Svakako je ovaj Maric jedan od uzih izbora na njihovim utakmicama, jako cest gost u BL, on je glavni krivac detalja iz 12 min, a i kod penala naravno, ili ga je mozda zvao al celavi jazavac nije dobro cuoHzHercegovac je napisao/la: ↑22 apr 2025, 13:08Glavni sudija utakmice je Mirza Kazlagić iz Cazina, a pomoćnici su mu Damir Lazić (Brčko) i Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo). VAR sudija je Dražen Marić iz Bijeljine, a asistirat će mu Davor Maksimović (Doboj). Delegat je Siniša Stojčić iz Laktaša.
Ovaj marić je najviši krivac.
Sudijska elita za kriminal i pušenje Qrca vici, vicini kučići.
Doći će i vaš kraj abd.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
propoklopac
- Postovi: 723
- Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
- relativizam
- Postovi: 1729
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne bih doveo iz zrinjskog i borca ni da je mesi u prajmu, do juce nas krali smijali se a sad da tu igra
Re: FK Sarajevo
nažalost istog sam mišljenjarelativizam je napisao/la: ↑22 apr 2025, 13:51Ne bih doveo iz zrinjskog i borca ni da je mesi u prajmu, do juce nas krali smijali se a sad da tu igra
SARAJEVO SIAMO NOI <3
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
EastMadness je napisao/la: ↑22 apr 2025, 10:48pogledaj opetluckystrike je napisao/la: ↑21 apr 2025, 14:46sutra da,ali ne i navečer.
SVI NA KOŠEVO, IGRA SARAJ'VO!![]()

- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
namjestiti i dogovoriti sve što se može dogovoriti, ovdje više istine i pravde nema. Ako možemo kupiti 2 crvena za protivnike u prvih 5 minuta, to još večeras uraditi! Otimati, krasti sve živo narednih 20 godina, ovo nema više smisla i ovdje fudbalska pravila već godinama ne postoje!Morpheus je napisao/la: ↑22 apr 2025, 13:23I onda da nas prozivaju kako smo namjestili ili da govorimo između sebe kako nam to nije trebalo. Neka hvala.ErosViverosViv je napisao/la: ↑22 apr 2025, 10:35Sami smo krivi. Ko brani Mirviću da već sada navrati u olovo i dogovori 9 bodova naredne sezone za par igrača na posudbi ili drugu korist? To su stvari koje se dogovaraju godinu unaprijed kao što vicko radi sa laktašima, slogom, leotarom, zvijezdom i svim ostalim iz rs.
Kod nas ne da se kasno radi, nego se ništa ne radi. Uvijek te prvo izjebbu pa ti onda nekakve ratove objavljuješ, kao da si u švici i imaš institucije iza sebe.
Neka se dogovaraju poštena suđenja. Plati za pošteno suđenje.
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ima on određeni kvalitet ali i nekih nerezonskih izlijetanja i poteza koje je ruku na srce dobrim dijelom korigovao kakav je u početku bio. Po meni je kriv i za gol zrinjskog u Kupu, jer je iz gol-auta zavalio Soldu pasom na 5 metara u visini koljena. Osim toga, iz svoje srčanosti ulazi u neke konflikte i podiže nervozu a trebao bi raditi baš suprotno. Nije sporno da voli Sarajevo i "gotivan" je lik ali zbog ranije pomenutih stvari ja ne bih bio sretan da nam bude i iduće sezone prvi golman.Morpheus je napisao/la: ↑22 apr 2025, 13:19Rogić je napravio jako malo većih grešaka, npr. kao što je protiv Sloge u kupu pa smo gol primili ili protiv Borca u kupu, zajebao Paskaleva. Rogić uopšte nije primio puno golova, a još kad oduzmeš golove iz penala, dobiješ par golova manje. Rogić je znao odbraniti čiste golove protivnika.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Apsolutno,na najgori moguci nacin kao sto i oni rade jer drugacije nece moci,mada nije ni to samo rijesenje jer sve ostalo poklope,vidjele sudije da se mogu obogatiti,pokrast bes da im dlaka sa glave fali.ErosViverosViv je napisao/la: ↑22 apr 2025, 13:57namjestiti i dogovoriti sve što se može dogovoriti, ovdje više istine i pravde nema. Ako možemo kupiti 2 crvena za protivnike u prvih 5 minuta, to još večeras uraditi! Otimati, krasti sve živo narednih 20 godina, ovo nema više smisla i ovdje fudbalska pravila već godinama ne postoje!Morpheus je napisao/la: ↑22 apr 2025, 13:23I onda da nas prozivaju kako smo namjestili ili da govorimo između sebe kako nam to nije trebalo. Neka hvala.ErosViverosViv je napisao/la: ↑22 apr 2025, 10:35Sami smo krivi. Ko brani Mirviću da već sada navrati u olovo i dogovori 9 bodova naredne sezone za par igrača na posudbi ili drugu korist? To su stvari koje se dogovaraju godinu unaprijed kao što vicko radi sa laktašima, slogom, leotarom, zvijezdom i svim ostalim iz rs.
Kod nas ne da se kasno radi, nego se ništa ne radi. Uvijek te prvo izjebbu pa ti onda nekakve ratove objavljuješ, kao da si u švici i imaš institucije iza sebe.
Neka se dogovaraju poštena suđenja. Plati za pošteno suđenje.
Re: FK Sarajevo
Vi ko djeca majke mi, pa nista oni ne dogovaraju "fudbalski", to se sve politicki dogovori preko nekih drugih stvari i kroz druge kanale. Kao da ne znate kako funkcionisu stvari u manjem bh entitetu, gdje SNSD sve poklopio od cistacice do direktoraErosViverosViv je napisao/la: ↑22 apr 2025, 13:57namjestiti i dogovoriti sve što se može dogovoriti, ovdje više istine i pravde nema. Ako možemo kupiti 2 crvena za protivnike u prvih 5 minuta, to još večeras uraditi! Otimati, krasti sve živo narednih 20 godina, ovo nema više smisla i ovdje fudbalska pravila već godinama ne postoje!Morpheus je napisao/la: ↑22 apr 2025, 13:23I onda da nas prozivaju kako smo namjestili ili da govorimo između sebe kako nam to nije trebalo. Neka hvala.ErosViverosViv je napisao/la: ↑22 apr 2025, 10:35Sami smo krivi. Ko brani Mirviću da već sada navrati u olovo i dogovori 9 bodova naredne sezone za par igrača na posudbi ili drugu korist? To su stvari koje se dogovaraju godinu unaprijed kao što vicko radi sa laktašima, slogom, leotarom, zvijezdom i svim ostalim iz rs.
Kod nas ne da se kasno radi, nego se ništa ne radi. Uvijek te prvo izjebbu pa ti onda nekakve ratove objavljuješ, kao da si u švici i imaš institucije iza sebe.
Neka se dogovaraju poštena suđenja. Plati za pošteno suđenje.
Re: FK Sarajevo
Sto se tice ovoga sa sudijama, ja mislim da bi Sarajevo i Zrinjski trebali sjesti i porazgovarati o tome da se udruze protiv Saveza. Mislim da ni Hrvatima nije drago sto ce opet Borac biti sampion, opet kradjama. Mislim da su Borac i Zrinjski imali neki dogovor, tipa da jedne sezone bude prvak Borac, druge Zrinjski, ali da su se ovi toliko obahatili i namirisali lovu iz Europe, da ce da gaze do kraja. Znam sta je sve Zrinjski radio, ali je puno manje zlo nego Borac. Mislim da kad bi se Sarajevo i Zrinjski udruzili i pozvali ostale klubove na bojkot, da bi ih ostali klubovi pratili. Dakle imamo vec dosta kandidata za bojkot: Sarajevo, Zrinjski, Velez, Zeljo(hajde i njih da stavimo tu iako su picke). To su vec klubovi bez kojih liga ne moze da se igra.
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ovih 20 % je padavina na Kosevuluckystrike je napisao/la: ↑22 apr 2025, 13:51EastMadness je napisao/la: ↑22 apr 2025, 10:48pogledaj opetluckystrike je napisao/la: ↑21 apr 2025, 14:46
sutra da,ali ne i navečer.
SVI NA KOŠEVO, IGRA SARAJ'VO!![]()
![]()
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
iskreno se nadam da će bez obzira na vremenske uslove, večeras na Koševu biti barem 5 hiljada ljudi koji će podržati momke nakon horora u Banjoj Luci te im pružiti podršku pred derbi.
za bordo - bijele boje, i Sarajevo grad!
za bordo - bijele boje, i Sarajevo grad!
-
bordobijeli
- Postovi: 18315
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma 4 000 max.luckystrike je napisao/la: ↑22 apr 2025, 15:02iskreno se nadam da će bez obzira na vremenske uslove, večeras na Koševu biti barem 5 hiljada ljudi koji će podržati momke nakon horora u Banjoj Luci te im pružiti podršku pred derbi.
za bordo - bijele boje, i Sarajevo grad!
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
jasno mi je da je tanak protivnik, radni dan, neki su skeptični zbog vremenskih prilika ali kažem čemu se nadam 
Re: FK Sarajevo
Kako saznajemo iz izvora bliskih klubu, a iako još uvijek nema zvanične potvrde, velika vijest trese bh. fudbalsku scenu – Zdravko Mamić, čovjek koji je stvorio najdominantniji Dinamo u modernoj historiji, dolazi u FK Sarajevo!
Re: FK Sarajevo
Izvor?
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Re: FK Sarajevo
Izvor je neko blizak klubu
Prema informacijama koje imamo, Mamić je već obavio ključne razgovore sa trenutnim vlasnikom bordo kluba Ismirom Mirvićem.
Navodno je sve dogovoreno: preuzimanje kluba planirano je na kraju tekuće sezone, prije početka ljetnih priprema. Ako se sve realizira kako je dogovoreno, FK Sarajevo ulazi u novu eru.
Mamić, iako kontroverzan, neosporno je fudbalski vizionar. U svom mandatu u Dinamu lansirao je desetine vrhunskih talenata, izgradio šampionski sistem i pretvorio klub iz Maksimira u regionalnog giganta koji redovno igra evropske grupne faze. Njegovo znanje, iskustvo i mreža kontakata u svijetu fudbala mogli bi donijeti ogromne benefite Sarajevu.
Neslužbeno se spominje da će Mamić odmah po dolasku pokrenuti rekonstrukciju omladinske škole, a među prvim potezima bi moglo biti dovođenje nekoliko mladih talenata iz Dinamove akademije u juniorski pogon bordo tima.
Šta ovo znači za FK Sarajevo? Potencijalno mnogo. Klub koji je u posljednjih nekoliko godina prošao kroz turbulentan period, traži povratak na staze uspjeha.
Sa Mamićem za kormilom, mnogi vjeruju da se klub može vratiti na vrh bh. fudbala, ali i osnažiti na regionalnoj sceni.
Naravno, ostaje pitanje reakcije javnosti. Mamićevo ime uvijek izaziva oprečne komentare – od bezrezervne podrške do žestokih kritika.
Ipak, jedno je sigurno – ako se ovaj dogovor ostvari, Koševo više neće biti isto.
Ostaje nam da pratimo razvoj situacije i vidimo hoće li FK Sarajevo zaista postati novi projekt čovjeka koji je decenijama tresao temelje regionalnog fudbala.
Re: FK Sarajevo
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.
