Premijer liga BiH - aktuelno

NoDi80
Postovi: 19029
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 31 maj 2025, 16:09

Radnik - Željezničar 17:00

Prvih 11

Krpic (34)
Boljevic (29)
Karjasevic (27)
Abdulahovic (27)
Karamarko (27)
Vinicus (23)
Sosic (22)
Lagumdzija (22)
Sukilovic (22)
Odinaka (21)
Sabic (19)


Klupa
Markovic (31)
Cavnic (29)
Cvetanoski (27)
Simoni (23)
Lausevic (19)
Semdin (19)
Kolic (18)
Foco (17)
Trapara (17)
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
GrbavicaHram1921
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2025, 11:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHram1921 » 31 maj 2025, 16:16

Izgleda da je Sarajevo gyze dalo Posusju?

Bordo kuya postena do kraja!

Iznuda
Postovi: 98
Pridružen/a: 21 maj 2025, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Iznuda » 31 maj 2025, 16:28

Ma mi smo kao Manchester United postali. Živimo od neke stare slave a u stvarnosti smo jedna toksična sredina gdje mijenjamo trenere svake godine, u 10 godina 20 trenera i nijedan nam ne valja. 
:bow:

:urnebes:

Avatar
rishovski
Postovi: 5016
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 31 maj 2025, 16:33

svrakino1921 je napisao/la:
31 maj 2025, 15:25
rishovski je napisao/la:
31 maj 2025, 15:17
Kad je Željo u pitanju ni cvaja nije malo :mrgreen:
😭😂😭😂😭


Jooj Zaka što ti mrziš Želju
A ja te poštujem ovdje
Al znaš i bacat bombe isti si ko Kristijan


https://vt.tiktok.com/ZSk8KKg6n/
Ne mrzim ja Želju... To što se ja šprdam je nešto drugo... Ovdje postoje likovi koji furaju priču o Bosni i navijaju za Želju a onda podržavaju Zrinjski,Široki,Borac,protiv svih normalnih klubova,koji postuju himnu,zastavu.
Ja mogu lupetat ovdje sta hocu ali nikad necu navijat protiv Želje ako igra za prvaka lige ili kupa protiv gore navedenih. A to pojedini navijači Želje rade i to je neshvatljivo..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la osam » 31 maj 2025, 16:38

slika




slika

:kafa: :kafa: :kafa:

DadoElazar
Postovi: 68
Pridružen/a: 19 maj 2025, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DadoElazar » 31 maj 2025, 16:56

Tuce11 je napisao/la:
31 maj 2025, 12:14
DadoElazar je napisao/la:
31 maj 2025, 06:12
Tuce11 je napisao/la:
30 maj 2025, 21:06

Banalizuješ ozbiljne teme. Ne možeš se zezat sa ljudima koji su doživjeli golgotu i koja i danas traje. Nisam ni ja mostarac, ali znam sabrati 2 i 2. Evo ti savjet.. poslušaj prof. Dragana Markovinu koji živi u zapadnom dijelu grada i nije Bošnjak. Druže, nemoj se ljutiit, al ti od drveta nr vidiš šumu. Ulaziš u glupave priče o bosancima i hercegovcima.. ko je bolji, jel to? Pa jbt život. Svako dobro!
Vidi rođo uopste se ne radi o tome
Ni ti ne znaš jesam li ja i kakvu golgotu prozivio i preživio a već generalizujes i etiketiras
Evo da ti kažem što sam bio u mostaru
Bavim se licenciranjem firmi ustanova preduzeca i sl
To je agencija imenovana od strane federalnog ministarstva i već dvije godine obilazim bih i dajem ili ne dajem odobrenja za licence
Od iduće godine neces se moci prijaviti na tender oglas javne nabavke pa cak ni raspisivati konkurse za prijem radnika bez te licence
I znaš ko životom traži licenciranje- bh hrvati bez iznimke
Znaš li ko neće i uporno govori da mu to ne treba - Bošnjaci da se tako izrazimo
Sta mislis što ti ovako rano odgovaram jer idem u livno po istom poslu
Sutra će vam opet hrvati biti krivi što su sve preuzeli a vi qurcem ne mrdate i povazdan pametujete
Čak iz rs-a traže tu licencu da mogu saradjivati sa firmama i javljati se na federalne oglase i davati ponude
Samo ste vi pametni a ostacete na nivou prodaje voca i suvenira uz cestu
Ovo licenciranje je zakonska obaveza koju jedino vi izbjegavate
Ne svi ali najviše problema imam sa ustanovama gdje su Bošnjaci direktori uslovno rečeno
Sutra kad vam budu hrvati postavljali direktore i vaše prijave odbacivali kao nepotpune ti opet malo o golgoti humanitarnoj računima itd
E moj tuce...
"valja meni sutra u mostar
srećom idem u zapadni dio
ko bi gledo ona potemkinova sela"
E rođo od ovog tvog komentara je krenulo. I ne priliči nekom ko radi u državnim institucijama takav vokubalar. Zao mi je, ali opet ne vidiš od drveta šumu. Vjerujem da si išao u osnovnu dok sam se borio protiv sda termita i zadnji sam koji bi branio tu politiku. Zaprava je ta politika zajedno s hdz-om i kreirala mostarsku krizu.. Dakle, mojne meni to. Ovdje se radi o FK Veležu, simbolu zajedništva, klubu prkosa.. a htijeli su ga ugasit, oteli mu stadion. Danas na tom stadionu igra klub iz ndh koji je za vrijeme SFRJ bio zabranjen. Na tom stadionu je na početku rata bio logor, uništeno je sve što bi podsjećalo na Velež. Bilo bi lijepo da uvažavaš činjenice. Ponavljam, bošnjačka politika je katastrofa, al to ne može prekrit zlo koje je inspirisala hdz politika u Mostaru. Jadne su institucije u kojima radi osoba koja koristi termin "hercegovanac", koji na takav način komunicira s ljudima. ŽALOSNO
Opet etiketiras moj tuce
Pojma ti nemaš ko sam ja i šta sam ali znaš kad sam išao u osnovnu
Što je najgore od svega to je tvoj/vas jedan od najvećih problema sigurno si čuo za mount of stupidity ako nisi rado ću ti objasniti
Nisam ja tebi problem problem je što ti nećeš da čuješ istinu a dobro znaš da je tako samo se bojis sebi je priznati
Tzv istočni mostar jeste potemkinovo selo svidjelo se to tebi ili ne zadji malo po okolnim ulicama koje ne vode na most i vratićeš see 30 godina unazad
Ono što se izgradilo izgradilo se mahom donacijama i poklonima i to se vidi na svakoj zgradi
Priznao ti to ili ne zapadni mostar je puno uredjeniji i moderniji
Kad to sebi priznate onda možete krenuti naprijed a do tada ćete ostari zarobljeni u prošlosti i na nivou usputnih suvenira i voca
J**+ se meni i za sada i hdz sve su to ista **** ja ti kažem u kom pravcu trebaš razmisljati a ne potezati stare račune
Ako su mogli nijemci i Francuzi izgladiti racune može svako a koliko god to ružno zvučalo a tragično jeste naša klanja su kamilica za njihova
Fataj se bola napretka školovanja i ulaganja ostavi se prošlosti gledaj od čega ćeš hljeba jest

A ovo hercegovanac to ti je uobičajena zezancija i pogrdan naziv
Hercegovanac hero bjelocarapic svercegovac
S druge strane su vicevi o sulji i moji
Na to se bola samo nasmiješ
Haj i dosta je bilo bespotrebne neplodne komunikacije
Misli i vjeruj šta god hoćeš samo nemoj sutra da ti opet neko drugi bude kriv
Haj pamet uglavu i guzicu uzazid

adrenaline323
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la adrenaline323 » 31 maj 2025, 17:19

Stvarno je liga prodisala od kako su se izgradili tereni, ovo danas u bijeljini je ziva patnja

spolacentra
Postovi: 199
Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la spolacentra » 31 maj 2025, 17:25

DadoElazar je napisao/la:
31 maj 2025, 16:56
Tuce11 je napisao/la:
31 maj 2025, 12:14
DadoElazar je napisao/la:
31 maj 2025, 06:12


Vidi rođo uopste se ne radi o tome
Ni ti ne znaš jesam li ja i kakvu golgotu prozivio i preživio a već generalizujes i etiketiras
Evo da ti kažem što sam bio u mostaru
Bavim se licenciranjem firmi ustanova preduzeca i sl
To je agencija imenovana od strane federalnog ministarstva i već dvije godine obilazim bih i dajem ili ne dajem odobrenja za licence
Od iduće godine neces se moci prijaviti na tender oglas javne nabavke pa cak ni raspisivati konkurse za prijem radnika bez te licence
I znaš ko životom traži licenciranje- bh hrvati bez iznimke
Znaš li ko neće i uporno govori da mu to ne treba - Bošnjaci da se tako izrazimo
Sta mislis što ti ovako rano odgovaram jer idem u livno po istom poslu
Sutra će vam opet hrvati biti krivi što su sve preuzeli a vi qurcem ne mrdate i povazdan pametujete
Čak iz rs-a traže tu licencu da mogu saradjivati sa firmama i javljati se na federalne oglase i davati ponude
Samo ste vi pametni a ostacete na nivou prodaje voca i suvenira uz cestu
Ovo licenciranje je zakonska obaveza koju jedino vi izbjegavate
Ne svi ali najviše problema imam sa ustanovama gdje su Bošnjaci direktori uslovno rečeno
Sutra kad vam budu hrvati postavljali direktore i vaše prijave odbacivali kao nepotpune ti opet malo o golgoti humanitarnoj računima itd
E moj tuce...
"valja meni sutra u mostar
srećom idem u zapadni dio
ko bi gledo ona potemkinova sela"
E rođo od ovog tvog komentara je krenulo. I ne priliči nekom ko radi u državnim institucijama takav vokubalar. Zao mi je, ali opet ne vidiš od drveta šumu. Vjerujem da si išao u osnovnu dok sam se borio protiv sda termita i zadnji sam koji bi branio tu politiku. Zaprava je ta politika zajedno s hdz-om i kreirala mostarsku krizu.. Dakle, mojne meni to. Ovdje se radi o FK Veležu, simbolu zajedništva, klubu prkosa.. a htijeli su ga ugasit, oteli mu stadion. Danas na tom stadionu igra klub iz ndh koji je za vrijeme SFRJ bio zabranjen. Na tom stadionu je na početku rata bio logor, uništeno je sve što bi podsjećalo na Velež. Bilo bi lijepo da uvažavaš činjenice. Ponavljam, bošnjačka politika je katastrofa, al to ne može prekrit zlo koje je inspirisala hdz politika u Mostaru. Jadne su institucije u kojima radi osoba koja koristi termin "hercegovanac", koji na takav način komunicira s ljudima. ŽALOSNO
Opet etiketiras moj tuce
Pojma ti nemaš ko sam ja i šta sam ali znaš kad sam išao u osnovnu
Što je najgore od svega to je tvoj/vas jedan od najvećih problema sigurno si čuo za mount of stupidity ako nisi rado ću ti objasniti
Nisam ja tebi problem problem je što ti nećeš da čuješ istinu a dobro znaš da je tako samo se bojis sebi je priznati
Tzv istočni mostar jeste potemkinovo selo svidjelo se to tebi ili ne zadji malo po okolnim ulicama koje ne vode na most i vratićeš see 30 godina unazad
Ono što se izgradilo izgradilo se mahom donacijama i poklonima i to se vidi na svakoj zgradi
Priznao ti to ili ne zapadni mostar je puno uredjeniji i moderniji
Kad to sebi priznate onda možete krenuti naprijed a do tada ćete ostari zarobljeni u prošlosti i na nivou usputnih suvenira i voca
**** se meni i za sada i hdz sve su to ista **** ja ti kažem u kom pravcu trebaš razmisljati a ne potezati stare račune
Ako su mogli nijemci i Francuzi izgladiti racune može svako a koliko god to ružno zvučalo a tragično jeste naša klanja su kamilica za njihova
Fataj se bola napretka školovanja i ulaganja ostavi se prošlosti gledaj od čega ćeš hljeba jest

A ovo hercegovanac to ti je uobičajena zezancija i pogrdan naziv
Hercegovanac hero bjelocarapic svercegovac
S druge strane su vicevi o sulji i moji
Na to se bola samo nasmiješ
Haj i dosta je bilo bespotrebne neplodne komunikacije
Misli i vjeruj šta god hoćeš samo nemoj sutra da ti opet neko drugi bude kriv
Haj pamet uglavu i guzicu uzazid
Ako si zavrsio, postedi nas ubuduce svojih maloumnih komentara.

Lazarov
Postovi: 329
Pridružen/a: 22 feb 2022, 23:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lazarov » 31 maj 2025, 17:33

Kakve su ovo zavrsne akcije Sarajeva?? :bow: ovo posusje očajno, svaka gostujuća nav skupina se osjeća kao kod kuće

Tuce11
Postovi: 463
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 31 maj 2025, 17:42

DadoElazar je napisao/la:
31 maj 2025, 16:56
Tuce11 je napisao/la:
31 maj 2025, 12:14
DadoElazar je napisao/la:
31 maj 2025, 06:12


Vidi rođo uopste se ne radi o tome
Ni ti ne znaš jesam li ja i kakvu golgotu prozivio i preživio a već generalizujes i etiketiras
Evo da ti kažem što sam bio u mostaru
Bavim se licenciranjem firmi ustanova preduzeca i sl
To je agencija imenovana od strane federalnog ministarstva i već dvije godine obilazim bih i dajem ili ne dajem odobrenja za licence
Od iduće godine neces se moci prijaviti na tender oglas javne nabavke pa cak ni raspisivati konkurse za prijem radnika bez te licence
I znaš ko životom traži licenciranje- bh hrvati bez iznimke
Znaš li ko neće i uporno govori da mu to ne treba - Bošnjaci da se tako izrazimo
Sta mislis što ti ovako rano odgovaram jer idem u livno po istom poslu
Sutra će vam opet hrvati biti krivi što su sve preuzeli a vi qurcem ne mrdate i povazdan pametujete
Čak iz rs-a traže tu licencu da mogu saradjivati sa firmama i javljati se na federalne oglase i davati ponude
Samo ste vi pametni a ostacete na nivou prodaje voca i suvenira uz cestu
Ovo licenciranje je zakonska obaveza koju jedino vi izbjegavate
Ne svi ali najviše problema imam sa ustanovama gdje su Bošnjaci direktori uslovno rečeno
Sutra kad vam budu hrvati postavljali direktore i vaše prijave odbacivali kao nepotpune ti opet malo o golgoti humanitarnoj računima itd
E moj tuce...
"valja meni sutra u mostar
srećom idem u zapadni dio
ko bi gledo ona potemkinova sela"
E rođo od ovog tvog komentara je krenulo. I ne priliči nekom ko radi u državnim institucijama takav vokubalar. Zao mi je, ali opet ne vidiš od drveta šumu. Vjerujem da si išao u osnovnu dok sam se borio protiv sda termita i zadnji sam koji bi branio tu politiku. Zaprava je ta politika zajedno s hdz-om i kreirala mostarsku krizu.. Dakle, mojne meni to. Ovdje se radi o FK Veležu, simbolu zajedništva, klubu prkosa.. a htijeli su ga ugasit, oteli mu stadion. Danas na tom stadionu igra klub iz ndh koji je za vrijeme SFRJ bio zabranjen. Na tom stadionu je na početku rata bio logor, uništeno je sve što bi podsjećalo na Velež. Bilo bi lijepo da uvažavaš činjenice. Ponavljam, bošnjačka politika je katastrofa, al to ne može prekrit zlo koje je inspirisala hdz politika u Mostaru. Jadne su institucije u kojima radi osoba koja koristi termin "hercegovanac", koji na takav način komunicira s ljudima. ŽALOSNO
Opet etiketiras moj tuce
Pojma ti nemaš ko sam ja i šta sam ali znaš kad sam išao u osnovnu
Što je najgore od svega to je tvoj/vas jedan od najvećih problema sigurno si čuo za mount of stupidity ako nisi rado ću ti objasniti
Nisam ja tebi problem problem je što ti nećeš da čuješ istinu a dobro znaš da je tako samo se bojis sebi je priznati
Tzv istočni mostar jeste potemkinovo selo svidjelo se to tebi ili ne zadji malo po okolnim ulicama koje ne vode na most i vratićeš see 30 godina unazad
Ono što se izgradilo izgradilo se mahom donacijama i poklonima i to se vidi na svakoj zgradi
Priznao ti to ili ne zapadni mostar je puno uredjeniji i moderniji
Kad to sebi priznate onda možete krenuti naprijed a do tada ćete ostari zarobljeni u prošlosti i na nivou usputnih suvenira i voca
**** se meni i za sada i hdz sve su to ista **** ja ti kažem u kom pravcu trebaš razmisljati a ne potezati stare račune
Ako su mogli nijemci i Francuzi izgladiti racune može svako a koliko god to ružno zvučalo a tragično jeste naša klanja su kamilica za njihova
Fataj se bola napretka školovanja i ulaganja ostavi se prošlosti gledaj od čega ćeš hljeba jest

A ovo hercegovanac to ti je uobičajena zezancija i pogrdan naziv
Hercegovanac hero bjelocarapic svercegovac
S druge strane su vicevi o sulji i moji
Na to se bola samo nasmiješ
Haj i dosta je bilo bespotrebne neplodne komunikacije
Misli i vjeruj šta god hoćeš samo nemoj sutra da ti opet neko drugi bude kriv
Haj pamet uglavu i guzicu uzazid
Eto se zapadni dio grada izgradio radom, a ne donacijama Hrvatske. Šta ja imam sebi priznavat, pošteno zarađujem hljeb, nikog ne mrzim.. samo ti redam činjenice. A VSS imam iz Titova vremena. Ti da si se držao skole, imao bi pristojniju komunikaciju.. Evo ću se sutra tebi žalit.. SIKTER

Avatar
LamineD
Postovi: 97
Pridružen/a: 19 maj 2025, 16:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LamineD » 31 maj 2025, 17:47

Šteta, u ovom ogledu simpatizirao sam Slogu kao klub s većom tradicijom, no još ima drugo poluvrijeme.

NoDi80
Postovi: 19029
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 31 maj 2025, 17:51

LamineD je napisao/la:
31 maj 2025, 17:47
Šteta, u ovom ogledu simpatizirao sam Slogu kao klub s većom tradicijom, no još ima drugo poluvrijeme.
Do 2003 vise ljudi znalo za slogy nego za zrinjski
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la osam » 31 maj 2025, 18:00

Takozvani veleez opet krade

Tuce11
Postovi: 463
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 31 maj 2025, 18:03

Da Kevelj nije otjerao Klafurića, sa ovom ekipom bi izborili evropu. Suspenzije Haskića, Suljića, Pršeša.. stalne promjene trenera, turbulencije u klubu.. razlog su ponora. I dalje je spreman Haskić nakompletniji špic lige.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19888
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 31 maj 2025, 18:06

Trenutno smo na 3 poziciji

KosevoZove
Postovi: 1796
Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KosevoZove » 31 maj 2025, 18:06

svrakino1921 je napisao/la:
31 maj 2025, 18:06
Trenutno smo na 3 poziciji
Dobro i ?

Ne bih rekao :mrgreen:
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻

Avatar
GrbavicaHram1921
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2025, 11:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHram1921 » 31 maj 2025, 18:07

Nebitno je realno jesmo li 3 ili 4 yebo to..

Sta je sa hz ? Opet neki bojkot?

fks74
Postovi: 13470
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 31 maj 2025, 18:08

Hoće li željkan dobiti pehar u Bijeljini ili će u Sarajevu kada dođu ?

Avatar
rishovski
Postovi: 5016
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 31 maj 2025, 18:09

osam je napisao/la:
31 maj 2025, 18:00
Takozvani veleez opet krade
A da nisu krali bili bi u Europi :mrgreen: Kakve nebuloze :facepalm:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19888
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 31 maj 2025, 18:09

KosevoZove je napisao/la:
31 maj 2025, 18:06
svrakino1921 je napisao/la:
31 maj 2025, 18:06
Trenutno smo na 3 poziciji
Dobro i ?

Ne bih rekao :mrgreen:
Šta da se radi

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: avanti003, Hansestadt, rishovski i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []