Procitaj opet moju prvu recenicu.rishovski je napisao/la: ↑21 maj 2025, 13:27Naravno da neće... Ovako ti bace šuplju neće navijači Savu!
Pa i Vicu je Dodik doveo tu gdje je sad!
U Borcu se Dodik pita,on ih je i spasio prije 1.5 godinu kad je prebacio 2 miliona da se ne ugase...isto je uradio i 2019. sa 2 miliona...Ti ne kapiraš da ova budala iz Laktaša glumi malog Vučića i da je pričao da ce od Borca napravit prvaka i da ce igrat ligu prvaka i nakon Vučića i najave stadiona i on izlazi s pričom da ce sagraditi nacionalni stadion u Banja Luci..Vučić gura KK Zvezdu..Dodik Igokeu...![]()
Znam uzivo kakva je situacija oko kluba, zajebi me tvojih zakljucaka iz citanja klixa i gledanja hayata.

