Premijer liga BiH - aktuelno

Direktorcic
Postovi: 2590
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 18 maj 2025, 23:24

zaostrog je napisao/la:
18 maj 2025, 23:18
Balorda je napisao/la:
18 maj 2025, 23:12
Ne obraća niko pažnju na Velež: gugla utakmice Veleža od prije 30 godina :rol:

Shizo.
Misliš na onu bruku u Andori prije 30 godina? :D
Nakon onog ste trebali ugasiti klub komotno i ko ljudi se svi vratiti onom klubu za koji su vam navijale dede, HŠK Zrinjski.
Osoba koja sebe uvjerava u laz konstantno i nakon jednog perioda povjeruje u to je psihicki oboljela osoba.mada i takva osoba moze da mi ga malo popusi

zaostrog
Postovi: 1791
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zaostrog » 18 maj 2025, 23:27

Balorda je napisao/la:
18 maj 2025, 23:23
Ne obraća niko pažnju na Velež: zadnjih 10 postova mu o Veležu :rol:

Shizo.
Niko nije rekao da se ne obraća pažnja. Sve dok se ne ugase, lijepo je isticati o kako jadnom klubu se radi i vrapčićkom garnizonu na tribinama. Hoćemo li set o namještanju Vrapčićana?

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 18 maj 2025, 23:28

11
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
Beli98
Postovi: 3258
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beli98 » 18 maj 2025, 23:31

zaostrog je napisao/la:
18 maj 2025, 23:27
Balorda je napisao/la:
18 maj 2025, 23:23
Ne obraća niko pažnju na Velež: zadnjih 10 postova mu o Veležu :rol:

Shizo.
Niko nije rekao da se ne obraća pažnja. Sve dok se ne ugase, lijepo je isticati o kako jadnom klubu se radi i vrapčićkom garnizonu na tribinama. Hoćemo li set o namještanju Vrapčićana?
Ne pravi budalu od sebe. Idi vani, prosetaj.

Fascinantno je kako nas lako zavade, a ni oznojili se nisu.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
kanarinac
Postovi: 2758
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la kanarinac » 18 maj 2025, 23:32

Djeste balije,jel nije,ili jest,kako ste glupi balije,zavadi pa vladaj,posalju nam nase balijanere da nam sude,i mi se zavadimo,a ne znamo ni za sto,a najvise me boli prezime ovog sudije NANIĆA.
Samo Sarajevo

Avatar
Noke995
Postovi: 1070
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Noke995 » 18 maj 2025, 23:34

Kako ovdje ljudi olako psuju jedni drugima, vidi se da previše tik tok gledaju, faću i ostalu ekipu.
MNON

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 18 maj 2025, 23:34

**** ja sebi svu familiju ako ovim pitarima na forumu sto seru po HZ nije draze sto ih je Halkic pokro nego da su nas uzeli 0-3. Kome ovo danas najvise odgovara nakon Listice? Pa upravi Sarajeva logicno, da bi se pricalo sta im rade a HZ saopstenja pise protiv njih.

Dobro je Mirvic izdresiro one u strucnom stabu sto na poluvremenu svjesno idu na incident da im da kartone. U 15 minuti cijela im klupa aplaudira Halkicu kad svirne nesto njima, dizali tenzije na max od pocetka, cak im i fizioterapeut razbijao po svlacionici. Ide odma spremno saopstenje zbog utakmice koja im rezultatski nista ne znaci, prozivaju se imenima sudije, sve se dize na visi nivo samo iz jednog jedinog razloga a to je saopstenje HZ.

bordobijeli
Postovi: 18302
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bordobijeli » 18 maj 2025, 23:38

I oba utakmica super kupa bi mogla bit cirkus :kafa: :D :hmmmmm:

Avatar
Ferrante071
Postovi: 283
Pridružen/a: 24 jul 2022, 14:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ferrante071 » 18 maj 2025, 23:43

Ovo ćelavo vanago nas je danas ozbiljno unakazilo kartonima! Velež bez kartona pretenduje na fair play trofej koji je "obećan" borcu...
Ipak je trebalo još koji crveni karton da dobijemo ne bi li nas na kraju uspjeli pobijediti.
Do zadnjeg dana života mog samo Sarajevo

Avatar
avenija
Postovi: 10834
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avenija » 18 maj 2025, 23:44

rishovski je napisao/la:
18 maj 2025, 23:15
avenija je napisao/la:
18 maj 2025, 22:56
Sarajevo i Željo mogu umjesto radnika ubaciti Stupčanicu u PL.
Što bi im mnogo značilo iduce sezone ali balije ne vide dalje ispred nosa kao npr čovićevi i dodikovi poltroni
Ma za Stupčanicu se uopšte ne zna ni da li može ući..jer nemaju stadion,nemaju pomoćni teren.. Mladost Kakanj je istjerana iako je bila obezbjedila opstanak u ligi i prijavila Bilino Polje kao domaći stadion.. Tako se isto može desiti Stupčanici dok se klubovima iz RS gledalo kroz prste i moglo se igrati kao domaćin u Modriči...
Mladost je ispala jer je prijavila Bilino Polje bez potpisa i pristanka i dogovora sa Čelikom kojeg su zaobisli i dogovarali se sa gradom pa su se opekli i ostali bez licence zbog stadiona. Ne treba iza ledja Čeliku raditi pogotovo o njegovom stadionu.

Ali to je nebitno bilo proslo bitna je činjenica da Sarajevo i Zeljo odlucuju hoce li Stupcanica bez baraza unutra ili ce oba kluba osam puta igrati sa Radnik iduce sezone pa neka vide jel bitno ili nebitno.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA

Avatar
mnon46
Postovi: 5185
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 18 maj 2025, 23:44

mostar_mo je napisao/la:
18 maj 2025, 19:12
NisamIsmirMirvic je napisao/la:
18 maj 2025, 19:08
mostar_mo je napisao/la:
18 maj 2025, 19:04



De bola..da smo mi zapeli ovako na Kosevu a da vama treba a nama nebitno sve bi izgorilo.
Lako je bit seronja i subjektivan
Koliko je kostao Halkic?
Jeftinije puno valjda nego Vedran Puljic
Bitno je da se ove stvari puštaju a kad nekom kažeš da je četnik dobiješ ban.

Yebem ti pokopane majmune, a adminu se poseerem u usta.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
Noke995
Postovi: 1070
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Noke995 » 18 maj 2025, 23:45

Rodjeni81 je napisao/la:
18 maj 2025, 23:34
**** ja sebi svu familiju ako ovim pitarima na forumu sto seru po HZ nije draze sto ih je Halkic pokro nego da su nas uzeli 0-3. Kome ovo danas najvise odgovara nakon Listice? Pa upravi Sarajeva logicno, da bi se pricalo sta im rade a HZ saopstenja pise protiv njih.

Dobro je Mirvic izdresiro one u strucnom stabu sto na poluvremenu svjesno idu na incident da im da kartone. U 15 minuti cijela im klupa aplaudira Halkicu kad svirne nesto njima, dizali tenzije na max od pocetka, cak im i fizioterapeut razbijao po svlacionici. Ide odma spremno saopstenje zbog utakmice koja im rezultatski nista ne znaci, prozivaju se imenima sudije, sve se dize na visi nivo samo iz jednog jedinog razloga a to je saopstenje HZ.
Tako je, isto da si iz Banja Luke kako si napisao ovaj post.
Jel ti to bilo okej ovo suđenje danas?
Ako jest, dao Bog da ispadnete u drugu ligu i nikad se ne vratite.
"Realni"
MNON

zaostrog
Postovi: 1791
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zaostrog » 18 maj 2025, 23:45

Beli98 je napisao/la:
18 maj 2025, 23:31
zaostrog je napisao/la:
18 maj 2025, 23:27
Balorda je napisao/la:
18 maj 2025, 23:23
Ne obraća niko pažnju na Velež: zadnjih 10 postova mu o Veležu :rol:

Shizo.
Niko nije rekao da se ne obraća pažnja. Sve dok se ne ugase, lijepo je isticati o kako jadnom klubu se radi i vrapčićkom garnizonu na tribinama. Hoćemo li set o namještanju Vrapčićana?
Ne pravi budalu od sebe. Idi vani, prosetaj.

Fascinantno je kako nas lako zavade, a ni oznojili se nisu.
A ko nas je konkretno zavadio? Niko nije tjerao seljadiju iz Vrapčića da 90 minuta instalira nekakve bogalje na gradilište iza klupa s rezervnim igračima, psuje našoj klupi, psuje Zekiću "mater ustašku". Ili ih je neko natjerao da pljuju naše igrače dok izvode aut? Hajde pojedinac, ali teško je vjerovatno da nema nikog ko bi mu rekao "hajde sjedi, ne seri". Ili trebamo vjerovati da ih je neko natjerao da na SVAKI duel skaču i traže penal, likuju na crvene kartone i sl? Ko je bio danas u selu pored Mostara, vidio i čuo.

I hajde, sve i nekako. I onda vidiš da seljadija vrapčićka mahom u komentarima na društvenim mrežama nema ni jednu jedinu riječ osude za sve to, nego se još tobože i provlači priča da je neko pustio Širokom, a nije njima (kako rekoh, navikli mešetariti sa Širokim, GOŠK-om i ostalim prijateljima koji im tada nisu "ustaše" pa im zeznuto kad moraju igrati fakat). Ako im izložiš ovo gore, seljadija ima 101 objašnjenje i opravdanje, standardno. Pri tome, još ono ko biva da pokaže kako se njima trebalo pustiti, počne spominjati Vedrana i krv Vedranovu, ko biva zbog toga smo ih trebali pustiti.

I niko tu ne zavađa. Kad njihovi igrači danas nisu imali muda i dostojanstva da se ne bacakaju, ne traže faulove za sve, mogli su barem oni da pokažu šta misle o crvenim kartonima, penalu, generalno suđenju. I pokazali su - likovali na sve i odobravali. Kad ni to nisu, još su našli krivce što nisu pobijedili i i dalje guslaju isto svuda.

Još godinu dana ih moramo trpiti. Nakon toga će biti lakše, a moje saučešće Tuzlacima/Zeničanima jer će neko od njih dalje morati trpiti ove levate i u komentarima, a i na terenu, i njihovo mešetarenje. Nadam se samo da GOŠK, Sloboda, Čelik i ostali koji čekaju u redu da se opet vrate gore neće dozvoliti da oni više ikad dožive promociju. Do sad su mogli mešetariti s Mramorima, Olimpicima i ostalim, valjda više neće moći.
Rodjeni81 je napisao/la:
18 maj 2025, 23:34
**** ja sebi svu familiju ako ovim pitarima na forumu sto seru po HZ nije draze sto ih je Halkic pokro nego da su nas uzeli 0-3. Kome ovo danas najvise odgovara nakon Listice? Pa upravi Sarajeva logicno, da bi se pricalo sta im rade a HZ saopstenja pise protiv njih.

Dobro je Mirvic izdresiro one u strucnom stabu sto na poluvremenu svjesno idu na incident da im da kartone. U 15 minuti cijela im klupa aplaudira Halkicu kad svirne nesto njima, dizali tenzije na max od pocetka, cak im i fizioterapeut razbijao po svlacionici. Ide odma spremno saopstenje zbog utakmice koja im rezultatski nista ne znaci, prozivaju se imenima sudije, sve se dize na visi nivo samo iz jednog jedinog razloga a to je saopstenje HZ.
Evo jednog primjera tog vrapčićanina. Sve mu drugi krivi, sve korektno s njihove strane, helem pitari provocirali :D Prvom prilikom kada ne bude svirano nešto što oni očekuju (i što po njihovom viđenju fudbala mora biti u korist Veleža), biće kuknjava. Ali tako, pošteno, a ne da se pravimo da smo željni nekog napretka.

Avatar
PletaraSaVinom
Postovi: 67
Pridružen/a: 28 dec 2024, 02:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la PletaraSaVinom » 18 maj 2025, 23:46

zaostrog je napisao/la:
18 maj 2025, 23:27
Balorda je napisao/la:
18 maj 2025, 23:23
Ne obraća niko pažnju na Velež: zadnjih 10 postova mu o Veležu :rol:

Shizo.
Niko nije rekao da se ne obraća pažnja. Sve dok se ne ugase, lijepo je isticati o kako jadnom klubu se radi i vrapčićkom garnizonu na tribinama. Hoćemo li set o namještanju Vrapčićana?
Ugasit čemo ti mamu žico ti Mustafa Busuladžić ukučane smrdljive. Jest vas izdresirao i nakon 80 godina ste na zadnjim šapama keru jedan smrdljivi. Idi pušite **** četnicima i ustašama što su vam ohladili dijete sa tribine

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme1921 » 18 maj 2025, 23:49

avenija je napisao/la:
18 maj 2025, 22:56
061657451 je napisao/la:
18 maj 2025, 22:30
Sljedeca sezona,ucesnici
1.Laktasi
2.Radnik
3.Sloga
4.Borac
5.Posusje
6.Siroki
7.Zrinjski
8.Velez
9.Sarajevo
10.Zeljeznicar
Genijalno su Mile i Covic ovo odradili
Sarajevo i Željo mogu umjesto radnika ubaciti Stupčanicu u PL.
Što bi im mnogo značilo iduce sezone ali balije ne vide dalje ispred nosa kao npr čovićevi i dodikovi poltroni
Što bi nam to mnogo značilo? To će nas Stupčanica puštati? Hoće kao i Igman što nas pušta. A i drago mi je što je tako ako će se neko skloniti mom Želji da bi ih pobjedili radije ne.
I ne kontam šta trebamo mi tačno uraditi, spasiti Velež čiji navijači dođu na Grbavicu i dižu parole kako smo ušli u srpski svet i kako smo četnici? Velež koji je danas pokrao Sarajevo toliko da sam i ja navijao za njih na kraju utakmice a za Sarajevo nisam 5 puta u životu navijao.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 18 maj 2025, 23:52

Noke995 je napisao/la:
18 maj 2025, 23:45
Rodjeni81 je napisao/la:
18 maj 2025, 23:34
**** ja sebi svu familiju ako ovim pitarima na forumu sto seru po HZ nije draze sto ih je Halkic pokro nego da su nas uzeli 0-3. Kome ovo danas najvise odgovara nakon Listice? Pa upravi Sarajeva logicno, da bi se pricalo sta im rade a HZ saopstenja pise protiv njih.

Dobro je Mirvic izdresiro one u strucnom stabu sto na poluvremenu svjesno idu na incident da im da kartone. U 15 minuti cijela im klupa aplaudira Halkicu kad svirne nesto njima, dizali tenzije na max od pocetka, cak im i fizioterapeut razbijao po svlacionici. Ide odma spremno saopstenje zbog utakmice koja im rezultatski nista ne znaci, prozivaju se imenima sudije, sve se dize na visi nivo samo iz jednog jedinog razloga a to je saopstenje HZ.
Tako je, isto da si iz Banja Luke kako si napisao ovaj post.
Jel ti to bilo okej ovo suđenje danas?
Ako jest, dao Bog da ispadnete u drugu ligu i nikad se ne vratite.
"Realni"
Nije mi bilo ok sudjenje i nisam nigdje napisao da je ok, nije mi bilo ok ni kad nam peljto 2 igraca iskljuci protiv vas, ali sta ces kriminalci su to i rade kako im se kaze.

Nego je li tebi bilo ok dati 3 boda Sirokom, za kup?

zaostrog
Postovi: 1791
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zaostrog » 19 maj 2025, 00:01

Rodjeni81 je napisao/la:
18 maj 2025, 23:52
Nije mi bilo ok sudjenje i nisam nigdje napisao da je ok, nije mi bilo ok ni kad nam peljto 2 igraca iskljuci protiv vas, ali sta ces kriminalci su to i rade kako im se kaze.
Upravo je to ta bolest. Nakon utakmice kada je Peljto isključio dva igrača, svi Vrapčićani su izlazeći sa stadiona komentarisali kako ih je neko zakinuo, kako su previše dva crvena. Je li ijedan bio sporan? Ne. Sporno je bilo što nije svirao penal za Sarajevo, ali ne vide to Vrapčićani, jer je njihovo shvatanje fudbala "gdje ćeš brato svirati regularno u našim Vrapčićima?"

I pazi ti, ne kaže ono "ovo danas nije uredu", nego odmah ima kontru.

Najjadniji simpatizeri u BiH, ubjedljivo.

Avatar
mnon46
Postovi: 5185
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 19 maj 2025, 00:02

Rodjeni81 je napisao/la:
18 maj 2025, 23:52
Noke995 je napisao/la:
18 maj 2025, 23:45
Rodjeni81 je napisao/la:
18 maj 2025, 23:34
**** ja sebi svu familiju ako ovim pitarima na forumu sto seru po HZ nije draze sto ih je Halkic pokro nego da su nas uzeli 0-3. Kome ovo danas najvise odgovara nakon Listice? Pa upravi Sarajeva logicno, da bi se pricalo sta im rade a HZ saopstenja pise protiv njih.

Dobro je Mirvic izdresiro one u strucnom stabu sto na poluvremenu svjesno idu na incident da im da kartone. U 15 minuti cijela im klupa aplaudira Halkicu kad svirne nesto njima, dizali tenzije na max od pocetka, cak im i fizioterapeut razbijao po svlacionici. Ide odma spremno saopstenje zbog utakmice koja im rezultatski nista ne znaci, prozivaju se imenima sudije, sve se dize na visi nivo samo iz jednog jedinog razloga a to je saopstenje HZ.
Tako je, isto da si iz Banja Luke kako si napisao ovaj post.
Jel ti to bilo okej ovo suđenje danas?
Ako jest, dao Bog da ispadnete u drugu ligu i nikad se ne vratite.
"Realni"
Nije mi bilo ok sudjenje i nisam nigdje napisao da je ok, nije mi bilo ok ni kad nam peljto 2 igraca iskljuci protiv vas, ali sta ces kriminalci su to i rade kako im se kaze.

Nego je li tebi bilo ok dati 3 boda Sirokom, za kup?
Je li ovo opet bacamo bombe da je namješteno? Imaš li ikakav dokaz, išta, bilo kakvu naznaku da jeste? Jesu li i danas protiv Želje namjestili? Koja je svrha dati kup i potencijalno par stotina hiljada eura a svakako znaš da ne možeš ispasti?
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
Noke995
Postovi: 1070
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Noke995 » 19 maj 2025, 00:03

Rodjeni81 je napisao/la:
18 maj 2025, 23:52
Noke995 je napisao/la:
18 maj 2025, 23:45
Rodjeni81 je napisao/la:
18 maj 2025, 23:34
**** ja sebi svu familiju ako ovim pitarima na forumu sto seru po HZ nije draze sto ih je Halkic pokro nego da su nas uzeli 0-3. Kome ovo danas najvise odgovara nakon Listice? Pa upravi Sarajeva logicno, da bi se pricalo sta im rade a HZ saopstenja pise protiv njih.

Dobro je Mirvic izdresiro one u strucnom stabu sto na poluvremenu svjesno idu na incident da im da kartone. U 15 minuti cijela im klupa aplaudira Halkicu kad svirne nesto njima, dizali tenzije na max od pocetka, cak im i fizioterapeut razbijao po svlacionici. Ide odma spremno saopstenje zbog utakmice koja im rezultatski nista ne znaci, prozivaju se imenima sudije, sve se dize na visi nivo samo iz jednog jedinog razloga a to je saopstenje HZ.
Tako je, isto da si iz Banja Luke kako si napisao ovaj post.
Jel ti to bilo okej ovo suđenje danas?
Ako jest, dao Bog da ispadnete u drugu ligu i nikad se ne vratite.
"Realni"
Nije mi bilo ok sudjenje i nisam nigdje napisao da je ok, nije mi bilo ok ni kad nam peljto 2 igraca iskljuci protiv vas, ali sta ces kriminalci su to i rade kako im se kaze.

Nego je li tebi bilo ok dati 3 boda Sirokom, za kup?
Brate igrali smo x utakmica kad je nama gorilo, pa nas hladno mlatnete dole, a vama ni za šta..
Nije Velež sporan uopšte zna se što se ovo uradilo.
Eh sad ovo sve proizvodi ta fama kako s uvjerenjem govorite da je neko nešto dao.
Kako ću ja reći da smo im dali, ako uzmem i saberem šta široki može dobit evropom, a u ligi će svakako ostat.
Ne može me niko ubijedit da Guli namjerno ono fula, a fulio takvih 20 u sezoni.
Jedno je što vi pravite filmove u glavi, a drugo je realnost.
I ja da sam Zekić u onoj utakmici bi promiješao karte, što bi igrače mrcvario, ni za šta nam ne treba.
Danas ovo je rezultat svih prozivki, zapelo se i zapet će se uvijek.
Al upirat prstom u ekipu koja je sigurno najviše zaklana u zadnje 2-3 sezone i to neuporedivo ni blizu nam niko nije po tom parametru, je u najmanju ruku smiješno i licemjerno.
Svi vi da možete, ugasili bi nas najradije.
Al ****.
MNON

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 19 maj 2025, 00:10

Najviše mi je žao skretničara koji su morali navijati za Sarajevo :plac:
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []