FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Halkicu, ni kolege sudije ti nisu pružili ruku. Lopove jedan, J*** ti sve ćelavo.
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Koliko je Velez platio ovog degenerika? Posteni, preposteni Rodjeni.
Ako neko moze saznati koja je tarifa, pa cemo skupljati mi pare preko foruma ako treba za sudije.
Ako neko moze saznati koja je tarifa, pa cemo skupljati mi pare preko foruma ako treba za sudije.
Re: FK Sarajevo
Raja jesmo li ovo u Banja Luci igrali 
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
Re: FK Sarajevo
I u doba viršli, nikome nije palo na pamet da se izivljava na Sarajevu.
A sada svaki qurac sudi i piša po klubu.
Ko nama kroji ligu, ko sudi
A sada svaki qurac sudi i piša po klubu.
Ko nama kroji ligu, ko sudi
Zadnja izmjena: HyperOS, dana/u 18 maj 2025, 19:07, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Herojski bod, BRAVO MOMCI 
Nek pogine cijela sudijska ekipa izuzev 4.
Nek pogine cijela sudijska ekipa izuzev 4.
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)
Re: FK Sarajevo
Samo još vozač autobusa nije dobio žuti
Re: FK Sarajevo
Kakva besramna kradja i lopovluk ovo nema nigdje.
You are someone else I am still right here
Ismire odlazi!!!
Ismire odlazi!!!
Re: FK Sarajevo
Upravo to i jeste namjera. Da nam se ogadi u drzava i liga. Sistemski se to radi od početka. Da se otjera svaka investicija, svaki pokusaj da se napravi jak klub.
Al nek nama nase horde napisu jedno saopstenje. Nek nam jos jednom dodatno zapucaju po nogama. J*** ja nas sve ko ljude i navijace. Bosnjo je najgora sorta.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
4-24 omjer faulova,10 zutih,2 crvena i penal jos jedno saopstenje da im damo vjetar u ledja da nas kolju,uzecemo zajedno maramice i gledat kako nam rekose ovdje ovo je zlocin sto smo danas gledali,jos jedna tekma u nizu gdje je ovakva statistika protiv najaceg kluba u drzavi,sad zamislite sta bi nam radili da nemamo nekog sa parama u klubu. Poenta je otjerat jake ljude iz kluba i unistiti nas do kraja jer znaju da smo institucija i da imamo veci potencijal od ovih politickih prcija,trn u oku svima,igraci svaka vam cast na ovoj sezoni sa Zekom na celu.
Re: FK Sarajevo
Protiv Veleza ste zapeli a listici ste se naguzili Sad ce vas i radnik uzet smecari. Sve kao bratski klubovi. SRAM vas bilo SMECARI. Kockoglavi tebi se popisam po cell sa trebevica posto brass nemate
Re: FK Sarajevo
J*** li vam pleme svimaa lopovi oni mrtvi kosti vam zemlja izbacivala uvijek cemo vam biti trn u oku.
Re: FK Sarajevo
Majku ti jebbeem onu retardirano, mrš sve ti J*** glupo.
-
edgarallanpoe04
- Postovi: 161
- Pridružen/a: 08 feb 2023, 16:15
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zekiću bježi, igrači bježite nije ni čudo što Soldo i Rogić neće da produže ugovor, i ljudi svi bježite iz te sredine usrane sa četnicima se ne može živjet nema šanse nikakve, **** im amerikanci i europljani mater u **** kad nas natjeraše da s njima živimo u istoj državi. Bježite ljudi nema spokoja u Bosni do sudnjega dana, nemojte život protračit tu bezveze.
Zadnja izmjena: edgarallanpoe04, dana/u 18 maj 2025, 19:14, ukupno mijenjano 1 put.
-
BordoArmy88
- Postovi: 3251
- Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Serem se na mostar i most! Ispali i raspali se još sutra pogan jedna odvratna!
Zadnja izmjena: BordoArmy88, dana/u 18 maj 2025, 19:14, ukupno mijenjano 1 put.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11470
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ima li saopstenja od hordi?
Re: FK Sarajevo
Smecari ubijte se
Online
Trenutno korisnika/ca: trunks1946 i 8 gostiju.



