Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
GrbavicaHram1921
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2025, 11:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHram1921 » 25 maj 2025, 17:38

Sloga dolazi na izlet u Mostar, Velez je vec to zavrsio. Posusje X protiv jufkica

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1978
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme1921 » 25 maj 2025, 17:39

Balorda je napisao/la:
25 maj 2025, 17:25
Provjerite Riquelmea da vam i on nije ubačen element, prošlo kolo je navijao za Sarajevo, ovo se opet šlagirao.
Prošlo kolo sam navijao za Sarajevo čisto zbog suđenja na toj utakmici.
Okej, kažete nije to do vas to savez tako naštimao a onda Rogić boksuje loptu igrač Veleža 2 metra od njega skače na glavu traže svi penal. Kako ne popizdit na to?
Grupa iznad svakog pojedinca.

Hansestadt
Postovi: 3715
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hansestadt » 25 maj 2025, 17:39

Cim se tu Ibrak umjesao.....

NoProfit
Postovi: 2782
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 25 maj 2025, 17:40

samirr je napisao/la:
25 maj 2025, 17:34
Kome smeta namještanje FK Sarajevo?
Svima :ljepota: :beba:

S druge strane niko se neće ni počešati zbog činjenice da ćemo narednu sezonu, a možda i duže, ostati uskraćeni za arlaukanje zaostalih tuzlaka.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 25 maj 2025, 17:40

Haha kakvi bolidi svaki izgubljeni bod Sloboda,SB i Radnik je namjesteno izgleda,kao sto sam rekao prije 3 godine sad balije cute kao kerovi,ispadaju iz lige Vico ih ka.ra i oni i dalje sute medjutim kad se Sarajevo spomene svi ustanu kao da bjesnilo dobiju,da smo na pozciji Borca i da se sve ovo radi mulci bi ustali,digli bi revoluciju jer je to Sarajevo,posto je Borac to im je ok i ko vas hebe

Avatar
PletaraSaVinom
Postovi: 67
Pridružen/a: 28 dec 2024, 02:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la PletaraSaVinom » 25 maj 2025, 17:42

Yokohama je napisao/la:
25 maj 2025, 17:38
@PletaraSsVinom

Majku ti u pichku yebem pijacarsku.
Možda da još ubaciš "Zašto vas ustaše nisu poklale" ili "Dabogda vam opet srušili Stari Most". Istina boli zato izbaci iz sebe sve

spolacentra
Postovi: 199
Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la spolacentra » 25 maj 2025, 17:42

Yokohama je napisao/la:
25 maj 2025, 17:38
@PletaraSsVinom

Majku ti u pichku yebem pijacarsku.
Ima li leptospiroze metropolo ?

Avatar
Herson
Postovi: 2801
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 25 maj 2025, 17:44

Ipak je Sarajevo najčistija i najpoštenija ekipa u ligi.
Zaslužen Kup i treće mjesto koje ne zadovoljava apetite navijača, ali je bar časno i čestito.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Yokohama
Postovi: 228
Pridružen/a: 03 apr 2025, 13:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Yokohama » 25 maj 2025, 17:44

PletaraSaVinom je napisao/la:
25 maj 2025, 17:42
Yokohama je napisao/la:
25 maj 2025, 17:38
@PletaraSsVinom

Majku ti u pichku yebem pijacarsku.
Možda da još ubaciš "Zašto vas ustaše nisu poklale" ili "Dabogda vam opet srušili Stari Most". Istina boli zato izbaci iz sebe sve
Kad svršim izbacit ću i tebe iz muda.

Avatar
TefalTava
Postovi: 1074
Pridružen/a: 20 mar 2024, 10:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TefalTava » 25 maj 2025, 17:45

Herson je napisao/la:
25 maj 2025, 17:44
Ipak je Sarajevo najčistija i najpoštenija ekipa u ligi.
Zaslužen Kup i treće mjesto koje ne zadovoljava apetite navijača, ali je bar časno i čestito.
casni i cestiti kao prostitutka iz malih oglasa :mrgreen: :urnebes:

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 25 maj 2025, 17:45

PletaraSaVinom je napisao/la:
25 maj 2025, 17:42
Yokohama je napisao/la:
25 maj 2025, 17:38
@PletaraSsVinom

Majku ti u pichku yebem pijacarsku.
Možda da još ubaciš "Zašto vas ustaše nisu poklale" ili "Dabogda vam opet srušili Stari Most". Istina boli zato izbaci iz sebe sve
Vidjeli smo repertoar uzivo u vezi Zekica itd pusti se patetike,da je pravde ispali bi iz lige jer ste jednostavno nizerazredna ekipa.

PapakIzSa
Postovi: 419
Pridružen/a: 13 sep 2024, 18:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la PapakIzSa » 25 maj 2025, 17:47

Igras bez pola ekipe, sa igracem manje i kazu namjesteno :rol:
Za bordobijele boje

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1978
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme1921 » 25 maj 2025, 17:47

KONTRASVIH je napisao/la:
25 maj 2025, 17:32
Balorda je napisao/la:
25 maj 2025, 17:25
Provjerite Riquelmea da vam i on nije ubačen element, prošlo kolo je navijao za Sarajevo, ovo se opet šlagirao.
Bar 90% teme su slicni infiltrirani :thumbup:
Šta hoćeš reći, da sam infiltriran? :rol:

Ne volim Želju ako na forumu ne yebem majke navijačima Sarajeva, ne nazivam ih četnicima i ostale dječije bolesti..
Grupa iznad svakog pojedinca.

Skver
Postovi: 7243
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Skver » 25 maj 2025, 17:48

samirr je napisao/la:
25 maj 2025, 17:34
Kome smeta namještanje FK Sarajevo?
Njima to nikad nije smetalo, samo malo njihovim navijacima, pa na kraju svi zadovoljni daju zajednicko saopstenje i zivjeli su do kraja zivota sretno......Beus i Vico dali svojoj kujici Mirvicu kup zemlje koja im nista ne znaci....igrali bi oni posteno protiv Sirokog i Radnika al yebiga, moras vratiti uslugu.....

Avatar
Herson
Postovi: 2801
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 25 maj 2025, 17:53

Velež u zadnjih 7 utakmica ima jednu pobjedu, ali to ne spriječava navijače Veleža da sve ostale krive za svoj neuspjeh i trenutnu situaciju. Fascinantno, zaista.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

lakilone
Postovi: 1363
Pridružen/a: 02 feb 2023, 07:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la lakilone » 25 maj 2025, 17:53

Mi smo svoje odradili
3 pobjede protiv vehleza
Iduce kolo smo svi uz Slogu :bih:
Željezničar über alles

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 25 maj 2025, 17:55

Skver je napisao/la:
25 maj 2025, 17:48
samirr je napisao/la:
25 maj 2025, 17:34
Kome smeta namještanje FK Sarajevo?
Njima to nikad nije smetalo, samo malo njihovim navijacima, pa na kraju svi zadovoljni daju zajednicko saopstenje i zivjeli su do kraja zivota sretno......Beus i Vico dali svojoj kujici Mirvicu kup zemlje koja im nista ne znaci....igrali bi oni posteno protiv Sirokog i Radnika al yebiga, moras vratiti uslugu.....
:rol: kao sto sam rekao balije bi sad potpisale da ih ka.ra Vico narednih 100 godina,njima je uspjeh neuspjeh Sarajeva,kad vide natpis Sarajevo alergiju dobiju,sad im je Sarajevo sve krivo nedaj Boze Borac ili Zrinjski. Kakvo bi ovdje bilo bjesnilo da Sarajevo radi ovo kao Borac,revolucija bi izbila u Tuzli,Zenici itd haha al mozete da ga pu.site samo izboricemo se mi sami a vas nek ka.raju ko vas hebe i tovarite po 2 ligama,nadam se da nasi navijaci i klub nikad nece stati na stranu balija ma kakva god cijena bila jer ovi iz Tuzle,Mostara,Zenice sami nemogu rijesiti nista,da hoce svi u 2 ligu zavrsiti gdje im je i mjesto. Inace Fukaro sretno vam u drugoj ligi,nek mnogobrojne Fukare tj njih 20 oplakuju Slobodu u 2 lige,daj Boze u 3 da ispadnete il se ugasite jer na TK kantonu brojniji su navijaci sarajevskih klubova svakako.

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 25 maj 2025, 17:56

lakilone je napisao/la:
25 maj 2025, 17:53
Mi smo svoje odradili
3 pobjede protiv vehleza
Iduce kolo smo svi uz Slogu :bih:
Vidim dobru dresuru si prosao kod sokaca.

KarlMarx
Postovi: 950
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KarlMarx » 25 maj 2025, 17:56

caffetin je napisao/la:
25 maj 2025, 17:34
spolacentra je napisao/la:
25 maj 2025, 17:30
Sarajevo sacuvalo Radnik i Siroki. Bas da vidimo hoce li skinuti gace i u Posusju.

pripremajuse zasledecu sezonu
ideto 3za3 vjerujmi
Nije tačno, iduće sezone ide nam 4 od 4, zbog skraćenja lige. :D

Yokohama
Postovi: 228
Pridružen/a: 03 apr 2025, 13:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Yokohama » 25 maj 2025, 17:58

spolacentra je napisao/la:
25 maj 2025, 17:42
Yokohama je napisao/la:
25 maj 2025, 17:38
@PletaraSsVinom

Majku ti u pichku yebem pijacarsku.
Ima li leptospiroze metropolo ?
Kevelj će ti najbolje objasniti,ipak njegovi guzni haveri su na pozicijama koje vide brigu o građanima - Novi Grad.
Skoro isto kao sto on vodi brigu o vama,cvajtaši.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Combattente87, mnon46 i 22 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []