Premijer liga BiH - aktuelno

bvsic
Postovi: 4854
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 20 maj 2025, 21:02

Vise ih na terenu nego na tribinama

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 20 maj 2025, 21:05

bvsic je napisao/la:
20 maj 2025, 21:02
Vise ih na terenu nego na tribinama
Prvi i drugi na tabeli... :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Pa vise bi ljudi doslo da gleda Super kup Tuzlanskog kantona Miricina-Sapna... :rol: :rol:

Avatar
mnon46
Postovi: 5188
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 20 maj 2025, 21:05

1921boy je napisao/la:
20 maj 2025, 20:45
"Plavi" su bili bolji rival i zasluženo savladali indisponirano Sarajevo, a posebno je ostalo upečatljivo "bockanje" trenera Želje Admira Adžema, koji je u videoizjavi rekao "Dvaput je dvaput".
Klasika da vam je ovo jedino mjerilo svega unazad 10 godina. I švrakino kad ste potpisali Šukilovića reče, ovaj je dobar zabio je Sarajevu gol. Samo ste onda trebali ganjat honaja, on nikad nije derbi izgubio.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
tabba77
Postovi: 3788
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tabba77 » 20 maj 2025, 21:12

mnon46 je napisao/la:
20 maj 2025, 21:05
1921boy je napisao/la:
20 maj 2025, 20:45
"Plavi" su bili bolji rival i zasluženo savladali indisponirano Sarajevo, a posebno je ostalo upečatljivo "bockanje" trenera Želje Admira Adžema, koji je u videoizjavi rekao "Dvaput je dvaput".
Klasika da vam je ovo jedino mjerilo svega unazad 10 godina. I švrakino kad ste potpisali Šukilovića reče, ovaj je dobar zabio je Sarajevu gol. Samo ste onda trebali ganjat honaja, on nikad nije derbi izgubio.
Ne bi valjalo da Mulalić preuzme. Ipak se igraju četiri derbija naredne sezone.

Za nadati se da će ovaj put razmišljati o sebi prvenstveno pa tek onda kako nama uzeti koji bod.
Nikad poraz, samo lekcija.

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la osam » 20 maj 2025, 21:13

NoDi80 je napisao/la:
20 maj 2025, 19:33
Od svih pitara najgori su mi oni iz Olova, Tuzle sto navijaju za barcelonu i fks
A zemunci ti ne smetaju, a zemo?

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la hazarder » 20 maj 2025, 21:14

Šta bi na kraju? Hoće li Ćorić da povede Zrinju u grupe KL?

pitar9876
Postovi: 75
Pridružen/a: 29 mar 2025, 23:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la pitar9876 » 20 maj 2025, 21:22

.
Zadnja izmjena: pitar9876, dana/u 31 maj 2025, 22:14, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Kockoglavi
Postovi: 2318
Pridružen/a: 13 mar 2019, 19:25

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kockoglavi » 20 maj 2025, 21:23

Joldic trener zelje 🤣🤣🤣🤣

Antesportas9AP
Postovi: 114
Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antesportas9AP » 20 maj 2025, 21:26

pitar9876 je napisao/la:
20 maj 2025, 21:22
Pa ko bi doso na superkup koji se odgadjo 20 puta i stavljen na dan kad se lomi prvenstvo. Respect zrinjevci.
Vicokup :puke:

Avatar
Herson
Postovi: 2784
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 20 maj 2025, 21:28

pitar9876 je napisao/la:
20 maj 2025, 21:22
Pa ko bi doso na superkup koji se odgadjo 20 puta i stavljen na dan kad se lomi prvenstvo. Respect zrinjevci.
Za šta respect, botino?
I kakve veze uopšte ima prvenstvo sa ovom utakmicom?
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

NoDi80
Postovi: 18976
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 20 maj 2025, 21:31

tabba77 je napisao/la:
20 maj 2025, 21:12
mnon46 je napisao/la:
20 maj 2025, 21:05
1921boy je napisao/la:
20 maj 2025, 20:45
"Plavi" su bili bolji rival i zasluženo savladali indisponirano Sarajevo, a posebno je ostalo upečatljivo "bockanje" trenera Želje Admira Adžema, koji je u videoizjavi rekao "Dvaput je dvaput".
Klasika da vam je ovo jedino mjerilo svega unazad 10 godina. I švrakino kad ste potpisali Šukilovića reče, ovaj je dobar zabio je Sarajevu gol. Samo ste onda trebali ganjat honaja, on nikad nije derbi izgubio.
Ne bi valjalo da Mulalić preuzme. Ipak se igraju četiri derbija naredne sezone.

Za nadati se da će ovaj put razmišljati o sebi prvenstveno pa tek onda kako nama uzeti koji bod.
Zeljo je svima uzeo bodove
Mislim evo tabele ispred ste, ali opet Zeljo ima vise pobjeda
Zeljeznicar 18 pobjeda, s Sarajevo 17
Ne ide nekako u prilog ta recenica da se borimo samo protiv vas
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 20 maj 2025, 21:34, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 20 maj 2025, 21:32

Sarajevo zatrazi audio snimke VAR kombija i Halkica oni brze bolje jadnog Kazlu suspendovase... :rol: :rol: :rol:
Puna podrska Kazli i usput nahebem ti se matere one celave...
Zadnja izmjena: Vanja8, dana/u 20 maj 2025, 21:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 20 maj 2025, 21:33

NoDi80 je napisao/la:
20 maj 2025, 20:53
Bazinga12345 je napisao/la:
20 maj 2025, 20:50
Nema vala besmislenije stvari od tog superkupa.
Odlicno takmicenje za velike klubove sa tradicijom
Da je derbi u finalu bilo bi sve rasprodato
Posto su dva manja kluba u pitanju, realno nikog ni ne interesuje
Tako je NoDi, direktore. :bih:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Vorovus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 20 maj 2025, 21:34

avenija je napisao/la:
20 maj 2025, 20:39
Da li ima ijedan razlog da navijaci Borca i Zrinjskog bojkotuju superkup?
Ako nisi previse zauzet nizim rangom i stizes da pratis Premijer ligu znao bi da skoro sve grupe od ove polusezone bojkotuju gostovanja za koja im MUP trazi spisak navijaca sa JMBG.
Cak i da je normalna situacija, nisam siguran kakav bi bio stav grupa prema jednoj realno revijalnoj utakmici koja nema tradiciju na nasim prostorima.

Avatar
Herson
Postovi: 2784
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 20 maj 2025, 21:45

bvsic je napisao/la:
20 maj 2025, 21:02
Vise ih na terenu nego na tribinama
Inače, pričamo o klubovima sa renomeom, visoko cijenjenim u BiH i regionu, naširoko poznatim po velikom broju navijača i odanosti istih. Za njih je trening kamp reprezentacije prevelik zalogaj. Pa bh Obilić je dijelio karte za historijske evropske utakmice ljetos, zašto bi ovo čudilo ikoga?
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 20 maj 2025, 21:49

Vise Pitari prate opcije za naseg trenera nego komolet stanje u svom klubu :kafa:
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Cernica22
Postovi: 1618
Pridružen/a: 30 sep 2020, 11:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Cernica22 » 20 maj 2025, 21:50

Mozda se u Medjugorju iscekuje sad vec tradicionalna objava da ce Aluminij pokriti troskove puta i karte. Nema give away za karte, nema ko ni otici na utakmicu. Vjecno maleni klubic.
19V22

Avatar
avenija
Postovi: 10834
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avenija » 20 maj 2025, 21:52

Vorovus je napisao/la:
20 maj 2025, 21:34
avenija je napisao/la:
20 maj 2025, 20:39
Da li ima ijedan razlog da navijaci Borca i Zrinjskog bojkotuju superkup?
Ako nisi previse zauzet nizim rangom i stizes da pratis Premijer ligu znao bi da skoro sve grupe od ove polusezone bojkotuju gostovanja za koja im MUP trazi spisak navijaca sa JMBG.
Cak i da je normalna situacija, nisam siguran kakav bi bio stav grupa prema jednoj realno revijalnoj utakmici koja nema tradiciju na nasim prostorima.
Ne vidim da bojkotuju jer vidio sam proslo kolo Ultrase u Posusju a i Lesinare u Bijeljini a koliko znam MUP ZDK nema nikakve uslove za dolazak gostujucih navijaca pa me zanima zasto vas ne zanima superkup. To je zvanican trofej NSBIH kojeg je oživio Vico Zeljković. Kakva su to opravdanja, cuj nema utakmica tradiciju pa nece navijaci podrzati svoj klub :rol:
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 20 maj 2025, 21:54

Argentina je napisao/la:
20 maj 2025, 21:49
Vise Pitari prate opcije za naseg trenera nego komplet stanje u svom klubu :kafa:
Aha , a ovaj o "je li bio penal ili nije" priča evo 3 dana, a evo znamo šta se dešava :D
Nemoj tako, ovo je tema PL Aktuelno.

Čim Rade Paprica i tamo na lobotomiji počnu podržavat nešto, znaj da je to završeno, Adžem po svemu sudeći. Mislim nemam ja nikakav info, nego logično je jer je izašlo 100 nekakvih ljudi da ga predstavi u što boljem svjetlu i da Ćorića ocrni.

Antesportas9AP
Postovi: 114
Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antesportas9AP » 20 maj 2025, 21:57

Cernica22 je napisao/la:
20 maj 2025, 21:50
Mozda se u Medjugorju iscekuje sad vec tradicionalna objava da ce Aluminij pokriti troskove puta i karte. Nema give away za karte, nema ko ni otici na utakmicu. Vjecno maleni klubic.
Otisao je Amir Gross Khabiri.Prelazi u Velez i pravi sponzorski ugovor od ljeta.Vrijednost ugovora za tri godine navodno 6.000.000. KM :opaopa:
Ulazi u upravu kluba zajedno sa jos nekim jakim ljudima iz Izraela.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []