FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 05 maj 2025, 18:20

juka55 je napisao/la:
05 maj 2025, 11:57
Pendulum je napisao/la:
05 maj 2025, 11:44
r3m1 je napisao/la:
05 maj 2025, 11:43
Šta je falilo Belminu Dizdarevicu, imamo li šta njemu reci. Eno ga igra u B timu
Falilo mu visine i što je bio linijski golman.
to jest, nije smio izaći sa linije pod cijenu života...
Što se tiče izlazaka i Rogić je isti, to zs mene nije golman.

Avatar
mnon46
Postovi: 5191
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 05 maj 2025, 18:43

fks74 je napisao/la:
05 maj 2025, 18:20
juka55 je napisao/la:
05 maj 2025, 11:57
Pendulum je napisao/la:
05 maj 2025, 11:44


Falilo mu visine i što je bio linijski golman.
to jest, nije smio izaći sa linije pod cijenu života...
Što se tiče izlazaka i Rogić je isti, to zs mene nije golman.
Kako je isti? Ja se odavno ne bojim centaršuteva iz igre ili kornera, Roga je baš siguran u tom segmentu. Šta vi gledate?
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

maroon46
Postovi: 566
Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroon46 » 05 maj 2025, 19:42

mnon46 je napisao/la:
05 maj 2025, 18:43
fks74 je napisao/la:
05 maj 2025, 18:20
juka55 je napisao/la:
05 maj 2025, 11:57


to jest, nije smio izaći sa linije pod cijenu života...
Što se tiče izlazaka i Rogić je isti, to zs mene nije golman.
Kako je isti? Ja se odavno ne bojim centaršuteva iz igre ili kornera, Roga je baš siguran u tom segmentu. Šta vi gledate?
Zato mu je uza specijalnost primit uz blizu stativu

Avatar
mnon46
Postovi: 5191
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 05 maj 2025, 19:51

maroon46 je napisao/la:
05 maj 2025, 19:42
mnon46 je napisao/la:
05 maj 2025, 18:43
fks74 je napisao/la:
05 maj 2025, 18:20


Što se tiče izlazaka i Rogić je isti, to zs mene nije golman.
Kako je isti? Ja se odavno ne bojim centaršuteva iz igre ili kornera, Roga je baš siguran u tom segmentu. Šta vi gledate?
Zato mu je uza specijalnost primit uz blizu stativu
Na kojim tekmama?
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 607
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 05 maj 2025, 20:04

tabba77 je napisao/la:
05 maj 2025, 12:17
Samo Gojkovića ostaviti, ostale sve rastjerati. Četiri igrača u tom rangu, dva trkača i pet akademaca.
Formacija 4-2-3-1 i da su svi na svojim pozicijama. Na klupi neka legenda kluba, tipujem na nekog ko zna opsovati mater igraču i ko zna našu ligu.
+1

:rol: :rol: :rol:
1946

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 05 maj 2025, 20:09

Malo sam lutao po X i naišao sam na ovog igrača, ističe mu ugovor na kraju šestog mjeseca, trenutno je na posudbi, a sadašnji klub haman ima želju da ga ostavi. Zove se Mouhamed Belkheir. Mislim da je sa svojim klubom izborio plasman u prvu ligu Belgije. Ne znam koliko je to težak posao za nas, ali djeluje mi kao pravo dobar špic, brz i veoma dobar šut, ne znam kakav je realno, ali ovo na videima mi djeluje dobro za nas jer pogađa van 16m.


Avatar
ado-hz
Postovi: 3881
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 05 maj 2025, 20:14

Obradovat ce te se prvom pojacanju :njanjanja: :clap:

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 05 maj 2025, 20:16

ado-hz je napisao/la:
05 maj 2025, 20:14
Obradovat ce te se prvom pojacanju :njanjanja: :clap:
Prva dva Gojko i Amar. Biće euforije.
Daj boze samo da budu kako treba.

A sto žele Orsica to mi nije jasno. Ja ne znam šta da mislim o tom frajeru.

Hz1946
Postovi: 359
Pridružen/a: 19 jun 2023, 01:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hz1946 » 05 maj 2025, 20:25

ado-hz je napisao/la:
05 maj 2025, 20:14
Obradovat ce te se prvom pojacanju :njanjanja: :clap:
Matavž :kafa:

Avatar
ado-hz
Postovi: 3881
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 05 maj 2025, 20:26

jurisicduska je napisao/la:
05 maj 2025, 20:16
ado-hz je napisao/la:
05 maj 2025, 20:14
Obradovat ce te se prvom pojacanju :njanjanja: :clap:
Prva dva Gojko i Amar. Biće euforije.
Daj boze samo da budu kako treba.

A sto žele Orsica to mi nije jasno. Ja ne znam šta da mislim o tom frajeru.
Ovaj sto dolazi radi sa betonom, betonira, tako da ce odbrana biti beton :D

Avatar
ado-hz
Postovi: 3881
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 05 maj 2025, 20:36

Gospodine iz Sarajeva ili skraceno GiS ne pisi mi privatne poruke da ti kazem koji je igrac, tebi kad covjek kaze odmah sve propadne koliki si peh :lolno:

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11453
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 05 maj 2025, 20:44

ado-hz je napisao/la:
05 maj 2025, 20:36
Gospodine iz Sarajeva ili skraceno GiS ne pisi mi privatne poruke da ti kazem koji je igrac, tebi kad covjek kaze odmah sve propadne koliki si peh :lolno:
A znam da ložiš, u koliko si slučajeva mi stvarno javio pojačanje :mrgreen: ?
Zahrđao si zadnje 2 godine, zadnji put mi Baltu najavio :lol:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 05 maj 2025, 20:44

Gledam analizu HNL-a sa maxsport sa Jelicicem ovim,analiziraju taktiku,kretnju igraca itd. i hvale Rozmana kako je preporodio i postavio igru,takodje i igrace. Prikazuju gol i kretnju igraca gdje izgube loptu i odma pritisnu uzmu loptu i gol,onda se prebacim na Borac i nasu ligu kod tog gola Gigovic i slicni bi u toj akciji svirnuli 3 faula i crveni jer su startovi bili zestoki al cisti kao suza,onda kako da se trener ili neki taj igrac koji igra odlicno da se prebaci na ovo sudjenje gdje moras igrat bez kontakta?

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 05 maj 2025, 20:46

jurisicduska je napisao/la:
05 maj 2025, 20:16
ado-hz je napisao/la:
05 maj 2025, 20:14
Obradovat ce te se prvom pojacanju :njanjanja: :clap:
Prva dva Gojko i Amar. Biće euforije.
Daj boze samo da budu kako treba.

A sto žele Orsica to mi nije jasno. Ja ne znam šta da mislim o tom frajeru.
Orsica bi doveo al Amara i Gojka nebi,uostalom ovdje su za Amara pricali da je mma borac a ne fudbaler koliko se sjecam? Sta se ina o Orsicu misliti,vjerovatno ga Zekic puno vise poznaje,nije bomba u svlacionici vec skroman i radan igrac.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14082
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 05 maj 2025, 20:50

mosarajvosa83 je napisao/la:
05 maj 2025, 20:44
Gledam analizu HNL-a sa maxsport sa Jelicicem ovim,analiziraju taktiku,kretnju igraca itd. i hvale Rozmana kako je preporodio i postavio igru,takodje i igrace. Prikazuju gol i kretnju igraca gdje izgube loptu i odma pritisnu uzmu loptu i gol,onda se prebacim na Borac i nasu ligu kod tog gola Gigovic i slicni bi u toj akciji svirnuli 3 faula i crveni jer su startovi bili zestoki al cisti kao suza,onda kako da se trener ili neki taj igrac koji igra odlicno da se prebaci na ovo sudjenje gdje moras igrat bez kontakta?
Nema tu neke razlike izmedju HNL i nase lige...
I kod nas je slicno, cim borcev igrac izgubi loptu, odmah te Kazlagic pritisne i vrati je u posjed... :kafa:

Avatar
Vanja8
Postovi: 14082
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 05 maj 2025, 20:54

jurisicduska je napisao/la:
05 maj 2025, 20:16
ado-hz je napisao/la:
05 maj 2025, 20:14
Obradovat ce te se prvom pojacanju :njanjanja: :clap:
Prva dva Gojko i Amar. Biće euforije.
Daj boze samo da budu kako treba.

A sto žele Orsica to mi nije jasno. Ja ne znam šta da mislim o tom frajeru.
Samo nam dule reci jesu li pregovori u Istanbulu kao sa onim Marokancem... :rol: :rol:

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11453
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 05 maj 2025, 20:56

Cimirot može, vjerujem da bi i sad bio radilica.
Rahmanović nije igrao ozbiljno zadnjih godinu dana, a toliko ga priželjkujemo da sam uvjeren da bi podbacio. Daj Bože da dođe i da me demantuje.
Oršić bi bio bomba, apsolutno zvijezda roka, ali koliko je to realno - jako diskutabilno. Svakako je dobrodošao ako je moguće.
Što se tiče ovog stopera, dobre kvalitete, s time da neće mnogi biti zadovoljni ako se realizuje, bit će raji jasno ako se sazna :D
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Vanja8
Postovi: 14082
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 05 maj 2025, 21:01

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
05 maj 2025, 20:56
Cimirot može, vjerujem da bi i sad bio radilica.
Rahmanović nije igrao ozbiljno zadnjih godinu dana, a toliko ga priželjkujemo da sam uvjeren da bi podbacio. Daj Bože da dođe i da me demantuje.
Oršić bi bio bomba, apsolutno zvijezda roka, ali koliko je to realno - jako diskutabilno. Svakako je dobrodošao ako je moguće.
Što se tiče ovog stopera, dobre kvalitete, s time da neće mnogi biti zadovoljni ako se realizuje, bit će raji jasno ako se sazna :D
Ja ga nikada ne bih potpisao i prvi put sam unaprijed protiv tog transfera, daleko je on od ikakvog betona...
Ali do Zekica je i njegovu postujem

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 05 maj 2025, 21:04

Vanja8 je napisao/la:
05 maj 2025, 21:01
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
05 maj 2025, 20:56
Cimirot može, vjerujem da bi i sad bio radilica.
Rahmanović nije igrao ozbiljno zadnjih godinu dana, a toliko ga priželjkujemo da sam uvjeren da bi podbacio. Daj Bože da dođe i da me demantuje.
Oršić bi bio bomba, apsolutno zvijezda roka, ali koliko je to realno - jako diskutabilno. Svakako je dobrodošao ako je moguće.
Što se tiče ovog stopera, dobre kvalitete, s time da neće mnogi biti zadovoljni ako se realizuje, bit će raji jasno ako se sazna :D
Ja ga nikada ne bih potpisao i prvi put sam unaprijed protiv tog transfera, daleko je on od ikakvog betona...
Ali do Zekica je i njegovu postujem
Nisam ni ja za dovodjenje samo jos da mi gis javi ko je

Avatar
ado-hz
Postovi: 3881
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 05 maj 2025, 21:06

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
05 maj 2025, 20:56
Cimirot može, vjerujem da bi i sad bio radilica.
Rahmanović nije igrao ozbiljno zadnjih godinu dana, a toliko ga priželjkujemo da sam uvjeren da bi podbacio. Daj Bože da dođe i da me demantuje.
Oršić bi bio bomba, apsolutno zvijezda roka, ali koliko je to realno - jako diskutabilno. Svakako je dobrodošao ako je moguće.
Što se tiče ovog stopera, dobre kvalitete, s time da neće mnogi biti zadovoljni ako se realizuje, bit će raji jasno ako se sazna :D
Ti koji ne budu zadovolji ovim stoperom ako ga zavrsimo se razumiju u fudbal ko Mara u kriv qurac
P.S @Vanja
@ GiS
Nabijem vas i vase znanje :tralala: :urnebes:
Zadnja izmjena: ado-hz, dana/u 05 maj 2025, 21:08, ukupno mijenjano 2 puta.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []