Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
odose trbic i moderni napadacki fudbal al duska ni sarme probao njje 

- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A šta vam je sad tačno sporno ?
Vi promijenite predsjednika nekoliko za godinu čudno vam sto nekom radniku nije produžen ugovor, ne kontam.
U zadnjih 5 godina
Dzubur
Ceric
Hasanbegović
Kovacevic
Tanovic
Ibrisimovic Oro
Tunovic
Pa nekakvih komiteta za hitnost, za ovo za ono. Mi dva radnika obična promijenili problem. Stvarno živite izmišljene živote.
Vi promijenite predsjednika nekoliko za godinu čudno vam sto nekom radniku nije produžen ugovor, ne kontam.
U zadnjih 5 godina
Dzubur
Ceric
Hasanbegović
Kovacevic
Tanovic
Ibrisimovic Oro
Tunovic
Pa nekakvih komiteta za hitnost, za ovo za ono. Mi dva radnika obična promijenili problem. Stvarno živite izmišljene živote.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
sve 5jurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 00:24A šta vam je sad tačno sporno ?
Vi promijenite predsjednika nekoliko za godinu čudno vam sto nekom radniku nije produžen ugovor, ne kontam.
U zadnjih 5 godina
Dzubur
Ceric
Hasanbegović
Kovacevic
Tanovic
Ibrisimovic Oro
Tunovic
Pa nekakvih komiteta za hitnost, za ovo za ono. Mi dva radnika obična promijenili problem. Stvarno živite izmišljene živote.
Dolazi vam jedan srbin.
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Imate vi važnijih problema od tog.
Fkt.
Neću ih ni govoriti jer su ovaj put preveliki.
Fkt.
Neću ih ni govoriti jer su ovaj put preveliki.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kasno si ih otjerao, Ismire. Šteta je nepopravljiva. 
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Život je težak u samonametnutoj iluziji.
Niste vi kone loše samo vas izjedaju traume.
Najjace kad napišu troše pare ko da njihove trošimo.
Trošili bi i vi da imate. Prava definicija kompleksa manje vrijednosti. I privatno i poslovno se svaki dan susrećem sa takvim ljudima. Je li imaš, trošiš odmah si kriminalac, a ovi sto nemaju su svi pošteni. A ne plaćaju porez ili kartu u tramvaju (otprilike sve što mogu da ne plate u tom rasponu) i na to se još grebu gdje god mogu i čekaju da im s neba padne. Tipski određeni ljudi.
S vama se ne isplati diskutovati. Teško je objasniti nekom da to nije vise taj klub, koji je i meni bio jako simpatičan, ali tog vise nema sad je sitnointersesna sfera za 5-6 ljudi. Slijedi bas mrak, mislim nije da vam je sad dan, ali govorit ćete da nam se vratiti u 2024 godinu.
Niste vi kone loše samo vas izjedaju traume.
Najjace kad napišu troše pare ko da njihove trošimo.
Trošili bi i vi da imate. Prava definicija kompleksa manje vrijednosti. I privatno i poslovno se svaki dan susrećem sa takvim ljudima. Je li imaš, trošiš odmah si kriminalac, a ovi sto nemaju su svi pošteni. A ne plaćaju porez ili kartu u tramvaju (otprilike sve što mogu da ne plate u tom rasponu) i na to se još grebu gdje god mogu i čekaju da im s neba padne. Tipski određeni ljudi.
S vama se ne isplati diskutovati. Teško je objasniti nekom da to nije vise taj klub, koji je i meni bio jako simpatičan, ali tog vise nema sad je sitnointersesna sfera za 5-6 ljudi. Slijedi bas mrak, mislim nije da vam je sad dan, ali govorit ćete da nam se vratiti u 2024 godinu.
-
Hansestadt
- Postovi: 3712
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
samo nemoj poreze spominjati
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Do prije sat vremena se kleli u ova dva bolida, sad kaze bravo Mirvicu nek si ih otjerao i sretan rodjendan jos jednom 
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ebo porez.
Platit cu ja i ostali pošteni građani ove zemlje ko i do sad sto vam plaćamo. Halal bilo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovo je samo početak. Vrlo vjerovatno će ovaj put i tužilaštvo imati pune ruke posla.
Ima jedan post što mi je onako ostao u sjećanju,
PeppermintSA je napisao/la: ↑24 sep 2024, 17:45Trbić je odlično rješenje. Momak je ozbiljan profesionalac, obrazovan, dugo je bio u klubu, poznaje fudbal, fanatični je navijač i najbitnije - pošten je. Ti kojekakvi Belgijanci koji direktoruju preko telefona nam ne donose ama baš ništa. Direktor je glavni operativac svakog kluba, on mora biti neko ko je povezan s bogom ocem i ko je fizički prisutan. Belgijanac se dvaput pojavio u Sarajevu.
Da izbrišeš prvu rečenicu, pomislio bi da čovjek priča o Danielu Levyju, a ne o bjelosvjetskoj varalici Tariku Trbiću koji im je nanio više štete nego Ibraković i Selimović zajedno u prošlom mandatu.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nitko me ne moze ubjediti za Gosk kvota 24
kako je Zrinjski isplatio premije lagano
i bonuse ,to je nevjerovatno
- relativizam
- Postovi: 1729
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mislim da je ovo taj tik tak što pobjegulja sa Durmitora vazda piše.
Otišao si Trba Sarajevo gasi se
Sad će isplivati i dug od 30miliona
El dzabe ode za 15 miliona
Mokri snovi baustelaca iz Beca ,pobjegulje sa Durmitora i sirotinje sa Grbavice
Otišao si Trba Sarajevo gasi se
Sad će isplivati i dug od 30miliona
El dzabe ode za 15 miliona
Mokri snovi baustelaca iz Beca ,pobjegulje sa Durmitora i sirotinje sa Grbavice
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pitao sam te vise puta cemu tolika opsjednutost? Mjesecima govoris tonemo, tonemo i sta sad? Predstavljas to na forumu i samo pljujes, neko nesto napise za sarajevo onda je to kompleks. Sta je ovo sto ti radis mjesecima unazad jer samo nase dugove gledas i pises po forumu. Izadji malo vani ostavi se foruma zivi zivot. Kod nas je kljuc u bravi, kod vas je sve perfektno, a kockice se slazu iz sedmice u sedmicu samo eto ti to opravdavas.jurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 00:45Život je težak u samonametnutoj iluziji.
Niste vi kone loše samo vas izjedaju traume.
Najjace kad napišu troše pare ko da njihove trošimo.
Trošili bi i vi da imate. Prava definicija kompleksa manje vrijednosti. I privatno i poslovno se svaki dan susrećem sa takvim ljudima. Je li imaš, trošiš odmah si kriminalac, a ovi sto nemaju su svi pošteni. A ne plaćaju porez ili kartu u tramvaju (otprilike sve što mogu da ne plate u tom rasponu) i na to se još grebu gdje god mogu i čekaju da im s neba padne. Tipski određeni ljudi.
S vama se ne isplati diskutovati. Teško je objasniti nekom da to nije vise taj klub, koji je i meni bio jako simpatičan, ali tog vise nema sad je sitnointersesna sfera za 5-6 ljudi. Slijedi bas mrak, mislim nije da vam je sad dan, ali govorit ćete da nam se vratiti u 2024 godinu.
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nek ti svrakino potvrdi kad smo pisali u pp jesam fulio jednu info vezano za Zelju prethodnu sezonu i da sam mu sve najavio prije. Neke stvari nisu za javnog pisanja.
Fk Željezničar.
-
DadoElazar
- Postovi: 68
- Pridružen/a: 19 maj 2025, 12:17
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vidi rođo uopste se ne radi o tomeTuce11 je napisao/la: ↑30 maj 2025, 21:06Banalizuješ ozbiljne teme. Ne možeš se zezat sa ljudima koji su doživjeli golgotu i koja i danas traje. Nisam ni ja mostarac, ali znam sabrati 2 i 2. Evo ti savjet.. poslušaj prof. Dragana Markovinu koji živi u zapadnom dijelu grada i nije Bošnjak. Druže, nemoj se ljutiit, al ti od drveta nr vidiš šumu. Ulaziš u glupave priče o bosancima i hercegovcima.. ko je bolji, jel to? Pa jbt život. Svako dobro!DadoElazar je napisao/la: ↑30 maj 2025, 20:39Tako je medeni niko ne zna etiketirati ko pametni bosnjo koji inace sve zna i sve se razumijeTuce11 je napisao/la: ↑30 maj 2025, 18:21
Koji si ti delegat? Zapleo se ko pile u kučinu
Za tvoju inf, poreze ti ne plaćaju, ti tvoji, na zapadnoj strani. Kad je zadnji put inspekcija pomolila nos u Aluminij, kladionice.. A sve to rade zbog bezmudog Sarajeva. Dok hrvatska država upumpava milione u tzv zapadni Mostar, neko na minderu presipa iz šupljeg u prazno. A da je pameti, na svaki uložen hrvatski milion, država BiH bi trebala u tzv istočni Mostar uložiti 2 miliona. Umjesto toga imamo potpunu podređenost, podaništvo... Tako su vrli državotvorci dopustili da od naredne sezone, od 10 stadiona, samo na 3 se može intonirati državna himna bez da joj prisutni ne zvižde, okreću stražnjicu.. Eto, nadam se, da sam te bar malo nagnao na razmišljanje. Svako dobro!
Moram te razočarati nemam ja ništa sa mostarom fali bogu
Ali si mi potvrdio ono što već odavno znam
pravi hercegovanac priča o svemu samo ne o onome o čemu treba.
sta si bola ovo napisao
bio ja poslom danas u mostaru
popio kafu na dva mjesta i ruco u restoranu
zamisli gdje nisam dobio račun
Ni ti ne znaš jesam li ja i kakvu golgotu prozivio i preživio a već generalizujes i etiketiras
Evo da ti kažem što sam bio u mostaru
Bavim se licenciranjem firmi ustanova preduzeca i sl
To je agencija imenovana od strane federalnog ministarstva i već dvije godine obilazim bih i dajem ili ne dajem odobrenja za licence
Od iduće godine neces se moci prijaviti na tender oglas javne nabavke pa cak ni raspisivati konkurse za prijem radnika bez te licence
I znaš ko životom traži licenciranje- bh hrvati bez iznimke
Znaš li ko neće i uporno govori da mu to ne treba - Bošnjaci da se tako izrazimo
Sta mislis što ti ovako rano odgovaram jer idem u livno po istom poslu
Sutra će vam opet hrvati biti krivi što su sve preuzeli a vi qurcem ne mrdate i povazdan pametujete
Čak iz rs-a traže tu licencu da mogu saradjivati sa firmama i javljati se na federalne oglase i davati ponude
Samo ste vi pametni a ostacete na nivou prodaje voca i suvenira uz cestu
Ovo licenciranje je zakonska obaveza koju jedino vi izbjegavate
Ne svi ali najviše problema imam sa ustanovama gdje su Bošnjaci direktori uslovno rečeno
Sutra kad vam budu hrvati postavljali direktore i vaše prijave odbacivali kao nepotpune ti opet malo o golgoti humanitarnoj računima itd
E moj tuce...
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Saopštenje kluba sa Koševa
FK Sarajevo: Saradnja s Trbićem i Ibrakovićem neće biti nastavljena
Došle je do organizacijski promjena nakon večerašnjeg u Fudbalskom klubu Sarajevo, potvrđeno je iz redova Bordo kluba.
Tim sa Koševa oglasio se saopštenjem u kojem obavještava javnost da saradnja sa Tarikom Trbićem i Abdulahom Ibrkaovićem neće biti nastavljena.
"Fudbalski klub Sarajevo obavještava javnost da je donio odluku da ne produži saradnju sa Tarikom Trbićem, dosadašnjim generalnim direktorom Kluba, kao i Abdulahom Ibrakovićem, koji je obavljao funkciju savjetnika.
Zahvaljujemo se Trbiću i Ibrakoviću na doprinosu i zalaganju koje su pokazali tokom svog angažmana u Klubu. Želimo im mnogo uspjeha i sreće u nastavku profesionalne karijere.
U narednom periodu, sve ključne odluke bit će donesene pod nadzorom Upravnog odbora.
FK Sarajevo nastavlja s daljnjim razvojem organizacije, s ciljem jačanja svih segmenata Kluba i ostvarivanja zacrtanih sportskih i poslovnih ciljeva", stoji u saopštenju FK Sarajevo.
FK Sarajevo: Saradnja s Trbićem i Ibrakovićem neće biti nastavljena
Došle je do organizacijski promjena nakon večerašnjeg u Fudbalskom klubu Sarajevo, potvrđeno je iz redova Bordo kluba.
Tim sa Koševa oglasio se saopštenjem u kojem obavještava javnost da saradnja sa Tarikom Trbićem i Abdulahom Ibrkaovićem neće biti nastavljena.
"Fudbalski klub Sarajevo obavještava javnost da je donio odluku da ne produži saradnju sa Tarikom Trbićem, dosadašnjim generalnim direktorom Kluba, kao i Abdulahom Ibrakovićem, koji je obavljao funkciju savjetnika.
Zahvaljujemo se Trbiću i Ibrakoviću na doprinosu i zalaganju koje su pokazali tokom svog angažmana u Klubu. Želimo im mnogo uspjeha i sreće u nastavku profesionalne karijere.
U narednom periodu, sve ključne odluke bit će donesene pod nadzorom Upravnog odbora.
FK Sarajevo nastavlja s daljnjim razvojem organizacije, s ciljem jačanja svih segmenata Kluba i ostvarivanja zacrtanih sportskih i poslovnih ciljeva", stoji u saopštenju FK Sarajevo.
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Cuj prizivaju Dzeku da se vrati...
Ko da je covjek lud da za pola godine ostane bez marke , bez svega sto je za cijelu karijeru zaradio...
Srecom, nasa Amrica je tu pa ona to kontrolise...

Ko da je covjek lud da za pola godine ostane bez marke , bez svega sto je za cijelu karijeru zaradio...
Srecom, nasa Amrica je tu pa ona to kontrolise...
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
rishovski je napisao/la: ↑30 maj 2025, 22:27Nije ništa sporno osim što ste bili ćoravi i nabili ga nogom za 50k eura i nikada sa Željom nije ništa osvojio.. I niste vidjeli ništa u njemu za razliku od Plišeka!svrakino1921 je napisao/la: ↑30 maj 2025, 22:19
Edin Džeko je ukupno u karijeri postigao 398 golova:
Željezničar – 4 gola
Usti nad Labem – 8 golova
Teplice – 17 golova
Wolfsburg – 85 golova
Manchester City – 72 gola
Roma – 119 golova
Inter – 28 golova
U21 BiH – 1 gol
BiH – 64 gola
Osvojeni trofeji:
2009. – Titula prvaka Njemačke (Wolfsburg)
2011. – FA Cup Engleske (Man. City)
2012. – Titula prvaka Engleske (Man. City)
2013. – Superkup Engleske (Man. City)
2014. – Titula prvaka Engleske (Man. City)
2014. – Liga kup Engleske (Man. City)
2022. – Kup Italije (Inter)
2022. – Superkup Italije (Inter)
2023. – Superkup Italije (Inter)
Al Jaber je došao u Želju iz Dinamo Zagreb
Ne znam šta je ovdje sporno
A to što ti je AL JABER došao iz Dinama,valjda ti dovoljno govori koliko je sati.. Garant ga trener mrzio što je musliman.
Ako ti to ne govori ništa onda skontaj da je Džeko u njegovim godinama igrao za Wolfsburg...
Pa Plišek je doveden u Želju da prepozna takve igrace
Što Vi niste doveli Plišeka u Čelik
Al Jaber je projekat SA - daj više skontaj to
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije tačno
Većina forumaša piše da ne dolazi kod nas a i ako ode u Hajduk da ce od Torce ne samo dobit uvrede nego i degenek jer teško Hajduk može do titulu u Hrvatskoj
Oni ne mogu ništa Rijeci a kamoli Dinamu
Pravo ce im Edin donijet titulu
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.





