FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

epidemija
Postovi: 176
Pridružen/a: 19 jun 2015, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la epidemija » 25 maj 2025, 16:04

Dok je ovakvih navijaca koji tvrde da je prodani ne treba nam drugih dusmana. Cuj prodali, pa valjda je svima jasno da ovi igraci koji trenutno igraju nemaju kvalitet za nesto bolje. Nema nam kljucnih igraca sredine terena Pavicica i Bubanje a ovakva sredina kao sad nije se mogla nametnuti Slobodi.
Prestanite pisati sranja o prodanim utakmicama cim se kiks napravi. Bolje razmisljajte sto su nam izmasakrirali ekipu za Radnik i posvadjali sa Velzom.

SamoDaKazeem
Postovi: 1529
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 25 maj 2025, 16:05

tabba77 je napisao/la:
25 maj 2025, 16:00
Sami smo mi sebi najveći neprijatelji. Koševo umjesto da bude prednost, nama je neprijatelj već godinama. Pritisak koji se pravi je za izučavanja.
Pritisak kad je hiljadu pritisak kad je deset hiljada.Pritisak kad je bitna pritisak kad je nebitna utakmica...e jbg.

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 25 maj 2025, 16:06

Prodali pa nam poništili gol, prodali pa smo dobili crveni.

visokohz
Postovi: 4623
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 25 maj 2025, 16:07

Nevjerovatno koliko prosuti bodova na Koševu

SamoDaKazeem
Postovi: 1529
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 25 maj 2025, 16:10

epidemija je napisao/la:
25 maj 2025, 16:04
Dok je ovakvih navijaca koji tvrde da je prodani ne treba nam drugih dusmana. Cuj prodali, pa valjda je svima jasno da ovi igraci koji trenutno igraju nemaju kvalitet za nesto bolje. Nema nam kljucnih igraca sredine terena Pavicica i Bubanje a ovakva sredina kao sad nije se mogla nametnuti Slobodi.
Prestanite pisati sranja o prodanim utakmicama cim se kiks napravi. Bolje razmisljajte sto su nam izmasakrirali ekipu za Radnik i posvadjali sa Velzom.
Kad se za te igrače pisalo da su panjevi životom ste ih branili,a sad ste ploču okrenuli.
Kieremeh je prvi panjina teška,ali je nakon derbija odjednom postao Leao.

epidemija
Postovi: 176
Pridružen/a: 19 jun 2015, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la epidemija » 25 maj 2025, 16:13

Meni nije panjina ali jeste ovakva sredina terena koja nema nikakve kreativnosti…Bez Pavicica i Bubanje ne mozemo se nikome nametnuti

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HyperOS » 25 maj 2025, 16:14

epidemija je napisao/la:
25 maj 2025, 16:04
Dok je ovakvih navijaca koji tvrde da je prodani ne treba nam drugih dusmana. Cuj prodali, pa valjda je svima jasno da ovi igraci koji trenutno igraju nemaju kvalitet za nesto bolje. Nema nam kljucnih igraca sredine terena Pavicica i Bubanje a ovakva sredina kao sad nije se mogla nametnuti Slobodi.
Prestanite pisati sranja o prodanim utakmicama cim se kiks napravi. Bolje razmisljajte sto su nam izmasakrirali ekipu za Radnik i posvadjali sa Velzom.
Eto Radnik i Sloboda imaju jacu ekipu od nas, pa je kao nekvalitet problem sto ne mozemo nista uvezano odigrati.

Nije to, nego su druge stvari u pitanju.

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 25 maj 2025, 16:19

HyperOS je napisao/la:
25 maj 2025, 16:14
epidemija je napisao/la:
25 maj 2025, 16:04
Dok je ovakvih navijaca koji tvrde da je prodani ne treba nam drugih dusmana. Cuj prodali, pa valjda je svima jasno da ovi igraci koji trenutno igraju nemaju kvalitet za nesto bolje. Nema nam kljucnih igraca sredine terena Pavicica i Bubanje a ovakva sredina kao sad nije se mogla nametnuti Slobodi.
Prestanite pisati sranja o prodanim utakmicama cim se kiks napravi. Bolje razmisljajte sto su nam izmasakrirali ekipu za Radnik i posvadjali sa Velzom.
Eto Radnik i Sloboda imaju jacu ekipu od nas, pa je kao nekvalitet problem sto ne mozemo nista uvezano odigrati.

Nije to, nego su druge stvari u pitanju.
Evo i ovoga Hipera.

johntravolta123
Postovi: 1661
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 25 maj 2025, 16:23

Ma ova 3 su kod mene na ignore listi
Samodakszem
Kosevozovo
HyperOS

Ne treba ni reply raditi i davat im paznje

Avatar
svihsedamsamuraja
Postovi: 237
Pridružen/a: 19 avg 2020, 20:24
Lokacija: Raskršće kod Higijenskog
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la svihsedamsamuraja » 25 maj 2025, 16:23

Da aBd okrenemo ovo a evo i Velež izjednačio, hajmoooo Saraj’vo! :bih:
Iz kišovitog Nebočaja, za Federalnu televiziju, Hasan Gabela

HZSydney
Postovi: 148
Pridružen/a: 29 apr 2025, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZSydney » 25 maj 2025, 16:23

Nama je sezona zavrsila sa 4:0 na Kosevu u finalu Kupa. Sve ovo poslije je izgubilo smisao. Priprema za Evropu I odradjivanje sto se nora. Necemo valjda za svaku utakmicu govorit da je prodaja...
Zadnja izmjena: HZSydney, dana/u 25 maj 2025, 16:24, ukupno mijenjano 1 put.
.. jer Stari je volio Sarajevo...

19FKS46
Postovi: 815
Pridružen/a: 14 okt 2015, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 19FKS46 » 25 maj 2025, 16:24

Grob te hebo pa nemamo 5 igraca manje, sta su se povukli, nije real madrid...

epidemija
Postovi: 176
Pridružen/a: 19 jun 2015, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la epidemija » 25 maj 2025, 16:25

Ciljano iste stvari pricaju… dzaba im objasnjavati da kad nike ekipa izbalansirana kako treba, ako nema kreativaca na terenu nikome se neces nametnuti. Kako se Djordjevic povrijedio ostao je Pavicic koji zna sa loptom. On u kombinaciji sa Bubanjom koji pokriva citav teren daju prevagu, ovako mi smo nista posebno. Imas igraca koji znaju ali nema bitnih karika da to fercera kako treba.

KosevoZove
Postovi: 1789
Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KosevoZove » 25 maj 2025, 16:26

johntravolta123 je napisao/la:
25 maj 2025, 16:23
Ma ova 3 su kod mene na ignore listi
Samodakszem
Kosevozovo
HyperOS

Ne treba ni reply raditi i davat im paznje
Posteno mi smo svi glupi kad dam svoje misljenje, a vi pametni nema sta neka si mi ziv i zdrav. :thumbup:
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻

strahmeipomisliti
Postovi: 1099
Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la strahmeipomisliti » 25 maj 2025, 16:30

Ja bi stvarno volio da znam,neka mi neko objasni,kako mi nikad nismo u stanju probiti bunker tj ovaj niski blok kad god nam ga bilo koja ekipa postavi,a ako se mi kojim slucajem branimo tako prolaze lopte sa svih strana,stvaraju se sanse citavu utakmicu
Koji je onda posao naseg trenera?

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HyperOS » 25 maj 2025, 16:31

fks74 je napisao/la:
25 maj 2025, 16:19
HyperOS je napisao/la:
25 maj 2025, 16:14
epidemija je napisao/la:
25 maj 2025, 16:04
Dok je ovakvih navijaca koji tvrde da je prodani ne treba nam drugih dusmana. Cuj prodali, pa valjda je svima jasno da ovi igraci koji trenutno igraju nemaju kvalitet za nesto bolje. Nema nam kljucnih igraca sredine terena Pavicica i Bubanje a ovakva sredina kao sad nije se mogla nametnuti Slobodi.
Prestanite pisati sranja o prodanim utakmicama cim se kiks napravi. Bolje razmisljajte sto su nam izmasakrirali ekipu za Radnik i posvadjali sa Velzom.
Eto Radnik i Sloboda imaju jacu ekipu od nas, pa je kao nekvalitet problem sto ne mozemo nista uvezano odigrati.

Nije to, nego su druge stvari u pitanju.
Evo i ovoga Hipera.
Evoo i najjaceg navijaca od 74-te :bih:

epidemija
Postovi: 176
Pridružen/a: 19 jun 2015, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la epidemija » 25 maj 2025, 16:33

Treba realno i pogledati ekipu, posebno sredinu terena. Ovu sezonu nista nisu pruzili i ne bi imali mjesta ni u prosjecnoj ekipi PL Mustafic, Krdzalic, Mehmedovic pa ni Lulic. Kad dodas da se povrijeio Djordjevic koji je igrao maestralno svede se na dva igraca sredine terena koji znaju posao…

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 25 maj 2025, 16:53

Na stranu nes(p)retan slučaj, po mom mišljenju Zekić baš loše vodio utakmicu. Ziheraški.

HZbec
Postovi: 661
Pridružen/a: 08 jun 2022, 21:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZbec » 25 maj 2025, 16:55

Bio sam uvjeren da ce ovo biti prva sezona sa Mirvicem u kojoj nam prvak nece bjezati 20+ bodova

Sezona 2021/22 - 38(!!) bodova iza prvaka
Sezona 2022/23 - 26 bodova iza prvaka
Sezona 2023/24 - 25 bodova iza prvaka
I ove sezone nam Zrinjski bjezi dvadesetak bodova :lol:
Hajd ako nista, vidljiv je napredak :bow:
Bog Bosna i Bošnjaci

Avatar
OzmoodPinglewood
Postovi: 247
Pridružen/a: 07 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OzmoodPinglewood » 25 maj 2025, 16:56

KosevoZove je napisao/la:
25 maj 2025, 16:26
johntravolta123 je napisao/la:
25 maj 2025, 16:23
Ma ova 3 su kod mene na ignore listi
Samodakszem
Kosevozovo
HyperOS

Ne treba ni reply raditi i davat im paznje
Posteno mi smo svi glupi kad dam svoje misljenje, a vi pametni nema sta neka si mi ziv i zdrav. :thumbup:
Jesi li bio danas na utakmici prijatelju? Jesi li došao podržati klub u zadnjoj kući, ko većina nas?
SARAJEVO SIAMO NOI

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 6 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []