FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59751
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 19 maj 2025, 14:35

"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Railwayman30
Postovi: 340
Pridružen/a: 04 dec 2019, 21:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Railwayman30 » 19 maj 2025, 14:43

Trebao letiti nakon sirokog u kupu,zasto nije to niko ne zna.
Nepravda je napravljena i na Mulalicu,i na Adzemi i na Basicu.
Ne treba kukati kada Upravu boli neka stvar za nase misljenje.

Avatar
dubioza144
Postovi: 2495
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 19 maj 2025, 14:44

Izgleda Coric do kasno sinoc slavio opstanak u Sirokom a upravi se to nije svidjelo i urucila mu je otkaz, prvo navijao za Siroki u kupu pustio im finale da probaju evropu izborit, sinoc ih spasi ispadanja, zlatnim slovima ce ga upisat u Sirokom a sve kao trener Željezničara :bih:
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

19fkz21
Postovi: 211
Pridružen/a: 27 dec 2021, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19fkz21 » 19 maj 2025, 14:55

Railwayman30 je napisao/la:
19 maj 2025, 14:43
Trebao letiti nakon sirokog u kupu,zasto nije to niko ne zna.
Nepravda je napravljena i na Mulalicu,i na Adzemi i na Basicu.
Ne treba kukati kada Upravu boli neka stvar za nase misljenje.
Basic je u svojih zadnjih 9 utakmica kao trener Želje imao 7 poraza...

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 19 maj 2025, 14:57

19fkz21 je napisao/la:
19 maj 2025, 14:55
Railwayman30 je napisao/la:
19 maj 2025, 14:43
Trebao letiti nakon sirokog u kupu,zasto nije to niko ne zna.
Nepravda je napravljena i na Mulalicu,i na Adzemi i na Basicu.
Ne treba kukati kada Upravu boli neka stvar za nase misljenje.
Basic je u svojih zadnjih 9 utakmica kao trener Želje imao 7 poraza...
Ali pod kojim okolnostima? Zna se i ko mu je gurao skije i ko je dovodio trenera na derbi dok je Bašić još bio ok i ko je po kafama pričao igračima protiv Bašića.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
godrina
Postovi: 4801
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 19 maj 2025, 14:58

Ne otjeras ga nakon debakla u Mostaru, nakon debakla u sirokom, nakon derbija gdje nas ubiju u sve 3 utakmicu ali ga otjeras nakon poraza u najnebitnijoj utakmici u zadnje 2 sezone.
Otjeras ga nakon izborene Evrope, nakon sto je sve losije ekipe ostavio dosta iza, od boljih smo gubili ali nas ni sudije nisu cuvale u tim derbijima.
Denis nije ni blizu savrsenog, ima dosta mana ali ovim su pokazali da sledecu sezonu idu na najvise ciljeve. Cilj je titula i nista vise.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.

Hansestadt
Postovi: 3711
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 19 maj 2025, 15:04

Kako god okrenes, ono sto je Coric rekao da nam je potrebno 4-6 igraca koji odma mogu biti u prvih 11, znaci kvalitetna igraca, to isto vazi bilo ko da bude trener.

Avatar
Uniited
Postovi: 223
Pridružen/a: 06 feb 2025, 08:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Uniited » 19 maj 2025, 15:10

Onda se pitanje postavlja zbog čega su dovođeni ovi igrači na polusezoni?
Je li to trenerova želja bila?
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo

MoSaZeLjo1921
Postovi: 553
Pridružen/a: 08 dec 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MoSaZeLjo1921 » 19 maj 2025, 15:14

Ma samo Nermin Bašić za nasljednika !

Avatar
Uniited
Postovi: 223
Pridružen/a: 06 feb 2025, 08:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Uniited » 19 maj 2025, 15:16

Nermin je svoje pokazao.
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo

andreasbaader
Postovi: 5
Pridružen/a: 09 sep 2020, 21:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la andreasbaader » 19 maj 2025, 15:19

Otkaz čovjeku malo pred istek ugovora? 🤮 Šta je cilj, poniziti nekoga? Ova uprava pravi od nas mahalski cirkus klub... Kakvo je ovo ponašanje? 🤮

Invincibles14
Postovi: 1281
Pridružen/a: 22 okt 2023, 23:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Invincibles14 » 19 maj 2025, 15:20

dubioza144 je napisao/la:
19 maj 2025, 14:44
Izgleda Coric do kasno sinoc slavio opstanak u Sirokom a upravi se to nije svidjelo i urucila mu je otkaz, prvo navijao za Siroki u kupu pustio im finale da probaju evropu izborit, sinoc ih spasi ispadanja, zlatnim slovima ce ga upisat u Sirokom a sve kao trener Željezničara :bih:
A jesi bistar u pm

NoDi80
Postovi: 18973
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 19 maj 2025, 15:22

Dovedite Ervins Zukanovica
Zavrsio je tamo licence u Bologni
Nas je nek dobije sansu
Bolje on nego ovo sve dto se spominje
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 19 maj 2025, 15:24

NoDi80 je napisao/la:
19 maj 2025, 15:22
Dovedite Ervins Zukanovica
Zavrsio je tamo licence u Bologni
Nas je nek dobije sansu
Bolje on nego ovo sve dto se spominje
Bilo je priče da nam bude sportski direktor prije nekog vremena ali smo mi izabrali Samira Bekrića.
Grupa iznad svakog pojedinca.

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svemalim1 » 19 maj 2025, 15:34

Riquelme1921 je napisao/la:
19 maj 2025, 14:57
19fkz21 je napisao/la:
19 maj 2025, 14:55
Railwayman30 je napisao/la:
19 maj 2025, 14:43
Trebao letiti nakon sirokog u kupu,zasto nije to niko ne zna.
Nepravda je napravljena i na Mulalicu,i na Adzemi i na Basicu.
Ne treba kukati kada Upravu boli neka stvar za nase misljenje.
Basic je u svojih zadnjih 9 utakmica kao trener Želje imao 7 poraza...
Ali pod kojim okolnostima? Zna se i ko mu je gurao skije i ko je dovodio trenera na derbi dok je Bašić još bio ok i ko je po kafama pričao igračima protiv Bašića.
isti onaj basic kojem je al jaber, nas najbolji i najskuplji igrac, bio zakucan za klupu i tribine?

isti onaj basic kojem je cosic, trenutno jedan od boljih desnih bekova srpske lige, igrao sve osim desnog beka?

jeste imao losu ekipu i podmetanja, ali basic je pokazao koliko ne zna.

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 19 maj 2025, 15:37

svemalim1 je napisao/la:
19 maj 2025, 15:34
Riquelme1921 je napisao/la:
19 maj 2025, 14:57
19fkz21 je napisao/la:
19 maj 2025, 14:55

Basic je u svojih zadnjih 9 utakmica kao trener Želje imao 7 poraza...
Ali pod kojim okolnostima? Zna se i ko mu je gurao skije i ko je dovodio trenera na derbi dok je Bašić još bio ok i ko je po kafama pričao igračima protiv Bašića.
isti onaj basic kojem je al jaber, nas najbolji i najskuplji igrac, bio zakucan za klupu i tribine?

isti onaj basic kojem je cosic, trenutno jedan od boljih desnih bekova srpske lige, igrao sve osim desnog beka?

jeste imao losu ekipu i podmetanja, ali basic je pokazao koliko ne zna.
za Al Jabera se slažem. Mada je tad tek stigao faktički kod nas i sigurno mu je trebalo malo vremena za sve. U svakom slučaju hvala Dini što mu je pružio priliku jer taj momak je preživio svašta kod Akrapovića te je htio otići.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
b00t
Postovi: 1003
Pridružen/a: 25 apr 2019, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la b00t » 19 maj 2025, 15:38

Hahhahahha ja ne vjerujem Allhami.. Prije 20 dana spremali produzenje ugovora,sinoc umjesto da se oglasi za Sudjenje oni ko picke sute.. Znaci ovo je i konacno Megamix in ;) Ocekivao sam potajno i lagano… Pu majku vam jbem iz uprave svima

Hansestadt
Postovi: 3711
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 19 maj 2025, 15:40

Treba se voditi politikom ako nemas bolje rijesenje, onda nemoj nista ni dirati. Tako da viditi cemo po novom treneru i igrackom kadru koliko je ova odluka imala smisla.

NekoSaDaleka
Postovi: 127
Pridružen/a: 12 jan 2025, 23:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NekoSaDaleka » 19 maj 2025, 15:41

Totalno glup potez uprave, ali oni naravno neće odgovarati ni pred kim za svoj rad i svoje odluke/poteze.
Ovi bi i imalo neke logike da su našli/dogovrili nekog bomba dobrog trenera.
Ali kad svi znamo da smo u sitauaciji kakvoj jesmo, odnosnko kokuzi (bez para) upitno je hocemol i dovesti nekog ravnog Denisu, a kamoli boljeg.
Uprava je na potezu, al je jedno sigurno ako zajebu (a mislim da vec jesu) dati ce ostavke i jolo na novo.
Mi kao klub ne mozemo uvezati 2 sezone sa istim trenerom i upravom.
A ne vidim neke opcije i mega trenerska imena da se spominju. Samo da nam ne bude novih Akrapovića i Al-Tuvajjira da se uce na nama

Tramvaji29877
Postovi: 229
Pridružen/a: 27 jan 2025, 15:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tramvaji29877 » 19 maj 2025, 15:47

svemalim1 je napisao/la:
19 maj 2025, 15:34
Riquelme1921 je napisao/la:
19 maj 2025, 14:57
19fkz21 je napisao/la:
19 maj 2025, 14:55

Basic je u svojih zadnjih 9 utakmica kao trener Želje imao 7 poraza...
Ali pod kojim okolnostima? Zna se i ko mu je gurao skije i ko je dovodio trenera na derbi dok je Bašić još bio ok i ko je po kafama pričao igračima protiv Bašića.
isti onaj basic kojem je al jaber, nas najbolji i najskuplji igrac, bio zakucan za klupu i tribine?

isti onaj basic kojem je cosic, trenutno jedan od boljih desnih bekova srpske lige, igrao sve osim desnog beka?

jeste imao losu ekipu i podmetanja, ali basic je pokazao koliko ne zna.
To je i razlog zašto se svi treneri tjeraju, jer su uvijek u prvom planu negativne stvari u vezi trenera, a para nemamo za bolje i onda ulazimo u cirkus gdje svakog trenera tjeramo, i onda dovodimo trenere slicnog kvaliteta, gdje se u prvi plan isticu negativne strane i onda i taj se tjera i sve u krug.

Evo od svih trenera koje finansijski mozemo priustiti, samo postoji jedan jedini trener koji može podnijeti taj pritisak vodjenja kluba, a to je Amar Osim. To za mene nije koristan način razmišljanja, i po tom načinu razmišljanja smo zayebali i United i sve druge velike svjetske klubove koji imaju lose rezultate, pa United je imao snage pustiti Ten Haga dvije pune sezone, plus početak trece, a mi smo toliko veliki klub da ne mozemo nikoga pustiti da radi duzi vremenski period, osim tog jednog izuzetka.

Opet radimo sve isto, a očekujemo drugi rezultat, sve ostaje isto u klubu ili slicno, a treneri se mijenjaju kao na traci.

Ako to tako treba, ok onda.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 41 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []