FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 23 maj 2025, 18:53

osam je napisao/la:
23 maj 2025, 18:42
Ko god dobije nagradu od HZ treba je odbiti uz obrazlozenje da ne prima nastimane nagrade!
Haj malo popusti, jedino su horde pozdravile igrace na kraju svake utakmice dok su im svi ostali psovali nakon poraza od Borca i Sirokog.
Nakon poraza od Borca sta sam sve cuo sa zapada da im psuju a horde im pjevale u istom momentu. Kasnije kad smo prosli Borac samo mi je bilo drago zbog hz koje su vjerovale u njih

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 23 maj 2025, 19:00

Tatamata1946 je napisao/la:
23 maj 2025, 18:53
osam je napisao/la:
23 maj 2025, 18:42
Ko god dobije nagradu od HZ treba je odbiti uz obrazlozenje da ne prima nastimane nagrade!
Haj malo popusti, jedino su horde pozdravile igrace na kraju svake utakmice dok su im svi ostali psovali nakon poraza od Borca i Sirokog.
Nakon poraza od Borca sta sam sve cuo sa zapada da im psuju a horde im pjevale u istom momentu. Kasnije kad smo prosli Borac samo mi je bilo drago zbog hz koje su vjerovale u njih
Jesu pozdravile ali su isto tako bacile ljagu na klub, navijač Sarajeva sam od 74 i mislim da to nije niko nikada uradio ( ako me sjećanje ne vara )

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 23 maj 2025, 19:02

Kad nas je Borac dobio prvu na Kosevu u polufinalu napisao sam da bih volio samo da prodjemo zbog psovaca sa zapada.
A jedino su horde dale tad podrsku igracima i vjerovale u njih. Cak se jedan momak i zalijetao po zapadu i galamio da se ne psuje igracima. I sad dodje neko i prica kako hz nisu podrzale igrace a kao ostali jesu.
Cak su ih i protiv one Slobode radnim danom bodrili i dodje neko inkaze igraci trebaju odbiti nagradu od hz. Daj malo svi popustite i spustite loptu. Nadjite neku sredinu i da idemo dalje. Ne vracaj te se nazad

VanDijk
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 jan 2025, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VanDijk » 23 maj 2025, 19:23

Navodno Marko Simun iz OFK Petrovac na nasem radaru...

Misljenja sam da je bolje nekome iz akademije dati sansu.
Stranci koji dolaze trebaju da su puno bolji od onoga sto vec imamo, on mi na prvu ne izgleda tako...

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 23 maj 2025, 19:25

VanDijk je napisao/la:
23 maj 2025, 19:23
Navodno Marko Simun iz OFK Petrovac na nasem radaru...

Misljenja sam da je bolje nekome iz akademije dati sansu.
Stranci koji dolaze trebaju da su puno bolji od onoga sto vec imamo, on mi na prvu ne izgleda tako...
Realno bjezat od ovakvih,bukvalno nista nije napravio u karijeri i igrao samo za neke zlj timove,nadam se da nema nista od ovoga.

Avatar
Herson
Postovi: 2791
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Herson » 23 maj 2025, 19:33

mosarajvosa83 je napisao/la:
23 maj 2025, 19:25
VanDijk je napisao/la:
23 maj 2025, 19:23
Navodno Marko Simun iz OFK Petrovac na nasem radaru...

Misljenja sam da je bolje nekome iz akademije dati sansu.
Stranci koji dolaze trebaju da su puno bolji od onoga sto vec imamo, on mi na prvu ne izgleda tako...
Realno bjezat od ovakvih,bukvalno nista nije napravio u karijeri i igrao samo za neke zlj timove,nadam se da nema nista od ovoga.
Definitivno.
Liga puno slabija od naše, a njemu su 23 godine. Niti je mlad i supertalentnovan niti ima nešto u karijeri vrijedno pomena. Igrač ranga Mustafića i Mehmedovića. U širokom luku zaobilaziti igrače iz crnogorske lige, jedini izuzetak su oni mlađi od 20 godina.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 23 maj 2025, 19:38

Kakav Šimun, 32 utakmice a 1 asistencija kao vezni.

keli
Postovi: 3604
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 23 maj 2025, 19:39

Herson je napisao/la:
23 maj 2025, 19:33
mosarajvosa83 je napisao/la:
23 maj 2025, 19:25
VanDijk je napisao/la:
23 maj 2025, 19:23
Navodno Marko Simun iz OFK Petrovac na nasem radaru...

Misljenja sam da je bolje nekome iz akademije dati sansu.
Stranci koji dolaze trebaju da su puno bolji od onoga sto vec imamo, on mi na prvu ne izgleda tako...
Realno bjezat od ovakvih,bukvalno nista nije napravio u karijeri i igrao samo za neke zlj timove,nadam se da nema nista od ovoga.
Definitivno.
Liga puno slabija od naše, a njemu su 23 godine. Niti je mlad i supertalentnovan niti ima nešto u karijeri vrijedno pomena. Igrač ranga Mustafića i Mehmedovića. U širokom luku zaobilaziti igrače iz crnogorske lige, jedini izuzetak su oni mlađi od 20 godina.
Dosao Matanovic koji je dole izabran u tim sezone i mrka kapa...mnogo tanka liga
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!

bordobijeli
Postovi: 18316
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 23 maj 2025, 19:42

osam je napisao/la:
23 maj 2025, 18:42
Ko god dobije nagradu od HZ treba je odbiti uz obrazlozenje da ne prima nastimane nagrade!
Ni jedan trener,uprava,igrac nije dobio bitku s navijačima to jest s hz . Ne treba vise se vraćati na tu stvar ,gorka pilula je to za sve koji vole FK Sarajevo, ostace mrlja al treba gledati u buducnost to je i Zekic rekao poslje kupa u ŠB .

NajvecaRadosti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 23 maj 2025, 19:46

bordobijeli je napisao/la:
23 maj 2025, 17:54
Kome ide nagrada Ismir Pintol ??
Po meni 3 kandidata Guly , Bubanja,Mujkic.
Ne bi iskljucio Kyeremeha i Beganovica ali mislim da pehar ide Bubanji
Drago mi je sto za razliku os prethodne 3 sezone imamo 5-6 igraca u kombinaciji i ko god da dodbije od njih bit ce zasluzeno
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Sazg
Postovi: 461
Pridružen/a: 11 apr 2023, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sazg » 23 maj 2025, 20:01

Zamisli dođe nam Begović a trener mu bude Ado Pervan 😂😂😂

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 23 maj 2025, 20:06

Madafaka je napisao/la:
23 maj 2025, 18:48
Prvih 15 minuta razgovora, Mimo isto luđak kakav navalio da mu Zekić komentariše suđenje/sudije i ostale gluposti na šta čovjek ne može da utiče. Nerealno.

Vidim da je intervju izašao prije sahatak/dva ali me zanima kad je snimano ovo? Jer na početku ga Mimo pita "Da li ostajete" na šta mu Zekić okolo kole govori da još ništa nije sigurno tj. da će sjesti sa Mirvićem pa će nakon detaljne analize "podvući crtu".

Nadam se da je ovaj intervju sniman prije (nego je Zekić rekao da "počinjemo 10.06. sa pripremama") onog članka na sport jedan tačka ba. :mrgreen:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
GianlucaPagliuca71
Postovi: 416
Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GianlucaPagliuca71 » 23 maj 2025, 20:11

Madafaka je napisao/la:
23 maj 2025, 18:48
Sta je s ovim Mimom? Isto degenerican, ne zna pitanje postaviti jos se kezi Zekicu u facu
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la osam » 23 maj 2025, 20:26

Pravi ćaci novinar.

Avatar
Varijantas8
Postovi: 272
Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Varijantas8 » 23 maj 2025, 20:30

bordobijeli je napisao/la:
23 maj 2025, 19:42
osam je napisao/la:
23 maj 2025, 18:42
Ko god dobije nagradu od HZ treba je odbiti uz obrazlozenje da ne prima nastimane nagrade!
Ni jedan trener,uprava,igrac nije dobio bitku s navijačima to jest s hz . Ne treba vise se vraćati na tu stvar ,gorka pilula je to za sve koji vole FK Sarajevo, ostace mrlja al treba gledati u buducnost to je i Zekic rekao poslje kupa u ŠB .
Upravo to, trebamo svi progutati ovo i krenuti zajedno i složno u jako bitan period našeg kluba.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 23 maj 2025, 20:46

Pendulum je napisao/la:
23 maj 2025, 20:06
Madafaka je napisao/la:
23 maj 2025, 18:48
Prvih 15 minuta razgovora, Mimo isto luđak kakav navalio da mu Zekić komentariše suđenje/sudije i ostale gluposti na šta čovjek ne može da utiče. Nerealno.

Vidim da je intervju izašao prije sahatak/dva ali me zanima kad je snimano ovo? Jer na početku ga Mimo pita "Da li ostajete" na šta mu Zekić okolo kole govori da još ništa nije sigurno tj. da će sjesti sa Mirvićem pa će nakon detaljne analize "podvući crtu".

Nadam se da je ovaj intervju sniman prije (nego je Zekić rekao da "počinjemo 10.06. sa pripremama") onog članka na sport jedan tačka ba. :mrgreen:
Poslje Veleža su imali dva dana slobodno a i on sam kaže da je bio kući dva dana tako da je ovaj intervju vjerovatno bio srijeda/četvrtak.
taj članak sa sport jedan tačka ba. je prekopiran sa https://glas-slavonije.hr/sport/nogomet ... na-696091/ i naravno kao i svi novinari u BiH i ovaj stučnjak je dodao malo svog rukopisa i dodao to da počinjemo sa pripremama 10.06. što nema nikakve logike jer nam je prva utakmica 24.07
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 23 maj 2025, 20:56

Odavno odvratniji interjvu nisam pogledao. Mimo ograjisao negdje opasno. :crazy:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 23 maj 2025, 21:20

Pendulum je napisao/la:
23 maj 2025, 20:56
Odavno odvratniji interjvu nisam pogledao. Mimo ograjisao negdje opasno. :crazy:
Gurbet

Avatar
NazorUso
Postovi: 6866
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 23 maj 2025, 21:20

Madafaka je napisao/la:
23 maj 2025, 18:48
Ovog ljigavca zvanog "mimo" nmgu gledati, dijareju mi izaziva, pa ako mozes reci sta je Zekic izjavio u vez ostanka ?
Hvala.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 23 maj 2025, 21:28

Po ovom sto je izjavio ne djeluje obećavajuće da će ostati.
Nekako indirektno kao da poručuje da se mora dosta toga poklopiti i da ne može davat 100% ako se ne može baviti samo trenerskim poslom, nego mora i sudijama i ostalim sranjima u ovoj državi.

Ja bih bio najsretniji da ostane ali ne obećava.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []