Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Pendulum
Postovi: 5307
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 30 maj 2025, 16:49

https://www.klix.ba/sport/nogomet/magod ... /250530137

Da li će se ova "saga" danas završiti? :think:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
Varijantas8
Postovi: 272
Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Varijantas8 » 30 maj 2025, 17:04

Pendulum je napisao/la:
30 maj 2025, 16:49
https://www.klix.ba/sport/nogomet/magod ... /250530137

Da li će se ova "saga" danas završiti? :think:
Ne kontam, ova vecina, koju podrzava i Magoda, gdje smo i mi, juce bojkotovala, a danas se ocekuje da bude sve u redu, ili se planira da eventualna ova nadpolovicna vecina bude dovoljna da se izglasa za sta se i borilo?

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 1355
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 30 maj 2025, 17:07

Znaju li transfer stručnjaci koliko je Mirvah platio horde zla?
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!

guadalupe
Postovi: 1715
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la guadalupe » 30 maj 2025, 17:10

AjkulaCekicarka je napisao/la:
30 maj 2025, 17:07
Znaju li transfer stručnjaci koliko je Mirvah platio horde zla?
Ide 9 miliona za Jabera, sjedi odmori.

Vorovus
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 30 maj 2025, 17:20

rishovski je napisao/la:
30 maj 2025, 16:07
Vorovus je napisao/la:
30 maj 2025, 15:23
rishovski je napisao/la:
30 maj 2025, 15:18


Iz Rudara su rekli da oni ne mogu izgraditi reflektore za mjesec dana a to je uslov.
Onda ostaje Leotar kao jedina moguća opcija.. :)
To su rekli iz Laktasa.
Na stadionu u Prijedoru su iskopane rupe i izlivene stope za reflektore, instalacije, takodje stubovi su odavno tamo iza gola slozeni. Moze sve brzo biti gotovo jer su poceli na vrijeme.
Ma ja sam čitao ovo jucer... Ali eto ovdje se mijenja iz sata u sat situacija.
Trećeplasirani Rudar Prijedor je gotovo u identičnoj situaciji kao i Laktaši. Područni FS Prijedor na svojoj teritoriji nema nijedan stadion s reflektorima, „rudari“ su zimus, pred početak proljeća smanjili troškove, rasformirali snažan igrački kadar, promijenili trenera u skladu sa novim ambicijama. Na Gradskom stadionu u gradu na Sani ima 3.000 stolica, ali isto tako su upitne bankovne garancije. „Taktika“ Rudar Prijedora je da plasman u Premijer ligu napadne 2028. godine kada slavi 100. rođendan. Šta će da bude sada obzirom da se uključio u proces licenciranja? „Rudari“ su od Fudbalskog saveza Republike Srpske, na Prvostepenoj komisiji, dobili licencu!
Da, neizvjesno je sve. Samo trebas nauciti da razlikujes izjavu nekog funkcionera kluba od novinarskog misljenja sazetog u par recenica. Ovaj tekst nije nikakva izjava nikoga iz Rudara, kao sto ne postoji ni izjava iz BSK-a, nego novinarsko razmisljanje.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5307
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 30 maj 2025, 17:23

Varijantas8 je napisao/la:
30 maj 2025, 17:04
Pendulum je napisao/la:
30 maj 2025, 16:49
https://www.klix.ba/sport/nogomet/magod ... /250530137

Da li će se ova "saga" danas završiti? :think:
Ne kontam, ova vecina, koju podrzava i Magoda, gdje smo i mi, juce bojkotovala, a danas se ocekuje da bude sve u redu, ili se planira da eventualna ova nadpolovicna vecina bude dovoljna da se izglasa za sta se i borilo?
Bojkotom jučerašnje nelegitimne i unaprijed režirane Skupštine Fudbalskog saveza Kantona Sarajevo, delegati i predstavnici većine – 18 od ukupno 27 klubova članica – još jednom su pokazali odlučnost, jedinstvo i spremnost da brane dostojanstvo i budućnost fudbala u Kantonu Sarajevo, ali i u cijeloj Bosni i Hercegovini.
Ovim činom jasno poručujemo: ne pristajemo na diktat fudbalskih centara moći, ucjene, pritiske i političke igre koje nemaju veze sa sportom. Nećemo odustati dok Fudbalski savez Kantona Sarajevo ne bude oslobođen iz ruku onih koji su spremni žrtvovati čitav fudbalski sistem zarad ličnih interesa.

Uprkos intenzivnim i nezakonitim pritiscima – za koje vjerujemo da će uskoro postati predmet nadležnih policijskih i pravosudnih organa Bosne i Hercegovine – ostajemo dosljedni svojoj misiji: spasiti bh. fudbal od urušavanja i sramote. Fudbalski savez Kantona Sarajevo biće bedem otpora takvim pokušajima.

Pozivamo predsjednika nestatutarnog „Komiteta za normalizaciju FSKS“ prof. Enesa Hašića, predsjednika Nogometnog saveza Federacije BiH Murisa Jabandžića, kao i članove tzv. „Komisije za normalizaciju“ FSKS – koja je sve osim zakonita – da odmah prekinu s destruktivnim, zakulisnim i protivstatutarnim djelovanjem. Dosta je nepravilnosti, falsifikata i pokušaja preuzimanja Saveza metodama koje nemaju veze ni sa pravom, ni sa sportskim poštenjem.

Današnjim mijenjanjem dnevnog reda već sazvane ponovljene Skupštine, kao i prihvatanjem za delegate osoba s krivičnom prošlošću – poput El Tarika i Adnana Karamehmedovića – dodatno kršite Statut, Poslovnik o radu, kao i zakone ove države, na štetu sarajevskih klubova, a u korist političkih interesa pojedinaca izvan Kantona Sarajevo.

Jasno nam je da vam je krajnji cilj izbor podobnog predstavnika FSKS-a u Izvršni odbor N/FS BiH, te izbor četiri delegata za Skupštinu koja bi trebala izglasati izmjene Statuta – kako bi aktuelni predsjednik Saveza mogao doživotno ostati na funkciji.

Stoga vas pozivamo da se već sutra okupimo za zajedničkim stolom – legalno, legitimno i transparentno – kako bismo, u saradnji sa predstavnicima legalne većine, rješavali probleme koji su Sarajevu nametnuti spolja. Vrijeme je da se prekine s praksom nametanja izbornih pravila koja ne postoje ni u jednom drugom kantonalnom ili područnom savezu.Tražimo ista prava kao i ostali izabrani predstavnici.

Klubovi – članice Fudbalskog saveza Kantona Sarajevo – baš kao i svi drugi savezi u Bosni i Hercegovini, imaju zakonsko i statutarno pravo da samostalno odlučuju o izborima i upravljanju Savezom. Odbijamo svaki pokušaj da se ovaj savez predstavi kao "slučaj" i još odlučnije odbacujemo svaki oblik centralizacije i političkog diktata.

Takođe zahtijevamo da se predstavnici klubova neposredno uključe u sve buduće izmjene Statuta Saveza – kako se nikada više ne bi ponovila sramotna situacija iz 2021. godine, kada su izmjene Statuta nezakonito provedene i kasnije postale predmet krivične prijave protiv onih koji su ih falsifikovali, kao i onih koji su te falsifikate priznali.

Na kraju, poručujemo da 18 sarajevskih klubova čvrsto stoji iza svih svojih kandidata, posebno Kenana Magode i Adnana Džinde, koji su u najtežem trenutku stali na čelo inicijative za ozdravljenje sarajevskog fudbala. Naručeni tekstovi i medijski spinovi neće poljuljati naše jedinstvo – jer ne radimo za interese pojedinaca, već za budućnost fudbala.

Fudbal u Sarajevu pripada sarajevskim klubovima – i tako će i ostati. Pozivamo i preostale klubove da se pridruže ovoj borbi, oslobode se uticaja destruktivnih centara moći i vrate fudbal njegovim pravim vlasnicima – klubovima, sportistima i navijačima.

Borba za pravdu, zakonitost i dostojanstvo fudbala tek počinje – i nećemo stati,
Poručilo je 18 klubova iz FSKS.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Bordo10
Postovi: 433
Pridružen/a: 21 avg 2023, 20:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bordo10 » 30 maj 2025, 17:42

Jao HDZ prcije pola sata od Mostara ne mogu da napune stadion od hiljadu dvije ljudi na proslavi titule, i onda kazu da je Hercegovina uz Zrinjski, smjesno.

DadoElazar
Postovi: 68
Pridružen/a: 19 maj 2025, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DadoElazar » 30 maj 2025, 17:52

Pa jes saudija je najbogatija jer baca milione prosjecne igrace
logika dostojna ovog foruma

Tuce11
Postovi: 464
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 30 maj 2025, 17:53

LamineD je napisao/la:
30 maj 2025, 14:07
Tuce11 je napisao/la:
29 maj 2025, 11:49
slika
Nema čistih, nema istih!
Šta vele iz prestolnice, zrinjski gospodski klub. Slika lijevo je zvanična stranica "gospodskog" kluba iz međugorja koji svoje utakmice igra na otetom stadionu. E sad u red kvislinzi, čestitajte im naslov prvaka "šugave zemlje" kako navijači svinjskog časte zemlju u čijoj ligi osvajaju titule. Gajret braćo!
Nevezano za upis u komu svaka riječ odiše dubokom frustracijom, ali što je to gajret?
Može objašnjenje na nekom od europskih jezika i unaprijed hvala.
Turska riječ gajret: nastojanje, zauzimanje, pomoć, moba, solidarnost, sudjelovanje u dobrotvornoj akciji...
Razmisli što sam baš turcizam uporabio?
Nego lentaš, objasni što točno odiše frustracijom? Šta od navedenog nije točno? Hoćeš da ti podrobnije, navod po navod, ekspliciram.. ili da te pak poštedim susramlja!?

Antesportas9AP
Postovi: 114
Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antesportas9AP » 30 maj 2025, 18:04

Tuce11 je napisao/la:
30 maj 2025, 17:53
LamineD je napisao/la:
30 maj 2025, 14:07
Tuce11 je napisao/la:
29 maj 2025, 11:49
slika
Nema čistih, nema istih!
Šta vele iz prestolnice, zrinjski gospodski klub. Slika lijevo je zvanična stranica "gospodskog" kluba iz međugorja koji svoje utakmice igra na otetom stadionu. E sad u red kvislinzi, čestitajte im naslov prvaka "šugave zemlje" kako navijači svinjskog časte zemlju u čijoj ligi osvajaju titule. Gajret braćo!
Nevezano za upis u komu svaka riječ odiše dubokom frustracijom, ali što je to gajret?
Može objašnjenje na nekom od europskih jezika i unaprijed hvala.
Turska riječ gajret: nastojanje, zauzimanje, pomoć, moba, solidarnost, sudjelovanje u dobrotvornoj akciji...
Razmisli što sam baš turcizam uporabio?
Nego lentaš, objasni što točno odiše frustracijom? Šta od navedenog nije točno? Hoćeš da ti podrobnije, navod po navod, ekspliciram.. ili da te pak poštedim susramlja!?
To uopce nije zvanicna stranica Zrinjskog vec iz vremena kad je Facebook bio u zacetku pa si imao milijun i jednu stranicu "sluzbenu" i svatko kako je htio pravio grupe.
Smiljko Sagolj je za vas mala maca kakve gluposti plasirate i da gospodski klub za neke srpske nasljednike zlocinacke petokrake.Susramlje gdje se polumjesec dici petokrakom.

Tuce11
Postovi: 464
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 30 maj 2025, 18:21

DadoElazar je napisao/la:
29 maj 2025, 20:07
Tuce11 je napisao/la:
29 maj 2025, 11:17
DadoElazar je napisao/la:
29 maj 2025, 10:17


valja meni sutra u mostar
srecom odoh u zapadni
ko bi gledo ono potemkinovo selo
Stavi kačket sa bh grbom i slobodno šetaj dok ne završiš u sveučilišnoj bolnici. Šalim se, stavi šaharu, šta ti i pristaje. Bok dečki!
Ne nosim kackete ni kape
Morebit kupim voca usput u zeljusi ili vrapcicima hocel bit fiskalnog računa
Kunete se u drzavu al u institucije jok
Salim se i ja stavi i ti firmu i udri po porezima, ko hin yebe
meraba mujaga
Koji si ti delegat? Zapleo se ko pile u kučinu😎
Za tvoju inf, poreze ti ne plaćaju, ti tvoji, na zapadnoj strani. Kad je zadnji put inspekcija pomolila nos u Aluminij, kladionice.. A sve to rade zbog bezmudog Sarajeva. Dok hrvatska država upumpava milione u tzv zapadni Mostar, neko na minderu presipa iz šupljeg u prazno. A da je pameti, na svaki uložen hrvatski milion, država BiH bi trebala u tzv istočni Mostar uložiti 2 miliona. Umjesto toga imamo potpunu podređenost, podaništvo... Tako su vrli državotvorci dopustili da od naredne sezone, od 10 stadiona, samo na 3 se može intonirati državna himna bez da joj prisutni ne zvižde, okreću stražnjicu.. Eto, nadam se, da sam te bar malo nagnao na razmišljanje. Svako dobro!

Tuce11
Postovi: 464
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 30 maj 2025, 18:38

Antesportas9AP je napisao/la:
30 maj 2025, 18:04
Tuce11 je napisao/la:
30 maj 2025, 17:53
LamineD je napisao/la:
30 maj 2025, 14:07


Nevezano za upis u komu svaka riječ odiše dubokom frustracijom, ali što je to gajret?
Može objašnjenje na nekom od europskih jezika i unaprijed hvala.
Turska riječ gajret: nastojanje, zauzimanje, pomoć, moba, solidarnost, sudjelovanje u dobrotvornoj akciji...
Razmisli što sam baš turcizam uporabio?
Nego lentaš, objasni što točno odiše frustracijom? Šta od navedenog nije točno? Hoćeš da ti podrobnije, navod po navod, ekspliciram.. ili da te pak poštedim susramlja!?
To uopce nije zvanicna stranica Zrinjskog vec iz vremena kad je Facebook bio u zacetku pa si imao milijun i jednu stranicu "sluzbenu" i svatko kako je htio pravio grupe.
Smiljko Sagolj je za vas mala maca kakve gluposti plasirate i da gospodski klub za neke srpske nasljednike zlocinacke petokrake.Susramlje gdje se polumjesec dici petokrakom.
Dobro, o kojoj godini se radi? Nemoj bola zajebavat, znamo svi šta i kako se dešavalo. Petokraka do 92 je krasila dres Dinama i Hajduka pa su veliki Hrvati (naravno i drugi) navijali za te klubove. To je stvar tradicije. Velež je osnovan pod tim obilježjem i to treba da ostane. I uopće motiv vraćanja petokrake nema tu konotaciju na koju aludiraš. Zašto je Croatija, zbog pritiska navijača, vratila "mrsko, sovjetsko.." ime Dinamo? E to je ta ravan. Nego, je li ono montiran lažni snimak sa utakmice u kupu sa Veležom, kada razularena rulja ganja igrače Veleža po terenu? I kako se zvaše ono gospoče od igrača što podape igraču Veleža? Koju mu funkciju plemićki klub kao nagradu dodijeli? Da nije rad sa mlađim kategorijama!? Gospodski, nema šta!

Avatar
LamineD
Postovi: 97
Pridružen/a: 19 maj 2025, 16:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LamineD » 30 maj 2025, 18:50

Tuce11 je napisao/la:
30 maj 2025, 17:53
LamineD je napisao/la:
30 maj 2025, 14:07
Tuce11 je napisao/la:
29 maj 2025, 11:49
slika
Nema čistih, nema istih!
Šta vele iz prestolnice, zrinjski gospodski klub. Slika lijevo je zvanična stranica "gospodskog" kluba iz međugorja koji svoje utakmice igra na otetom stadionu. E sad u red kvislinzi, čestitajte im naslov prvaka "šugave zemlje" kako navijači svinjskog časte zemlju u čijoj ligi osvajaju titule. Gajret braćo!
Nevezano za upis u komu svaka riječ odiše dubokom frustracijom, ali što je to gajret?
Može objašnjenje na nekom od europskih jezika i unaprijed hvala.
Turska riječ gajret: nastojanje, zauzimanje, pomoć, moba, solidarnost, sudjelovanje u dobrotvornoj akciji...
Razmisli što sam baš turcizam uporabio?
Nego lentaš, objasni što točno odiše frustracijom? Šta od navedenog nije točno? Hoćeš da ti podrobnije, navod po navod, ekspliciram.. ili da te pak poštedim susramlja!?
Dobro, ne razumijem arapskoturski.
Točno nije ništa od navedenog, RH je čak izgradila novi most skoro 1 metar nizvodno od starog da se možete strmopižđivati u vodu za milostinju od 20 ojra.
Ne znam što više hoćete.

caffetin
Postovi: 920
Pridružen/a: 01 jun 2016, 01:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la caffetin » 30 maj 2025, 18:59

LamineD je napisao/la:
30 maj 2025, 18:50
Tuce11 je napisao/la:
30 maj 2025, 17:53
LamineD je napisao/la:
30 maj 2025, 14:07


Nevezano za upis u komu svaka riječ odiše dubokom frustracijom, ali što je to gajret?
Može objašnjenje na nekom od europskih jezika i unaprijed hvala.
Turska riječ gajret: nastojanje, zauzimanje, pomoć, moba, solidarnost, sudjelovanje u dobrotvornoj akciji...
Razmisli što sam baš turcizam uporabio?
Nego lentaš, objasni što točno odiše frustracijom? Šta od navedenog nije točno? Hoćeš da ti podrobnije, navod po navod, ekspliciram.. ili da te pak poštedim susramlja!?
Dobro, ne razumijem arapskoturski.
Točno nije ništa od navedenog, RH je čak izgradila novi most skoro 1 metar nizvodno od starog da se možete strmopižđivati u vodu za milostinju od 20 ojra.
Ne znam što više hoćete.
finose ponasaj inace cuti usi iscupati
menstrual

Avatar
Vanja8
Postovi: 14114
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 30 maj 2025, 20:02

Gledajte sad kako se prodaje u Saudiju... I uzivajte... :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

A ne , co'jek ode u halu, oni odmah evo 10 milki na racunu, NoDi brat vec nasao trenere za Akademiju, prostor za trening kamp... :urnebes: :urnebes:

bvsic
Postovi: 4882
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 30 maj 2025, 20:12

Opet od izbora nista, sta je fazon?

Avatar
Vanja8
Postovi: 14114
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 30 maj 2025, 20:22

Valjda se iz Zelje nece ljutiti sto im Mirvah uze trziste, jer se zna, gdje se on uliva tu je rampa za ostale... :urnebes: :urnebes:
Zadnja izmjena: Vanja8, dana/u 30 maj 2025, 20:25, ukupno mijenjano 1 put.

Tuce11
Postovi: 464
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 30 maj 2025, 20:23

LamineD je napisao/la:
30 maj 2025, 18:50
Tuce11 je napisao/la:
30 maj 2025, 17:53
LamineD je napisao/la:
30 maj 2025, 14:07


Nevezano za upis u komu svaka riječ odiše dubokom frustracijom, ali što je to gajret?
Može objašnjenje na nekom od europskih jezika i unaprijed hvala.
Turska riječ gajret: nastojanje, zauzimanje, pomoć, moba, solidarnost, sudjelovanje u dobrotvornoj akciji...
Razmisli što sam baš turcizam uporabio?
Nego lentaš, objasni što točno odiše frustracijom? Šta od navedenog nije točno? Hoćeš da ti podrobnije, navod po navod, ekspliciram.. ili da te pak poštedim susramlja!?
Dobro, ne razumijem arapskoturski.
Točno nije ništa od navedenog, RH je čak izgradila novi most skoro 1 metar nizvodno od starog da se možete strmopižđivati u vodu za milostinju od 20 ojra.
Ne znam što više hoćete.
Hahah.. kad nestane argumenata, krene vrijeđanje. Ni na jedan navod nemaš odgovor. Znaš ti odlično šta i kako se dešavalo.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 30 maj 2025, 20:29

Vanja8 je napisao/la:
30 maj 2025, 20:02
Gledajte sad kako se prodaje u Saudiju... I uzivajte... :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

A ne , co'jek ode u halu, oni odmah evo 10 milki na racunu, NoDi brat vec nasao trenere za Akademiju, prostor za trening kamp... :urnebes: :urnebes:
Meni je zanimljiviji Nedo Turković, kad god krene neka priča o našim igračima, pojačanjima kao sad Mlinarić i ovaj Mamas, on odmah pali live, to idu najave Bajić, lagani transfer, otplata poreznog duga, željkan "u plusu" sljedeće godine, fan shop Ferhadija pa on im je plasirao priču da rade trening kamp i akademiju samo eto lokaciju da izaberu kao "vagaju" ponude, Ilidža, Hrasnica...
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

DadoElazar
Postovi: 68
Pridružen/a: 19 maj 2025, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DadoElazar » 30 maj 2025, 20:39

Tuce11 je napisao/la:
30 maj 2025, 18:21
DadoElazar je napisao/la:
29 maj 2025, 20:07
Tuce11 je napisao/la:
29 maj 2025, 11:17

Stavi kačket sa bh grbom i slobodno šetaj dok ne završiš u sveučilišnoj bolnici. Šalim se, stavi šaharu, šta ti i pristaje. Bok dečki!
Ne nosim kackete ni kape
Morebit kupim voca usput u zeljusi ili vrapcicima hocel bit fiskalnog računa
Kunete se u drzavu al u institucije jok
Salim se i ja stavi i ti firmu i udri po porezima, ko hin yebe
meraba mujaga
Koji si ti delegat? Zapleo se ko pile u kučinu😎
Za tvoju inf, poreze ti ne plaćaju, ti tvoji, na zapadnoj strani. Kad je zadnji put inspekcija pomolila nos u Aluminij, kladionice.. A sve to rade zbog bezmudog Sarajeva. Dok hrvatska država upumpava milione u tzv zapadni Mostar, neko na minderu presipa iz šupljeg u prazno. A da je pameti, na svaki uložen hrvatski milion, država BiH bi trebala u tzv istočni Mostar uložiti 2 miliona. Umjesto toga imamo potpunu podređenost, podaništvo... Tako su vrli državotvorci dopustili da od naredne sezone, od 10 stadiona, samo na 3 se može intonirati državna himna bez da joj prisutni ne zvižde, okreću stražnjicu.. Eto, nadam se, da sam te bar malo nagnao na razmišljanje. Svako dobro!
Tako je medeni niko ne zna etiketirati ko pametni bosnjo koji inace sve zna i sve se razumije
Moram te razočarati nemam ja ništa sa mostarom fali bogu
Ali si mi potvrdio ono što već odavno znam
pravi hercegovanac priča o svemu samo ne o onome o čemu treba.
sta si bola ovo napisao
bio ja poslom danas u mostaru
popio kafu na dva mjesta i ruco u restoranu
zamisli gdje nisam dobio račun

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []