Vanja8 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 18:54A zasto nece Dino Djurbuzovic, zasto mu sad nedate priliku nakon prosle sezone gdje vas je ostavio u zivotu ?Pact1921 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 18:20Evo ja iskreno ne volim sto je denis coric otisao . Ne bi volio adzem da se vrati ja bi iskreno trazio da se vrati nas najborbeniji igrac ikada a to je edis mulalic sablja . Ljudi puno nesto govore protiv njega igra ruzan fudbal itd. Ali ti njemu daj 11 najgorih igraca on ce doci protiv zrinjskog odigrati 0-0. Jest neatraktivan je fudbal vrlo defanzivan sto je rekao kedan propali trener nermin basic horuk fudbal ali ja svoju podrsku dajem njemu. Naravno volio bi da se vrati najvise najtrofejniji trener u historiji bosne i hercegovine ali se to nece desiti zbog navijaca .
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Veća lakrdija od sudjenje nije vidjena u ovoj sezoni kao što je juče bila u Mostaru 9 zutih 5 crvenih kartona za Sarajevo a velež 0.prekršaji 22 Sarajevo a Velež 4 ..majku **** svoju neće ga on više suditi Sarajevu garant pleme mu je....Tuce11 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 20:15Naravno da nikada ne podržavam očite sudijske greške pa ni one koje idu u korist mog kluba
Znamo svi ko je Haris Halkić, znamo odakle sve ovo ide, ali je nevjerojatna ta histerična rijeka licemjerstva koja se sinoć razlila po čaršiji koja ima status glavnog grada
Ne sam Zorane Zekiću, polahko "braćo pitari" pa nismo od jučer, nije u svakog kratko pamćenje.
Zoran Zekić nije napuštao konferencije ni u Banja Luci, ni u Širokom, ni u Posušju
Nije nigdje osim u Mostaru
Na ostalim terenima nije htio komentirati sudačke odluke!
Nije problem ni što je taj Zekić izveo 8 prvotimaca u ligaškom susretu protiv Širokog Brijega, a protiv Veleža izveo najjači mogući tim.
Velež je sam sebi kriv što se doveo u ovu poziciju.
Sarajevo ima apsolutno pravo da bira protiv koga će igrati "na nož" a protiv koga "pod ručnom",
Koliko je moralno što ste izabrali klub čiji su vam navijači ubili Vedrana Puljića, umjesto kluba čiji su navijači toga dana prevozili povrijeđene u mostarsku bolnicu je vaš obraz i vašeg predsjednika
Problem je što ste zajedno sa vašim medijima osuli rafalnu paljbu prema klubu koji je kao malo koji drugi osjetio svu nepravdu od strane raznih Halkića, Gigovića, Kazlagića, Njegomirovića.
Zoran Zekić možda ne zna, ali treba li biste mu reći da je Velež klub kojem su oduzeta 3 boda i koji je kažnjen za 6 utakmica igranja pred praznim tribinama zbog incidenta koji se dogodio 50 km od stadiona i za koji nikada nije utvrđena niti dokazana bilo kakva umješanost kluba.
Zekić bi trebao znati da je predsjednik Veleža Šemsudin Hasić prvi pokrenuo inicijativu za spas klupskog nogometa u BiH pod nazivom 4R, sa ciljem ujedinjenja klubova u zajedničkoj borbi za ravnopravnost. Indikativno je da Sarajevo inicijativu napustilo dolaskom Mirvića na čelo kluba. Hasić je na 2 godine izbačen iz nogometa, a svoju borbu je platio zdravljem.
O lakrdijama Petrovića na Koševu i u Mostaru u ranijim sezonama nećemo, o tituli u vrijeme COVID-a, pa onom Kupu u trening centru u Zenici kada je Marko Maksimović uveo juniore da izvode penale.....
Halkić je poslan po zadatku, a bod Veležu ne znači puno, jer ako i vi i gradski rival budete protiv Radnika i Posušja igrali ko protiv Širokog nama je baraž
To što ste skupa odlučili da preko hrvatskih trenera i menadžera ostavite Široki i Posušje u ligi, a Velež gurnete u niži rang, to je vaše pravo, kao što je naše pravo da ne sjedimo skrštenih ruku i gledamo kako nas po ko zna koji put prodajete
I da ne zaboravim,
Danas je godišnjica našeg jedinog poslijeratog trofeja
Braćo pitari halalite za ovaj KUP
Možda nije bilo zasluženo ali jeste POŠTENO.
Iskreno govoreći najsretniji bih bio da ako već moramo ostati u ovoj ligi da idemo u baraž sa Stupčanicom pa šta bude!
-
linija16bbb
- Postovi: 143
- Pridružen/a: 02 apr 2025, 20:03
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jer covjek ima previse godina, malo tanjeg zdravstvenog biltena, te ne bi htjeli da se njemu nesta desi kroz sudijske lakrdije u ovoj ligi.Vanja8 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 18:54A zasto nece Dino Djurbuzovic, zasto mu sad nedate priliku nakon prosle sezone gdje vas je ostavio u zivotu ?Pact1921 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 18:20Evo ja iskreno ne volim sto je denis coric otisao . Ne bi volio adzem da se vrati ja bi iskreno trazio da se vrati nas najborbeniji igrac ikada a to je edis mulalic sablja . Ljudi puno nesto govore protiv njega igra ruzan fudbal itd. Ali ti njemu daj 11 najgorih igraca on ce doci protiv zrinjskog odigrati 0-0. Jest neatraktivan je fudbal vrlo defanzivan sto je rekao kedan propali trener nermin basic horuk fudbal ali ja svoju podrsku dajem njemu. Naravno volio bi da se vrati najvise najtrofejniji trener u historiji bosne i hercegovine ali se to nece desiti zbog navijaca .
kako da te ne volim
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja odlicno znam kakvo je zdravstveno stanje Dine Djurbuzovica, ali da te pitam, zar nije bilo stresnije prosle sezone kada ste vec poceli zakazivati duele sa Gornjim Rahicem ili sad kada bjezite prvom pratiocu 12 ili 15 bodova i izborili Evropu, dobro ne bas sami ali jedan oblik komfora tu postojilinija16bbb je napisao/la: ↑19 maj 2025, 20:27Jer covjek ima previse godina, malo tanjeg zdravstvenog biltena, te ne bi htjeli da se njemu nesta desi kroz sudijske lakrdije u ovoj ligi.Vanja8 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 18:54A zasto nece Dino Djurbuzovic, zasto mu sad nedate priliku nakon prosle sezone gdje vas je ostavio u zivotu ?Pact1921 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 18:20Evo ja iskreno ne volim sto je denis coric otisao . Ne bi volio adzem da se vrati ja bi iskreno trazio da se vrati nas najborbeniji igrac ikada a to je edis mulalic sablja . Ljudi puno nesto govore protiv njega igra ruzan fudbal itd. Ali ti njemu daj 11 najgorih igraca on ce doci protiv zrinjskog odigrati 0-0. Jest neatraktivan je fudbal vrlo defanzivan sto je rekao kedan propali trener nermin basic horuk fudbal ali ja svoju podrsku dajem njemu. Naravno volio bi da se vrati najvise najtrofejniji trener u historiji bosne i hercegovine ali se to nece desiti zbog navijaca .
-
linija16bbb
- Postovi: 143
- Pridružen/a: 02 apr 2025, 20:03
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Prosle sezone covjek se sam ponudio, bio spreman izvuci iz blata i tjt. Za druge stvari on zdravlja nemaVanja8 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 20:34Ja odlicno znam kakvo je zdravstveno stanje Dine Djurbuzovica, ali da te pitam, zar nije bilo stresnije prosle sezone kada ste vec poceli zakazivati duele sa Gornjim Rahicem ili sad kada bjezite prvom pratiocu 12 ili 15 bodova i izborili Evropu, dobro ne bas sami ali jedan oblik komfora tu postojilinija16bbb je napisao/la: ↑19 maj 2025, 20:27Jer covjek ima previse godina, malo tanjeg zdravstvenog biltena, te ne bi htjeli da se njemu nesta desi kroz sudijske lakrdije u ovoj ligi.
kako da te ne volim
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa jel 1998
Sablja, Adžem , Đurbuzović
Vi hoćete to malo kluba sto vam je ostalo da rasturite
To je u rangu ko da mi sad zaposlimo Fuku Muzurovica
Sablja, Adžem , Đurbuzović
Vi hoćete to malo kluba sto vam je ostalo da rasturite
To je u rangu ko da mi sad zaposlimo Fuku Muzurovica
-
linija16bbb
- Postovi: 143
- Pridružen/a: 02 apr 2025, 20:03
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
sablja bez izgubljene protiv vas, adzem je imao odlicnu sezonu, s tim da nije ispunio ciljeve (go falio + lakrdija radnik-zrinjski + bekic), djurbuzovica niko ne spominje kao ozbiljnog kandidata. Tako da to 1998 okaci macku o rep, ajde zjurisicduska je napisao/la: ↑19 maj 2025, 20:46Pa jel 1998
Sablja, Adžem , Đurbuzović
Vi hoćete to malo kluba sto vam je ostalo da rasturite
kako da te ne volim
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Po tvom tekstu druze jedino Velez posten svi ostali lopovi ?Tuce11 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 20:15Naravno da nikada ne podržavam očite sudijske greške pa ni one koje idu u korist mog kluba
Znamo svi ko je Haris Halkić, znamo odakle sve ovo ide, ali je nevjerojatna ta histerična rijeka licemjerstva koja se sinoć razlila po čaršiji koja ima status glavnog grada
Ne sam Zorane Zekiću, polahko "braćo pitari" pa nismo od jučer, nije u svakog kratko pamćenje.
Zoran Zekić nije napuštao konferencije ni u Banja Luci, ni u Širokom, ni u Posušju
Nije nigdje osim u Mostaru
Na ostalim terenima nije htio komentirati sudačke odluke!
Nije problem ni što je taj Zekić izveo 8 prvotimaca u ligaškom susretu protiv Širokog Brijega, a protiv Veleža izveo najjači mogući tim.
Velež je sam sebi kriv što se doveo u ovu poziciju.
Sarajevo ima apsolutno pravo da bira protiv koga će igrati "na nož" a protiv koga "pod ručnom",
Koliko je moralno što ste izabrali klub čiji su vam navijači ubili Vedrana Puljića, umjesto kluba čiji su navijači toga dana prevozili povrijeđene u mostarsku bolnicu je vaš obraz i vašeg predsjednika
Problem je što ste zajedno sa vašim medijima osuli rafalnu paljbu prema klubu koji je kao malo koji drugi osjetio svu nepravdu od strane raznih Halkića, Gigovića, Kazlagića, Njegomirovića.
Zoran Zekić možda ne zna, ali treba li biste mu reći da je Velež klub kojem su oduzeta 3 boda i koji je kažnjen za 6 utakmica igranja pred praznim tribinama zbog incidenta koji se dogodio 50 km od stadiona i za koji nikada nije utvrđena niti dokazana bilo kakva umješanost kluba.
Zekić bi trebao znati da je predsjednik Veleža Šemsudin Hasić prvi pokrenuo inicijativu za spas klupskog nogometa u BiH pod nazivom 4R, sa ciljem ujedinjenja klubova u zajedničkoj borbi za ravnopravnost. Indikativno je da Sarajevo inicijativu napustilo dolaskom Mirvića na čelo kluba. Hasić je na 2 godine izbačen iz nogometa, a svoju borbu je platio zdravljem.
O lakrdijama Petrovića na Koševu i u Mostaru u ranijim sezonama nećemo, o tituli u vrijeme COVID-a, pa onom Kupu u trening centru u Zenici kada je Marko Maksimović uveo juniore da izvode penale.....
Halkić je poslan po zadatku, a bod Veležu ne znači puno, jer ako i vi i gradski rival budete protiv Radnika i Posušja igrali ko protiv Širokog nama je baraž
To što ste skupa odlučili da preko hrvatskih trenera i menadžera ostavite Široki i Posušje u ligi, a Velež gurnete u niži rang, to je vaše pravo, kao što je naše pravo da ne sjedimo skrštenih ruku i gledamo kako nas po ko zna koji put prodajete
I da ne zaboravim,
Danas je godišnjica našeg jedinog poslijeratog trofeja
Braćo pitari halalite za ovaj KUP
Možda nije bilo zasluženo ali jeste POŠTENO.
Iskreno govoreći najsretniji bih bio da ako već moramo ostati u ovoj ligi da idemo u baraž sa Stupčanicom pa šta bude!
Ne znam da li bi se navijaci Slobode slozili s tobom ili je ono bio los dan sa GOSK-om kad tuzlake poslaste u nizi rang ?
Necu pisati romane kao ti ali samo par pitanja
Zaboravio si '99 godinu i postupak Sarajeva ?
Gledao si kako navijaci Sarajeva pljuju igrace Veleza?
Cuo si kako cijeli stadion hebe majku nekom igracu Veleza?
Zaboravio si da je Velez jedini klub koji je odbio odgoditi tekmu zbog Evrope, hajde pogodi kome?
Da ne nabrajam dalje bilo bi previse...
Opet cu ponoviti ono sto sam i juce pisao, ne vjerujem da je ovo u reziji Veleza i svaka cast dvojici vasih forumasa @Direktorcic i @JimmyPage, jedini koji su osudili onakvo sudjenje...
Nemoj Zekica uzimati u kontekst, on je juce onako gospopdski zacepio usta onom balvanu kojeg ste doveli iz Zvezde jer je za Jankovica to normalno sudjenje, covjek navikao na takvo nesto u Srbiji.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije tacno, Dino, a to ce ti potvrditi svako koga poznaje, nije covjek koji se sam nudi , gura, lakta...linija16bbb je napisao/la: ↑19 maj 2025, 20:41Prosle sezone covjek se sam ponudio, bio spreman izvuci iz blata i tjt. Za druge stvari on zdravlja nemaVanja8 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 20:34Ja odlicno znam kakvo je zdravstveno stanje Dine Djurbuzovica, ali da te pitam, zar nije bilo stresnije prosle sezone kada ste vec poceli zakazivati duele sa Gornjim Rahicem ili sad kada bjezite prvom pratiocu 12 ili 15 bodova i izborili Evropu, dobro ne bas sami ali jedan oblik komfora tu postojilinija16bbb je napisao/la: ↑19 maj 2025, 20:27
Jer covjek ima previse godina, malo tanjeg zdravstvenog biltena, te ne bi htjeli da se njemu nesta desi kroz sudijske lakrdije u ovoj ligi.
Dino Djurbuzovic je jedna verzije pokojnog Milomira Odovica...Uvijek sa strane, ali ce pomoci kad zatreba, zvali ste ga i doslovno mu rekli Dino, trebas nam...
I sta ste uradili?
Nabili ga nogom... I danas da ga pozovete opet bi dosao, ne izmisljajte neke stvari prema tom covjeku, zaista nije zaluzio...
Isto ste tako postupali i prema pokojnom Odi, neka mu je laka zemlja bosanska, jedan gospodin, jedna grande licnost koju nikada niste cijenili...
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bogami brate ti si bas budala. Fkt se ne sprdam i ne podjebavam.linija16bbb je napisao/la: ↑19 maj 2025, 20:48sablja bez izgubljene protiv vas, adzem je imao odlicnu sezonu, s tim da nije ispunio ciljeve (go falio + lakrdija radnik-zrinjski + bekic), djurbuzovica niko ne spominje kao ozbiljnog kandidata. Tako da to 1998 okaci macku o rep, ajde zjurisicduska je napisao/la: ↑19 maj 2025, 20:46Pa jel 1998
Sablja, Adžem , Đurbuzović
Vi hoćete to malo kluba sto vam je ostalo da rasturite
Ispast ćete bezveze iz lige s tim eksperimentima.
Vama treba provjeren trener bolji od Corica a ne rekovalescenti.
Npr možete dovest
Krunu Rendulica
Stjepana Tomasa
Zoran Mirković
Mislim lupam ali u tom rangu.
Adžem druže svaku noć igra lajv sa Facom, mislim kako će ga igrači shvatiti ozbiljno. Sa Sabljom ste probali nekoliko puta.
- AjkulaCekicarka
- Postovi: 1355
- Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Svaka čast, vladaš materijom.Kockoglavi je napisao/la: ↑19 maj 2025, 20:03AjkulaCekicarka je napisao/la: ↑19 maj 2025, 18:13Istina.Kockoglavi je napisao/la: ↑19 maj 2025, 17:47Pojedini ljudi iz uprave su razgovarali sa coricem o tome da se Velezu daju bodovi, coric odbio peijedlog ka on je prodap svojima i to je to. I odmah otkaz jutros. Slucajno
Denis reko:
-Ne može, taman im je ovaj bod što su im divovi dali.
Ja kad sam ovdje i o dugovima pisao bilo je sta ti zbas ovo ono. A na kraju sve istina bilo.
Samo nastavi
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sadašnju upravu Veleža vode ljudi koji su daleko od poštenja. I da, slažem se da je bila lakrdija od suđenja, a dobro znate da to nije rađeno u režiji Veleža. Dalje, na ne pristajanje odgode utakmice je jedini ogovoran vaš Feđa Dudić koji je od Hasića imao odriješene ruke u odlučivanju. Što se mene tiče nikom ne treba odgađati utakmice. Stoka koja je psovala i vrijeđala igrače Sarajeva je samo stoka i ne može se poistovjećivati sa klubom. Kako je to Zekić začepio usta Jankoviću kad je napustio pres odmah na početku? I zašto nije napuštao presove kad su lomila liga, kad su vas udaljavali od titule? I da ne bude zabune, Sarajevo je ove godine po svemu trebalo osvojiti ligu, ali je osovina vico-beus to sasjekla.. a što i neće kad se navijači sarajevskih klubova prepiru ko je veći muljator, svinjski ili borac. Sve dok je tako titule će razmjenjivat vico i beus. Od drveta ne vidimo šumu. Svako dobro!Vanja8 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 20:49Po tvom tekstu druze jedino Velez posten svi ostali lopovi ?Tuce11 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 20:15Naravno da nikada ne podržavam očite sudijske greške pa ni one koje idu u korist mog kluba
Znamo svi ko je Haris Halkić, znamo odakle sve ovo ide, ali je nevjerojatna ta histerična rijeka licemjerstva koja se sinoć razlila po čaršiji koja ima status glavnog grada
Ne sam Zorane Zekiću, polahko "braćo pitari" pa nismo od jučer, nije u svakog kratko pamćenje.
Zoran Zekić nije napuštao konferencije ni u Banja Luci, ni u Širokom, ni u Posušju
Nije nigdje osim u Mostaru
Na ostalim terenima nije htio komentirati sudačke odluke!
Nije problem ni što je taj Zekić izveo 8 prvotimaca u ligaškom susretu protiv Širokog Brijega, a protiv Veleža izveo najjači mogući tim.
Velež je sam sebi kriv što se doveo u ovu poziciju.
Sarajevo ima apsolutno pravo da bira protiv koga će igrati "na nož" a protiv koga "pod ručnom",
Koliko je moralno što ste izabrali klub čiji su vam navijači ubili Vedrana Puljića, umjesto kluba čiji su navijači toga dana prevozili povrijeđene u mostarsku bolnicu je vaš obraz i vašeg predsjednika
Problem je što ste zajedno sa vašim medijima osuli rafalnu paljbu prema klubu koji je kao malo koji drugi osjetio svu nepravdu od strane raznih Halkića, Gigovića, Kazlagića, Njegomirovića.
Zoran Zekić možda ne zna, ali treba li biste mu reći da je Velež klub kojem su oduzeta 3 boda i koji je kažnjen za 6 utakmica igranja pred praznim tribinama zbog incidenta koji se dogodio 50 km od stadiona i za koji nikada nije utvrđena niti dokazana bilo kakva umješanost kluba.
Zekić bi trebao znati da je predsjednik Veleža Šemsudin Hasić prvi pokrenuo inicijativu za spas klupskog nogometa u BiH pod nazivom 4R, sa ciljem ujedinjenja klubova u zajedničkoj borbi za ravnopravnost. Indikativno je da Sarajevo inicijativu napustilo dolaskom Mirvića na čelo kluba. Hasić je na 2 godine izbačen iz nogometa, a svoju borbu je platio zdravljem.
O lakrdijama Petrovića na Koševu i u Mostaru u ranijim sezonama nećemo, o tituli u vrijeme COVID-a, pa onom Kupu u trening centru u Zenici kada je Marko Maksimović uveo juniore da izvode penale.....
Halkić je poslan po zadatku, a bod Veležu ne znači puno, jer ako i vi i gradski rival budete protiv Radnika i Posušja igrali ko protiv Širokog nama je baraž
To što ste skupa odlučili da preko hrvatskih trenera i menadžera ostavite Široki i Posušje u ligi, a Velež gurnete u niži rang, to je vaše pravo, kao što je naše pravo da ne sjedimo skrštenih ruku i gledamo kako nas po ko zna koji put prodajete
I da ne zaboravim,
Danas je godišnjica našeg jedinog poslijeratog trofeja
Braćo pitari halalite za ovaj KUP
Možda nije bilo zasluženo ali jeste POŠTENO.
Iskreno govoreći najsretniji bih bio da ako već moramo ostati u ovoj ligi da idemo u baraž sa Stupčanicom pa šta bude!
Ne znam da li bi se navijaci Slobode slozili s tobom ili je ono bio los dan sa GOSK-om kad tuzlake poslaste u nizi rang ?
Necu pisati romane kao ti ali samo par pitanja
Zaboravio si '99 godinu i postupak Sarajeva ?
Gledao si kako navijaci Sarajeva pljuju igrace Veleza?
Cuo si kako cijeli stadion hebe majku nekom igracu Veleza?
Zaboravio si da je Velez jedini klub koji je odbio odgoditi tekmu zbog Evrope, hajde pogodi kome?
Da ne nabrajam dalje bilo bi previse...
Opet cu ponoviti ono sto sam i juce pisao, ne vjerujem da je ovo u reziji Veleza i svaka cast dvojici vasih forumasa @Direktorcic i @JimmyPage, jedini koji su osudili onakvo sudjenje...
Nemoj Zekica uzimati u kontekst, on je juce onako gospopdski zacepio usta onom balvanu kojeg ste doveli iz Zvezde jer je za Jankovica to normalno sudjenje, covjek navikao na takvo nesto u Srbiji.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Na stranu to sto su nasi u upravi debili, pa povlace rucnu protiv sb i izvode juniore a protiv veleze sa prvim timom igramo.
Balijska posla.
Medjutim, velezu ne mozemo mi biti krivi sto nisu pobjedili. Onakvo sudjenje jedino se na utakmicama borca vidjelo. To sto niste znali pobjediti to je ipak vasa nesposobnost i nekvalitet.
Balijska posla.
Medjutim, velezu ne mozemo mi biti krivi sto nisu pobjedili. Onakvo sudjenje jedino se na utakmicama borca vidjelo. To sto niste znali pobjediti to je ipak vasa nesposobnost i nekvalitet.
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ako im dodje Ilić napokon ce imati trenera kako treba
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čuj nije viđena, vamo "prvak" države igra rukom i još se gleda VAR i prizna se gol.
Frane Jelić, njegove utakmice su sinonim za poštenje. A šta je prije par sezona bila sa Bandićem i izmišljenim penalom opet za "prvaka".
Borac je smeće ali ustaše su još veće smeće, oni to kulturno upakuju da se ne piše o tome niti spominje.
Frane Jelić, njegove utakmice su sinonim za poštenje. A šta je prije par sezona bila sa Bandićem i izmišljenim penalom opet za "prvaka".
Borac je smeće ali ustaše su još veće smeće, oni to kulturno upakuju da se ne piše o tome niti spominje.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja sam nesto tako i ocekivao da ce se desiti i juce sam odmah i napisao da ovo nije Velez uradio...Tuce11 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 21:24Sadašnju upravu Veleža vode ljudi koji su daleko od poštenja. I da, slažem se da je bila lakrdija od suđenja, a dobro znate da to nije rađeno u režiji Veleža. Dalje, na ne pristajanje odgode utakmice je jedini ogovoran vaš Feđa Dudić koji je od Hasića imao odriješene ruke u odlučivanju. Što se mene tiče nikom ne treba odgađati utakmice. Stoka koja je psovala i vrijeđala igrače Sarajeva je samo stoka i ne može se poistovjećivati sa klubom. Kako je to Zekić začepio usta Jankoviću kad je napustio pres odmah na početku? I zašto nije napuštao presove kad su lomila liga, kad su vas udaljavali od titule? I da ne bude zabune, Sarajevo je ove godine po svemu trebalo osvojiti ligu, ali je osovina vico-beus to sasjekla.. a što i neće kad se navijači sarajevskih klubova prepiru ko je veći muljator, svinjski ili borac. Sve dok je tako titule će razmjenjivat vico i beus. Od drveta ne vidimo šumu. Svako dobro!Vanja8 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 20:49Po tvom tekstu druze jedino Velez posten svi ostali lopovi ?Tuce11 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 20:15Naravno da nikada ne podržavam očite sudijske greške pa ni one koje idu u korist mog kluba
Znamo svi ko je Haris Halkić, znamo odakle sve ovo ide, ali je nevjerojatna ta histerična rijeka licemjerstva koja se sinoć razlila po čaršiji koja ima status glavnog grada
Ne sam Zorane Zekiću, polahko "braćo pitari" pa nismo od jučer, nije u svakog kratko pamćenje.
Zoran Zekić nije napuštao konferencije ni u Banja Luci, ni u Širokom, ni u Posušju
Nije nigdje osim u Mostaru
Na ostalim terenima nije htio komentirati sudačke odluke!
Nije problem ni što je taj Zekić izveo 8 prvotimaca u ligaškom susretu protiv Širokog Brijega, a protiv Veleža izveo najjači mogući tim.
Velež je sam sebi kriv što se doveo u ovu poziciju.
Sarajevo ima apsolutno pravo da bira protiv koga će igrati "na nož" a protiv koga "pod ručnom",
Koliko je moralno što ste izabrali klub čiji su vam navijači ubili Vedrana Puljića, umjesto kluba čiji su navijači toga dana prevozili povrijeđene u mostarsku bolnicu je vaš obraz i vašeg predsjednika
Problem je što ste zajedno sa vašim medijima osuli rafalnu paljbu prema klubu koji je kao malo koji drugi osjetio svu nepravdu od strane raznih Halkića, Gigovića, Kazlagića, Njegomirovića.
Zoran Zekić možda ne zna, ali treba li biste mu reći da je Velež klub kojem su oduzeta 3 boda i koji je kažnjen za 6 utakmica igranja pred praznim tribinama zbog incidenta koji se dogodio 50 km od stadiona i za koji nikada nije utvrđena niti dokazana bilo kakva umješanost kluba.
Zekić bi trebao znati da je predsjednik Veleža Šemsudin Hasić prvi pokrenuo inicijativu za spas klupskog nogometa u BiH pod nazivom 4R, sa ciljem ujedinjenja klubova u zajedničkoj borbi za ravnopravnost. Indikativno je da Sarajevo inicijativu napustilo dolaskom Mirvića na čelo kluba. Hasić je na 2 godine izbačen iz nogometa, a svoju borbu je platio zdravljem.
O lakrdijama Petrovića na Koševu i u Mostaru u ranijim sezonama nećemo, o tituli u vrijeme COVID-a, pa onom Kupu u trening centru u Zenici kada je Marko Maksimović uveo juniore da izvode penale.....
Halkić je poslan po zadatku, a bod Veležu ne znači puno, jer ako i vi i gradski rival budete protiv Radnika i Posušja igrali ko protiv Širokog nama je baraž
To što ste skupa odlučili da preko hrvatskih trenera i menadžera ostavite Široki i Posušje u ligi, a Velež gurnete u niži rang, to je vaše pravo, kao što je naše pravo da ne sjedimo skrštenih ruku i gledamo kako nas po ko zna koji put prodajete
I da ne zaboravim,
Danas je godišnjica našeg jedinog poslijeratog trofeja
Braćo pitari halalite za ovaj KUP
Možda nije bilo zasluženo ali jeste POŠTENO.
Iskreno govoreći najsretniji bih bio da ako već moramo ostati u ovoj ligi da idemo u baraž sa Stupčanicom pa šta bude!
Ne znam da li bi se navijaci Slobode slozili s tobom ili je ono bio los dan sa GOSK-om kad tuzlake poslaste u nizi rang ?
Necu pisati romane kao ti ali samo par pitanja
Zaboravio si '99 godinu i postupak Sarajeva ?
Gledao si kako navijaci Sarajeva pljuju igrace Veleza?
Cuo si kako cijeli stadion hebe majku nekom igracu Veleza?
Zaboravio si da je Velez jedini klub koji je odbio odgoditi tekmu zbog Evrope, hajde pogodi kome?
Da ne nabrajam dalje bilo bi previse...
Opet cu ponoviti ono sto sam i juce pisao, ne vjerujem da je ovo u reziji Veleza i svaka cast dvojici vasih forumasa @Direktorcic i @JimmyPage, jedini koji su osudili onakvo sudjenje...
Nemoj Zekica uzimati u kontekst, on je juce onako gospopdski zacepio usta onom balvanu kojeg ste doveli iz Zvezde jer je za Jankovica to normalno sudjenje, covjek navikao na takvo nesto u Srbiji.
Ono sto me je iskreno pogodilo odnos vasih gledalaca prema igracima Sarajeva, ne, ne mislim na ona tri majmuna, mislim na ono orkestrirano psovanje majke Rogicu i drugim igracima i treneru Zekicu...
Evo sutra da dodjete na Kosevo da igramo tekmu ni jedan navijac Sarajeva nece treneru Veleza opsovati majku cetnicku, a juce vi Zekicu psujete majku ustasku...Strasno
Evo kako je gospodski zacepio usta Jankovicu...
Pored svega dosao je na press, rekao sto je imao reci ni u jednom momentu ne pominjuci sav onaj cirkus, ustao pruzio ruku Jankovicu, pozelio mu srecu u radu i pozelio mu sve najbolje...
Da bi balvan pricao popslije toga kako su igraci Sarajeva odugovlacili igru lezeci po terenu...
Razlika je moj prijatelju, sto se tako nesto ne prica, ako si imao, bez obzira koje i zasto je napravio, poguranac na terenu onda ispostuj sporski kodeks i ne pokusavaj omalovazavati igrace protivnickog tima koji su imali 2 igraca manje i nisu izgubili...
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Liga za politicko potkusurivanje
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa napravite snimak svih spornih situacija i pustite u javnost. A nije vam ni ta statistika prekrsaja tacna ako cemo mak na konac. Nasi su igrali ko balerine nisu posten duel imali, za sta da im da zuti hajde reci mi u kojoj situaciji je zasluzio nas igrac zuti, nije ostrog starta sa nase strane bilo, jedino kad se Pidro sklizno pa slucajno po nozi zakacio.visokohz je napisao/la: ↑19 maj 2025, 20:26Veća lakrdija od sudjenje nije vidjena u ovoj sezoni kao što je juče bila u Mostaru 9 zutih 5 crvenih kartona za Sarajevo a velež 0.prekršaji 22 Sarajevo a Velež 4 ..majku **** svoju neće ga on više suditi Sarajevu garant pleme mu je....Tuce11 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 20:15Naravno da nikada ne podržavam očite sudijske greške pa ni one koje idu u korist mog kluba
Znamo svi ko je Haris Halkić, znamo odakle sve ovo ide, ali je nevjerojatna ta histerična rijeka licemjerstva koja se sinoć razlila po čaršiji koja ima status glavnog grada
Ne sam Zorane Zekiću, polahko "braćo pitari" pa nismo od jučer, nije u svakog kratko pamćenje.
Zoran Zekić nije napuštao konferencije ni u Banja Luci, ni u Širokom, ni u Posušju
Nije nigdje osim u Mostaru
Na ostalim terenima nije htio komentirati sudačke odluke!
Nije problem ni što je taj Zekić izveo 8 prvotimaca u ligaškom susretu protiv Širokog Brijega, a protiv Veleža izveo najjači mogući tim.
Velež je sam sebi kriv što se doveo u ovu poziciju.
Sarajevo ima apsolutno pravo da bira protiv koga će igrati "na nož" a protiv koga "pod ručnom",
Koliko je moralno što ste izabrali klub čiji su vam navijači ubili Vedrana Puljića, umjesto kluba čiji su navijači toga dana prevozili povrijeđene u mostarsku bolnicu je vaš obraz i vašeg predsjednika
Problem je što ste zajedno sa vašim medijima osuli rafalnu paljbu prema klubu koji je kao malo koji drugi osjetio svu nepravdu od strane raznih Halkića, Gigovića, Kazlagića, Njegomirovića.
Zoran Zekić možda ne zna, ali treba li biste mu reći da je Velež klub kojem su oduzeta 3 boda i koji je kažnjen za 6 utakmica igranja pred praznim tribinama zbog incidenta koji se dogodio 50 km od stadiona i za koji nikada nije utvrđena niti dokazana bilo kakva umješanost kluba.
Zekić bi trebao znati da je predsjednik Veleža Šemsudin Hasić prvi pokrenuo inicijativu za spas klupskog nogometa u BiH pod nazivom 4R, sa ciljem ujedinjenja klubova u zajedničkoj borbi za ravnopravnost. Indikativno je da Sarajevo inicijativu napustilo dolaskom Mirvića na čelo kluba. Hasić je na 2 godine izbačen iz nogometa, a svoju borbu je platio zdravljem.
O lakrdijama Petrovića na Koševu i u Mostaru u ranijim sezonama nećemo, o tituli u vrijeme COVID-a, pa onom Kupu u trening centru u Zenici kada je Marko Maksimović uveo juniore da izvode penale.....
Halkić je poslan po zadatku, a bod Veležu ne znači puno, jer ako i vi i gradski rival budete protiv Radnika i Posušja igrali ko protiv Širokog nama je baraž
To što ste skupa odlučili da preko hrvatskih trenera i menadžera ostavite Široki i Posušje u ligi, a Velež gurnete u niži rang, to je vaše pravo, kao što je naše pravo da ne sjedimo skrštenih ruku i gledamo kako nas po ko zna koji put prodajete
I da ne zaboravim,
Danas je godišnjica našeg jedinog poslijeratog trofeja
Braćo pitari halalite za ovaj KUP
Možda nije bilo zasluženo ali jeste POŠTENO.
Iskreno govoreći najsretniji bih bio da ako već moramo ostati u ovoj ligi da idemo u baraž sa Stupčanicom pa šta bude!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Online
Trenutno korisnika/ca: Marokanci58, Venom i 15 gostiju.





