Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ima li na TikTok humanitarni broj ili se sadaka moze slati direktno
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Adzem zvani Afrika haha kakve je slike sa nekakvim trebama iz Afrike objavljivao i klipove da Bog sacuva jos im Cera Afera fali
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma ovi iz Veleza su zivotom branili onu celavu varalicu dok im se govorilo da je pokemon oni tvrdili da drzi pola BIHDadoElazar je napisao/la: ↑21 maj 2025, 17:42david elazar je osvoio golansku visoravanLamineD je napisao/la: ↑21 maj 2025, 13:09dobar nick, jaka simbolika. david elazar je bio deveti načelnik, ide deveta titula..DadoElazar je napisao/la: ↑21 maj 2025, 10:44zar ovaj adzem nije psihicki nestabilna osoba?
s druge strane jos jedna u nizu potvrda besmislenosti lige
psihicki rastrojena osoba na celu kluba koji se naziva velikim
predivno
ovo je bolje nego kad je velezu bio direktor onaj propalitet sa kupljenim svjedocanstvom
brod budala
to je najbolji vojnik što ga je sarajevo rodilo
uz emerika bluma i isaka samokovliju najveci zidov iz bih
nick je u pomen na njega i pravac kuda sarajlije trebaju ici a ne davati ulice pacarizu djozi i vojvodama
kao ni u mostaru budaku franceticu i sl
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pisao je za Bubanju da je prosjecan igrac a da ga mi dizemo u zvjezde kao da smo Ronalda doveli,inace ovaj decko je tesko bolestan,valjda ce pogoditi nekad nesto.pitara je napisao/la: ↑21 maj 2025, 18:00Pisao si prije godinu da su Jovic i Đorđevic menadžerski polovnjaci iz Srbije i kako je zavrnuta pipa jer se dovode igrači iz njihove lige. Ne mogu da se sjetim jesi li ti pisao da je i Bubanja neko pranje para i da je bolji neki lik iz Sloge?Virtu4l je napisao/la: ↑21 maj 2025, 16:03AEL Limassol je već godinama ispodprosječan klub na Kipru. Imaju veliki dug i traže investitora.
Nekad ranije ih je držao neki biznismen, što je tamo inače praksa, da najmoćniji ljudi na ostrvu imaju svoje klubove da petljaju sa parama.
Ta liga je trenutno u rangu naše lige pa sad vidite koliko je pojačanje igrač iz ekipe koja se bori za opstanak.![]()
Samo nam reci je l pocelo raspadanje opet TIK TAK
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Po njemu smo se ugasili a ove godine milion maraka dva igracamosarajvosa83 je napisao/la: ↑21 maj 2025, 21:01Pisao je za Bubanju da je prosjecan igrac a da ga mi dizemo u zvjezde kao da smo Ronalda doveli,inace ovaj decko je tesko bolestan,valjda ce pogoditi nekad nesto.pitara je napisao/la: ↑21 maj 2025, 18:00Pisao si prije godinu da su Jovic i Đorđevic menadžerski polovnjaci iz Srbije i kako je zavrnuta pipa jer se dovode igrači iz njihove lige. Ne mogu da se sjetim jesi li ti pisao da je i Bubanja neko pranje para i da je bolji neki lik iz Sloge?Virtu4l je napisao/la: ↑21 maj 2025, 16:03AEL Limassol je već godinama ispodprosječan klub na Kipru. Imaju veliki dug i traže investitora.
Nekad ranije ih je držao neki biznismen, što je tamo inače praksa, da najmoćniji ljudi na ostrvu imaju svoje klubove da petljaju sa parama.
Ta liga je trenutno u rangu naše lige pa sad vidite koliko je pojačanje igrač iz ekipe koja se bori za opstanak.![]()
Samo nam reci je l pocelo raspadanje opet TIK TAK
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Šta je sve ovaj debilko pisao druže...pitara je napisao/la: ↑21 maj 2025, 18:00Pisao si prije godinu da su Jovic i Đorđevic menadžerski polovnjaci iz Srbije i kako je zavrnuta pipa jer se dovode igrači iz njihove lige. Ne mogu da se sjetim jesi li ti pisao da je i Bubanja neko pranje para i da je bolji neki lik iz Sloge?Virtu4l je napisao/la: ↑21 maj 2025, 16:03AEL Limassol je već godinama ispodprosječan klub na Kipru. Imaju veliki dug i traže investitora.
Nekad ranije ih je držao neki biznismen, što je tamo inače praksa, da najmoćniji ljudi na ostrvu imaju svoje klubove da petljaju sa parama.
Ta liga je trenutno u rangu naše lige pa sad vidite koliko je pojačanje igrač iz ekipe koja se bori za opstanak.![]()
Samo nam reci je l pocelo raspadanje opet TIK TAK
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mamas vjerovatno nece doći u Sarajevo... Aeku je hitno bio potreban novac pa su Mamasa prodali zabadave a Sarjevo je puno love pa je to iskoristilo. Mamasa će odmah preprosati 3 puta više love.
-
Antesportas9AP
- Postovi: 114
- Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zadnje 4 godine Zrinjski trenutno bjezi 105 !!! bodova FK Sarajevo.
Zadnje 4 godine omjer 8 pobjeda 3 X i 3 pobjede Sarajeva. Gol razlika 30:11 za mostarce.
Usudio bih se reci da ipak nije do sudija .
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
E čuj zadnje 4 godine
Piši češće kralju
Piši češće kralju
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Koliko puta je Zrinjski ostecen u zadnjih 12 godina, a koliko Sarajevo u mandatu vicka?Antesportas9AP je napisao/la: ↑21 maj 2025, 21:59Zadnje 4 godine Zrinjski trenutno bjezi 105 !!! bodova FK Sarajevo.
Zadnje 4 godine omjer 8 pobjeda 3 X i 3 pobjede Sarajeva. Gol razlika 30:11 za mostarce.
Usudio bih se reci da ipak nije do sudija .
Prvi dio tezi nuli, drugi Allah dragi samo zna
-
bordobijeli
- Postovi: 18304
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mi i ni smo bili konkurentni od 2022 do 2024 godine , to je period kad se klub konsolidovao poslje Sabrine i dugova i kad smo izgubili titulu s 13 bodova prednosti . Ovu godinu smo realno dosta blizu bili i ako ova razlika na tabeli to ne govori . Medjusobni susreti su Sarajevo-Zrinjski ove godine mislim da je izjednačeno. Realno mi smo 3 ekipa u BIh u posljednjih 5 godine i to je tako ,al isto tako najmanje smo zasticeni od trojca iz vrha .Antesportas9AP je napisao/la: ↑21 maj 2025, 21:59Zadnje 4 godine Zrinjski trenutno bjezi 105 !!! bodova FK Sarajevo.
Zadnje 4 godine omjer 8 pobjeda 3 X i 3 pobjede Sarajeva. Gol razlika 30:11 za mostarce.
Usudio bih se reci da ipak nije do sudija .
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Daj samo jednu sezonu obrnite uloge,nama vase sudjenje a vama nase,garantujem zivotom da bi imali skor otp 30-3-0
Mi se prethodne 3 sezone uopste nismo ni nadali tituli,ove sezone kad jesmo dozivili smo najveci teror u historiji bh fudbala od prvog do zadnjeg kola.
Mi se prethodne 3 sezone uopste nismo ni nadali tituli,ove sezone kad jesmo dozivili smo najveci teror u historiji bh fudbala od prvog do zadnjeg kola.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- tutankamon1905
- Postovi: 5255
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
a i ta tri remija jedino ako vas pokradu
-
Antesportas9AP
- Postovi: 114
- Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mislim da je europa isto mjerilo kvalitete,mostarci su svaki klub protiv kojeg su bili favoriti na papiru-,Breidablik,Tirana,Urartu,Bravo izbacili i neke iznenadio kao Tobol,Botev Plovdiv uzeo skalp Alkmaru i dvomec protiv Aston Ville odlican dok je Sarajevo ispadalo od Trnave Zrinjski je nesretno gubio od Bratislave .FK Sarajevo takodjer ispadalo od Misalmia i Torpeda.
Ove sezone se Sarajevo malo konsoldiralo ali i dalje gubi derbi susrete od banjalucana i mostaraca kad god se mogu potuci za prvo mjesto.To je cinjenica.
Ove sezone se Sarajevo malo konsoldiralo ali i dalje gubi derbi susrete od banjalucana i mostaraca kad god se mogu potuci za prvo mjesto.To je cinjenica.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
-
19vendetta87
- Postovi: 10267
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sarajevo bi izbacilo Trnavu, Milsami i Torpedo da je sudjenje bilo regularno.Antesportas9AP je napisao/la: ↑21 maj 2025, 22:18Mislim da je europa isto mjerilo kvalitete,mostarci su svaki klub protiv kojeg su bili favoriti na papiru-,Breidablik,Tirana,Urartu,Bravo izbacili i neke iznenadio kao Tobol,Botev Plovdiv uzeo skalp Alkmaru i dvomec protiv Aston Ville odlican dok je Sarajevo ispadalo od Trnave Zrinjski je nesretno gubio od Bratislave .FK Sarajevo takodjer ispadalo od Misalmia i Torpeda.
Ove sezone se Sarajevo malo konsoldiralo ali i dalje gubi derbi susrete od banjalucana i mostaraca kad god se mogu potuci za prvo mjesto.To je cinjenica.
Isto kao sto bi sad bjezali 15 bodova Zrinjskom da je suđenje fer i korektno...
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.


