Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11453
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 20 maj 2025, 12:49

Virtu4l je napisao/la:
20 maj 2025, 00:58
NajvecaRadosti je napisao/la:
20 maj 2025, 00:09
E jbg,isto kao sto nije svaka ruka penal tako nije ni svako povlacenje ili udarac dovoljno za penal,ne mozes ovdje zanemariti intenzitet.Da se vodimo ovim svaki korner bi bio penal.Ovo nije penal nikada

Ovo je vaš najveći problem, što i one najočiglednije situacije pokušavate braniti/pravdati. Pa je tako onaj mjesecima dijelio neke slike navodnih spornih situacije u kojima je Sarajevo oštećeno.

Ovo je zaista jedna od onih situacija o kojima je nepotrebno raspravljati, dres mu razvukao pola metra, oborio ga, ali eto nema intenzitet? Neozbiljno, zaista.

Ja ću ti uvijek ponoviti jednu te istu stvar, samo zamijeni dresove ovim igračima i garantujem ti da bi se kod vas ispisalo 10 stranica zašto nije svirao penal. ;)
I Stanić i Kaljanac su rekli da je penal bio smiješan. Odnosno, da je suvišno ikakav komentar dati.
To što bi se ispisalo 10 stranica je realno smiješan argument, jer znaš i sam da bi i kod vas slična kuknjava nastala.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 20 maj 2025, 13:05

Ja ne znam u jednom klubu smijenjen trener 2 kola prije kraja ugovora, SD-u se definise model otkaza , otpremnina, pokucali i neki dužnici na vrata ovdje navijači tog kluba diskutuju o penalu na utakmici Sarajeva.

I na kraju svega toga kad im se odgovori kažu da smo mi opsjednuti. Niđe veze ali eto.

Mislim da imate prečih stvari za diskusiju. To je li bio penal ili ne je smiješno i pričati , povlačenje za dres na snimku koji je svima dostupan nije pomjerilo igrača nego se on sam bacio , lopta je bila kilometar odatle, ovakvih penala bi se moglo svako kolo 30 svirati. Hajd to na stranu. To je naša borba, ili naše kukanje, ili naše saopštenje, jedino smo mi tu oštećeni , Velež je poguran, Željezničar je poguran jer se “borimo” za to mjesto na tabeli, ne znam što vi diskutujete o tom uopste.

Avatar
Shategabri
Postovi: 18977
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 20 maj 2025, 13:31

jurisicduska je napisao/la:
20 maj 2025, 13:05
Ja ne znam u jednom klubu smijenjen trener 2 kola prije kraja ugovora, SD-u se definise model otkaza , otpremnina, pokucali i neki dužnici na vrata ovdje navijači tog kluba diskutuju o penalu na utakmici Sarajeva.

I na kraju svega toga kad im se odgovori kažu da smo mi opsjednuti. Niđe veze ali eto.

Mislim da imate prečih stvari za diskusiju. To je li bio penal ili ne je smiješno i pričati , povlačenje za dres na snimku koji je svima dostupan nije pomjerilo igrača nego se on sam bacio , lopta je bila kilometar odatle, ovakvih penala bi se moglo svako kolo 30 svirati. Hajd to na stranu. To je naša borba, ili naše kukanje, ili naše saopštenje, jedino smo mi tu oštećeni , Velež je poguran, Željezničar je poguran jer se “borimo” za to mjesto na tabeli, ne znam što vi diskutujete o tom uopste.
A koji je ono trener komšija smijenjen, a nije ni počela sezona? Jel Memić?
Koševo Zapad

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 20 maj 2025, 13:33

Ma dobro hajd Mema nije ni trener, nego dobro igra karte pa ga Amar vodio sa sobom i predstavio ga svijetu.

Dakle Adžem je novi trener, sudeci po postovima na svim forumima, počeli su ga hvaliti kako je izgubio titulu na gol razliku - sto je laž da ne može veća (Zrinjski imao 6 bodova vise) , govorit kako je plav, kako se uklapa u ovo , dobar sa juniorima. Ide on 1/1.

Avatar
avenija
Postovi: 10834
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avenija » 20 maj 2025, 13:51



Hajd sve psovanje i to, ali srednjaci na skandiranje Vedrana :crazy:

Jel ovo Lištica ili Vrapčići?
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA


killafrommanilla
Postovi: 4329
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 20 maj 2025, 14:01

avenija je napisao/la:
20 maj 2025, 13:51


Hajd sve psovanje i to, ali srednjaci na skandiranje Vedrana :crazy:

Jel ovo Lištica ili Vrapčići?
kakvi kompleksi od veleža i to od navijača kluba kojeg redovno potkradaju željezničar i sarajevo zadnjih X godina

al radioaktivnost ga prenese na velež do te mjere da par idiota poistovjećuje s tribinom i podsmijava se najčistijoj borbi za bh. fudbal 'hoćete li sada paliti sudije'

a tu je i tuta sa preko 20 kompletno odgledanih utakmica fk velež ove sezone. zamišljam sebe da upalim zrinjski i da gledam 20x po sezoni. teško
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Shategabri
Postovi: 18977
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 20 maj 2025, 14:02

avenija je napisao/la:
20 maj 2025, 13:51


Hajd sve psovanje i to, ali srednjaci na skandiranje Vedrana :crazy:

Jel ovo Lištica ili Vrapčići?
Nikad mi to nije bilo jasno, psovanje Kapije, Markala i slične stvari, koji mozak moraš biti da to radiš?
Koševo Zapad

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la luckystrike » 20 maj 2025, 14:02

primitivaca ima svugdje, negdje više negdje manje, ovo nije odraz mostarske publike.

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bumbaclat » 20 maj 2025, 14:02

avenija je napisao/la:
20 maj 2025, 13:51


Hajd sve psovanje i to, ali srednjaci na skandiranje Vedrana :crazy:

Jel ovo Lištica ili Vrapčići?
Izdvaja se ono pitomo Plodjeni.

leo1946
Postovi: 3815
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: ..
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la leo1946 » 20 maj 2025, 14:09

luckystrike je napisao/la:
20 maj 2025, 14:02
primitivaca ima svugdje, negdje više negdje manje, ovo nije odraz mostarske publike.
Tako je.. Pa ako igdje ima specijalaca, ima kod nas na istoku :rol:

Mostarci su raja.. A svuda imas ovog jbg

EastMadness
Postovi: 1188
Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la EastMadness » 20 maj 2025, 14:10

tutankamon1905 je napisao/la:
20 maj 2025, 13:58
Kakva stoka
ko kaze :rol: :rol:

Avatar
Balorda
Postovi: 5123
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 20 maj 2025, 14:13

Veći je debil ovaj što postavlja ovaj idiotski video, nego taj sa srednjim prstom.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

pitara
Postovi: 1481
Pridružen/a: 18 jun 2019, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la pitara » 20 maj 2025, 14:15

luckystrike je napisao/la:
20 maj 2025, 14:02
primitivaca ima svugdje, negdje više negdje manje, ovo nije odraz mostarske publike.
Bio sam baš na ovoj tribini, blizu ovog što je snimao, ovaj što se čuje na snimku je čitavu tekmu ovako, bilo je još 10ak likova koji su konstantno psovali majke sarajevske i ustaške, čak i par direktnih prepirki sa našim navijačima u fazonu idi tamo pa navijaj i slično. Malo je reći da se nisam nadao ovakvom odnosu tamo, i nikad više na neku "neutralnu" tribinu, jer hvala bogu pa je raja koja je došla i SA normalna pa su svi prešutili, samo jedna budala da je bila došlo bi do tuče. Čak se i zaštitar na izlazu svađao sa nekim njihovim navijačima oko ovoga :urnebes:
Red Army je više nego korektan i prema HZ i prema simpatizerima na ostalim tribinama, problem Mostara je isti kao i u Sarajevu, i kod njih je migracija uzrokovana ratom naselila masu ljudi sa okolnih planina koji nikad nisu prihvatili principe života u gradu i to je to

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la luckystrike » 20 maj 2025, 14:25

treba razumjeti i momentum, Veležu gori pod nogama, utakmica za njih počela na najgori mogući način, pri tome svi u Mostaru pričali cijeli vikend lahko ćemo, vjerujem da bi isto bili nabrijani i da je neki drugi tim u pitanju

Avatar
Shategabri
Postovi: 18977
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 20 maj 2025, 14:25

pitara je napisao/la:
20 maj 2025, 14:15
luckystrike je napisao/la:
20 maj 2025, 14:02
primitivaca ima svugdje, negdje više negdje manje, ovo nije odraz mostarske publike.
Bio sam baš na ovoj tribini, blizu ovog što je snimao, ovaj što se čuje na snimku je čitavu tekmu ovako, bilo je još 10ak likova koji su konstantno psovali majke sarajevske i ustaške, čak i par direktnih prepirki sa našim navijačima u fazonu idi tamo pa navijaj i slično. Malo je reći da se nisam nadao ovakvom odnosu tamo, i nikad više na neku "neutralnu" tribinu, jer hvala bogu pa je raja koja je došla i SA normalna pa su svi prešutili, samo jedna budala da je bila došlo bi do tuče. Čak se i zaštitar na izlazu svađao sa nekim njihovim navijačima oko ovoga :urnebes:
Red Army je više nego korektan i prema HZ i prema simpatizerima na ostalim tribinama, problem Mostara je isti kao i u Sarajevu, i kod njih je migracija uzrokovana ratom naselila masu ljudi sa okolnih planina koji nikad nisu prihvatili principe života u gradu i to je to
Papak je papak, rodio se na Bjelašnici, kod Sebilja ili na Starom mostu.
Koševo Zapad

Avatar
Balorda
Postovi: 5123
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 20 maj 2025, 14:26

Ja sam frapiran da među par hiljada ljudi ima jedan pojedinac koji radi gluposti ili čak 10ak takvih. Nevjerovatno nešto.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Direktorcic
Postovi: 2590
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 20 maj 2025, 14:32

Svasta se spušćalo u grad,ovakvi su bolest grada svakako i na pozicijama su, samo su usli u kosulje i odijela pa su kao malo se emancipovali. Ovo su im rodjaci.Prava raja zna u cemu je trik i od njih ces rijetko ili bolje receno nikad to isto docekati. Hajde bogati nama su na grbavici praljka psovali i htjeli rusenje mosta ponovo, hajvana na svakom koraku

Pact1921
Postovi: 1082
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 20 maj 2025, 14:34

Shategabri je napisao/la:
20 maj 2025, 14:25
pitara je napisao/la:
20 maj 2025, 14:15
luckystrike je napisao/la:
20 maj 2025, 14:02
primitivaca ima svugdje, negdje više negdje manje, ovo nije odraz mostarske publike.
Bio sam baš na ovoj tribini, blizu ovog što je snimao, ovaj što se čuje na snimku je čitavu tekmu ovako, bilo je još 10ak likova koji su konstantno psovali majke sarajevske i ustaške, čak i par direktnih prepirki sa našim navijačima u fazonu idi tamo pa navijaj i slično. Malo je reći da se nisam nadao ovakvom odnosu tamo, i nikad više na neku "neutralnu" tribinu, jer hvala bogu pa je raja koja je došla i SA normalna pa su svi prešutili, samo jedna budala da je bila došlo bi do tuče. Čak se i zaštitar na izlazu svađao sa nekim njihovim navijačima oko ovoga :urnebes:
Red Army je više nego korektan i prema HZ i prema simpatizerima na ostalim tribinama, problem Mostara je isti kao i u Sarajevu, i kod njih je migracija uzrokovana ratom naselila masu ljudi sa okolnih planina koji nikad nisu prihvatili principe života u gradu i to je to
Papak je papak, rodio se na Bjelašnici, kod Sebilja ili na Starom mostu.
A dobro svugdje je tako na tim ne navijackim trbinama. Pa eno na kosevu morali ograditi dio istoka jer svaku mogucu utakmicu kad izgube sudije i protivnicke igrace gadjaju . Slicno tako narod i na istoku grbavice psuje dere se to je sve normalno .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 20 maj 2025, 14:41

killafrommanilla je napisao/la:
20 maj 2025, 14:01
avenija je napisao/la:
20 maj 2025, 13:51


Hajd sve psovanje i to, ali srednjaci na skandiranje Vedrana :crazy:

Jel ovo Lištica ili Vrapčići?
kakvi kompleksi od veleža i to od navijača kluba kojeg redovno potkradaju željezničar i sarajevo zadnjih X godina

al radioaktivnost ga prenese na velež do te mjere da par idiota poistovjećuje s tribinom i podsmijava se najčistijoj borbi za bh. fudbal 'hoćete li sada paliti sudije'

a tu je i tuta sa preko 20 kompletno odgledanih utakmica fk velež ove sezone. zamišljam sebe da upalim zrinjski i da gledam 20x po sezoni. teško
Ko vas ba potrkrada ?

Sarajevo otkad je Vice nema kući protiv Slobode normalno suđenje a ne nešto da potkrada. A nisam fan kona nemaju ni oni Aman bolje od tog. Sad će ih još vise guzit, već je počeo sa dva smiješna penala.
Imamo normalno suđenje na derbiju i to je to.
Nigdje drugo Sarajevo nikog oštetilo nije bas odavno.
Malo se smirite , ubjedljivo ste najfinansiraniji klub iz budžeta, ubjedljivo vas se najviše tetoši, to sto ste nesposobni nemoj prebacivati na sarajevske klubove. Samo u ovoj utakmici je Sarajevo oštećeno vise nego vi u historiji protiv Sarajeva. Pusti se priča pogodila ga u ruku odbila se 12 metara , to ne može u filmovima , može samo na ovom forumu.

Treba da se izvines za ovo a ne da glumiš tu budalu. Najiskrenije.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: johntravolta123, rishovski i 24 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []