Da, valjda je sve gotovo. Odlično je što slažemo ekipu prije priprema.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
Samozdravlje
- Postovi: 9012
- Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
A Kipranin je ? .....(ne mora ime, samo prezime i ev. pozicija)
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
-
johntravolta123
- Postovi: 1669
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zimski rok nas je i poremetio sa igrom ...
Kasno su se igraci doveli.
Ovako se radi dogovoris na vrijeme i imas spremnu ekipu
Nadam se samo da sef ostaje !
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11459
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
-
Rokitansky
- Postovi: 79
- Pridružen/a: 15 maj 2025, 14:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zna li se išta o njemu , kakav je ?
Re: FK Sarajevo
Rafail Mamas, 24, zadnji vezni, vezni.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Ma vjerujem da je skautiran, i Paskaleva su naši gledali polusezonu čitavu. Napolijeva škola fudbala. Po videu nije tipičan zadnji vezni razbijač nego dobra lopta u dubinu i kontrola lopte al jeb'o video, može se i od mojih bravura iz Vistafona složit 7 minuta video.
Na hajr i na dobro.
Na hajr i na dobro.
Zadnja izmjena: hazarder, dana/u 21 maj 2025, 13:55, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Nikoga ni hvalit ni pljuvat. Sve se pokaze nakon nekoliko utakmica.hazarder je napisao/la: ↑21 maj 2025, 13:53Ma vjerujem da je skautiran, i Paskaleva su naši gledali polusezonu čitavu. Po videu nije tipičan zadnji vezni razbijač nego dobra lopta u dubinu i kontrola lopte al jeb'o video, može se i od mojih bravura iz Vistafona složit 7 minuta video.
Na hajr i na dobro.
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!
Re: FK Sarajevo
Ako se vec dogovaraju igraci onda To znaci da Zekic ostaje. 
Re: FK Sarajevo
Sad sam usao na rezultatima vidim covjek ima svaku drugu utakmicu zuti karton, kod nas to odma ide duplo vise.
Ali dobro dovodjenje, nije naslijepo sigurno + na vrijeme cak i prije vremena 2 transfera gotova
Ali dobro dovodjenje, nije naslijepo sigurno + na vrijeme cak i prije vremena 2 transfera gotova
-
Samozdravlje
- Postovi: 9012
- Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
hazarder je napisao/la: ↑21 maj 2025, 13:53Ma vjerujem da je skautiran, i Paskaleva su naši gledali polusezonu čitavu. Napolijeva škola fudbala. Po videu nije tipičan zadnji vezni razbijač nego dobra lopta u dubinu i kontrola lopte al jeb'o video, može se i od mojih bravura iz Vistafona složit 7 minuta video.
Na hajr i na dobro.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jos cimi i rahman 
Re: FK Sarajevo
Taman kontam lupaju se imena na forumu kad ono njihova stranica objavila da prelazi kod nas haha. Hajde na hajr opet igrao u 2 ozbiljna kluba. AEK Larnaca i AEL Limassol su sve samo ne bezvezni klubovi. Sretno!
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!
-
Samozdravlje
- Postovi: 9012
- Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
HvalaH8Z7 je napisao/la: ↑21 maj 2025, 13:52Rafail Mamas, 24, zadnji vezni, vezni.Samozdravlje je napisao/la: ↑21 maj 2025, 13:48A Kipranin je ? .....(ne mora ime, samo prezime i ev. pozicija)![]()
![]()
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
- Shategabri
- Postovi: 19000
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Da se jednom i to uradi kako treba.johntravolta123 je napisao/la: ↑21 maj 2025, 13:49Zimski rok nas je i poremetio sa igrom ...
Kasno su se igraci doveli.
Ovako se radi dogovoris na vrijeme i imas spremnu ekipu
Nadam se samo da sef ostaje !
A ne krenula sezona, mi tek dovodimo igrače.
Ili dovedemo pred samu Evropu.
Koševo Zapad
Re: FK Sarajevo
Uz to igraci koji su nam dolazi sa redovnim minutazama uglavnom su se pokazali dobro. Sretno!
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!
-
johntravolta123
- Postovi: 1669
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
100%Shategabri je napisao/la: ↑21 maj 2025, 14:05Da se jednom i to uradi kako treba.johntravolta123 je napisao/la: ↑21 maj 2025, 13:49Zimski rok nas je i poremetio sa igrom ...
Kasno su se igraci doveli.
Ovako se radi dogovoris na vrijeme i imas spremnu ekipu
Nadam se samo da sef ostaje !
A ne krenula sezona, mi tek dovodimo igrače.
Ili dovedemo pred samu Evropu.
+ svidja mi se nisu neki da ih ozivljavas
Ovaj redovno igrao kao i Mlinaric
Sretno obojci (ako je i Mlinaric zavrsen) teren i vrijeme ce pokazat svoje
Re: FK Sarajevo
Nije ni zavrsena sezona a vec dosla 2 igraca, bravo.
Online
Trenutno korisnika/ca: bvsic, johntravolta123, rimljanin90 i 26 gostiju.


