To za igru se slažem,ali prošlih sezona si ove utakmice gubio,tako da treba gledati i sa strane da je samopuzdanje igrača dosta bolje.A za Evropu,igrači će ući duplo motiviraniji jer mnogima je to prilika da se prodaju,onda euforija sama u gradu itd...avalPacidoroP je napisao/la: ↑11 maj 2025, 21:26Apsolutno ne raduje ova igra pred Evropu..
Mi čitavu polusezonu nemamo pobjedu sa obrazom, da si razbio protivnika.
Opet se ponavlja da je jedno poluvrijeme očajno,drugo malo bolje..
Mi treći ne možemo završiti ni u ludilu, tri utakmice tri ozbiljna protivnika.
Jedino pozitivno je i dalje fina posjeta,a unaprijed znaš da ćeš gledati 90minutnu patnju.
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
MoSaZeLjo1921
- Postovi: 553
- Pridružen/a: 08 dec 2019, 21:00
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Re: FK Željezničar
zavisi koliki belaj bude klizište iznad juga, ako bude kao po projektu na proljeće ce novi jug biti u funkciji, a ako ne oduziti ce se gradnja
Re: FK Željezničar
Ja mislim da će se JUG tempirati pred parlamentarne izbore sljedeće godine. Sumnjam da će SDP propustiti takav zicer.
Samo je važno da krene, kad krene onda će se i završiti.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma kako sad to, pa Irfo kaže da je on bivši........
Grupa iznad svakog pojedinca.
Re: FK Željezničar
Pusti irfu, on trola godinama
Željezničar über alles
Re: FK Željezničar
Re: FK Željezničar
Rok za završetak radova je svakako 7-8 mjeseci, tako da neće biti prestrašno.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: FK Željezničar
Pa posalji i ti svoj spisak, isto je
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
Re: FK Željezničar
Ako je poslao spisak dali to znaci da klub mora odobrit? Samo odgovori sa da ili ne. Ne provociram stvarno samo pitam.
Brko iz druge galaksije!
Re: FK Željezničar
Najmanje 2 mjeseca pripremnih radova ima samo bez icega drugog. Ne ocekujem nista prije proljeca sljedece godine.
Brko iz druge galaksije!
Re: FK Željezničar
To da, ali eto tako bi trebalo cim ispadnemo krece se u gradnju tj pripremanje.
Fk Željezničar.
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Trebalo bi se krenuti odmah nakon Europskih utakmica koliko znam. Rok je 200 kalendarskih dana od uvođenja u posao...
Grupa iznad svakog pojedinca.
-
Hansestadt
- Postovi: 3711
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Prica li se ista o potencijalnim pojacanjima?
Re: FK Željezničar
To znam i ja, znaci bolik... kada je u pitanju klub.Blues1921 je napisao/la: ↑12 maj 2025, 05:42Na zapadu su bili ljudi koji su ga dosli gledati (vis a vis Boljevica). Jedini razlog zasto je bio "rastrcan" i "borben".bhsport je napisao/la: ↑11 maj 2025, 22:39Danas je Boljevic pretrčao više nego cijelu polusezonu i pokazao da moze kad hoce ali je problem sto u velikoj većini slučajeva nece.
A sto je bas danas bio takav i lozi li se na Slogu ili je nesto drugo u pitanju znat ce se ubrzo.
Denis ganja broj bodova, to je sada i jasno, boli njega za iduci sezonu i roster.
Takodjer kondicionog trenera nabit nogom u dupe, najgora smo ekipa u ligi po spremi, on samo moze biti trener u teretani zenama 40+ godina.
Sto prije ode, nama ce biti lakše. Bira kad ce i koliko trčati.
Ne trebaju nam takvi.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: FK Željezničar
Teško, mi imamo Pecaru i moramo dobiti sve a da oni kiksaju Posušje jer ce im se Velez skloniti ko Sloga.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: FK Željezničar
Velež ako im se skloni mogao bi ispod crte nakon pretposljednjeg kola i Grbavice. Prije će se oni skloniti Veležu.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: FK Željezničar
Ne može Velež ispod crte. Sloga im je u zadnjem kolu kojoj ne treba ni za šta. Interesantnija će biti utakmica Torpedo - Radnik.
Radnik je u najgoroj poziciji. Treba mu jedna pobjeda a igra protiv Borca, Torpeda i nas. Isti je slučaj sa Posušjem ali ovi federalni mognu ostati i sa devetom pozicijom. Širokom treba pobjeda protiv Slobode u zadnjem kolu kući i to je to.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
mislim i ja da ce im se velez skloniti, kao i obicno. tu je sloga kao osigurac.
tesko da cemo mi do treceg mjesta. kao da je bitno, eventualno mala satisfakcija. za mene bi bolje bilo da se da prilika ovim momcima koji nisu imali minuta nego da se ganjaju bodovi po svaku cijenu. pa cak i sto se bodova tice, ti momci sigurno imaju vecu zelju za igrom nego ovi koji su iznijeli cijelu sezonu i jedva cekaju odmor.
tesko da cemo mi do treceg mjesta. kao da je bitno, eventualno mala satisfakcija. za mene bi bolje bilo da se da prilika ovim momcima koji nisu imali minuta nego da se ganjaju bodovi po svaku cijenu. pa cak i sto se bodova tice, ti momci sigurno imaju vecu zelju za igrom nego ovi koji su iznijeli cijelu sezonu i jedva cekaju odmor.
Online
Trenutno korisnika/ca: Anegdota89, boki86, knoa i 41 gost.



