje. Ne smijem ni da zamislim kako bi izgledali da nismo kupili Olisea. Ako ispadnemo ode mi 3 stoje nizasta (kapara za kartu), ali sto neko rece malo me i strah da nas Barca ako prodjemo ne natambura ovako prepolovljene i sugave. Sada na zutalj koji su bas kad trebaju igrati protiv nas dosli u formu, valjda ih Barca nagrdi sutra. Mora se zapecetiti prvenstvo bas bi bila katastrofa da i to izgubimo.

Zlaja83
Postovi: 571
Pridružen/a: 16 feb 2022, 23:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Zlaja83 » 08 apr 2025, 23:26

Još jedna gorka pilula kojih smo se nagutali kroz godine. Zasluzili smo bar taj x na kraju, al kad vidim kako onaj Boey zuji po terenu ko da je nasa liga a ne 1/4 finala LP, onda kontam mozda nismo bolje ni zasluzili.

Ide BVB pa uzvrat, tesko da ovi igraci imaju kapacitet za nesto vise, ali treba vjerovati. Nije ovaj Inter nikakav bauk i lako se tamo mogu zakomplikovati stvari, ali za to se mora ponesto i poklopiti.

Mi smo s ovim rezultatom i povredama igraca daleko od favorita za prolaz dalje, treba to iskoristiti, pripremiti ekipu mentalno tako da znaju da nemaju sta izgubiti. A onda tko zna, lopta je kazu okrugla.

Avatar
Bayo
Postovi: 1889
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 08 apr 2025, 23:29

Od početka je krivo postavio bekove i vezu jer je to prošlo protiv Bochuma pa zašto ne i protiv Intera, na to se spojilo da su glavni igrači obrane, veze i napada mega mentalni patuljci i blokada da na vrijeme nešto promjeni i dogodilo se što se dogodilo...

Treba vidjeti koga mogu prodati i produžiti, prioret bi trebao biti da produže Sanea, Goretzku, Gnabrija i Upamekana i da prodaju Laimera i Olisea, za njih mogu dobiti nešto čisto da izbalansiraju knjige...

Bundesliga
Postovi: 11788
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 08 apr 2025, 23:33

Amater na klupi je uspio izgubiti utakmicu kuci nakon 4 godine bez poraza. Kakav genije, i to od Intera koji uz duzno postovanje nije krema evropskog fudbala.

Kimmich, od okretanja oko svoje ose, guzinjanja, sporog oslobadjanja lopte, uspio je i svaki prekid upropastiti, od kornera do slobodnih. Maestro. Za ovu partiju nije ni nulu zasluzio.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Saurman
Postovi: 26830
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 08 apr 2025, 23:39

Inter se može proći ako znaš šta hoćeš i kako se postaviti,da smo bili u punom sastavu vjerujem da bi ih razbili.Ali džaba sve kad nemaš trenera i vidiš mu strah u očima a taj strah proizilazi iz neznanja jer voditi Burnley u drugu ligu i voditi ekipu protiv Intera u 1/4 Lige Prvaka su dvije različite stvari.

Valjda se neki igrači oporave do revanša Neuer i Coman možda.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

thomashasler
Postovi: 461
Pridružen/a: 16 maj 2012, 00:15
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la thomashasler » 08 apr 2025, 23:41

Gledam sazetke utakmice a **** majku za sta su dali pare a **** majku kako neki igraci imaju nafaku. Allaha mi ima boljih kod nas u ligi od ovog Sase s brojem 23 lik ne zna trcati.
Zivot je ****. Nepravedan.
Zaboravio si gore sto je pisao Neutral, uprava je trulez. Da bi se sve ovo nabrojano mjenjalo moraju se tu ljudi promjeniti.
Onaj ko je skautirao i doveo Sasu, Gureira, Kima, Sanea je za zatvora.
Kad mi neki pocnu pisati za Goretcku budi se **** vam on zenu vodite ga kuci nek se bude u troje s vama.
Kimih Efenberg pise za njega mislim da sam najveci kriticar njega unazad 3 godine i uporno govorim lik je rak rana ekipe kad je na sredini.
Arsenal je zato pocjepo Halase.

Aki187
Postovi: 785
Pridružen/a: 08 jun 2019, 13:38
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Aki187 » 08 apr 2025, 23:42

Bayo je napisao/la:
08 apr 2025, 23:00
Nika nisam vidio da se trojica igrača tako useru u gaće, Kane, Kim, Kimmich, takav strah koji se vidi sa tribine da se noge tresu...
Kako Goretzku nisi primjetio sa horizzontalnim pasovima i sa 16 metara ne smije osutati. Kane morao kreirati sa centra zbog nemogucnosti da iskreiraju nista. Olise je bio dobar.
Nur der FCB

Dilah
Postovi: 828
Pridružen/a: 14 maj 2024, 17:55
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Dilah » 08 apr 2025, 23:44

Omerbavarac je napisao/la:
08 apr 2025, 23:17
Realno, nismo mogli nista Interu, strasno su igrali odbranu a naprijed su pogodili sve sto su i opucali.
Vise smo se mi s.ebali nego sto su oni dobru odbranu igrali, U prvom smo morali dati makar dva. Cekamo subotu, pa srijedu, sa dvije pobjede bi mogli sezonu ocjeniti kao veoma uspjesnu. Jedan trofej ove godine (citaj prvenstvo) = ocekivano, sve vise - veliki uspjeh sve manje - hajmo Jovo Nanovo (novi trener i 5-6 novih igraca). Nema tu puno filozofije. Jeste tesko kada covjek gleda, jos ja baksuz nisam jos posle Ramazana poceo piti, pa me se sve zgutumilo da nisam par puta istrcao pa bubno 20-ak puta u onu vrecu, puko bi iznutra...ali zivot ide dalje, bice utakmica.

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.