FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
NekoSaDaleka
- Postovi: 127
- Pridružen/a: 12 jan 2025, 23:45
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
bit ce zanimljivo vidjeti omjer prekršaja na poluvremenu
fazon 20:6 za Borac
fazon 20:6 za Borac
Re: FK Željezničar
Teren je katastrofa. Na prstima se trci.
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!
-
NekoSaDaleka
- Postovi: 127
- Pridružen/a: 12 jan 2025, 23:45
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
ovo je crveni nad Šošićem mater im
j
e
b
e
m
j
e
b
e
m
- muharemovicdzelo
- Postovi: 1300
- Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Borac ništa posebno.
-
NekoSaDaleka
- Postovi: 127
- Pridružen/a: 12 jan 2025, 23:45
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Svaka utakmica sa njima je ista, uglavnom ravnopravno dok ne napravimo neku glupost.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Viktorija
- muharemovicdzelo
- Postovi: 1300
- Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Itekako ima prostora danas, samo je pitanje da li mi imamo najprije muda a onda i znanja da to iskoristimo.
Re: FK Željezničar
Sutevi u okvir 0
Sutevi ukupno 1
Mozemo mi to..
Sutevi ukupno 1
Mozemo mi to..
Jednom ŽELJEZNICAR, uvijek Željeznicar!!
-
linija16bbb
- Postovi: 143
- Pridružen/a: 02 apr 2025, 20:03
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Odlicno prvo poluvrijeme, obzirom da ti ne da napasti, mi ovo igramo fenomenalno.
Imam osjecaj da ce Vini biti odlican igrac, dosad je vrlodobro odigrao
Imam osjecaj da ce Vini biti odlican igrac, dosad je vrlodobro odigrao
kako da te ne volim
Re: FK Željezničar
Ofanzivno veoma jalovo, ali navikli smo na to protiv ovih jačih.
Defanzivno smo veoma dobri, odgovorni, borbeni. Radinović i Brazilac odlični po ovoj strani gdje je Borac najopasniji, Kulašin skroz zatvoren, ne može da mrdne.
Defanzivno smo veoma dobri, odgovorni, borbeni. Radinović i Brazilac odlični po ovoj strani gdje je Borac najopasniji, Kulašin skroz zatvoren, ne može da mrdne.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: FK Željezničar
Sisice mala **** te onaj ko te napravio
Spusti glavu poljubi grb,osjetit ces sto i JUG !
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Vini najbolji naprijed, ako se moze iko nazvati najboljim u ofanzivnom dijelu.
Ono je crveni cist bio..
Al' tek sad ide klaona u drugom poluvremenu.
Ono je crveni cist bio..
Al' tek sad ide klaona u drugom poluvremenu.
-
linija16bbb
- Postovi: 143
- Pridružen/a: 02 apr 2025, 20:03
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jel mozda ovo prvo poluvrijeme pokazatelj ko zasluzuje igrati ko ne?
Sefe, istinski navijaci su uz vas.
Sefe, istinski navijaci su uz vas.
kako da te ne volim
Re: FK Željezničar
Jel vam krivo navijaci Zelje sto jos nismo primili gol ?
Odlicno poluvrijeme, pa nama ni aut nece da dosudi. Jedva cekam 2030. da ih svi izbacimo iz lige.
Samo brzi igraci, eventualno jedan dizelas u ekipi.
Ne smijemo napravit prekrsaj oko 16 m svirat ce im penal, klizavo je neka se paze kako znaju i umiju.
Idemo samo sa 3 u napad, valjda ce uspjet sta izmajmunisat sad ce ovi debilo morat izac jos vise naprijed.
Odlicno poluvrijeme, pa nama ni aut nece da dosudi. Jedva cekam 2030. da ih svi izbacimo iz lige.
Samo brzi igraci, eventualno jedan dizelas u ekipi.
Ne smijemo napravit prekrsaj oko 16 m svirat ce im penal, klizavo je neka se paze kako znaju i umiju.
Idemo samo sa 3 u napad, valjda ce uspjet sta izmajmunisat sad ce ovi debilo morat izac jos vise naprijed.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Re: FK Željezničar
Jalovi smo prema naprijed mora to bolje. Nazad smo čvrsti i stabilni. Brazilac pozitivno iznenađenje.
Brko iz druge galaksije!
Re: FK Željezničar
Joj botova ali se množe
Ne znam šta ste očekivali od Njegomirovića, 7 dana unaprijed se znalo kako će ovo ići.
Ne znam šta ste očekivali od Njegomirovića, 7 dana unaprijed se znalo kako će ovo ići.
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.



/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/06/12/image-b3c9ebe4-2186-4541-88ba-0b9790003858-85-2560-1440.jpeg)