Maroon1946 je napisao/la: ↑30 maj 2025, 17:48Po toj logici najbolje da ne igramo, poslati juniore nek osjete kako je igrati na Koševu. Uporno tražite alibi za poraze i ispadanja i to evo sad je pocelo i unaprijed. Ne zna se ni ko je protivnik ni kako ce nam tim izgledati. Šta bi od pitara koji su tjerali trenere kad smo bili na drugom mjestu?jurisicduska je napisao/la: ↑30 maj 2025, 16:00Smanjite apetite.
Prvo sačekati protivnika.
Objektivno vjerovatnoća :
Ispadanje odmah 70% 30% prolazak
Ispadanje u trećem pretkolu 90% 10% prolazak
Ispadanje u Play offu 99% 1% prolazak
U zavisnosti od ždrijeba jedino da dobijemo ekipu s kojom možemo igrati pa da je uz puno truda prođemo a onda da budemo nosioci u trećem pretkolu i dobijemo slabiju ekipu. Tu će nam bit male bas sanse a za Play Off da ne govorim.
Treće pretkolo minimum.![]()
AZ - 122.50
Sparta Prague - 87.00
AEK Athens - 57.85
Brøndby - 55.73
İstanbul Başakşehir - 55.30
Austria Winner of the 2024–25 - 48.00
Hajduk Split - 46.35
Switzerland Fourth place of the 2024–25 - 39.90
Charleroi - 37.40
Rosenborg - 36.35
Raków Częstochowa - 31.08
Jagiellonia Białystok - 30.00
Aris Thessaloniki - 28.75
Santa Clara - 27.00
Universitatea Craiova - 24.45
Bulgaria Winner of the 2024–25 - 23.45
Maccabi Haifa - 22.00
Austria Wien - 20.53
Nije nego si ti nerealan svaka od ovih ekipa bi nad 5:0 po kvalitetu pobijedila. Budžeti veći 5,10 puta. Čuj tražite alibije za poraze ja dao 30% šansi za prolazak to je vjeruj mi vrlo optimistično.
Europa ima smisla kad si prvak. Pa ispadneš u Ligi pravaka i ideš u Ligu Europe pa ako ispadnes u KL. Ovo nema smisla.
Čuj tražite alibije za poraze dobiješ Alkmar ili Spartu ili Rosenborg.


