Iskorak u rupu bez dna.
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Izgleda da se vraca Slavko. Svaka cast ako su ga uspjeli nagovoriti nakon svega sto su mu uradili.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Denis sinoc : "Mi smo svoje odradili..."
Uprava danas : " I mi smo svoje..."
Uprava danas : " I mi smo svoje..."
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ima li neko bez zezancije da objasni što dadoše Denisu otkaz? Sa onakvom ekipom, organizacijom kluba i OP, čovjek korektno iznio sezonu. Ako je neko stvarno očekivao trofej ili očekuje za iduću sezonu treba prestati gledati fudbal. Na ljeto kada prodate Muftica i jos neke igrace, uprava vam nije sposobna dovesti zamjene istog kvaliteta, a vi tjerate jedinog normalnog covjeka iz kluba.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Prodao/poklonio tekmu Sirokome. Izasao sa cudnim sastavom,cudnom formacijom. I to je to,logicna noga u guzicu. Poslije tako necega ,bi se i Murinjo morao otjerati a kamoli Coric.maroon46 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 16:25Ima li neko bez zezancije da objasni što dadoše Denisu otkaz? Sa onakvom ekipom, organizacijom kluba i OP, čovjek korektno iznio sezonu. Ako je neko stvarno očekivao trofej ili očekuje za iduću sezonu treba prestati gledati fudbal. Na ljeto kada prodate Muftica i jos neke igrace, uprava vam nije sposobna dovesti zamjene istog kvaliteta, a vi tjerate jedinog normalnog covjeka iz kluba.
Iznenadili su me pozitivno reakcijom. Odnosno negativno,bolje bi bilo da ga nisu tjerali,jos bi ih vise ukanalio.
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jeste li vi sigurni da je Adzem u stanju da vas trenira?
Bez nekih losih namjera pitam, zna se da je covjek imao ozbiljne probleme sa zdravljem.
Bez nekih losih namjera pitam, zna se da je covjek imao ozbiljne probleme sa zdravljem.
-
VolimoSarajevo
- Postovi: 500
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hahahahahahaha sad kad ode general i ostali...
Karma je ? Hahahahahahaha

Karma je ? Hahahahahahaha
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Oni prvo moraju pismenu ekipu napraviti sa momcima kojima je cilj da igraju fudbal i daju sve od sebe a ne sa papcima i seljacinama a 80% ekipe im je to.
Tek onda stupa na scenu trener.Ovaj frajer je teska prevara to sam vidio nakon priprema
Obzirom da pare za ozbiljnog trener nemaju i sve sto ozbiljan trener trazi ja da sam na njihovom mjesto postavio bi Edisa i zavrsio.Ova polurijesenja kojima je najveci domet 5.mjesto ne bi razmatrao,gubljenje vremena.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- FKSDoGroba
- Postovi: 4462
- Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Otkaz Denisu i jeste iznenadjenje...
Zeljo stabilno cetvrti, izborio Evropu, dobro nije je sam izborio, ali to je manje vazno, igrao polufinale Kupa BiH, sto nije odavno i oni covjeku bub otkaz...
Sve kontam, najvise ga kostala ona izjava da nece navijati za Sarajevo u finalu Kupa...
A mozda i nije to, haj znaj...
Zeljo stabilno cetvrti, izborio Evropu, dobro nije je sam izborio, ali to je manje vazno, igrao polufinale Kupa BiH, sto nije odavno i oni covjeku bub otkaz...
Sve kontam, najvise ga kostala ona izjava da nece navijati za Sarajevo u finalu Kupa...
A mozda i nije to, haj znaj...
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ako je prodao Sirokom utakmicu, odlican potez da ga sklone.
Ako misle da ce neko napraviti bolji rezultat od Corica, cisto sumnjam. Izvukao maksimum maksimuma. Realnost je cetvrto mjesto. Nisu 1000% bolji ni od jednog kluba od vodece trojke.
Ako misle da ce neko napraviti bolji rezultat od Corica, cisto sumnjam. Izvukao maksimum maksimuma. Realnost je cetvrto mjesto. Nisu 1000% bolji ni od jednog kluba od vodece trojke.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ljudi ne budite smijesni! Ćorić je sa smijesnom ekipom napravio iskorak u europu, lani su se borili za ostanak! Reakcija na klupi jucer je pokazatelj da je pozadi nesto drugo, a ne kojekakve gluposti i priče oko prodaje utakmice! Jučer je Široki realno trebao pobjedit s dva tri razlike! Želji sretno u Europi! Željo i svi željini članovi uprave i simpatizeri mogu potvrdit da se u Širokom osjecaju kao kod kuce! Ni jedne ruzne riječi igračima, niti oni publici!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma naravno da nije prodao, po forumima ljudi lupetaju kao i uvijek. Iz drugih razloga smo se razisli.
- relativizam
- Postovi: 1729
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Samo da racunovodje dodje sa durmitora i slijedi novo imenovanje,Lutvin bi mogao opet na kormilo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Za to i sluzi ovaj forum
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1520
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To im je vec praksa. Pred derbi ide mandat na raspolaganje upravi,pa uprava podrzi i onda nakon toga,taraba…Shategabri je napisao/la: ↑19 maj 2025, 15:21Ne kontam, čovjek stavio mandat na raspolaganje, neka te, podrška.
I onda pred kraj, haj zdravo.
Valjda nije ostvario skok na treće mjesto iznad nas.
Ima još ljudine da se igra, možda je mogao i skočiti.
Basic,Coric….
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!




