Denis Huseinbašić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
BosnianDragon2024
- Postovi: 375
- Pridružen/a: 28 mar 2024, 02:36
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
Re: Denis Huseinbašić
Ali evo izjednacise dzunupi, valjda okrenu do kraja.
Za nadati je se da ce zadnju dobiti kuci protiv K'lauterna
Re: Denis Huseinbašić
I Elversberg i Paderborn imaju bolju gol-razliku. Međusobni dueli se gledaju samo ako je ista gol-razlika i ako je broj postignutih pogodaka isti.231983 je napisao/la: ↑09 maj 2025, 19:57Ako ovako ostane, imaji 55 bodova. Ako Elversberg i Paderborn pobijede, imat ce svi po 55. Od Elverberga su bolji u medjusobnim duelima i imaju bolju gol razliku, s Paderbornom imaju 2:1 i 1:2, dakle odlucivala bi gol razlika a trenutno su malo bolji..
Ali evo izjednacise dzunupi, valjda okrenu do kraja.
Za nadati je se da ce zadnju dobiti kuci protiv K'lauterna
Re: Denis Huseinbašić
Zglavkar je napisao/la: ↑09 maj 2025, 20:11I Elversberg i Paderborn imaju bolju gol-razliku. Međusobni dueli se gledaju samo ako je ista gol-razlika i ako je broj postignutih pogodaka isti.231983 je napisao/la: ↑09 maj 2025, 19:57Ako ovako ostane, imaji 55 bodova. Ako Elversberg i Paderborn pobijede, imat ce svi po 55. Od Elverberga su bolji u medjusobnim duelima i imaju bolju gol razliku, s Paderbornom imaju 2:1 i 1:2, dakle odlucivala bi gol razlika a trenutno su malo bolji..
Ali evo izjednacise dzunupi, valjda okrenu do kraja.
Za nadati je se da ce zadnju dobiti kuci protiv K'lauterna

Upravu si. Oba imaju bolju gol-razliku i odlucuje gol razlika, pa br postignutih golova pa medjusobni dueli.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3180
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
Re: Denis Huseinbašić
Denis nesto slabija ocjena, nisam gledao, ali na Sofi je poslije golmana najslabije ocijenjen, 6.9..
Ali bitno je da je bio tu 90 min.
Re: Denis Huseinbašić
-
Coolpanda24
- Postovi: 3180
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
U drugom poluvremenu se nije vidio na treneru...
Re: Denis Huseinbašić
Kako je igrao Gazibegović?
Re: Denis Huseinbašić
Re: Denis Huseinbašić
Momak ima 23 opet cr igrat Bundesligu
Zabio i asistirao u Bundesligi, kupu Njemacke i konferencijskoj ligi
Kenjas beze, a Rondica klupiranog prizivas u repku samo jer je igrao za pitare
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Coolpanda24
- Postovi: 3180
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
Juka je bio skroz solidan. Imao je par finih centaršuteva, borben kao i uvijek, siguran u pasu, međutim imao je i dosta izgubljenih lopti. Standardno njegovo. Limitiran je on igrač, ali ne pravi neke kardinalne greške. Kad ga ograničiš samo na defanzivu, može odgovoriti zadatku. Juče je išao dosta ofanzivnije.Zglavkar je napisao/la: ↑09 maj 2025, 20:42Kako je igrao Gazibegović?
Re: Denis Huseinbašić
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
Stadion Koševo
-
BosnianDragon2024
- Postovi: 375
- Pridružen/a: 28 mar 2024, 02:36
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
Re: Denis Huseinbašić
Ovo ako nije prava ljubav, nzm šta je. Možeš pokupiti trebu poput Anelove Ceci, ali izabereš srednju žalost. Mašala!
Re: Denis Huseinbašić
Re: Denis Huseinbašić
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Denis Huseinbašić
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, b00t, bh22, Bobadilla, bordobijeli, Bosanac90, Brokula, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, darker10, deda, DeeWa, delko, Elddar, exampLe., farenhajt, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, HalaMadrid, HariTz, JimmyPage, karajlo, Kaunas, KockarVicin007, Kylian, lakilone, LeCoq, lol89, ludilompredozirani, Lynx, Majstorinho, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Marsiano, PeppermintSA, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, SanaBosna, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, StevieG8, TefalTava, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Zaxon i 325 gostiju.





