Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 25 maj 2025, 22:38

Jedini klub u historiji Bh fudbala koji je nekom nešto dao je željezničar. Sud presudio.

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la osam » 25 maj 2025, 22:39

Argentina je napisao/la:
25 maj 2025, 22:36
osam je napisao/la:
25 maj 2025, 22:32
Borac, laktasi, zeljescar, sloga, radnik…
5 snsd klubova u ligi 10 :crazy: :crazy: :crazy:
Kako te nije stid?!
Dali ste Borcu 6 bodova, pustili Siroki nakon sto vam je Vico rekao, spasili danas Radnik,...
SNSD prčija… Prodali drzavu i vjeru za opstanak :puke: :puke:

slika

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme1921 » 25 maj 2025, 22:39

Prvo ne mogu da vjerujem da se raspravljate oko teme koja je bila prije 450 godina a drugo ne mogu da vjerujem da se raspravljate oko teme namještanja utakmica u Jugoslaviji. Pa pitajte nekog starijeg haman svake godine da se nešto važno namjestilo. Pa grob te yebo.
To isto da ja ovdje šaljem da je Džarovski izjavio da je namjestio Sarajevu titulu 1985.:
https://****/nogomet/161977/dzarovsk ... ajevo-1985
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 25 maj 2025, 22:41

Ejnur je napisao/la:
25 maj 2025, 22:00
Gledam nesto ovu Srbijansku ligu.
Gledam i ne mogu da vjerujem da ljudi posteno sude.
Gledajuci sta ova nasa vlahadija radi u ligi kontao sam da ce pokrast Novi Pazar,al sudija je sudio maksimalno posteno i korektno.
Valjda poslije ovih nasih lakrdija ne moze se covjek navici na normalno sudjenje.
Tamo je pošteno samo ako na drugoj strani nije Crvena Zvezda... Ko god prati njihovu ligu zna da je to tako i oni se žale al ne mogu nista..
Derbi Zvezda - Partizan je najbolje pokazao sta ljudi misle... A nekad bilo po 50.0000 na derbiju.. sad prazno fakticki.
Zadnja izmjena: rishovski, dana/u 25 maj 2025, 22:42, ukupno mijenjano 1 put.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Tuce11
Postovi: 463
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 25 maj 2025, 22:41

svrakino1921 je napisao/la:
25 maj 2025, 21:59
Rigoletto je napisao/la:
25 maj 2025, 21:57
Dok god postoji šansa da pijaĆari zglajzaju u federalnu...
Upotrijebit ću našu krilaticu
Mi vjerujemo! :bih:
Čestitam


Nadam se da ćete nas pripazit u idućoj sezoni
Evo ga krunski dokaz, bošnjo bez ponosa 1/1. Deri Beuse, deri Vico.. deri glupane kad ne vide dalje od nosa. Dok je švrakinih sela biće i vune.

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la osam » 25 maj 2025, 22:41

Vicini pusikurci kazu nije vrijeme za sastanke



slika

Malo kasnije:


slika


slika

slika


slika



slika



FIKRET ABDIC BABO IM NIJE RAVAN

sviunapad1010
Postovi: 7982
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 maj 2025, 22:44

Samo vi raspravljajte od iduće sezone 4 kluba iz RS-a. Bošnjaci 3, Hrvati 3.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Anex » 25 maj 2025, 22:45

Hansestadt je napisao/la:
25 maj 2025, 22:25
Vec smo mi konstantovali da je Sarajevo prije svega jedan poslovni projekat.
I mi smo da je željezničar humanitarni projekat :bih:

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 25 maj 2025, 22:46

Riquelme1921 je napisao/la:
25 maj 2025, 22:39
Prvo ne mogu da vjerujem da se raspravljate oko teme koja je bila prije 450 godina a drugo ne mogu da vjerujem da se raspravljate oko teme namještanja utakmica u Jugoslaviji. Pa pitajte nekog starijeg haman svake godine da se nešto važno namjestilo. Pa grob te yebo.
To isto da ja ovdje šaljem da je Džarovski izjavio da je namjestio Sarajevu titulu 1985.:
https://****/nogomet/161977/dzarovski-namjestio-sam-titulu-fk-sarajevo-1985
Možeš ti slati šta je neko izjavio. Evo izjavljujem i ja da ste vi namejstili utakmicu sa Širokim svaku ove godine, te da ste Slogi vratili bodove i primili 4 komada te da ste uzeli od Zrinjskog premije za Borac i sklanjalicu njima.

Ovdje imaš izjave aktera namještanja i zvaničnu presudu.
Sve ostalo je rekla kazala. Postavlja se zbog vaših umobolnih navijača koji nešto tvrde a veze nemaju s vezom. Da oni ne potenciraju takve teme ne bi se postavljalo.

Evo tebe da sad Zijad Turkovic ubjeđuje da si ubica , ti bi mu vjerovatno postavio presudu suda. Šta drugo. A i za njeg postoje ljudi koji pričaju da je to neko drugi da nije on. Al sud rekao. Šta ćeš. Sud je sud. To se mora poštovati. Ovaj sud je nadležan za ova pitanja. I oni na osnovu izjava i dokaza tako presudili.

I kod nas se priča da se u ovoj ligi namješta svako kolo, ali nemaš nikakvih zvancnih dokumenata da se to stvarno i desilo.

Nije to isto.

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la osam » 25 maj 2025, 22:47

sviunapad1010 je napisao/la:
25 maj 2025, 22:44
Samo vi raspravljajte od iduće sezone 4 kluba iz RS-a. Bošnjaci 3, Hrvati 3.
Snsd 5: borac, laktasi, zeljescar, radnik, sloga
Hdz 3: svinjski, listica, posusje,
BH 2 Sarajevo, Stupcanica


Prodase balije sve pa i ligu!

fks74
Postovi: 13468
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 25 maj 2025, 22:49

Argentina je napisao/la:
25 maj 2025, 22:37
fks74 je napisao/la:
25 maj 2025, 22:26
feniksptica je napisao/la:
25 maj 2025, 22:04


Da, mislim da su bili premirani protiv Borca. Naravno sve je to regularno. Samo jkcu rec da mislim da su zbog tog igrali dobro a ne zbog obraza kluba, zaboli ba igrace realno za to.
Prvo su premirani u Mostaru da ne zapinju i onda je premija podebljana za Grbavicu.
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
I zbog toga je Ćorić platio glavom jer Krpić vedri i oblači sa manijacima

Avatar
avenija
Postovi: 10834
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avenija » 25 maj 2025, 22:50

Tuce11 je napisao/la:
25 maj 2025, 22:41
svrakino1921 je napisao/la:
25 maj 2025, 21:59
Rigoletto je napisao/la:
25 maj 2025, 21:57
Dok god postoji šansa da pijaĆari zglajzaju u federalnu...
Upotrijebit ću našu krilaticu
Mi vjerujemo! :bih:
Čestitam


Nadam se da ćete nas pripazit u idućoj sezoni
Evo ga krunski dokaz, bošnjo bez ponosa 1/1. Deri Beuse, deri Vico.. deri glupane kad ne vide dalje od nosa. Dok je švrakinih sela biće i vune.
Hajde Bogati ko da bi ti bio bolji da spavas sa pacovima, da ti fekalije teku ulicama a nemas vode da se okupas. Bjesniloooooooo
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5684
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 25 maj 2025, 22:51

NoProfit je napisao/la:
25 maj 2025, 22:21
KONTRASVIH je napisao/la:
25 maj 2025, 22:12
slika

slika

slika
slika

slika

slika
Bolje ti ide kad bacaš smajlije na postove onog bjegunca. :rol: :rol:
Laku noc :ljepota:

slika
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Paromlinac
Postovi: 332
Pridružen/a: 04 avg 2023, 02:46

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Paromlinac » 25 maj 2025, 22:52

Sta bi na sve ovo rekao Velibor Dzarovski ? Vardar - Sarajevo 2:2. Ma, nebitno, vaznije je sta je rekao Planinic za Vecernje novine.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 25 maj 2025, 22:55

Paromlinac je napisao/la:
25 maj 2025, 22:52
Sta bi na sve ovo rekao Velibor Dzarovski ? Vardar - Sarajevo 2:2. Ma, nebitno, vaznije je sta je rekao Planinic za Vecernje novine.
Velibor nije igrao te utakmice.
Sud nije utvrdio da je tu bilo namještanja.
Kod vas jest.
Neuporedivo.

Izjava Velibora je relevantna kao da ja kažem
Da ste prodali Širokom i kup i ligu
Da ste Slogi vratili bodove za prošlu godinu i primili 4 komada
Da ste se sklonili Zrinjskom i zapeli protiv Borca da bi isplatili plate i da bi vam prošao zakon o reprogramu poreza jer bez HDZ-a nije mogao proći

Sto je sve istina 1/1. Ali nema sudskih presuda. Tako da mogu ja pričati do sutra.

fks74
Postovi: 13468
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 25 maj 2025, 22:56

sviunapad1010 je napisao/la:
25 maj 2025, 22:44
Samo vi raspravljajte od iduće sezone 4 kluba iz RS-a. Bošnjaci 3, Hrvati 3.
Vidjelo je se ove sezone da samo sebe treba gledati, kada su Sarajevo klali iz kola u kolo svi se smiju i ne žele doći na sastanak, kažu nije to naša borba.

Zeko87
Postovi: 2974
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zeko87 » 25 maj 2025, 22:58

Da zaključimo sezonu: Zrinjski prvak, Sarajevo osvajač kupa.

Željo donio titulu Zrinjskom, a Sarajevo Želji evropu.

Do početka sezone 2025/26 svako dobro !
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

zeljovolimte
Postovi: 3777
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovolimte » 25 maj 2025, 23:02

I navijaci Sarajeva optuzili svoj klub za namjestanje kupa.

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Anex » 25 maj 2025, 23:08

zeljovolimte je napisao/la:
25 maj 2025, 23:02
I navijaci Sarajeva optuzili svoj klub za namjestanje kupa.
I ipak proslavili kup i karali željanu i postali najtrofejniji u BiH :bih:

Pact1921
Postovi: 1088
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 25 maj 2025, 23:10

A cekajte sekunde vi tvrdite da su zeljo hajduk i tresnjavka jedini presudjeni za namjestanje a sta je sa sezonom 1986/87 . Pitari nesto lahko zaboravljaju da su tad trebali ispasti iz lige jer je 10 timova dobilo -6 bodova kazne zbog namjestanja utakmica gdje jedino nisu dobili vardar , dinamo vinkovci , sloboda , pristina , osijek , hajduk , spartak subotica , i radnicki nis. I tada je na kraju ukinuta kazna tih 6 bodova i onda je sarajevo ko je trebalo ispasti iz lige nije i onda umjesto njih je ispao dinamo iz vinkovca a vardaru je ponistena titula i priznata partizanu . Naravno tu medju tih 10 nalazili su se pored sarajeva i zeljo ,celik, sutjeska , buducnost titograd , rijeka , dinamo zagreb , crvena zvezda , partizan i velez. I naravno i vi ste tad trebali ispasti iz lige ali je jugoslavija odlucila da ukine kazne kako bi partizan mogao osvojiti titulu .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Combattente87, Giuseppe1, laszlo, Zigazaga i 18 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []