Jako realan komentar. Pisao sam o ovome jednom. Vi trenutno imate solidnu ekipu, lijepo igrate, imate taj niz bez poraza..a opet postoji sansa da u takvoj situaciji ne izborite opstanak. Moze biti i zbog starih aferima iz prethodnih sezona, kojih je itekako bilo.nebeskasila je napisao/la: ↑24 maj 2025, 09:43Haha pratim oko 20 godina, nisam utakmice propustio par sezona sigurno, i to ako propustim bude bas jak razlog.Iceplayer je napisao/la: ↑24 maj 2025, 01:06Lijepi moj ako tako razmišljaš ne pratis ovu ligu dugo ili trollujes narod, nema slučajnosti u ovoj ligi ovdje se svaka "slučajnost" debelo plaća i to u gotovini...
Ja se sjećam vremena kada si morao plaćati sudca za pošteno suđenje, eto malo razmisli kada platiš sudca da ti sudi pošteno meč...
Sto puta su nas sudije sacuvale, mislim da je glupo pisati na kakve nacine smo ostajali u ovoj ligi. Izmisljale se neke gluposti da mi ostanemo, mora se to preokrenuti kad tad. Vidjecemo bas ovo kolo kakvo ce biti sudjenje.
NK Jedinstvo Bihać
Moderator/ica: GracanicaAA
- HeliosIzDomzala
- Postovi: 1600
- Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
-
legendarnadruga
- Postovi: 585
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 20:14
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
HeliosIzDomzala je napisao/la: ↑24 maj 2025, 09:52Jako realan komentar. Pisao sam o ovome jednom. Vi trenutno imate solidnu ekipu, lijepo igrate, imate taj niz bez poraza..a opet postoji sansa da u takvoj situaciji ne izborite opstanak. Moze biti i zbog starih aferima iz prethodnih sezona, kojih je itekako bilo.nebeskasila je napisao/la: ↑24 maj 2025, 09:43Sve stoji to, od rijeci do rijeci. Sutra nas čeka jako teška utakmica, TOSK-u nije ova biti ili ne biti ali opet će igrati, solidnu ekipu imaju, par premijerligaskih igrača, ali vjerujem uz veliki borbenost da možemo do pobjede.Iceplayer je napisao/la: ↑24 maj 2025, 01:06Lijepi moj ako tako razmišljaš ne pratis ovu ligu dugo ili trollujes narod, nema slučajnosti u ovoj ligi ovdje se svaka "slučajnost" debelo plaća i to u gotovini...
Ja se sjećam vremena kada si morao plaćati sudca za pošteno suđenje, eto malo razmisli kada platiš sudca da ti sudi pošteno meč...
Haha pratim oko 20 godina, nisam utakmice propustio par sezona sigurno, i to ako propustim bude bas jak razlog.
Sto puta su nas sudije sacuvale, mislim da je glupo pisati na kakve nacine smo ostajali u ovoj ligi. Izmisljale se neke gluposti da mi ostanemo, mora se to preokrenuti kad tad. Vidjecemo bas ovo kolo kakvo ce biti sudjenje.
Re: NK Jedinstvo Bihać
Jeste kao što su u tim sezonama svi klubovi mešetarili koliko i Jedinstvo, ovo je prva koliko toliko čista sezona u zadnjih 30 godina i pogodi šta kada su klubovi čisti, sudije valjaju pare gdje stignu, tako da tu priču o poštenju sviju sem Jedinstva možete okačiti mačku o rep...
Re: NK Jedinstvo Bihać
Vidjecete danas Lukavac-Duvno x
- legenda reala
- Postovi: 32104
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
ma kakvi Lukavac amaterska ekipaa, jedino da ovi profule svee
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.
Re: NK Jedinstvo Bihać
Citiraj me nakon mečalegenda reala je napisao/la: ↑24 maj 2025, 11:27ma kakvi Lukavac amaterska ekipaa, jedino da ovi profule svee
-
nebeskasila
- Postovi: 3690
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ja nisam rekao da su ostali posteni. Mi smo uvijek bili jedni od najrealnijih navijaca u 1. Ligi. Kad god je bila dobra ekipa u Bihacu nagradjena je aplauzom. I bicu uvijek realan, ako se navuklo za nas reci cu, ako nije, nije. Necu biti kao navijaci Gorazda.Iceplayer je napisao/la: ↑24 maj 2025, 11:12Jeste kao što su u tim sezonama svi klubovi mešetarili koliko i Jedinstvo, ovo je prva koliko toliko čista sezona u zadnjih 30 godina i pogodi šta kada su klubovi čisti, sudije valjaju pare gdje stignu, tako da tu priču o poštenju sviju sem Jedinstva možete okačiti mačku o rep...
Ko god igra ovu ligu mora namjestati, kupovati, prodavati. Svi koji budu htjeli igrati i biti posteni, te ce savez syebati
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ti ne znas kad se igra meč, dan pogoditi ne mozes a kamoli nesto drugo
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Re: NK Jedinstvo Bihać
Veliki govorniče aferim,svaka ti je na mjestu.
Re: NK Jedinstvo Bihać
Igras ti al ode u ofsajd
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
- superFrankie
- Postovi: 2392
- Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
- Kontakt:
- legenda reala
- Postovi: 32104
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ma ja bi bio najsretniji al sanse za to nisu vise od 1%
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.
Re: NK Jedinstvo Bihać
Danas navijamo za Celik i Radnicki, ostalo manje vise nebitno..
Sto se nas tiče, ide pobjeda sa dva gola razlike... Sretno nam danas.
Evo malo gledma tabelu, nije ni Tosk u dobroj poziciji, oni isto zadnja dva kola, moraju uzeti 4 boda, ako mi pobjedimo Budućnost tamo .. Jer u slučaju 42 boda mi i Budućnost imamo bolji međusobni omjer od Toska. Tosk ispada u varijanti
Budućnost,Jedinstvo, Tosk 42 boda
Sto se nas tiče, ide pobjeda sa dva gola razlike... Sretno nam danas.
Evo malo gledma tabelu, nije ni Tosk u dobroj poziciji, oni isto zadnja dva kola, moraju uzeti 4 boda, ako mi pobjedimo Budućnost tamo .. Jer u slučaju 42 boda mi i Budućnost imamo bolji međusobni omjer od Toska. Tosk ispada u varijanti
Budućnost,Jedinstvo, Tosk 42 boda
- superFrankie
- Postovi: 2392
- Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Nezgodna je i njima situacija, ali imaju utakmicu vise za igrati, to je razlikaMramic24 je napisao/la: ↑25 maj 2025, 10:42Danas navijamo za Celik i Radnicki, ostalo manje vise nebitno..
Sto se nas tiče, ide pobjeda sa dva gola razlike... Sretno nam danas.
Evo malo gledma tabelu, nije ni Tosk u dobroj poziciji, oni isto zadnja dva kola, moraju uzeti 4 boda, ako mi pobjedimo Budućnost tamo .. Jer u slučaju 42 boda mi i Budućnost imamo bolji međusobni omjer od Toska. Tosk ispada u varijanti
Budućnost,Jedinstvo, Tosk 42 boda
-
legendarnadruga
- Postovi: 585
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 20:14
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ma zadnju idu zvijezdi, Piskic voli pare vise nego kruhasuperFrankie je napisao/la: ↑25 maj 2025, 11:02Nezgodna je i njima situacija, ali imaju utakmicu vise za igrati, to je razlikaMramic24 je napisao/la: ↑25 maj 2025, 10:42Danas navijamo za Celik i Radnicki, ostalo manje vise nebitno..
Sto se nas tiče, ide pobjeda sa dva gola razlike... Sretno nam danas.
Evo malo gledma tabelu, nije ni Tosk u dobroj poziciji, oni isto zadnja dva kola, moraju uzeti 4 boda, ako mi pobjedimo Budućnost tamo .. Jer u slučaju 42 boda mi i Budućnost imamo bolji međusobni omjer od Toska. Tosk ispada u varijanti
Budućnost,Jedinstvo, Tosk 42 boda
-
legendarnadruga
- Postovi: 585
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 20:14
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Nedzad žerić novi trener, dobar izbor
- superFrankie
- Postovi: 2392
- Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Drago mi je sto smo ovako rano vec rijesili pitanje trenera za sljedecu sezonu. Mozda je i moglo bolje, ali i Zera je dobar trener, zadovoljan sam izborom
Re: NK Jedinstvo Bihać
Bice jos dobrih vijesti, povratak jednog covjeka koji nije ni trebao otici 
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
- SoloControTutti
- Postovi: 778
- Pridružen/a: 10 mar 2021, 19:47
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Neobicno je vidjeti da klub funkcionise profesionalno i da svi rade svoj dio posla kako treba, to se nije vidjelo u klubu dugo godina, sve na vrijeme.
-
legendarnadruga
- Postovi: 585
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 20:14
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: Majestic-12 [Bot] i 1 gost.




