Premijer liga BiH - aktuelno

Hansestadt
Postovi: 3717
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hansestadt » 29 maj 2025, 23:16

PeppermintSA je napisao/la:
29 maj 2025, 23:09
melji ide 35% od eventualne džaberove prodaje - to vam je iz prve ruke informacija. Stoga, kad ga tušnu u neku slovačku ili dansku ligu za milionče, 650k ide agenciji.
povuci dobro peppermint, cujes se na burek.

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 29 maj 2025, 23:18

O Al Jaberu svi sve znaju, posebno navijaci Sarajeva. Malo realnosti bi bilo dobro za svakoga.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 29 maj 2025, 23:20

fks74 je napisao/la:
27 maj 2025, 16:17
Argentina je napisao/la:
26 maj 2025, 23:09
fks74 je napisao/la:
26 maj 2025, 22:56


Jedini ste uz Borac koji ste dobili pozajmicu od saveza, kada vam je visila licenca.
Jedini ste koji prodaju tekme za opstanak drugih u ligi, s tim da ste ove godine jedini koji to rade po nalogu Vice :kafa:
Zašto ste prodali Zrinjskom ?
Zato sto smo bolji od njih i zato sto nismo od njih izgubili godinama i zato sto u zadnjih 10 tekmi Zrinjski ne moze centra da predje protiv nas :kafa:
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
GrbavicaHram1921
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2025, 11:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHram1921 » 29 maj 2025, 23:28

Hansestadt je napisao/la:
29 maj 2025, 23:16
PeppermintSA je napisao/la:
29 maj 2025, 23:09
melji ide 35% od eventualne džaberove prodaje - to vam je iz prve ruke informacija. Stoga, kad ga tušnu u neku slovačku ili dansku ligu za milionče, 650k ide agenciji.
povuci dobro peppermint, cujes se na burek.

Haha bas ybt, tanka jufkica al puno bazdi iz nje

On zna koliko Zelji ide a koliko agenciji, znas li ti da ides u pm?

Avatar
GrbavicaHram1921
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2025, 11:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHram1921 » 29 maj 2025, 23:30

bvsic je napisao/la:
29 maj 2025, 22:19
Vanja8 je napisao/la:
29 maj 2025, 22:17
visokohz je napisao/la:
29 maj 2025, 22:13


Neda se usranom do potoka...
A ljudi vec rasporedili 9 milki, te trening kamp, te akademija... :facepalm: :facepalm:
Ja im kazem lijepo ni blizu te cifre a sad pogotovo kad ostaje u eu, dobit ce sitno nesto dok se rastale opet u dugovima

Brate pusti ti te ‘strucnjake’
Ko je ijole pametan i zna nesto, rekao je da ne vjeruje u ovo. Momak ce sigurno otici jer je dobar igrac, ja sa 1mil prezadovoljan, sto ce i biti tako na kraju +-

Hansestadt
Postovi: 3717
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hansestadt » 29 maj 2025, 23:32

GrbavicaHram1921 je napisao/la:
29 maj 2025, 23:28
Hansestadt je napisao/la:
29 maj 2025, 23:16
PeppermintSA je napisao/la:
29 maj 2025, 23:09
melji ide 35% od eventualne džaberove prodaje - to vam je iz prve ruke informacija. Stoga, kad ga tušnu u neku slovačku ili dansku ligu za milionče, 650k ide agenciji.
povuci dobro peppermint, cujes se na burek.

Haha bas ybt, tanka jufkica al puno bazdi iz nje

On zna koliko Zelji ide a koliko agenciji, znas li ti da ides u pm?
pitari isto ko tetke sa sedrenika, sve znaju

Vorovus
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 29 maj 2025, 23:40

rishovski je napisao/la:
29 maj 2025, 23:12
Vorovus je napisao/la:
29 maj 2025, 22:56
Pa nema ni u Federaciji. Niko nije ni aplicirao osim Stupcanice koja isto nema.
Stupčanica može dobiti ako prijavi Bilino Polje... A u RS je problem što nemaju nikakvu alternativu.
Prijedoru dali mjesec dana a znaju da je nemoguće da se to sve upakuje dok liga krene..
A ima li Stupcanica pare, tj. bankarsku garanciju? Moze i BSK dobiti ako prijavi Gradski stadion u Banjaluci.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14116
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 29 maj 2025, 23:53

GrbavicaHram1921 je napisao/la:
29 maj 2025, 23:30
bvsic je napisao/la:
29 maj 2025, 22:19
Vanja8 je napisao/la:
29 maj 2025, 22:17


A ljudi vec rasporedili 9 milki, te trening kamp, te akademija... :facepalm: :facepalm:
Ja im kazem lijepo ni blizu te cifre a sad pogotovo kad ostaje u eu, dobit ce sitno nesto dok se rastale opet u dugovima

Brate pusti ti te ‘strucnjake’
Ko je ijole pametan i zna nesto, rekao je da ne vjeruje u ovo. Momak ce sigurno otici jer je dobar igrac, ja sa 1mil prezadovoljan, sto ce i biti tako na kraju +-
Dobro si to rekao, da budete prezadovoljni ako klub dobije milion e...
Prvo, Al Jaber jeste izuzetan igrac, ali za BH ligu i gledajuci sire,on je u nekom prosjeku za neke iole jace lige, kao sto je recimo Ceska, Madzarska ili Austrija...
Drugo, igrac ulazi u zadnju godinu ugovora sto mu automatski smanjuje cijenu, a nije neki kvalitet nivoa Baturine i sl...
Trece, on je projekat i saudijskog ministarstva sporta i agencije koja ga zastupa i samim tim nije stopostotno vezan ugovorom za Zelju i to klub finansijski ogranicava u transferu...E sad koliki je medjusobni odnos u postotku je poslovna tajna i vjerujem da je zna samo odredjeni broj ljudi...

Sve u svemu, Al Jaberu zelim srecu i da uspije u onome za sta su ga planski predvidjeli

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59819
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 30 maj 2025, 00:10

Oreč osvoji duplu za par mjeseci. :bow:

Pitari su se žestoko zajebali, mogli su ga dovesti s pola gasa.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 30 maj 2025, 00:15

GrbavicaHram1921 je napisao/la:
29 maj 2025, 23:28
Hansestadt je napisao/la:
29 maj 2025, 23:16
PeppermintSA je napisao/la:
29 maj 2025, 23:09
melji ide 35% od eventualne džaberove prodaje - to vam je iz prve ruke informacija. Stoga, kad ga tušnu u neku slovačku ili dansku ligu za milionče, 650k ide agenciji.
povuci dobro peppermint, cujes se na burek.

Haha bas ybt, tanka jufkica al puno bazdi iz nje

On zna koliko Zelji ide a koliko agenciji, znas li ti da ides u pm?
Vi stvarno povjerovali u prico 5 mil haha kakvi ste vi mentoli,al malo kad skontam i Ceri Aferi ste vjerovali.

Avatar
Jadnimi
Postovi: 2379
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Jadnimi » 30 maj 2025, 00:27

rishovski je napisao/la:
29 maj 2025, 23:12
Vorovus je napisao/la:
29 maj 2025, 22:56
Pa nema ni u Federaciji. Niko nije ni aplicirao osim Stupcanice koja isto nema.
Stupčanica može dobiti ako prijavi Bilino Polje... A u RS je problem što nemaju nikakvu alternativu.
Prijedoru dali mjesec dana a znaju da je nemoguće da se to sve upakuje dok liga krene..
Loš si u geografiji, Olovo je u Tuzlanskom kantonu

Avatar
relativizam
Postovi: 1729
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la relativizam » 30 maj 2025, 00:32

Prošle godine covjek otisao obici svoje naslov mijenja Ronalda
Sad otisao na umru eto 9 miliona

Dao će ga više dje tusnuti

Avatar
relativizam
Postovi: 1729
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la relativizam » 30 maj 2025, 00:34

Jadnimi je napisao/la:
30 maj 2025, 00:27
rishovski je napisao/la:
29 maj 2025, 23:12
Vorovus je napisao/la:
29 maj 2025, 22:56
Pa nema ni u Federaciji. Niko nije ni aplicirao osim Stupcanice koja isto nema.
Stupčanica može dobiti ako prijavi Bilino Polje... A u RS je problem što nemaju nikakvu alternativu.
Prijedoru dali mjesec dana a znaju da je nemoguće da se to sve upakuje dok liga krene..
Loš si u geografiji, Olovo je u Tuzlanskom kantonu
Ti si zglajzno

Avatar
rishovski
Postovi: 5019
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 30 maj 2025, 00:44

Vorovus je napisao/la:
29 maj 2025, 23:40
rishovski je napisao/la:
29 maj 2025, 23:12
Vorovus je napisao/la:
29 maj 2025, 22:56
Pa nema ni u Federaciji. Niko nije ni aplicirao osim Stupcanice koja isto nema.
Stupčanica može dobiti ako prijavi Bilino Polje... A u RS je problem što nemaju nikakvu alternativu.
Prijedoru dali mjesec dana a znaju da je nemoguće da se to sve upakuje dok liga krene..
A ima li Stupcanica pare, tj. bankarsku garanciju? Moze i BSK dobiti ako prijavi Gradski stadion u Banjaluci.
Mislim da Stupčanica jedina i može dobit bankarsku garanciju jer njih gura Općina,gradonačelnik i ostale šeme koje imaju sa nekim privatnicima kako u BiH tako i u Turskoj..

Dok BSK otvoreno kaže da nema tu mogućnost i da će grad teško podržati i njih i Borac...
Kako god vidjet cemo sta ce biti ali tesko da bilo ko iz RS može ispuniti i barem bankarsku garanciju.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
rishovski
Postovi: 5019
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 30 maj 2025, 00:46

Jadnimi je napisao/la:
30 maj 2025, 00:27
rishovski je napisao/la:
29 maj 2025, 23:12
Vorovus je napisao/la:
29 maj 2025, 22:56
Pa nema ni u Federaciji. Niko nije ni aplicirao osim Stupcanice koja isto nema.
Stupčanica može dobiti ako prijavi Bilino Polje... A u RS je problem što nemaju nikakvu alternativu.
Prijedoru dali mjesec dana a znaju da je nemoguće da se to sve upakuje dok liga krene..
Loš si u geografiji, Olovo je u Tuzlanskom kantonu
Oprosti...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2719
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la BegovicRamiz » 30 maj 2025, 00:46

rishovski je napisao/la:
30 maj 2025, 00:44
Vorovus je napisao/la:
29 maj 2025, 23:40
rishovski je napisao/la:
29 maj 2025, 23:12


Stupčanica može dobiti ako prijavi Bilino Polje... A u RS je problem što nemaju nikakvu alternativu.
Prijedoru dali mjesec dana a znaju da je nemoguće da se to sve upakuje dok liga krene..
A ima li Stupcanica pare, tj. bankarsku garanciju? Moze i BSK dobiti ako prijavi Gradski stadion u Banjaluci.
Mislim da Stupčanica jedina i može dobit bankarsku garanciju jer njih gura Općina,gradonačelnik i ostale šeme koje imaju sa nekim privatnicima kako u BiH tako i u Turskoj..

Dok BSK otvoreno kaže da nema tu mogućnost i da će grad teško podržati i njih i Borac...
Kako god vidjet cemo sta ce biti ali tesko da bilo ko iz RS može ispuniti i barem bankarsku garanciju.
mislis da je slucajno onaj neki Hodzic sto je u savezu za te stvari pohvalio Igman
na kraju ce ispasti samo Sloboda i Gosk

bvsic
Postovi: 4882
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 30 maj 2025, 00:53

BegovicRamiz je napisao/la:
30 maj 2025, 00:46
rishovski je napisao/la:
30 maj 2025, 00:44
Vorovus je napisao/la:
29 maj 2025, 23:40


A ima li Stupcanica pare, tj. bankarsku garanciju? Moze i BSK dobiti ako prijavi Gradski stadion u Banjaluci.
Mislim da Stupčanica jedina i može dobit bankarsku garanciju jer njih gura Općina,gradonačelnik i ostale šeme koje imaju sa nekim privatnicima kako u BiH tako i u Turskoj..

Dok BSK otvoreno kaže da nema tu mogućnost i da će grad teško podržati i njih i Borac...
Kako god vidjet cemo sta ce biti ali tesko da bilo ko iz RS može ispuniti i barem bankarsku garanciju.
mislis da je slucajno onaj neki Hodzic sto je u savezu za te stvari pohvalio Igman
na kraju ce ispasti samo Sloboda i Gosk
Ma sto je najgore tako ce i biti, ostaju ovi u ligi a ovi djaba osvojili. Sve je kod nas isplanirano 99%
Potkupit ce ih vicko da im pravi terene i reflektore i dosta im, a bolje i njima to realno nemaju sanse a na njivama da se igra.

Avatar
rishovski
Postovi: 5019
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 30 maj 2025, 00:55

BegovicRamiz je napisao/la:
30 maj 2025, 00:46
mislis da je slucajno onaj neki Hodzic sto je u savezu za te stvari pohvalio Igman
na kraju ce ispasti samo Sloboda i Gosk
Ma savez nema problema sa federalnom ligom,to se odmah skontalo,ko god ulazi iz Federalne znalo se da nema šanse protiv bilo koga iz premijer lige...

Problem je što neko mora ući iz RS a ne mogu naći klub...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la osam » 30 maj 2025, 01:04

Al nassra :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
Jadnimi
Postovi: 2379
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Jadnimi » 30 maj 2025, 06:26

relativizam je napisao/la:
30 maj 2025, 00:34
Jadnimi je napisao/la:
30 maj 2025, 00:27
rishovski je napisao/la:
29 maj 2025, 23:12


Stupčanica može dobiti ako prijavi Bilino Polje... A u RS je problem što nemaju nikakvu alternativu.
Prijedoru dali mjesec dana a znaju da je nemoguće da se to sve upakuje dok liga krene..
Loš si u geografiji, Olovo je u Tuzlanskom kantonu
Ti si zglajzno
Ima ti i ta mijesta. Sto bi rekli, sjedi 1.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []