Virtu4l je napisao/la: ↑29 maj 2025, 15:12
GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑29 maj 2025, 15:08
Znamo i ti i ja da to nije realna cifra.
Što kaže duška, u zdravlju ih trošili ako će te toliko dobiti, ali to je jako, jako nerealno.
Pri tome, veći dio kolača će uzeti ljudi koji zastupaju Jabera.
Maloprije sam napisao na našoj temi da to nije realna cifra, ali on je njihov projekat i tu sigurno ima svega i svačega. Za te pare mogu dovesti igrače iz liga petice. Željo će uzeti najveći dio kolača, tu negdje oko 60-40 u našu korist.
Ima značaja što bi im bio domaći igrač, jer znam da ih moraju imati određeni broj u protokolu, ali opet mi je ta cifra previše napumpana.
4,5 miliona maraka zvuči kao realistična cifra, a da vas sljeduje nekih 2,6 - 2,7 miliona maraka.
Vama je gore što se ne pitate gdje će on ići.
Ako ljudi koji ga vode misle da mu je bolje u npr. Švicarskoj ja se spominje, on može tamo da ode, a samim time i vi da manje para dobijete.