Ma kontam ako je vec 100% da Rogic ide sta ga ima stavljatipjankesarajevo je napisao/la: ↑24 maj 2025, 21:26Ma nece valjda sa Rockovom krenutNajvecaRadosti je napisao/la: ↑24 maj 2025, 21:25Bubanja,Pavicic,Beganovic,Guli ako sam dobro upratio
Rockov
Paskalev-Jovic-Mujkic
Kyeremeh-Jatta-Lulic-Kupresak
Mustafic
Turkes-Butic
Ocekujem ovako nesto
Ovaj sastav ima smisla
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10166
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Da se oprosti dostojno od Koševa.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑24 maj 2025, 21:28Ma kontam ako je vec 100% da Rogic ide sta ga ima stavljatipjankesarajevo je napisao/la: ↑24 maj 2025, 21:26Ma nece valjda sa Rockovom krenutNajvecaRadosti je napisao/la: ↑24 maj 2025, 21:25
Bubanja,Pavicic,Beganovic,Guli ako sam dobro upratio
Rockov
Paskalev-Jovic-Mujkic
Kyeremeh-Jatta-Lulic-Kupresak
Mustafic
Turkes-Butic
Ocekujem ovako nesto
Ovaj sastav ima smisla
Mislim da je ovo vrlo dobar sastav za sutra, s tim da možda Kyeremeha gurne naprijed kao SS a neku rokadu uradi s bekovima.
Re: FK Sarajevo
Danas sam čuo od jednog kolege novinara iz Sarajeva da su Ibrak i Tarik nogirani iz kluba. Ako to bude istina nisu mogli bolju stvar za klub napraviti. Možda i ovaj sastanak i saopštenje ima veze sa tim, ko zna.
Kako čuo tako prenio.
Kako čuo tako prenio.
Re: FK Sarajevo
Zivo me interesuje kako se zoves pravo. Pozdrav!
Re: FK Sarajevo
I ja sam cuo da su ga pokusali muntat i ugradit se u plate
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne smetaju laznim Hordama Zla njih dvojica, oni su im ulaz u klub
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.
"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.
"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"
Re: FK Sarajevo
Mozda su to sto kaze pitar horde DobaraMirza_Hordas je napisao/la: ↑24 maj 2025, 22:18Ne smetaju laznim Hordama Zla njih dvojica, oni su im ulaz u klub
Re: FK Sarajevo
Ibrakovic proda Celika i to je najveci transfer,Trbic se zna da je momak 100 ispravan. I nije tacno da su nogirani,problem je Mlinaric i transfer u koji se ugradio Dzeka Muminovic cc 25 milja Eura. Svaki levat uzima Mirvica,i gura se oko kluba. A problem koji je najveci sto je Dzenan Muminovic i Hurem predlozeni u savez od strane Mirvica.To ce tek da dodze Na red.
Re: FK Sarajevo
Ibrak je jedini sposoban da se bori protiv ove mafije iz saveza. Steta ako je nogiran.
Re: FK Sarajevo
Takir Trbic je momak 1/1
Uradio je dosta dobrih stvari ove sezone za imidz kluba.
Isto tako drasticno je popravio predstavljanje kluba na utakmicama, odnos sa protivnicima sjajan.
To mozete pitati bilo koju ekipu koja je gostovala na Kosevu ili gdje smo igrali u gostima, gospodski nivo.
Uradio je dosta dobrih stvari ove sezone za imidz kluba.
Isto tako drasticno je popravio predstavljanje kluba na utakmicama, odnos sa protivnicima sjajan.
To mozete pitati bilo koju ekipu koja je gostovala na Kosevu ili gdje smo igrali u gostima, gospodski nivo.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Samo takvi likovi i mogu plivat u savezu,nemojte mastat da neko normalan kao Trbic npr da udje i savez moze ista napravit,samo slat neke proisvjete tamoDakson je napisao/la: ↑24 maj 2025, 22:34Ibrakovic proda Celika i to je najveci transfer,Trbic se zna da je momak 100 ispravan. I nije tacno da su nogirani,problem je Mlinaric i transfer u koji se ugradio Dzeka Muminovic cc 25 milja Eura. Svaki levat uzima Mirvica,i gura se oko kluba. A problem koji je najveci sto je Dzenan Muminovic i Hurem predlozeni u savez od strane Mirvica.To ce tek da dodze Na red.
Re: FK Sarajevo
U savez je trebao uci nas Mehmed Janjos.. da bi Mirvic sve izradio Na kraju i gurnuo dvije dupelizce Dzeku i Hurema…
Re: FK Sarajevo
21 vijek, dzeka muminovic se jos vrti oko kluba, e zivote
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11456
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ado-hz je napisao/la: ↑24 maj 2025, 22:59Takir Trbic je momak 1/1
Uradio je dosta dobrih stvari ove sezone za imidz kluba.
Isto tako drasticno je popravio predstavljanje kluba na utakmicama, odnos sa protivnicima sjajan.
To mozete pitati bilo koju ekipu koja je gostovala na Kosevu ili gdje smo igrali u gostima, gospodski nivo.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Ja kad sam danas napisao da je Mirvic otpratio sa instagrama Ibraka evo i Trbica i pitao zna li neko sta se desava mene Napoleon napadne i kaze mi da to ovdje nikoga ne zanima ko koga prati i da ne smatram
Re: FK Sarajevo
Meni Trbić ne izgleda kao lik koji će to raditi, ali hajde pošto su ovo luda vremena maltene ne možeš nikome vjerovati
-
Direktorcic
- Postovi: 2593
- Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
stefo bulic vam je kriv za to sve
- relativizam
- Postovi: 1729
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sve to uredu
Ide ovo nekim finim tokom korak po korak ali ide.
Ali ona majica kupa u šopu je meni ružna i da dres za dijete od 5 godina košta kao onaj xxl to mi ne ide u glavu plus što na clansku čekam da sam zaboravio kad sam je produžio.
Ovo sa šopom se mora malo podići, one tete su uredne žene, fine gostoljubljive ,ljubazne ali ovo sa cijenama je otišlo u tacku. Da mi napiše ime igrača na dresu ode preko 220km
Ide ovo nekim finim tokom korak po korak ali ide.
Ali ona majica kupa u šopu je meni ružna i da dres za dijete od 5 godina košta kao onaj xxl to mi ne ide u glavu plus što na clansku čekam da sam zaboravio kad sam je produžio.
Ovo sa šopom se mora malo podići, one tete su uredne žene, fine gostoljubljive ,ljubazne ali ovo sa cijenama je otišlo u tacku. Da mi napiše ime igrača na dresu ode preko 220km
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jel stvarno neko misli da bi nam Cala ljudska gromada i dobar covijek tamo bio od koristi pored Vice,onog njegovog savjetnika sa telecom glavom,Beusa,Durica i slicnih?
Online
Trenutno korisnika/ca: Arma00, Google Adsense [Bot], misstianopenaldo i 16 gostiju.

