Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
relativizam
Postovi: 1728
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la relativizam » 20 maj 2025, 23:14

Ali super kup koji se igra 12 mjeseci poslije osvojenih titula je vrhunac svega
Kad odlučuju ljudi koji veze sa sportom nemaju

Avatar
Neutral
Postovi: 36468
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Neutral » 20 maj 2025, 23:20

Uvalili ga Francuzima zestoko.

bvsic
Postovi: 4854
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 20 maj 2025, 23:21

Jel to jos kmece zbog najveceg transfera u historiji lige?

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la obrijanopile » 20 maj 2025, 23:34

bvsic je napisao/la:
20 maj 2025, 23:21
Jel to jos kmece zbog najveceg transfera u historiji lige?
Zamisli sta ce biti kada ode Guli za 4 miliona modernih? Ima da cirevi pucaju samo tako. Zavist je opasna bolest
Evo i oni tebe selame!

Rokitansky
Postovi: 79
Pridružen/a: 15 maj 2025, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rokitansky » 20 maj 2025, 23:38

Dijete potpisalo van perioda registracije, uz to stranac, pa naravno da ga ne mogu prijaviti za utakmice ...

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la obrijanopile » 20 maj 2025, 23:38

jurisicduska je napisao/la:
20 maj 2025, 22:46
Combattente87 je napisao/la:
20 maj 2025, 22:37
jurisicduska je napisao/la:
20 maj 2025, 22:34


Mi buraz uzeli 5 milona maraka :D i procenat :D Decko ima 18 godina. Osamnaest godina.
Šta ćemo kad dobije minute u prvom timu, hoćeš li izvinjenje napisati ?
Naravno ! meni je žao momka ništa drugo !!!
Pošteno sačekajmo 18 godina ima.
Je li ti stvarno vjerujes da je njemu kao zao momka, a momak sa 18 godina uspjeo sto nece niko iz Borca nikada. Oni mogu prodavati po srbiji, mađarskoj, Poljskoj i to možda. Evo Kulasina su na silu uvalili u repku i otice za max 800k €. A mi ćemo do kraja šestog mjeseca napraviti još dva, a možda I tri milionska transfera. Eto iz Lensa budale pa im uvalis igrača za 2.5 mil€, sačekajte ljetne pripreme i narednu sezonu i onda ćemo vidjeti gdje je ko.
Zadnja izmjena: obrijanopile, dana/u 20 maj 2025, 23:41, ukupno mijenjano 1 put.
Evo i oni tebe selame!

bvsic
Postovi: 4854
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 20 maj 2025, 23:41

obrijanopile je napisao/la:
20 maj 2025, 23:34
bvsic je napisao/la:
20 maj 2025, 23:21
Jel to jos kmece zbog najveceg transfera u historiji lige?
Zamisli sta ce biti kada ode Guli za 4 miliona modernih? Ima da cirevi pucaju samo tako. Zavist je opasna bolest
4 miliona u Mirvinu kriminalnu hobotnicu :njanjanja:

maroon46
Postovi: 566
Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la maroon46 » 20 maj 2025, 23:44

Šta znaju skauti Lensa...

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la obrijanopile » 20 maj 2025, 23:44

bvsic je napisao/la:
20 maj 2025, 23:41
obrijanopile je napisao/la:
20 maj 2025, 23:34
bvsic je napisao/la:
20 maj 2025, 23:21
Jel to jos kmece zbog najveceg transfera u historiji lige?
Zamisli sta ce biti kada ode Guli za 4 miliona modernih? Ima da cirevi pucaju samo tako. Zavist je opasna bolest
4 miliona u Mirvinu kriminalnu hobotnicu :njanjanja:
Ta mi je najdraža
Evo i oni tebe selame!

Avatar
Neutral
Postovi: 36468
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Neutral » 20 maj 2025, 23:49

maroon46 je napisao/la:
20 maj 2025, 23:44
Šta znaju skauti Lensa...
Svake godine kupe 5-6 igraca po 2-5 miliona pa gdje ubodu, ubodu.

Celik nije veci talenat nego sto su to bili Gojko, Andrej ili Muhamed :thumbup:

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la obrijanopile » 20 maj 2025, 23:54

Neutral je napisao/la:
20 maj 2025, 23:49
maroon46 je napisao/la:
20 maj 2025, 23:44
Šta znaju skauti Lensa...
Svake godine kupe 5-6 igraca po 2-5 miliona pa gdje ubodu, ubodu.
Jes, tako je! Imaju para krava ih ne može sazvakati pa idu po Svjetu i bacaju onako. Čudo nisu Muftica, za mene odličan golman, mada malo nizak, dali nesto od tih 2-5 miliona pa da , možda, ubodu. Nije to ova seljačka liga i skauting nivoa Radnika iz Hadžića, uz dužno poštovanje, pa da ubadaju.
Evo i oni tebe selame!

Avatar
Neutral
Postovi: 36468
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Neutral » 21 maj 2025, 00:01

obrijanopile je napisao/la:
20 maj 2025, 23:54
Neutral je napisao/la:
20 maj 2025, 23:49
maroon46 je napisao/la:
20 maj 2025, 23:44
Šta znaju skauti Lensa...
Svake godine kupe 5-6 igraca po 2-5 miliona pa gdje ubodu, ubodu.
Jes, tako je! Imaju para krava ih ne može sazvakati pa idu po Svjetu i bacaju onako. Čudo nisu Muftica, za mene odličan golman, mada malo nizak, dali nesto od tih 2-5 miliona pa da , možda, ubodu. Nije to ova seljačka liga i skauting nivoa Radnika iz Hadžića, uz dužno poštovanje, pa da ubadaju.
Evo ti lista, pa gledaj:

https://www.transfermarkt.de/rc-lens/al ... verein/826

:thumbup:

bvsic
Postovi: 4854
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 21 maj 2025, 00:09

Neutral je napisao/la:
21 maj 2025, 00:01
obrijanopile je napisao/la:
20 maj 2025, 23:54
Neutral je napisao/la:
20 maj 2025, 23:49


Svake godine kupe 5-6 igraca po 2-5 miliona pa gdje ubodu, ubodu.
Jes, tako je! Imaju para krava ih ne može sazvakati pa idu po Svjetu i bacaju onako. Čudo nisu Muftica, za mene odličan golman, mada malo nizak, dali nesto od tih 2-5 miliona pa da , možda, ubodu. Nije to ova seljačka liga i skauting nivoa Radnika iz Hadžića, uz dužno poštovanje, pa da ubadaju.
Evo ti lista, pa gledaj:

https://www.transfermarkt.de/rc-lens/al ... verein/826

:thumbup:
Da si otvorio svakog od njih vidio bi da su samo Celik i ovaj iz CG mladi, ovo ostalo 20+ svi

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la obrijanopile » 21 maj 2025, 00:10

Neutral je napisao/la:
21 maj 2025, 00:01
obrijanopile je napisao/la:
20 maj 2025, 23:54
Neutral je napisao/la:
20 maj 2025, 23:49


Svake godine kupe 5-6 igraca po 2-5 miliona pa gdje ubodu, ubodu.
Jes, tako je! Imaju para krava ih ne može sazvakati pa idu po Svjetu i bacaju onako. Čudo nisu Muftica, za mene odličan golman, mada malo nizak, dali nesto od tih 2-5 miliona pa da , možda, ubodu. Nije to ova seljačka liga i skauting nivoa Radnika iz Hadžića, uz dužno poštovanje, pa da ubadaju.
Evo ti lista, pa gledaj:

https://www.transfermarkt.de/rc-lens/al ... verein/826

:thumbup:
Ja, i? Jednog platili 5, jednog 4,5 i dvojcu 2,5 ostalo oko 2 i niže. Je li ti stvarno misliš da su to na eci, peci, pec birali? Nidalov transfer je treći, odnosno djeli treće mjesto, ove godine. Lens ima odličan skuting i siguran sam da je svaki ovaj sto je plaćen preko miliona dobro skautiran. Nas je problem sto sno odrasli u društvu gdje se sve dobiva na osnovu familije, komšija i parama, pa ne možemo da shvatimo kako je to tamo negdje gdje je sve na levelu 1000 na odnosu nas, puno ozbiljnije i profesionalnije. Jbg, ali je tako
Evo i oni tebe selame!

NoProfit
Postovi: 2780
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 21 maj 2025, 00:14

Laku noć svima osim prosjacima. :bih:

Avatar
Neutral
Postovi: 36468
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Neutral » 21 maj 2025, 00:17

bvsic je napisao/la:
21 maj 2025, 00:09
Neutral je napisao/la:
21 maj 2025, 00:01
obrijanopile je napisao/la:
20 maj 2025, 23:54

Jes, tako je! Imaju para krava ih ne može sazvakati pa idu po Svjetu i bacaju onako. Čudo nisu Muftica, za mene odličan golman, mada malo nizak, dali nesto od tih 2-5 miliona pa da , možda, ubodu. Nije to ova seljačka liga i skauting nivoa Radnika iz Hadžića, uz dužno poštovanje, pa da ubadaju.
Evo ti lista, pa gledaj:

https://www.transfermarkt.de/rc-lens/al ... verein/826

:thumbup:
Da si otvorio svakog od njih vidio bi da su samo Celik i ovaj iz CG mladi, ovo ostalo 20+ svi
Govorim o posljednjih 10 sezona, ne samo jednoj.

Ovo kao djeciji vrtic, sve trebas crtati.

Lens tako godinama radi, ovako traze talente pa gdje ubodu, ubodu.

Avatar
Neutral
Postovi: 36468
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Neutral » 21 maj 2025, 00:19

obrijanopile je napisao/la:
21 maj 2025, 00:10
Neutral je napisao/la:
21 maj 2025, 00:01
obrijanopile je napisao/la:
20 maj 2025, 23:54

Jes, tako je! Imaju para krava ih ne može sazvakati pa idu po Svjetu i bacaju onako. Čudo nisu Muftica, za mene odličan golman, mada malo nizak, dali nesto od tih 2-5 miliona pa da , možda, ubodu. Nije to ova seljačka liga i skauting nivoa Radnika iz Hadžića, uz dužno poštovanje, pa da ubadaju.
Evo ti lista, pa gledaj:

https://www.transfermarkt.de/rc-lens/al ... verein/826

:thumbup:
Ja, i? Jednog platili 5, jednog 4,5 i dvojcu 2,5 ostalo oko 2 i niže. Je li ti stvarno misliš da su to na eci, peci, pec birali? Nidalov transfer je treći, odnosno djeli treće mjesto, ove godine. Lens ima odličan skuting i siguran sam da je svaki ovaj sto je plaćen preko miliona dobro skautiran. Nas je problem sto sno odrasli u društvu gdje se sve dobiva na osnovu familije, komšija i parama, pa ne možemo da shvatimo kako je to tamo negdje gdje je sve na levelu 1000 na odnosu nas, puno ozbiljnije i profesionalnije. Jbg, ali je tako
Napisao sam kolegi vec, citaj.

naravno da nije slucajno, prepoznaju talenat uloze sitan novac a mogu dosta dobit, takva je politika Lensa i jos nekoliko francuskih klubova. I da padnu njiha 2-3 miliona nista ne znace.

Avatar
rishovski
Postovi: 5005
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 21 maj 2025, 00:24

Baljić bio gotov igrac i prodali ga za 26 miliona Realu i proglasen kao jedan od najvecih promasaja... A nama bio top godinama poslije toga u reprezentaciji...
I sad se svezali danima za Čelika dijete ima 18 godina... platili ga 2.5 miliona,a ovdje se to predstavlja ko 200 miliona... Takvih transfera ima more u svijetu pa kakve veze ima... Nek prodaju i drugi kad je tako lako prodat bezveznog igrača...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la obrijanopile » 21 maj 2025, 00:28

Neutral je napisao/la:
21 maj 2025, 00:19
obrijanopile je napisao/la:
21 maj 2025, 00:10
Neutral je napisao/la:
21 maj 2025, 00:01


Evo ti lista, pa gledaj:

https://www.transfermarkt.de/rc-lens/al ... verein/826

:thumbup:
Ja, i? Jednog platili 5, jednog 4,5 i dvojcu 2,5 ostalo oko 2 i niže. Je li ti stvarno misliš da su to na eci, peci, pec birali? Nidalov transfer je treći, odnosno djeli treće mjesto, ove godine. Lens ima odličan skuting i siguran sam da je svaki ovaj sto je plaćen preko miliona dobro skautiran. Nas je problem sto sno odrasli u društvu gdje se sve dobiva na osnovu familije, komšija i parama, pa ne možemo da shvatimo kako je to tamo negdje gdje je sve na levelu 1000 na odnosu nas, puno ozbiljnije i profesionalnije. Jbg, ali je tako
Napisao sam kolegi vec, citaj.

naravno da nije slucajno, prepoznaju talenat uloze sitan novac a mogu dosta dobit, takva je politika Lensa i jos nekoliko francuskih klubova. I da padnu njiha 2-3 miliona nista ne znace.
E, to se slažem. Ali za mene je talenat djete od 14 do max19 godine, sve preko to je ličnost i sportista koji je sazrio. Jedino kod nas je talenat u 23 godini. Vidi ja nisam netko ko zavidi, a ovde toga ima dosta i počne prica uvalili ga ili šeme pa ga prodali. Ljudi prate i ako im se svidi daju pare, a ostalo sam vec napisao u postovima iznad
Evo i oni tebe selame!

IMResurrected
Postovi: 332
Pridružen/a: 29 avg 2024, 22:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la IMResurrected » 21 maj 2025, 00:29

Stani malo. Sto je Celik veca taraba, to oni vise zasluzuju da im se cestita na dobrom poslu :mrgreen: Lako je prodati klasu od igraca, za prodati levata treba malo vise znanja i pameti...

Da ne bude zabune, ne kazem da je dijete levat. Mlad je i mozda postane igrac, ko zna, ali neko je nesto vidio u njemu i uhvatio se za dzep. Treba Sarajevu cestitati sta god bude od njegove karijere, a pare su vec uzeli tako da ne znam sta je poenta ovih postova.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []