Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 31 maj 2025, 18:09

Bogami evo bih volio da budu treći
Mi svakako nismo zadovoljni trećim mjestom a oni bi bili presretni

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 31 maj 2025, 18:15

Utakmica u Posušju tačno 5 minuta kasni
Irfane zar i ti sine Brute

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la osam » 31 maj 2025, 18:16

rishovski je napisao/la:
31 maj 2025, 18:09
osam je napisao/la:
31 maj 2025, 18:00
Takozvani veleez opet krade
A da nisu krali bili bi u Europi :mrgreen: Kakve nebuloze :facepalm:
Da nisu krali nikad pl nebi vidjeli :kafa:

Iznuda
Postovi: 98
Pridružen/a: 21 maj 2025, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Iznuda » 31 maj 2025, 18:19

osam je napisao/la:
31 maj 2025, 18:16
rishovski je napisao/la:
31 maj 2025, 18:09
osam je napisao/la:
31 maj 2025, 18:00
Takozvani veleez opet krade
A da nisu krali bili bi u Europi :mrgreen: Kakve nebuloze :facepalm:
Da nisu krali nikad pl nebi vidjeli :kafa:
tako je

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 31 maj 2025, 18:24

osam je napisao/la:
31 maj 2025, 18:16
rishovski je napisao/la:
31 maj 2025, 18:09
osam je napisao/la:
31 maj 2025, 18:00
Takozvani veleez opet krade
A da nisu krali bili bi u Europi :mrgreen: Kakve nebuloze :facepalm:
Da nisu krali nikad pl nebi vidjeli :kafa:
Ma ja ostali su svi pošteni :rol: Ti to imaš crno na bijelo da samo Velež krade... :rol: Predaj dokumente u savez i posalji Uefi,pa da nam liga bude poštena :urnebes:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la osam » 31 maj 2025, 18:29

rishovski je napisao/la:
31 maj 2025, 18:24
osam je napisao/la:
31 maj 2025, 18:16
rishovski je napisao/la:
31 maj 2025, 18:09


A da nisu krali bili bi u Europi :mrgreen: Kakve nebuloze :facepalm:
Da nisu krali nikad pl nebi vidjeli :kafa:
Ma ja ostali su svi pošteni :rol: Ti to imaš crno na bijelo da samo Velež krade... :rol: Predaj dokumente u savez i posalji Uefi,pa da nam liga bude poštena :urnebes:
Dobra ideja. Uradicu to

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 31 maj 2025, 18:30

fks74 je napisao/la:
31 maj 2025, 18:08
Hoće li željkan dobiti pehar u Bijeljini ili će u Sarajevu kada dođu ?
Treba im kakav pehar srediti, red je.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3472
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mostar_mo » 31 maj 2025, 18:32

Ako Posusje da gol Radnik ispada?
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme1921 » 31 maj 2025, 18:33

mostar_mo je napisao/la:
31 maj 2025, 18:32
Ako Posusje da gol Radnik ispada?
Ne.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 31 maj 2025, 18:34

mostar_mo je napisao/la:
31 maj 2025, 18:32
Ako Posusje da gol Radnik ispada?
Ne ispada.
Radnik ne može ispast.

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la osam » 31 maj 2025, 18:34

mostar_mo je napisao/la:
31 maj 2025, 18:32
Ako Posusje da gol Radnik ispada?
Posusje sigurno pobjedjuje ali i dalje su iza radnika

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 31 maj 2025, 18:34

Sta je ovo Zeljeznicar treci, cak tri vise pobjede od Dinama
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 31 maj 2025, 18:35

NoDi80 je napisao/la:
31 maj 2025, 18:34
Sta je ovo Zeljeznicar treci, cak tri vise pobjede od Dinama
Treba vam kakav pehar uručiti, Boga mi.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 31 maj 2025, 18:36

NoDi80 je napisao/la:
31 maj 2025, 18:34
Sta je ovo Zeljeznicar treci, cak tri vise pobjede od Dinama
:(

Nikako da budete treći duže od 5 minuta.
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 31 maj 2025, 18:36, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3829
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 31 maj 2025, 18:36

NoDi80 je napisao/la:
31 maj 2025, 18:34
Sta je ovo Zeljeznicar treci, cak tri vise pobjede od Dinama
Nije bolan.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

KosevoZove
Postovi: 1794
Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KosevoZove » 31 maj 2025, 18:36

@ Nodi ne raduj se prerano
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 31 maj 2025, 18:43

Da li je moguce da se navijaci mog kluba i navijaci naseg najveceg rivala prepucavaju ko ce biti treci, a zaostajemo 20 bodova za drugim i prvim mjestom? :thumbdown:
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

KosevoZove
Postovi: 1794
Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KosevoZove » 31 maj 2025, 18:44

Argentina je napisao/la:
31 maj 2025, 18:43
Da li je moguce da se navijaci mog kluba i navijaci naseg najveceg rivala prepucavaju ko ce biti treci, a zaostajemo 20 bodova za drugim i prvim mjestom? :thumbdown:
Jbg sami semo sebi krvi i jedni i drugi sto je nazalost tako, sramota pogotovo mi tolike pare ulozene i na kraju se radujes trecoj poziciji. ;)
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 31 maj 2025, 18:45

Kad covjek uđe rekao bi Željo se bori za prvo mjesto a ono sad treći pa četvrti...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
LamineD
Postovi: 97
Pridružen/a: 19 maj 2025, 16:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LamineD » 31 maj 2025, 18:46

NoDi80 je napisao/la:
31 maj 2025, 17:51
LamineD je napisao/la:
31 maj 2025, 17:47
Šteta, u ovom ogledu simpatizirao sam Slogu kao klub s većom tradicijom, no još ima drugo poluvrijeme.
Do 2003 vise ljudi znalo za slogy nego za zrinjski
deset godina prije tog neki ljudi nisu znali ni tko su. needuciranost je veliki problem većine pučanstva zajedničke nam domovine.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []