-
caffetin
- Postovi: 920
- Pridružen/a: 01 jun 2016, 01:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la caffetin » 25 maj 2025, 17:24
Invincibles14 je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:16
caffetin je napisao/la: ↑25 maj 2025, 16:56
Semper je napisao/la: ↑25 maj 2025, 16:52
Pitari koliko kosta obraz??
nemajuti oni obraza
Ali vjerovatno imaju znanje gramatike, a ne kao ti
ako mije rukopis ruzan makar imam obraz zarazliku odpitara
prodaja naveliko imalo pridji kupi nismo skupi
menstrual
-
ExBlueone
- Postovi: 1448
- Pridružen/a: 28 nov 2019, 21:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la ExBlueone » 25 maj 2025, 17:25
Balorda je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:21
Čestitke Željezničaru na muškoj i bespoštednoj borbi i pobjedi, ovo se očekuje i traži u našim duelima. Hvala i publici na skandiranju druga liga, u skladu sa očekivanjima, ovo nam treba. Nadam se da ćemo naredne sezone opet mi vama pjevati isto
Nećete.
Al nećete ni ispasti ove sezone.
Osim ako sami šta ne userete zadnje kolo
-
Balorda
- Postovi: 5136
- Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Balorda » 25 maj 2025, 17:25
Provjerite Riquelmea da vam i on nije ubačen element, prošlo kolo je navijao za Sarajevo, ovo se opet šlagirao.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
-
legendarnadruga
- Postovi: 587
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 20:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la legendarnadruga » 25 maj 2025, 17:28
ExBlueone je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:25
Balorda je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:21
Čestitke Željezničaru na muškoj i bespoštednoj borbi i pobjedi, ovo se očekuje i traži u našim duelima. Hvala i publici na skandiranju druga liga, u skladu sa očekivanjima, ovo nam treba. Nadam se da ćemo naredne sezone opet mi vama pjevati isto
Nećete.
Al nećete ni ispasti ove sezone.
Osim ako sami šta ne userete zadnje kolo
Ma i da izgube jači su od stupcanice
-
fks74
- Postovi: 13474
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 25 maj 2025, 17:29
Treba pripremiti neki pehar željkanu ako budu treći na kraju.

-
KONTRASVIH
- Postovi: 5686
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
-
Kontakt:
Post
Postao/la KONTRASVIH » 25 maj 2025, 17:29
Volimo fudbal

HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
-
NoDi80
- Postovi: 19034
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 25 maj 2025, 17:29
Sto blizi vrhu to bolje
Sljedece sezone idemo jos jace
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
NoProfit
- Postovi: 2783
- Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoProfit » 25 maj 2025, 17:29
PletaraSaVinom je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:13
Čestitke poštenom Borcu, naloženom Želji kojeg poštujem zbog pristupa danas. A onim Vicinim kuravama se najebem majke prodane. Furdo pitarska kako se to prodalo ustašama i četnicima dvije zadnje domaće. Nikad vam ovo zaboraviti najebemo vam se mama
Nebitni ste

-
spolacentra
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la spolacentra » 25 maj 2025, 17:30
Sarajevo sacuvalo Radnik i Siroki. Bas da vidimo hoce li skinuti gace i u Posusju.
-
Tuce11
- Postovi: 464
- Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tuce11 » 25 maj 2025, 17:32
osam je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:18
PletaraSaVinom je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:13
Čestitke poštenom Borcu, naloženom Želji kojeg poštujem zbog pristupa danas. A onim Vicinim kuravama se najebem majke prodane. Furdo pitarska kako se to prodalo ustašama i četnicima dvije zadnje domaće. Nikad vam ovo zaboraviti najebemo vam se mama
Dzaba kupovanje sudija. Idete nazad u cvajtu
Šta je tačno danas sudija pogriješio? Ne lupetaj bezze, dobili ste pošteno i to je ok. Prošle god ste kupili opstanak, a Velež realno i nije bio u nekoj frci do zadnjeg kola. Kasno se uključila kuhinja da Velež gurnu u baraž. Na kraju 4. Željo, 5. Velež. Vidjet ćemo naredne sezone čija mati crnu vunu prede. Sportski pozdrav!
-
KONTRASVIH
- Postovi: 5686
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
-
Kontakt:
Post
Postao/la KONTRASVIH » 25 maj 2025, 17:32
Balorda je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:25
Provjerite Riquelmea da vam i on nije ubačen element, prošlo kolo je navijao za Sarajevo, ovo se opet šlagirao.
Bar 90% teme su slicni infiltrirani
Gdje su sad oni nesretnici sto su pratili kvote i sirili pricu da neko nekome pusta?
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
-
Hansestadt
- Postovi: 3716
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hansestadt » 25 maj 2025, 17:32
spolacentra je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:30
Sarajevo sacuvalo Radnik i Siroki. Bas da vidimo hoce li skinuti gace i u Posusju.

-
svrakino1921
- Postovi: 19899
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la svrakino1921 » 25 maj 2025, 17:33
Dvije pobjede imamo više od Pitara i opet iza njiha smo
Nevjerojatno
-
spolacentra
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la spolacentra » 25 maj 2025, 17:33
Hansestadt je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:32
spolacentra je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:30
Sarajevo sacuvalo Radnik i Siroki. Bas da vidimo hoce li skinuti gace i u Posusju.
Posteno Sarajevo. Halali.
-
caffetin
- Postovi: 920
- Pridružen/a: 01 jun 2016, 01:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la caffetin » 25 maj 2025, 17:34
spolacentra je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:30
Sarajevo sacuvalo Radnik i Siroki. Bas da vidimo hoce li skinuti gace i u Posusju.
pripremajuse zasledecu sezonu
ideto 3za3 vjerujmi
menstrual
-
samirr
- Postovi: 8034
- Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la samirr » 25 maj 2025, 17:34
Kome smeta namještanje FK Sarajevo?
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!
-
NoProfit
- Postovi: 2783
- Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoProfit » 25 maj 2025, 17:35
Domaći izdajnici i strani plaćenici... Smrdi na priču istočnih komšija.
Galaksija se ukrotila protiv skretničara, a oni jači od svih.

-
PletaraSaVinom
- Postovi: 67
- Pridružen/a: 28 dec 2024, 02:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la PletaraSaVinom » 25 maj 2025, 17:36
spolacentra je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:30
Sarajevo sacuvalo Radnik i Siroki. Bas da vidimo hoce li skinuti gace i u Posusju.
Neće pretpostavljam kada Velež povede protiv Sloge da će kupiti tri boda od Posušju koje ide u baraž kako bi uzeli ove mazlume koji misle da im klub pošteno igra. Svaka čast Hordama koje su se ogradile od svega
-
fks74
- Postovi: 13474
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 25 maj 2025, 17:36
Tuce11 je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:32
osam je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:18
PletaraSaVinom je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:13
Čestitke poštenom Borcu, naloženom Želji kojeg poštujem zbog pristupa danas. A onim Vicinim kuravama se najebem majke prodane. Furdo pitarska kako se to prodalo ustašama i četnicima dvije zadnje domaće. Nikad vam ovo zaboraviti najebemo vam se mama
Dzaba kupovanje sudija. Idete nazad u cvajtu
Šta je tačno danas sudija pogriješio? Ne lupetaj bezze, dobili ste pošteno i to je ok. Prošle god ste kupili opstanak, a Velež realno i nije bio u nekoj frci do zadnjeg kola. Kasno se uključila kuhinja da Velež gurnu u baraž. Na kraju 4. Željo, 5. Velež. Vidjet ćemo naredne sezone čija mati crnu vunu prede. Sportski pozdrav!
Čestita željkanu na poštenoj igri a Sarajevu se zamjeri što su u Mostaru odigrali pošteno i što je Sarajevo ostalo bez pola ekipe u Mostaru. Sarajevo krivo što su mu poništili gol i što je dobilo crveni karton. Kakve li su to debilske glave, sa takvim razmišljanjem ?
-
Yokohama
- Postovi: 228
- Pridružen/a: 03 apr 2025, 13:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la Yokohama » 25 maj 2025, 17:38
@PletaraSsVinom
Majku ti u pichku yebem pijacarsku.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []