jurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 18:56Samo ba vi pisete o tom trećem mjestu
Sjaši ba sa izvrtanjima istine
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ali kakve ima veze utakmica u Bijeljini sa utakmicom u Posušju ?svrakino1921 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 18:57Treba prijaviti utakmicu u Posušju Uefi
Cijelo drugo poluvrijeme je kasnila 5 min.za utakmicom u Bijeljini
I kako ovaj Peljto sudi Sarajevu a rekao da nikad više nece svirat njima
Kakav užas
Znas li da Radnik nije mogao ispast nikako ?
- prijeratni mangup
- Postovi: 92
- Pridružen/a: 23 apr 2009, 01:50
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Uskoprugići,poklonili smo vam evropu,vi bi i treći da budete...NE MOŽE ! 
Zadnja izmjena: prijeratni mangup, dana/u 31 maj 2025, 19:52, ukupno mijenjano 1 put.
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hahahahahalet3 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 18:58Ne smije im se ni cestitatijurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 18:56Samo ba vi pisete o tom trećem mjestu
Sjaši ba sa izvrtanjima istine![]()
Odigrali ste historijsku sezonu i osvojili trece mjesto ispred Zelje.
Cestitke![]()
Zamalo treći
Zamalo kup da osvojite
Hajde ba majke ti nikog ne zanimate.
Naravno da je historijska trofeji ostaju. Vi ne znate ni kako izgleda trofej jer mu niste blizu nikad.
Najviše sto ste se približili trofeju kad ste bili na izvlačenju kupa pa bio izložen trofej.
- Shategabri
- Postovi: 19000
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Neko opet krompir i gleda u leđa, neko uze i trofej. Fino 
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Izvini ali osvojili smo Kup ispred Želje, borca kamenjara & lištice. Hvala.let3 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 18:58Ne smije im se ni cestitatijurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 18:56Samo ba vi pisete o tom trećem mjestu
Sjaši ba sa izvrtanjima istine![]()
Odigrali ste historijsku sezonu i osvojili trece mjesto ispred Zelje.
Cestitke![]()
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
- FKSDoGroba
- Postovi: 4462
- Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Fakat su nezahvalni u pm.prijeratni mangup je napisao/la: ↑31 maj 2025, 19:01Uskoprugići,poklonili smo nam evropu,vi bi i treći da budete...NE MOŽE !![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I 20 bodova iza prvaka, po ko zna koji put
- KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Al ovi shizopitari su nevjerovatni.
I dalje sami sebi prave alibi poteze da bi mogli sami sebe utjesiti. Pogledajte samo njihovu temu i nasu, u 2 minute sve se provjeri, kod njih prpa da ih slucajno Zeljo ne preskoci na tabeli dok ih kod nas niko i ne spominje. Stvarno ste kolektivni slucaj za ozbiljna izucavanja
Fudbal
I dalje sami sebi prave alibi poteze da bi mogli sami sebe utjesiti. Pogledajte samo njihovu temu i nasu, u 2 minute sve se provjeri, kod njih prpa da ih slucajno Zeljo ne preskoci na tabeli dok ih kod nas niko i ne spominje. Stvarno ste kolektivni slucaj za ozbiljna izucavanja
Fudbal
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Trebalo je posusje ostati umjesto takozvanog veleeza
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I trofej kupa. To se broji.
Umjesto da čestitaš najtrofejnijem klubu čak i kad se broje miki maus trofeji poput SK koji se igra revijalno.
Ali nas čeka prilika za još jedan trofej a vas vjerovatno stečaj.
- svrakino1921
- Postovi: 19887
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ti isti kao da si se u Svrakinom selu radiojurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 19:00Ali kakve ima veze utakmica u Bijeljini sa utakmicom u Posušju ?svrakino1921 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 18:57Treba prijaviti utakmicu u Posušju Uefi
Cijelo drugo poluvrijeme je kasnila 5 min.za utakmicom u Bijeljini
I kako ovaj Peljto sudi Sarajevu a rekao da nikad više nece svirat njima
Kakav užas
Znas li da Radnik nije mogao ispast nikako ?
Pa napisao sam
Cijelo drugo poluvrijeme 5 min.kasni za Bijeljinom
Jesil shvatio
Željo ne smije bit ispred Vas
Jel ok.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
KONTRASVIH je napisao/la: ↑31 maj 2025, 19:04Al ovi shizopitari su nevjerovatni.
I dalje sami sebi prave alibi poteze da bi mogli sami sebe utjesiti. Pogledajte samo njihovu temu i nasu, u 2 minute sve se provjeri, kod njih prpa da ih slucajno Zeljo ne preskoci na tabeli dok ih kod nas niko i ne spominje. Stvarno ste kolektivni slucaj za ozbiljna izucavanja
Fudbal![]()
Ma šta kažeš?Ko god kaže da mu je svejedno da li smo 3. ili 4. taj nije navijač Želje i dijete ovog grada. Idemo Željo, do pobjede.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
E dobro. Izvini majke ti. Nisam znao da stepen paranoje ide do te mjere.svrakino1921 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 19:05Ti isti kao da si se u Svrakinom selu radiojurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 19:00Ali kakve ima veze utakmica u Bijeljini sa utakmicom u Posušju ?svrakino1921 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 18:57Treba prijaviti utakmicu u Posušju Uefi
Cijelo drugo poluvrijeme je kasnila 5 min.za utakmicom u Bijeljini
I kako ovaj Peljto sudi Sarajevu a rekao da nikad više nece svirat njima
Kakav užas
Znas li da Radnik nije mogao ispast nikako ?
Pa napisao sam
Cijelo drugo poluvrijeme 5 min.kasni za Bijeljinom
Jesil shvatio
Željo ne smije bit ispred Vas
Jel ok.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Stecaj, porezna, dugovi, gasenje, raspad, ispadanje.jurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 19:05
Ali nas čeka prilika za još jedan trofej a vas vjerovatno stečaj.
5,6 istih rijeci koje nas Dusko stalno ponavlja i ne umara se u tome
-
VictoriasFikret
- Postovi: 1268
- Pridružen/a: 13 jun 2020, 17:48
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
edited
Zadnja izmjena: VictoriasFikret, dana/u 31 maj 2025, 20:22, ukupno mijenjano 1 put.
- FKSDoGroba
- Postovi: 4462
- Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Shizojurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 19:06E dobro. Izvini majke ti. Nisam znao da stepen paranoje ide do te mjere.svrakino1921 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 19:05Ti isti kao da si se u Svrakinom selu radiojurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 19:00
Ali kakve ima veze utakmica u Bijeljini sa utakmicom u Posušju ?
Znas li da Radnik nije mogao ispast nikako ?
Pa napisao sam
Cijelo drugo poluvrijeme 5 min.kasni za Bijeljinom
Jesil shvatio
Željo ne smije bit ispred Vas
Jel ok.
- KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.



