FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
svabonja
Postovi: 137
Pridružen/a: 13 avg 2024, 19:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la svabonja » 22 maj 2025, 18:47

Brate asmir bi bio granata
MNON

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 22 maj 2025, 18:50

H8Z7 je napisao/la:
22 maj 2025, 18:45
Hordas1990 je napisao/la:
22 maj 2025, 18:42
Amcho1 je napisao/la:
22 maj 2025, 18:38
Kome odgovarate? Malom plavom koji baca kosku ovdje. Nemojte se ložiti, nema dokaza, nema činjenica i sve je laž u korist pojedinaca za lične interese. Blatiti svoj klub javno e zato nema opravdanja da mi je otac rođeni. Pozzzz
Evo samo na ovo da odgovorim, posto stalno pitate za dokaze.

Da li stvarno mislite da bi HZ izdale onakvo saopstenje na osnovu nicega? Mislite da ce na osnovu mahalskih spekulacija grupa optuziti klub onako? Iskreno. Moze li neko da odgovori na ovo? Je li fakat to mislite?

Postoje prepiske, dokazi, sve je doslo do grupe. Da se javno iznese, to ide do uefe, to je oduzimanje bodova, izbacivanje u nize rangove, raspad sistema.

Je li vam treba bas sve crtati?
Problem iznijeti dokaze, ali nije problem javno optužiti klub. :clap:
Hajde molim te jos jednom procitaj sta sam napisao.

Amcho1
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 22 maj 2025, 18:50

Hordas1990 je napisao/la:
22 maj 2025, 18:42
Amcho1 je napisao/la:
22 maj 2025, 18:38
Kome odgovarate? Malom plavom koji baca kosku ovdje. Nemojte se ložiti, nema dokaza, nema činjenica i sve je laž u korist pojedinaca za lične interese. Blatiti svoj klub javno e zato nema opravdanja da mi je otac rođeni. Pozzzz
Evo samo na ovo da odgovorim, posto stalno pitate za dokaze.

Da li stvarno mislite da bi HZ izdale onakvo saopstenje na osnovu nicega? Mislite da ce na osnovu mahalskih spekulacija grupa optuziti klub onako? Iskreno. Moze li neko da odgovori na ovo? Je li fakat to mislite?

Postoje prepiske, dokazi, sve je doslo do grupe. Da se javno iznese, to ide do uefe, to je oduzimanje bodova, izbacivanje u nize rangove, raspad sistema.

Je li vam treba bas sve crtati?
Evo samo da na ovo odgovorim:

Šuti samo šuti šuti moj dječaće plavi....

Ne da nema dokaza, nego nema ni činjenica. Ako ima izvoli na stol sve, ako nas izbace i oduzmu bodove onda automatski pada i savez sa Vicom na čelu i to je to, svi smo sretni, bodrićemo velikana i u Federalnoj. Sve na stol ili se poklopi/poklopite za sva vremena. Pozzz :bih:
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

Avatar
mnon46
Postovi: 5185
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 22 maj 2025, 18:52

Pa ne možeš sultane oblatit klub onako ali kao bojimo se da ne dođe do uefe i da nas ne izbace
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 22 maj 2025, 18:53

Hordas1990 je napisao/la:
22 maj 2025, 18:42
Amcho1 je napisao/la:
22 maj 2025, 18:38
Kome odgovarate? Malom plavom koji baca kosku ovdje. Nemojte se ložiti, nema dokaza, nema činjenica i sve je laž u korist pojedinaca za lične interese. Blatiti svoj klub javno e zato nema opravdanja da mi je otac rođeni. Pozzzz
Evo samo na ovo da odgovorim, posto stalno pitate za dokaze.

Da li stvarno mislite da bi HZ izdale onakvo saopstenje na osnovu nicega? Mislite da ce na osnovu mahalskih spekulacija grupa optuziti klub onako? Iskreno. Moze li neko da odgovori na ovo? Je li fakat to mislite?

Postoje prepiske, dokazi, sve je doslo do grupe. Da se javno iznese, to ide do uefe, to je oduzimanje bodova, izbacivanje u nize rangove, raspad sistema.

Je li vam treba bas sve crtati?
Prvo ti si plavi bot drugo da se brine o klubu nikad se ono javno nebi napisalo,nemas sta dalje pisat jer sam sebi dajes sah mat, kad se vec ono sve napisalo onda treba do kraja ici jer ste bacili najvecu ljagu na klub ikad mada to tebi nije bitno jer si plavi bot.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 22 maj 2025, 18:56

Hordas1990 je napisao/la:
22 maj 2025, 18:42
Amcho1 je napisao/la:
22 maj 2025, 18:38
Kome odgovarate? Malom plavom koji baca kosku ovdje. Nemojte se ložiti, nema dokaza, nema činjenica i sve je laž u korist pojedinaca za lične interese. Blatiti svoj klub javno e zato nema opravdanja da mi je otac rođeni. Pozzzz
Evo samo na ovo da odgovorim, posto stalno pitate za dokaze.

Da li stvarno mislite da bi HZ izdale onakvo saopstenje na osnovu nicega? Mislite da ce na osnovu mahalskih spekulacija grupa optuziti klub onako? Iskreno. Moze li neko da odgovori na ovo? Je li fakat to mislite?

Postoje prepiske, dokazi, sve je doslo do grupe. Da se javno iznese, to ide do uefe, to je oduzimanje bodova, izbacivanje u nize rangove, raspad sistema.

Je li vam treba bas sve crtati?
Kakve vam je inace borba protiv saveza i kakav interes ima uopste Mirvic ako je tacno da osvaja kupove a gubi milione od LP? Sve to nema logike jer Vico je prvi popljuvo mirvici u emisiji kad je bio. Nek se sve raspadne jer ocito svakog boli briga da je obrnuto nebi se ono uopste pisalo.

Avatar
tabba77
Postovi: 3788
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 22 maj 2025, 19:00

Sve dok reda:
1.HZ
2.FK Sarajevo
3.Mirvić
4…

Ne treba se uzimati za ozbiljno. Zna se da je klub na prvom mjestu uvijek. Ko god misli drugačije, neprijatelj je kluba.
Nikad poraz, samo lekcija.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11448
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 22 maj 2025, 19:01

Hajde Asmire :opaopa:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

visokohz
Postovi: 4623
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 22 maj 2025, 19:01

Asmir Begović auuuu

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la osam » 22 maj 2025, 19:03

Zemunski cetalj ili ćaci vam napisao glupost i vas 20 mu odgovarate.

bordobijeli
Postovi: 18302
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 22 maj 2025, 19:09

visokohz je napisao/la:
22 maj 2025, 19:01
Asmir Begović auuuu
On koliko je pričao protiv saveza i Vice sudije će mu rukama zabijati golove :D.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11448
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 22 maj 2025, 19:09

slika

Bilo bi jako lijepo da završi karijeru kod nas.
A vjerujem da ima barem jednu kvalitetnu sezonu u nogama( ili u njegovom slučaju u rukama :mrgreen: )
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Nirton
Postovi: 7526
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 22 maj 2025, 19:13

Evo nešto nakon Instagram analize :D
-Ismir prati novinara koji je objavio za Begovica
-Ismir jucer komentarisao Beginu objavu, Asmir lajkao komentar
-Jatta lajkao objavu za Asmira
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast


I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.

Avatar
hazarder
Postovi: 3142
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 22 maj 2025, 19:13

bordobijeli je napisao/la:
22 maj 2025, 19:09
visokohz je napisao/la:
22 maj 2025, 19:01
Asmir Begović auuuu
On koliko je pričao protiv saveza i Vice sudije će mu rukama zabijati golove :D.
I meni je to prvo prošlo kroz glavu. Treba nam jedno 5 takvih inatlija da od huje gore 120%, morali bi onda lopovi baš kreativni da postanu.

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 22 maj 2025, 19:27

slika

isplanirajte obaveze na vrijeme, nema ne mogu.

Svi na Koševo, igra Saraj'vo!

Avatar
Oerde
Postovi: 886
Pridružen/a: 19 jul 2014, 03:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oerde » 22 maj 2025, 19:32

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
22 maj 2025, 19:09
slika

Bilo bi jako lijepo da završi karijeru kod nas.
A vjerujem da ima barem jednu kvalitetnu sezonu u nogama( ili u njegovom slučaju u rukama :mrgreen: )
Ma ima sigurno, predobro bi bilo iskreno.

Avatar
nokee
Postovi: 3509
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 22 maj 2025, 19:45

Hordas1990 je napisao/la:
22 maj 2025, 17:04
Eno sad, hoce da biju sudije :urnebes:

Sto se tice situacije oko kluba, svaki navijac ima pravo da odabere stranu:

1) HZ i FK Sarajevo
2) Mirvic, Vico, Trbic, Ibrakovic, Dzeka itd.

Birajte.

Biram

3. Mrs u 3 lijepe plave pi materine i ti i tvoje činjenice. Moze?

1.Nikad grupa ispred kluba
2. Prva grupa na svijetu koja je svoj klub optuzila na taj nacin, bez ikakvih dokaza.
3. Navijanje poskije utakmice i bodrenje, pa saopstenje, a sve normala? Imaju se dokazi, prepiske? Prepiske ti svaki bot moze napraviti u današnjem svijetu AI i da ih ima.
4. Sve ce ti pokazati kop u narednim utakmicama.
5. Sakate te vec godinama i da imas neke dokaze onako javno objaviti da skines ljagu sa kompletnog kriminalnog NSBiH koji ce te karati jos godinama..? Pametno a?

Ovo su cinjenice djecace plavi.
Zadnja izmjena: nokee, dana/u 22 maj 2025, 19:51, ukupno mijenjano 4 puta.

Avatar
admir1946
Postovi: 187
Pridružen/a: 22 jun 2018, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admir1946 » 22 maj 2025, 19:48


Avatar
Galantni
Postovi: 369
Pridružen/a: 04 okt 2023, 19:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Galantni » 22 maj 2025, 19:50

Ma Asmir je strasan golan, jos uvijek moze i englesku PL branit. Ovo bi bila bomba i po

bosnas_
Postovi: 4447
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bosnas_ » 22 maj 2025, 19:59

Asmir Begovic je jace ime nego citava nasa liga zajedno. Bio bi ogromno pojacanje. To je vec jako evropsko Sarajevo..

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []